Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 465 YorumTeknorot Otomotiv
Elif Aliyagiç / İK ve Gelişim Sorumlusu

Eğitimde davranış modellerini ve grafikleri net bir şekilde okumayı öğrendik. Verilen mesajlar ve açıklamalar netti. Eğitmen verdiği örnekler ve samimi iletişimi ile katılımcıları zinde tuttu. Eğitim sonrası öğrendiğimiz bilgileri iş süreçlerimize adapte edeceğimizi düşünüyorum.Neutec
Yeliz Karasu / İşe Alım ve Özlük Yöneticisi

Thomas sistem eğitimi detaylı bir şekilde aktarıldı. Envanter analizinde grafik okuma konusu öğrenilmiş oldu. Eğitmen eğitimi interaktif işledi ve tüm soruları cevaplandırdı, konuya oldukça hakimdi.Eataly
Dilara Akpınar / Workshop Asistan Şefi
Ben çok memnun kaldım. Açıkçası uykum gelir diye düşünüyordum fakat çok dinamik ayrılıyorum. Katkı sağladığından eminim. Çok teşekkür ederim.


Zenith Gemi İşletmeciliği A.Ş.
Serdal Tekeli / Kaptan
Günlük ve iş hayatında uygulanacak önemli detaylara haiz oldum.


ABS Alçı
Aytaç Güven / Kurumsal Analiz ve Raporlama Yöneticisi
Şirket sunumlarını yapan biri olarak aldığım eğitim sonucunda sahneye olan hakimiyet, beden dili, sunum teknikleri gibi özelliklerimin olumlu yönde değiştiğini söyleyebilirim. Sunum yapan herkese tavsiye ederim.


Çevko Vakfı
Hülya Ataman / Üye İlişkileri ve Yeşil Nokta Şefi
Eğitmenimiz Gülriz Hanım'dan tam günlük etkili sunum teknikleri eğitimi aldım. Öğrendiklerimin bundan sonraki sunumlarıma çok katkı sağlayacağı görüşündeyim. Çok teşekkür ederim.


GİİB A.Ş.
BAHAR BİRGÜL / EĞİTİM DANIŞMANI

Personellerimizin almış olduğu "İletişim Eğitimi" ile birlikte farkındalıklarının arttığını gözlerinde görmek hayli sevindiriciydi. Eğitmenimizin anlatım tarzı oldukça akılda kalıcı ve eğlenceliydi. Beklenilenin üzerinde etkiler yaratan eğitmenimiz ve Thomas Türkiye ekibine çok teşekkür ederiz.Sem Laboratuvarı
Bülent Özgür / Satış Mühendisi
Eğitim sunuş, süre, içerik açısından beş beşlik idi. Teşekkürler.


Sem Laboratuvarı
Ramazan Kara / Tahsilat Uzmanı
Son derece keyifli ve yararlı bir eğitim oldu. Geldiğim ve katıldığım için memnunum.


Darüşşafaka Cemiyeti
Ayşe Dağaşan / İK Yöneticisi
İçerik doluydu, uygulamalar güzeldi, öğretici ve aydınlatıcıydı. Anlatım ve içerik eğiticiydi.


Beta Kimya A.Ş.
Gürkan Köse / Satış ve Pazarlama Müdürü
Ekibimizin iç ve dış müşterilerimize olan davranışlarını ve stratejilerini oluşturması konusunda büyük bir adım attık.


Aramex International Hava Kargo Kurye A.S.
Burak Mert Net / Insan Kaynakları Takım Lideri

15.04.2017 tarihinde firmamızda hocamız ile beraber yaptığımız Liderlik eğitimimiz çok güzel ve faydalı geçmiştir Ceki Bey'e etkili anlatımı ve enerjik, interaktif eğitimi için firma olarak teşekkür ederiz.Finansal Kurumlar Birliği
Filiz Ünal / Genel Sekreter Yardımcısı
Beden dili ve iletişim eğitimini Sn.Tuba Ermiş'ten almış bulunuyorum. Eğitmin içeriğini, veriliş şeklini yeterli ve eğlenceli buldum. Eğitimden genel olarak çok memnun kaldım. Burada üstünde durulan konuların günlük yaşayışıma ve iş hayatıma katkı sağlayacağına inanıyorum. İletişim, ilişki yönetimi, ikna etmeye çalışma, beden dilini yerinde ve yeterince kullanma hayatımızın her alanında yaşayan bir süreç olduğu için kendimizi sürekli geliştirebileceğimiz bu alanda bana ışık tutan Tuba Hanım'a çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla.


Trelleborg
Murat Kurtuluş / Finans Müdürü
Daha önce hiç almadığım bir eğitimdi. Koçluk hakkında ve bunun yönetim biçimine yansıması hakkında genel bilgiler edindim.Devamının olması gerektiğini düşünüyorum.


Telpa
Esra Güler / Kalite Sorumlusu
Tam anlamıyla şahane bir eğitim oldu. Akgün Hanım çok özverili bir şekilde sorularımıza ve taleplerimize karşılık vermeye çalıştı. Her şey için teşekkür ederim.


Erkim İlaç
Kübra Altunyurt / Tıbbi Satış Temsilcisi
Mükemmel. Gördüğüm en akıcı, açıklayıcı ve bilgi katan bir eğitimdi.


Pekdemir İnşaat Taah. ve Tic. A.Ş.
Seda Kanbur / İnsan Kaynakları ve Kalite Müdürü

Thomas ile tanışmamız güvendiğimiz bir referans sayesinde oldu. Daha önce farklı kaynaklar üzerinden kişilik envanteri deneyimlerimiz oldu fakat tatmin olmadığımız birçok nokta vardı. Aldığımız kapsamlı, akıcı ve dinamik eğitim içeriği sayesinde kafamızda ki tüm soru işaretlerine yanıt bulabildik. Kurum içindeki birim yöneticileri ile İnsan Kaynakları arasında bir köprü oluşturarak, aday profilinden beklenen özellikleri sistematik bir şekilde belirlememizi sağlayan bir alt yapı ile çalışmak, hem keyif verici hem de zaman kazandıran bir deneyim oldu. Eğitmenimize çok teşekkürler. Bir daha ki eğitimi iple çekiyoruz.Deloitte
Jan Erdem / Strateji ve Operasyonlar Müdürü
“Thomas ihtiyaçlarımıza hızlı bir şekilde cevap verdi ve uygulama sonuçları olarak da bizi son derece tatmin etti. Thomas ile tekrar çalışmak ve benzer ihtiyaçları bulunan kurumlara önermekten mutluluk duyarım.”


Koç Okulları
Meltem Özmen Yeni / IK Yönetici
Thomas’ ı tercihimizdeki temel sebep, dünyada ve Türkiye’de geçerlik ve güvenirliği saptanmış bir kişilik envanteri olması. Thomas’la alınan detaylı raporlar sayesinde, adayları daha objektif ve detaylı tanıyıp, görevlerde doğru kişileri konumlandırabilmeyi, mülakatlarda daha doğru karar alabilmeyi, maddi, manevi kayıpları önlemeyi ve İşe alımlardaki riskleri azaltmayı amaçlıyoruz.


Has Ay Sigorta
İlker Aydın / Muhasebeci
Güzel, keyifli bir eğitimdi. Davranış modelleri anlatılırken kafamda arkadaşlarıma ve çevreme kod adı vermeye başladım.