ik posta
Sosyal Ağlar
Thomas Logo

 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 241 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 440 YorumTekno Grup
Aytek Öçalan / İnsan Kaynakları Müdürü
Thomas Türkiye , Eğitimleri katılımcılara göre dizayn etmek üzere eğitim öncesinde yapılan kişilik envanterleri ile zaten farkını açıkça ortaya koymaktadır. Klişeleşmiş eğitimlerden uzak, kapsamlı, detaylı ama sıkılmadan ve hatta keyifle alınabilecek kaliteli eğitimler sunmaktadır. Eğitim öncesi ve eğitim sonrası hem danışmanların hem de eğitmenlerin göstermiş olduğu ilgi ve yaklaşımları nedeniyle her zaman tercih ettiğim ve edeceğim bir eğitim kurumu olarak yerini koruyacağını düşünüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.


Tekno Grup
Aytek Öçalan / İnsan Kaynakları Direktörü
Thomas Türkiye, Eğitimleri katılımcılara göre dizayn etmek üzere eğitim öncesinde yapılan kişilik envanterleri ile zaten farkını açıkça ortaya koymaktadır. Klişeleşmiş eğitimlerden uzak, kapsamlı, detaylı ama sıkılmadan ve hatta keyifle alınabilecek kaliteli eğitimler sunmaktadır. Eğitim öncesi ve eğitim sonrası hem danışmanların hem de eğitmenlerin göstermiş olduğu ilgi ve yaklaşımları nedeniyle her zaman tercih ettiğim ve edeceğim bir eğitim kurumu olarak yerini koruyacağını düşünüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.


Petrol Ofisi
Burak Arslangörür / İnsan Kaynakları Uzmanı
Uygulamanın kısa ve online olarak uygulanabiliyor olması, rapor çeşitliği, görev analizlerinin yapılarak beklenen profilin daha iyi analiz edilebilmesi diyebiliriz. Bir de bilinirlik ve güvenirlik açısından Thomas’ı seçtik diyebiliriz.


Sinerji Grup
Şengül Atalay / .
şirket personelimize uygulatmış olduğumuz kişilik envanter testleri ve kuruma özel almış olduğumuz zaman yönetimi ve güçlü iletişm başlıklı eğitimleri sayesinde bizlere kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı tanımamızı sağlayarak daha sağlıklı daha verimli bir çalışma ortamı hazırlamamıza vesile olan ve bir çok şey katan ceki bey ve thomas türkiyeye teşekkür ederiz.


MedNautilus
Doğan Arsın / İnsan Kaynakları Müdürü
Thomas’ı tercih etmemizin nedeni, kendi alanında lider konumda bulunması ve piyasada oluşan güvenilirliğidir.


Sinpaş
İpek Evci / İnsan Kaynakları Yönetmeni
Thomas uygulamasını tercih etme sebebimiz, öncelikli olarak, uygulama zamanının kısalığı ve akabinde envanter sonuçlarını detaylı bir şekilde alabilmemiz. Envanterin sonuçları, kişi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmemiz için yeterli, beklentilerimizi sağlayan açıklamalar mevcut. Değerlendirme sonucunu dilersek sadece grafik ile, daha detaylı bir değerlendirme istersek detaylı bir rapor ile alabiliyoruz.


Linkas Elektronik
Hülya Sezer / İdari Birim Yönetici Asistanı
Başta işe alım sürecimiz olmak üzere, personel yönetimimize profesyonel bir bakış açısı katmaktır. Bunun yanı sıra Thomas’ın işletmeye ve kişisel gelişime olan katkılarının diğer firmalarca takdirle karşılanması; bizlerde bu profesyonel bakışın Thomas ile kazanılabileceği düşüncesini uyandırmıştır.


