ik posta
Sosyal Ağlar
Thomas Logo

 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   
 • partner company   

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 247 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 453 YorumLotis Pharma
Göknur Eser Türkmen / Yönetici-İş Ortağı
Şirketlerde ihtiyaçlar dayanılmaz noktalara gelmeden iyi çözümler pek bulunamaz. Ne zaman artık bu iş çok yorucu olmaya başladı dersiniz O zaman iyi bir çözümü de bulmak kaçınılmaz olur. Thomas sistemi tam böyle bir anda insan kaynakları yönetiminde bizlere çok yüksek faydalar sağladı. Personel beklentilerimizdeki farkındalığımızın artması mülakat sayı ve sürelerinin azalması, görev ve pozisyon atamalarında doğru karar almamız gibi zorlandığımız ve hata payımızın yüksek olduğu bir çok konuda güvendiğimiz bir danışman oldu.


Kronos Akademi Eğitim Danışmanlık, Koçluk
Erdem Karagöz- Hülya Çızıkman / Yönetici
ThomasKişilik Envanteri ile Koçluk ve üniversite öğrencilerine yönelik kariyer konularında çalışıyoruz. Öncelikle kendimize yaptığımız test için net olarak söyleyeceğimiz şu bizi bizden daha iyi tanıyan bir sistem. Kesinlikle koçluk eğitimi verdiğimiz ve danışanlarımız başta olmak üzere dokunduğumuz her kişiye bu testleri yaptıracağız. Thomas Türkiye ve ekibine başarılar dileriz.


İttifak Holding
Kamil AHAT / İnsan Kaynakları Koordinatörü
Thomas’ı anlamak için yapmamız gereken sadece sekiz dakika ayırmak. Göreve uygunluk araştırmalarına sunduğu büyük katkı, tespit edilen potansiyelin örgüt yapısı ile eşleştirebilmesi kabiliyetine sağladığı değerli imkanlar ile vazgeçilmez bir yol arkadaşı Thomas. Bizim için Thomas’ı vazgeçilmez kılan diğer “çok önemli” faktörler, ekip olarak sahip olunan kalite, insan odaklı yaklaşımlar, sunulan hızlı ve samimi çözümlerdir. Tüm teknik ve davranışsal üstünlüklerinin yanı sıra bir de maliyetlerinizi sizin kadar düşünerek öneriler sunan bir ekibin tercih edilmemesi mümkün mü ? Tartışmasız yetkin Thomas Türkiye'nin başarımıza sunduğu destek için teşekkür ederiz.


Schindler Asansör ve Yürüyen Merdiven A.Ş.
N.Barış Dikilitaş / Genel Müdür Yardımcısı/İnsan Kaynakları
Thomas'la 2009 yılında tanıştık ve 2010 yılında kullanmaya başladık. Öncelikle süpervizör ekibimizle müşterileri eşleştirmek amacıyla başladığımız ortaklığı işe alımlarda da faydalanarak geliştiriyoruz. Kullanmaya başlamadan evvel eğitim alınması işin mantığını öğrenmek açısından faydalı; Ceki beyin eğitimdeki performansı da eğitimin faydası açısından çok olumlu ve çok pozitif. Net ve sonuç odaklı bir araç.


Polisan Holding A.Ş.
Esra Türk Çekiç / İşe alım ve İnsan Kaynakları Yöneticisi
İşe alım ve yerleştirme sürecimiz kapsamında Holding şirketlerimizde görevlendireceğimiz personelin seçiminde yetkinlik bazlı mülakatların yanında kullanmkta olduğumuz testlerden biri de Thomas. Adaylara ilgili karar aşamasında oldukça destekleyici bir araç ve yardımcı bir kaynak.


Artil Danışmanlık
Arzu Şenel / Genel Müdür
Personel seçme ve yerleştirme hizmeti veren bir şirket olarak uzun zamandır tanıdığım bu sistem, gelişmeye açık, pratik, güvenilir bir sistem. Hem şirket içi kullanımımız için, hem de birlikte çalıştığımız şirketlere hizmetimizi verirken yararlandığımız raporlamalar verim arttırıcı bir faktör olarak, dayandığı bilimsel gerçekler sebebiyle de beğeni kazanıyor.


