Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 465 YorumÇetaş
Murat Cemal Özçınar / Mali İşler Yönetmeni
Bir yöneticinin mutlaka alması gereken bir eğitim. Şirketim beni böyle bir eğitime gönderdiği için çok mutluyum. Her yönetici işe alım yapmadan önce bu eğitimi almalı ve alacağı personeli buna göre değerlendirmeli.


Enelsan
Mustafa Kapan / Üretim Müdürü
Eğitim çok verimliydi. Daha çok sohbet havasında gitti bu da bizi eğitime daha iyi odaklanmamızı sağladı.


VTM Akaryakıt A.Ş.
Bülent Önal / Perakende Satış Müdürü
Bu eğitimde aslında bilmediğimiz kişilik analizlerini, bu analizlerin işe alım süreci, satış süreci v.b. nasıl kullanabileceğimizi öğrendik.


VTM Akaryakıt A.Ş.
Semih Doğan / Genel Müdür
Bildiğim birçok şeyi sistematik olarak sıraya koymamı ve atıl duran bilgileri aktif kullanmamı sağlayacak bir eğitim oldu. Teşekkürler.


VTM Akaryakıt A.Ş.
Ener Malik Marasalı / Yönetim Kurulu Başkanı
İlk defa katıldığım eğitim olduğundan, eğitimin önemini daha da anlamlı hale geldiğinin farkına varmış oldum. Kurumsal eğitim yanında bireysel eğitimlerin de ihtiyaç olduğunu vurgulamak isterim.


Akınal Sentetik Tekstil A.Ş.
Ali İhsan Çeteci / Teknik Müdür
Eğitmenin konuya hakimiyeti ve katılımcılara yaklaşımı çok yerindeydi. özellikle kişilik analizi konusunda bana birçok değer kattığını düşünüyorum. Kişisel olarak eksikliklerimin farkına varmamı sağladı.


Assan Elektronik
Engin Tüfekçi / Montaj Üretim Sorumlusu
Eğitici ve öğretici keyifli bir deneyim.


Enelsan
Hızır Yıldırım / Teknik Servis ve Satış Müdürü

Eğitmenimize  teşekkür ederim. Bildiğim tanıdığım ama ifade etmekte kelimeye dökmekte zorlandığım konuları açıklamama yardımcı oldu.Çetaş
Uğur Ceylan / Mali İşler Yönetmeni
Öncelikle farklı bir bakış açısı kazandırdı. Yeni bilgiler kattığını düşünüyorum. Hocamızın emeğine sağlık, teşekkür ediyorum.


Çetaş
Saliha Özcan Seven / Mali İşler Yönetmeni
Eğitim konusu, içeriği, akışı ve eğitmenimiz oldukça başarılıydı. Yeterince fayda sağladığını düşünüyorum. Teşekkürler.


Estate Republic Turkey
Elif Nilay Akgöz / Şirket Sahibi

Thomas Türkiye ile ilk tanışmam oldu. Linkedinden tesadüfen gördüm ve denemek istedim. Eğitmeniniz ile tanıştığıma çok sevindim, çünkü şirketimin ve benim eksikliklerimizi tamamlayacağımız, kendimizi geliştirebileceğimiz bir desteğe ihtiyacımız vardı, doğru adrese geldiğimi hissediyorum ve güven duyuyorum. Teşekkürler Thomas Türkiye ve Ceki :)Estate Republic Turkey
İlhan Segil / Yönetim Kurulu Başkanı
Aldığım eğitimin bana iyi bir yol göstereceğini ve bu bağlamda iyi bir sonuç alacağıma inanıyorum. Teşekkür ederim.


VTM Akaryakıt A.Ş.
Feyza Figen Tuna / Kredi Risk Yönetimi
Farkındalığı arttıran, ekibimdeki kişilere nasıl davranmam gerektiği konusunda aydınlatıcı bir eğitim oldu. Başka eğitimlerde buluşmak üzere. Sevgi ve selamlar.


Formalis
Erdinç Kütük / Product Development Manager
Eğitim bilgilerimi tekrarlamak ve güncellemek açısından faydalıydı.


Afrotürk Logistics
Hüda Kurtuluş / Operasyon Sorumlusu
Eğitim çok verimli geçti. Kendimiz ve insan davranışları ile ilgili yeni bilgiler öğrenip, birçok şey keşfettik. Çok keyifli ve eğlenceli ayrıca öğreticiydi. Teşekkür ederiz Ceki Benalkabes.


ING Bank
İlyas Maptunoğlu / Müfettiş Yardımcısı
Kendimle alakalı farkındalığımı arttırdığı ve bu konulardaki önyargımı giderdiği için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.


Onare Endüstriyel Ambalajlama
Damla Çeki / Satış Temsilcisi
Kişilik envanterlerimizin sonuçlarını öğrendiğimiz ve karşımızdaki kişiyi analiz etme ile ilgili uygulanabilir bilgiler aldığımız verimli bir eğitim oldu. Çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Eğlecenli bir eğitimdi.


Altunkaya İnşaat ve Nakliyat A.Ş.
Özlem Sarıca / İnsan Kaynakları Uzmanı
Kişiye yönelik olan bu eğitim gayet olumu geçti. Genel geçer terimler ve anlatımlar yerine Thomas kişilik envanteriyle kişi bazlı çözümlerle gayet verimli geçen bir eğitimdi.


Obss
Esra Sançaklı / IK
"Thomas'ın uyguladığı Personel Profil Analizi uygulama kolaylığı ve adaylarımızla ilgili güvenilir sonuçlar vermesi nedeniyle işe alım süreçlerimizde uyguladığımız bir yöntemdir."


Afix
Murat Özdemir / Genel Müdür

Eğitmen, vermiş olduğu gün boyunca eğitimde çok başarılı, etkili, düzenli ve sıcakkanlı idi. Bize çok faydalı olacağına inandığımız bir eğitim aldık. Firmanıza ve hocamıza çok teşekkür ederiz.