Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumTSI-UÇAK KOLTUK ÜRETİMİ
SONGÜL KAYAOĞLU / İK UZMANI
Gülriz Hanım konuya oldukça hakim,diksiyonu,iletişim becerileri ve hitabet tarzı oldukça güzeldi. Katılımcıları konuya çekebildi ve etkili bir eğitim aldığımızı düşünüyorum.


BETAFENCE YAPI SAN TİC.
MUSTAFA AYNACI / MUHASEBE
Akgün Hanım ile görüşmeden önceki kendi iç kontrolümün farkında değildim. Kendisi bu konuda bana çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.


MEDAŞ
MEDAŞ EĞİTİM GRUBU / SÜRVEYAN YARDIMCISI
Şimdiye kadar almış olduğum kişisel gelişim eğitiminin en faydalı,eğlenceli ve verimli olanıydı. Teşekkürler.


Keramik A.Ş.
Özlem Gürdal / İnsan Kaynakları Müdürü

Çok başarılı bir eğitimdi.Eğitmen konuya çok hakimdi. Teşekkür ederiz.Innogermany
Ufuk Karakaya / CIO
Çok ilginç ve bilgi dolu sunumdu. İnsanları daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Herkese tavsiye edebiliriz.


Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
Mehmet Efe / AR-GE Kontrol ve Planlama Uzmanı
Çok basit gibi görünen çok kıymetli bilgiler edindim. Banu Hanım'a çok teşekkür ederiz.


LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş.
SELİM KÜÇÜK / MÜDÜR YARDIMCISI

10.11.2018 tarihinde aldığımız Takım Çalışması ve Motivasyon Eğitimi; günlerden Cumartesi (tatil) olmasına rağmen eğitmen yüksek tempolu anlatımı, sık sık konularla alakalı eğlenceli oyunları ve verilen güzel örneklemeler ile uzun süre akılda kalıcılık sağlayacak sunumu ile tempomuz hiç düşmedi. Verdiğiniz kaliteli eğitim için sonsuz teşekkürler.Prometeon
SEÇKİN BEYNİ / AMBAR YÖNETİMİ
Eğitimin konusu sıkıcı olsa da eğitmenin sayesinde çok faydalı oldu.


Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
RÜYA ÖZÇELİK / Süreç İyileştirme
Bugüne kadar katıldığım ve sıkılmadığım tek eğitimdi.Engin Bey'in verdiği diğer eğitimleri de almak isterim.


Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
Özge Gül / İnsan Kaynakları Uzman yardımcısı
Oldukça verimli ve keyifli bir eğitim oldu. Hem iş hemde sosyal hayatta rahatlıkla entegre edebileceğimiz bilgi ve birikimler için Sevgili eğitmenimiz Ceki'ye ve Thomas Turkey'e teşekkürler.


Limakport Uluslararası Liman İşletmeciliği
Mustafa Uslular / Müşteri Hizmetleri Memuru
Eğitim çok eğlenceli ve değerli bilgilerin verildiği bir eğitim oldu. Bu bilgilerin bana ilerideki tecrübelerimde çok faydalı olacağını düşünüyorum.


Geodis
Elif Özvarış / HR Executive
Tek kelime ile mükemmeldi. Teşekkürler Thomas.


SMC Türkiye
Tolga Durgut / Satış Mühendisi

Eğitimin tekniği ile pratiğindeki yüksek örtüşmeden dolayı verimli bir eğitim oldu. Eğitmenimizin katılımcıları aktif tutması eğitimi daha da eğlenceli hale getirdi. Karakter analizindeki tespitlerin başarılı olması, verilen zamana değdiğini gösteriyor. Emeğiniz için teşekkür ederiz.Aydın Group
Cevriye Bozkurt / İnsan Kaynakları
“İnsan Kaynakları Süreçlerini yürütürken bir çok aday ve bir çok çalışan için testleri kullandığımda gayet başarılı ve doğru analizlere ulaştım. Ayrıca hizmet almak için Thomas ekibi gayet hızlı destek oluyorlar. Dolayısıyla Thomas’ı tercih ediyorum.”


Nilera İlaç
Mine Zengin / Tıbbi Tanıtım Temsilcisi
Eğitmenimiz Çağlagül, enerjik, bilgili, eğlenceli bir şekilde bize bilgilerini aktardı. İş hayatımda ve özel hayatımda bir çok alanda kullanacağım bilgileri hafızama kaydetmemi %90 sağladı. Çok keyifli ve akıcı bir eğitim oldu. İlk önce Çağlagül hanıma ve Thomas Türkiye'ye çok teşekkürler. Umarım tekrar yollarımız bir yerlerde kesişir. :) Saygılarımla


Nilera İlaç
Gamze Avcı / Tıbbi Tanıtım Temsilcisi
Genel olarak müşterilerimizi kategorize etme yönümüzü geliştirerek onlar hakkında düşüncelerimizi sıfatlandırmayı öğrendiğimiz başarılı bir eğitimdi.


Nilera İlaç
Gamze Avcı / Tıbbi Tanıtım Temsilcisi
Hem gerçek hayatta hem iş hayatında karşı taraf hakkında genel bir yorum yapabilecek kadar beden dili hakkında başarılı bilgiler edindik.


DİCLE ELEKTRİK PERAKENDE A.Ş.
EMİN BAYSÖZ / İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ

Eğitimin, katılımcılarımızda gerek kendilerini değerlendirmeleri bakımından, gerekse bağlı çalışanlarını tekrar analiz etmeleri bakımından farkındalık yaratmış olduğuna inanıyorum. Son derece keyifli bir eğitimdi. Katkılarından dolayı,Dicle Elektrik Perakende A.Ş. adına Thomas'a ve hocamıza teşekkür ederim.Limak Uludağ Elektrik
Deniz ÖMEROĞULLARI / Bölge Müdür Yardımcısı

Takım çalışması ve motivasyon eğitimi, dinamik ve eğlenceli sunumunuzla oldukça keyifliydi. Pazar eğitimi ancak eğitmeniniz ile güzel olabilir. Ekibimiz adına teşekkür ederimEgis Tünel İşletmeciliği
Aslı Güven / İK & İSG Müdürü

Oldukça verimli ve keyifli bir eğitim süreci oldu. Süreçlerimize rahatlıkla entegre edebileceğimiz bilgileri 2 gün içerisinde öğrendik. Sevgili eğitmenimize ve Thomas International Turkey'e teşekkür ederiz.