Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumTürkiye Hastanesi
Kazım İpkin / MUHASEBE
Harika ve özverili çalışılmış ve sunumların sadeliği açıklayıcılığı mükemmeldi.Bir başka eğitimde de görüşmek isterim.


BMA
Canan Ferah / HR Manager

Eğitim içeriğinin katılımcılara farklı, hayatın her alanında uygulanabilir ve fayda sağlanabilir bir bakış açısı sağladığına inanıyorum. İlk kez bir eğitimden sonra tüm katılımcılardan olumlu geri dönüş aldık, dolu dolu ve eğlenceli içerik üzerinden anlatım için hocamıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.NSK Rulmanları Ortadoğu Tic. Lim. A.Ş.
Selin Gür / İK Sorumlusu
Çatışma yönetimi hakkındaki teorik bilgiyi uygulama ve örneklerle gayet keyifli sunan eğitmenimize sonsuz teşekkürler.


Alapala Makine A.Ş.
Ali Cem Dağlı / Satış Müdürü
Akıcı,zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım,zevk aldığım bir eğitimdi.Daha ileri boyutlarında buluşmak dileğiyle.Engin Beye teşekkürler.


UEDAŞ
BAŞAK KOPTAGEL / EĞİTİM VE KALİTE YÖNETMENİ
Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda akılda kalıcı ve çok keyifli eğitim için başta eğitmenimiz Ceki Benalkabes olmak üzere tüm Thomas ailesine teşekkür ederim. Organizasyon tarafındaki kişi olarak kalite beklentim fazlasıyla karşılandı. Daha çok keyifli eğitimlerde birlikte olacağımızdan hiç şüphem yok.


Uludağ Elektrik
Fatih Kurun / Kayıp - Kaçak Koordinatörü
Kişiiliğime yönelik uygulanan envanterin oldukça yüksek bir yüzdeyle çıkması beni çok etkiledi. Örnekler çok eğlenceli ve doğruydu. Kendimle ilgili öz eleştiri yapmam açısından çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Eksik yönlerimle ilgili gerekli hassasiyeti göstereceğim. Cumartesi günü için çok eğlenceli bir eğitimden dolayı teşekkür ederim.


Flsmidth
Beyza Küçükdağ / Assistant Financial Controller
Oldukça etkili, interaktif bir eğitimdi.


BMA Teknoloji
Bozan Karataş / Saha Koordinatörü

Eğitmen konusunda uzman ve bilgileri karşı tarafa nasıl ileteceğini çok iyi biliyor. Bize müşteri ilişkilerinde farklılık yaratabileceğimiz örnekler verip, kısa oyunlarla eğitimi eğlenceli hale getirdi.EAE Elektroteknik
Mustafa Aşçı / Satış Temsilcisi

Aldığım eğitimlerin en faydalısı oldu diyebilirim. Sıkılmadan, eğlenerek ve öğrenerek çok verimli bir eğitim oldu. Ayrıca kendimle ilgili bilmediğim bir çok şeyi öğrendim. Teşekkür ederim.Abalıoğlu
Hasan Başyiğit / İK Şefi

Eğitmenimiz daha önce hiç bilmediğimiz konularda bize değerli bilgilerini aktardı. İK çalışanı olarak buradan almış olduğum bilgileri iş yaşamıma ve şirketin seçme - yerleştirme sürecine kolayca adapte edebileceğim. Çok teşekkürler.Uluslararası Göç Örgütü
Erva Ünsal Aşılak / Göç Sağlığı Hemşiresi
Aldığım eğitimin yeterince interaktif ve etkili olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimiz oldukça güler yüzlü, açıklayıcı ve kalabalığa hakim yeteneği olan bir kişi. Oldukça eğlendim ve faydalı buldum. Keşke 1-2 gün kadar sürseydi. Daha fazla eğlenebilirdik.


Kale Arge
Bilge Yanık Bekar / Mekanik Tasarım Mühendisi
Çok gerçekçi ve katkı sağlayan bir eğitim idi.


BP Petrolleri
Ebru Gül / GENEL MÜDÜR ASİSTANI
Eğitmenin konuya hakim ve akıcı olduğunu düşünüyorum. Daha önce de eğitim aldığımız bu firmanın çalışmalarından memnunum.


DFDS
Hanife Turan / HR Supervisor
Oldukça akıcı, zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığımız, interaktif bir eğitimdi. Eğitmenimiz Ceki Bey, pozitif enerjisi, bilgi düzeyi, örnekleri ve sunumu ile son derece başarılıydı. Ayrıca sürecimiz boyunca Thomas Turkiye adına bize verdiği tüm destekler için Gaye Hanım\'a da teşekkürler.


ASSET ÖĞRENCİ EVİ SATIŞ VE PAZ.
HANDE ALAGÖZ / GENEL MÜDÜR
Çok faydalı bir eğitimdi.Teşekkür ederiz.


Geodis
Elif Özvarış / IK Yöneticisi
Thomas International’ı tercih etmemizin nedeni, GEODIS olarak global bazda da sizinle çalışmamızdır. Bunun yanı sıra referanslarınız bazında da gerek aldığımız geri bildirimler gerek tecrübe ettiğimiz eğitimleriniz ile sizinle çalışarak beklediğimiz sonuçları yakaldık.


CMA CGM
Begüm Kürümoğlu / Satış Temsilcisi

Birbiriyle ilk defa çalışmaya başlayacak kişilerin de katılımcı olduğu çok faydalı bir eğitimdi. Farklı bakış açılarıyla olayları değerlendirmenin, motivasyonun ve liderliğin önemini örneklerle ve uygulamalarla çok doğru şekilde sindirebildik. Her insanın kişisel gelişim anlamında faydalanması gereken bu güzel eğitim için eğitmenimize çok teşekkür ederiz.Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri
Ozan Yaşar / Merkez, Bölgeler ve Acenteler Satış Müdürü
Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri satış ekibi olarak 10.12.2018 Pazartesi günü sevgili Ceki Benalkabes\'ten Thomas Envanter ve Davranış Eğitimi aldık. Ceki beyle ilk toplantımızda tanımladığımız eğitimi tam olarak almamızın yanında, aldığımız eğitimi işimizin hangi alanlarında kullanabileceğimize dair oldukça kullanışlı olaracğını düşündüğümüz bilgiler de aldık.Değerli Ceki beye ve Thomas Türkiye\'ye bu güzel eğitimi için teşekkür ederiz.


Keramik
Özlem Gürdal / IK
Thomas ile tanışıklığımız yaklaşık 10 sene öncesine dayanıyor. Eski firmamdaki güvenilir alışkanlığımı yeni firmamda da test etme olanağım olduğu için ve Ceki bey ile tekrar çalışıyor olduğum için ben ve kurumum çok şanslıyız. Eminim işe alım süreçlerimizde gözle görünür iyileşmeler yaşayacağız. Verdikleri destek için tüm Thomas ailesine teşekkür ederiz.


Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri
Ozan Yaşar / Merkez, Bölgeler ve Acenteler Satış Müdürü
Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri satış ekibi olarak 10.12.2018 Pazartesi günü sevgili Ceki Benalkabes\'ten DISC Envanter ve Davranış Eğitimi aldık. Ceki beyle ilk toplantımızda tanımladığımız eğitimi tam olarak almamızın yanında, aldığımız eğitimi işimizin hangi alanlarında kullanabileceğimize dair oldukça kullanışlı olaracğını düşündüğümüz bilgiler de aldık.Değerli Ceki beye ve Thomas Türkiye\'ye bu güzel eğitimi için teşekkür ederiz.