Flama Recruitment International
Aylin Özizmir / Managing Partner
Thomas uygulamasını diğer kişilik envanterlerinden ayıran temel noktaların ilki hızlı uygulanabilir olması; 8 dakikalık uygulama süresi bu kadar kapsamlı bir raporun çıkarılması için gerçekten çok kısa ve şaşırtıcı bir süre. İkincisi ise raporun kolay anlaşılır olması; kişinin özellikleri lafı dolaştırmadan net bir şekilde ifade ediliyor ve bu raporu insan kaynakları konusunda bilgi sahibi olmayan biri okusa dahi rahatlıkla amacına ulaşıyor. Thomas Türkiye ile 2007 yılından beri çalışmaktayız. Bu süre içinde tüm şirket çalışanları, özellikle Ceki Bey, Kerem Bey ve rahmetli Atila Beyin yakın ilgileri, konularına hakimiyetleri ve hızlı geri dönüşleri sayesinde verimli bir işbirliğimiz oldu. Şirketimiz bünyesinde kişilik envanteri uygulaması ihtiyacımız olduğunda ilk tercihimiz her zaman Thomas oluyor. Flama Recruitment International adına tüm Thomas Türkiye ekibine destekleri için tekrar teşekkür ederim.


MS İstanbul Media Markt
Derya Türköz / Head of HR
Her şirketin kendine özgü kurum kültürü, felsefesi doğrultusunda doğru kişiyi doğru pozisyona yerleştirmek kadar mevcut personelin kariyer planlamasını yapmakta önemlidir. Bu anlamda personel seçme/yerleştirme ve değerlendirme projelerimiz kapsamında Thomas Envanterinin bize objektif bir bakış açısı kazandıracağı inancındayız. Kendinizi ve takım arkadaşlarınızı ne kadar tanıdığınızı Eğitimi aldıktan, grafikleri okumayı öğrendikten sonra anlıyor ve farkındalığınızı ölçebiliyorsunuz. MS İstanbul ailesi olarak Thomas Türkiye ye profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.


Century 21 Hedef
Ümit ÖZEN / Director
Daha önceden eşimden Thomas sistemi hakkında bilgi almıştım gerçekten ilgilimi çekmişti ve 20 kişiden oluşan şirketimizde hayata geçirme kararı aldım, öncesinde Thomas yetkilisi izleyeceğimiz yol hakkında beni bilgilendirdi ve yönlendirdi 2 asama olarak değerlendirdik hem ekibimizin kendi değerlendirmesi hem de müşteriler üzerinde bu bilgileri nasıl kullanacağımız doğrultusunda çalışma yaptık. Herşey istedğimiz gibi gerçekleşti ve çok faydalı oldu ama herşeyden önemlisi ekibin konuya olan ilgisive sahip çıkması bizi çok mutlu etti. Herşey için Thomas Türkiye ye tekrar teşekkürler..


TAV Özel Güvenlik Hizmetleri
Suna GÜRER / İK Yönetmeni
Thomas Kişilik Envanteri, özellikle işe alım sürecinde önemli kriterlerimizden biri oldu. Bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Kerem bey, Ceki bey ve Dina hanıma sonsuz teşekkürler...


Kervan Gıda
Mahmut Özgün / İK Uzmanı
İşbirliği sürecinde her zaman sıcak yaklaşımları ve çözümden yana olan tavırları ile Ceki Bey ve nezdinde Thomas firması çalışanlarına teşekkür ederim.


Orjin İK
Fatmagül İpekçi / Genel Müdür
Thomas Kişilik Envanteri'ni İK alanında ilk çalışmaya başladığım günden beri kullanıyorum. Yıllar geçti, iş değiştirdim ve yeni ofisimde de kullanmaya başladım. Zira bu güne kadar gördüğüm, en prtaik, uygulaması en kolay kişilik envanteri. Elbette her kişilik envanteri v.b testler gibi tek başına yeterli değil. Ancak, sürüncemede kaldığımız adaylarda son kararda etkisi muhakkak. Ve şu ana kadar bizi hiç yanıltmadı./> Şiddetle tavsiye ediyorum!