Saide Tekstil
İlker Cem Tütüncü / CFO
Günümüzde şirketlerin başarıya ulaşmasında önem arzeden kaynaklardan biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Bu kaynağı etkin ve verimli kullanmanın yolu, görevlerle ya da pozisyonlarla doğru kişileri eşleştirmekten geçiyor. Bunun için görevin nasıl bir çalışan profili gerektirdiğini anlamak ve buna göre de adaylar arasından seçim yapmak gerekiyor. Bu iki adımı da Thomas sistemi ile doğru bir şekilde yapmak kolaylaşıyor. Kişilik özellikleri gibi karışık bir yapıyı, bu sistem sayesinde hem çok hızlı bir şekilde hem de oldukça makul bir maliyetle grafiklere dökmek ve anlamak mümkün olabiliyor. Böylece daha doğru eleman seçimi yapılabiliyor. Bunun dışında mevcut personelin kişilik özelliklerini bu araçla tespit edip, çalışanlar arasındaki iletişimin verimliliği ve etkinliği de arttırılabilir. Çalışanlar arasındaki iletişimden doğabilecek problemler ve yanlış anlaşılmalar engellenebilir. Üst düzey yöneticilik yaptığım tüm firmalarda, Thomas sisteminin bir araç olarak kullanılması için öncülük yaptım, çaba sarfettim. Sistemin içinde bulunan “Görev Analizi” ve “Personel Profil Analizi” araçlarını kendim de etkin bir şekilde kullandım, beraber çalıştığım ekipler de kullandılar. Sistemle tanışmamın üzerinden 10 yılı aşkın bir süre geçti. Tüm bu süre zarfındaki tecrübem, bu sistemin insan kaynakları yönetimi açısından vazgeçilmez bir araç olduğu yönündedir. Ülkemiz dışında oluşturulan bu sistemi Türk şirketlerinin de hizmetine sunan Thomas Türkiye’ye teşekkür ediyorum ve kurucusu Sayın Atila Koryürek’i saygıyla anıyorum.


Escada
Ela Tezel / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Müşteri profilini ama aslında en önemlisi kendimizi tanımamıza yardımcı olan Satış Motivasyonu eğitimini veren çok sevgili Ceki Bey'e keyifli ve içten sunumu için teşekkür ederim. Çok verimli ve geri dönüşün de oldukça fazla olacağını düşünüyorum, tekrar teşekkürler...


Likit Kimya
Gül Üstündağ / İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü
İnsan kaynaklarının yetenek yönetimi olarak algılanmasına fayda sağladığına ve doğruluğuna inandığımız için Thomas testlerini uyguluyoruz. Sağladığı sonuçlar çok destekleyici ve karar mekanizmalarımıza hız kazandırıyor


Delphi
Buket Güldemet / İnsan Kaynakları Uzmanı
Thomas Turkiye’yi seçme nedenimiz, birçok firmadan aldıgımız iyi yorumlar ve profesyonel bakış açısıdır. Keza envanterin çok zaman almamasıyla beraber doğruluk payının %85 olması da tercih etme sebebplerimizin arasındadır.


Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği
Feyza Güngeviş / Genel Koordinatör
Thomas kişilik envanteri sadece bir kişilik envanteri değil kişinin kendisinde ki farkındalığı yaratacak ve eğer geliştirmesi gerektiği noktalar üzerinde çalışır ise kişiyi etkin başarıya götürecek bir yapıya sahiptir. Tüm bunları net olarak anlamamıza ve kişisel gelişimimize verdiği çok değerli katkı için Thomas'ın harika yönetim ekibi nezdinde Ceki Bey'e çok çok teşekkür ederiz. Bir eğitmenin işine olan sevgi ve saygısını bize yaşatmıştır.


Aktif Neser Elektronik
Neslihan Yasav / Genel Müdür
Sadece satış ile ilgili bilgi vermekle kalmayıp aynı zamanda kendimizi, çalışma arkadaşlarımızı ve müşterilerimizi daha yakından tanımamızı sağlayan Satış Motivasyonu eğitimini, bu kadar akıcı, ilgi çekici ve akılda kalıcı bir şekilde bizlere sunan Sevgili Ceki Bey'e ve tüm Thomas ekibine teşekkürler. Bizlere yepyeni bir bakış açısı getirdiniz.


SDS Satış Destek Sistemleri Pazarlama
Mebruke Sarıibrahim / İnsan Kaynakları Direktörü
Thomas Turkiye ile ve Ceki Bey ile yeniden birlikte olmak harikaydı. Özellikle ekipten gelen yorumları paylaşmak istiyorum: "Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi bizlerle paylaşıp; iş hayatımıza kattığını değerli bilgiler için teşekkür ederiz"-Yasemin Aslan "Tekrar veya daha sonraki sunumları görmek isterim"-Kural Gençer "Tekrar yapılmasını arzularım"-Barış Bulutcan "Süperdi. Tekrar yapılmasını arzularım-İsimsiz Tekrar Thomas Türkiye ekibine teşekkürler....


