Sosyal Ağlar
Thomas Logo

Yönetim Eğitimi

 

Yönetim eğitiminin amacı, kişilerin, güçlü ve limitli oldukları yönetim özelliklerini belirlemek, yönetirken yapılan hataların önüne geçebilmek, kimi nasıl yöneterek verim alınabileceğini vurgulayarak, her bir yöneticinin yönetsel gücünü arttırabilmek.

Yönetim eğitimi sayesinde, tepe yöneticiler, departman yöneticileri ve/veya yönetici adayları, kendilerini yönetsel bazda çok daha detaylı tanıyabilecek. Yönetimdeki güçlü ve limitli yönlerinin farkına vararak, az zamanda neler başarabileceklerini görecekler. Astlarına nasıl yaklaşıp, nasıl yönetmeleri gerektiğini çok daha net görmüş olacaklar. Ne tür bir yönetim stiline sahip olduklarının farkındalığına varacaklar.

Bir yönetici olarak kuruma neler katabileceklerini görmüş olacaklar. Üstündeki yönetici/yöneticilerle hangi konularda uyum sağlayıp, hangi konularda çatışabileceklerini öğrenecekler. Kendilerini nelerin motive ettiğini görüp, daha etkin olabilmeleri adına nelere dikkat etmeleri gerektiğinin farkına varacaklar. Yönetsel bazda, ne tür görevlerde daha başarılı olabileceklerinin farkına varacaklar.

Eğitimlere ait yorumları okuyabilir, fiyat ve içerik talebinde bulunabilirsiniz.


Soru & Cevap
Eğitimlerinizin farkı ne?
Eğitimlerimizin süresi az, içeriği çoktur. Bu sayede az zamanda kişileri daha etkin hale getirebilirsiniz. Pratik, interaktif ve uygulamalara dayanır. Teknik ve kitabi bilgilerle kişileri sıkmaz. Kişiler konsatrasyon kaybı yaşamadan eğitimi tamamlarlar. Bu sebeplerden eğitimden alacağız verim maksimum olur. Ayrıca eğitime katılan her kişi için Thomas Envanteri tarafımızdan alınır.
Eğitimleriniz için 5 saat kısa değil mi?
Bir eğitimin 5 saat sürmesi, o eğitimin kısa ve az bilgi içerdiğini göstermez. Çevrenizde mutlaka 1 gün, 2 gün ya da günler süren eğitimler ve bunları veren firmalar vardır. Bu, o eğitimlerin çok başarılı ve uzun olduğundan dolayı faydalı olduğunu da göstermez. Thomas 20 senedir, 500 den fazla kuruma bu eğitimleri yine aynı zaman diliminde vermiştir. Sonuç olarak biz Thomas Türkiye olarak insanların minimum zamanını alarak, maksimumu vermeyi hedefledik. Bu hedef doğrultusunda verdiğimiz 5 saatlik eğitimler sonucunda %95 in üzerinde bir müşteri memnuniyeti oranına sahibiz. Bu zamanda yönetici - çalışan ayırt etmeksizin, kişilerin bilgiye ulaşmak için vaktinin çoğunu harcamaktansa, az zamanda işin özünü almak istediklerini gözlemledik.
Eğitimlerinizi hangi firmalar aldı?
İstanbul Buyuksehir Belediyesi, Turkcell Teknoloji , Tubitak, Nestle Erikli, Moevenpick Otel, Tuborg, HP, Media Markt, Merck İlac, Mango bizden eğitim almış firmalardan sadece birkaçıdır.