Soyak Holding A.Ş.
Berrin Tavman / İK ve Kalite Koordinatörü
Thomas Türkiye ile 1993 yılında başlayan tanışıklığım bu güne dek güçlenen bir işbirliği ile devam etmektedir. Thomas Kişilik Envanteri yalnızca işe alımlarda değil özellikle mevcut personelimizin kendini tanıması ve iletişim becerilerini güçlendirmesi amacıyla eğitim amaçlıda kullandığımız bir araç haline geldi.Sistemin sürekli gelişen ve değişen müşteri beklentilerine göre kendini yenilemesi, teknik destek, müşteri odaklı yaklaşım Thomas Türkiye'nin en güçlü alanları.Bugüne kadar vermiş oldukları destek için tüm ekibe içten teşekkürlerimle


Türk Philips
Arzu / Human Resources
1993 yılından bu güne Thomas'ı kullanıyoruz. Sanırım ilk kullanıcılarından biriyiz. Sistemin kolaylığı, doğruluğu, farklı türde raporlara kısa sürede ulaşılabiliyor olmamız bu güne kadar kullanmamızdaki sebeplerden sadece birkaçı. Tercih etmemizdeki diğer bir etken ise Thomas Türkiye ekibinin herzaman çözüm odaklı, samimi, hızlı, yapıcı yaklaşımlarıdır. Teşekkürler Thomas , teşekkürler Thomas Türkiye Ekibi


PeoplePartners
Filiz Demirbağ / Yetenek Gelişim Birimi Yön.
Koçluk ve danışmanık yaparken birçok envanter kullandım. Thomas'ın raporları, şu ana kadar karşılaştığım en düzgün dile sahip raporlar. Çok uzatmadan, ne demek istediğini anlatan cümlelerle oluşturulması, envanter kullanmayı bilmeyenlerin bile raporu kolay anlamasını sağlıyor. Thomas ekibinin müşteri odaklılığı ve gelen taleplere çözüm bulma konusundaki istekliliği de onlarla çalışmayı keyifli hale getiriyor.


Hayalimdeki İş Mesleki Reh. Aj
Zeynep EMRE BİLİK / Kurucu-Yönetici
Thomas Yönetim Sistemini ilk olarak 13 Mart Cumartesi günü aldığım eğitimle tanıdım. Bundan önce Thomas'ın kişilik envanterleriyle ilgili çok şey duymuş ve okumuştum ama ilk defa envanteri sunacak taraf olacağım böyle bir eğitim aldım. Eğitim sırasında Thomas yönteminin ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha anladım. Hem kişisel gelişim açısından bireyler için hem de çalışanlar ve iş yeri yönetiminin değerlendirilmesi açısından kurumlar için Envanterin sunduğu bilgilerin ne kadar önemli ve kapsamlı olduğunu gördüm. Akıcı, samimi ve eğlenceli uslubuyla eğitimi daha ilgi çekici ve zevkli kılan eğitmenimiz Ceki Bey'e de bir kez daha teşekkür ederim.


TNT Express
Ferit AVCI / İnsan Kaynakları Yetkilisi
Thomas Kişilik Envanteri'nden, işe alım ve şirket içi terfi/görev değişikliği süreçlerinde, oldukça faydalanıyoruz. Pratik uygulanarak güvenilir sonuçlar vermesi de tercih sebeplerimizin başında gelmektedir.


Autoliv
Mustafa Orhan / İnsan Kaynakları Uzmanı
Thomas Kişilik Envanteri bizlere hem işe alım sürecimizde hem de şirket içi terfi ve atama süreçlerimizde yardımcı olan en önemli araçlar arasında yer alıyor. Sunduğu rapor çeşitliliği ve rapor sonuçları sadece İK yönetimi için değil diğer tüm yöneticilerinde anlayabileceği dilden.


Eğitiim Kariyer Enstitüsü
Ezgi Burcu Karslı / Pazarlama İletişim Yöneticisi
Bireysel Farkındalık Eğitim içeriğini kesinlikle destekliyoruz, herkesin mutlaka alması gereken bir eğitim.


Karafırın
Şeniz Baş / İş Geliştirme Direktörü
İşe alımlarımızda ve görevlendirmelerimizde Thomas Kişilik Envanterini kullanıyoruz. Profil analizleri ve görev analizleri sonuçları bizim için kesinlikle önemli bir değerlendirme kriteri oldu.