Güney Yapı İzolasyon
Rana Can / İnsan Kaynakları Uzmanı
Thomas Kişilik Envanteri, Güney Yapı İzolasyon olarak özellikle seçme yerleştirme sürecinde önemli kriterlerimizden biri oldu. Envanterin yalın ve herkesin anlayabileceği bir dilde oluşturulmuş olması çok rahat yorumlanmasını sağlıyor. Adaylar ile ilgili karar aşamasında oldukça destekleyici bir kaynak. Bize her zaman destek olan Thomas Türkiye ekibine çok teşekkür ederim.


May Sağlık Grubu
Sedat Erdoğan / İnsan Kaynakları Müdürü
Thomas Türkiye kişilik testleri, doğru adayı seçmemizde bizlere hızlı ve güvenilir tahliller sunmaktadır. Ayrıca, işe alımın ötesinde testlerin mevcut personelin değerlendirmesinde, yöneticilerin geliştirilmesinde, kariyer planlamasında v,b pek çok insan kaynakları yönetim faaliyetlerinde bizlere katkı vereceği görülmektedir.


Omya Madencilik
Esra Eray / Head of Human Resources
"Hem işe alacağımız çalışma arkadaşlarını seçerken hem de mevcut çalışanlarımızın daha iyi bir uyumla çalışmasına destek olabilmek adına, kişilik özelliklerini,tarzlarını ve güçlü&gelişmesi gereken yönleri üzerinde objektif veri sahibi olmak insanın kilit faktör olduğu iş dünyasında bizim için kritik önem taşıyor. Thomas'ın pratik ama etkin ölçüm araçları ve detaylı raporları ihtiyaçlarımızı karşılamada bize oldukça yardımcı."


BP
Ayhan KÖKSAL / Otogaz Satış Müdürü
Thomas ile ilk tanışmamız filolar için hazırlamış olduğumuz bir müşteri teklif paketinde sürücü tercihlerinde müşterilerimize destek olabilmek için sürücülere özel bir analiz hazırlanması ile olmuştu. Bu süreçte, kişilik analizlerinin ne kadar doğru ve gerçekçi olduğu beni çok şaşırtmıştı. Çünkü, doğruyu söylemek gerekirse, geçmişte bu analizlerin çok da anlamlı olmadığına inanıyordum. Sonrasında Thomas'ı ekiplerimin kendilerine dair farkındalıklarının artmasına yardımcı olmak için sürekli kullanmaya başladım. Her seferinde hem kendi sonuçlarım açısından, hem de ekiplerimdeki sonuçlardan oldukça fazla fayda sağladım. Thomas'a teşekkürler...


Netlog Lojistik Grubu
Lalehan Çalışkan / İnsan Kaynakları Grup Müdürü
İşe Alım sürecinin sistemleşmesi aşamasında mesleki deneyimlerin ve alınan eğitimlerin katkılarının dışında Thomas Davranış Envanteri ile daha objektif bir bakış açısına sahip olacağımızı biliyoruz.THOMAS ı tanırken verdiği eğitimin ciddiyetini taşıyan ama aynı zamanda eğitimi çok güzel bir güne çevirebilen sevgili Ceki ye teşekkür ediyoruz.


TurzimPark
Burcu Tekbaş / Satış & Pazarlama Müdürü
Thomas Türkiye tesadüf eseri karşımıza çıktı ama bir o kadar da kararlı bir şekilde gündemimizdeki yerini aldı.Ofisimizde gerçekleşen eğitim tüm ekibimiz adına oldukça keyifli ve olumlu geçti. Şahsi fikrim, aldığımız eğitim bir keşif yolu idi, uygulama ve hayata uyarlama becerisi elbette bireylerin algı ve merakları ile şekillenecektir.Thomas Türkiye'ye göstermiş olduğu yakın ilgi ve samimiyeti için teşekkür ederim.