Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumAisin Otomotiv
Cem Yücel / İK
Eğitimin amaca yönelik olmasını son derece başarılı buldum. Eğitimin başından sonuna kadar geçen süre memnuniyet verici oldu. Teşekkürler.


Aisin Otomotiv
Deniz Erel / PC Expert
Hem özel hem de iş alanımda bana oldukça katkı sağlayacağını düşündüğüm ikna ve müzakere teknikleri eğitimini deneyimleriyle taçlandıran eğitmenimiz Tolga Bey'e katkılarından dolayı çok teşekkür eder, başka bir eğitimde görüşmek üzere iyi çalışmalar dilerim.


Anako Yumurta A.Ş.
Sinem Kaptan / İnsan Kaynakları Müdürü
İdari toplantımızda almış olduğumuz satış ve takım çalışması eğitimleri için öncelikle eğitmenlerimiz Ceki Bey ve Engin Bey'e teşekkür ederiz. Konularına olan hakimiyetleri, samimi yaklaşımları, kendi hayatlarından örneklemeleri ile eğitimlerimizi oldukça interaktif kılmakla birlikte, katılımcılarımızın bir an olsun kopukluk yaşamamasını sağladılar. Teşekkürler


Anako Yumurta A.Ş.
Mesude Güler / Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Bu eğitimlerin uzun yapılmasını tercih ederiz ama hocamız ile :) Şimdiye kadar aldığım en muhteşem eğitimdi. 15 saat uykusuzluğa rağmen hep canlı ve dinamik tuttu. Eğitimci çok başarılıydı.Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Duygu Göbekoğlu / Bankacı

Kendimi eksik gördüğüm konularda inanılmaz farkındalık yarattı. Kişisel bir eğitim sürecimi tamamladığımı düşünüyorum. Eğitmenimize hayatıma dair bu olumlu katkılarından dolayı minnettarım. Bakış açımı olumlu hale getiren bu mükemmel insana tekrar tekrar teşekkürler.Politeknik Metal
Funda Çetinkaya / İK Müdürü

Yetkin, işinize hakim, samimi olduğunuz için eğitmenimize çok teşekkür ederim. Yeni bir eğitimde yeniden görüşmek üzere.VMZINC
Serdar Şener / Genel Md

Hocamız eşliğinde almış olduğumuz iletişim ve zaman yönetimi eğitimi hem kişisel hem de kurumsal beklentilerimizi en üst seviyede karşıladı. Renkli kişiliği, motivasyonu ve ilham veren anlatımı ile gerçekleşen interaktif içerik yalın ve zengindi. Thomas eğitimlerini fark yaratmak isteyen,IK'ya önem veren tüm firmalara öneririm.Erişim Müşteri Hizmetleri A.Ş.
Aydolu Gökçen Yıldızlar / İnsan Kaynakları Uzmanı

Davranış envanteri uygulamalarında Thomas'ın ne kadar doğru bir araç olduğuna bir kez daha ikna olduk. Eğitim süresinin kısa olmasına rağmen içeriğin verimliliği çok yüksekti. Bu anlamda eğitmenimizi takdir ediyorum. Profesyonelliğinin yanı sıra enerjisi, iletişimi ve eğitim dili mükemmeldi :)Nema Winkelmann
Veysel İbrahim Gördük / Satış Müdürü

Bugüne kadar aldığımız eğitimler içerisinde şirketimize en faydalı eğitim olduğu kanaatindeyim. Eğitmene teşekkürler, teşekkürler Thomas.Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Nuri Üstüner / İK Müdürü

Thomas'ın davranış analizi konusunda vermiş olduğu eğitimi çok yararlı, geliştirici ve şirketin beklentilerine uygun olduğunu memnuniyetle gördüm. Eğitmenimizin performansı, konuya hakimiyeti ve katılımcıları eğitimin içine dahil etmesi etkileyici ve mükemmeldi. Bu hizmetin bize bu kadar fazla katkı sağlayacağını bu eğitimden sonra çok daha iyi fark ettik. Teşekkür ederiz.Limak Uludağ
Yelda Candan Arı / İnsan Kaynakları Uzmanı
Anlatılan bigiler, iş ve özel hayatımızda, kişilerin davranış yapılarını anlayabilmemizi, kendimizi tanımamızı ve karşı tarafla nasıl daha iyi iletişim kurabileceğimizi öğrenmemizi sağladı. Eğtimenin verdiği örnekler, katılımcaları aktif olarak eğitime dahil etmesi akılda kalıcı olmasına yardımcı oldu.


-
Albina Bilgi / Stil Danışmanı
Harika! Tek kelime ile harika bir eğitmen. Çok güzel bilgiler. Son derece memnun ve mutlu ayrılıyorum. Engin Baran'ın eğitimine kesinlikle bir daha gelmek isterim.


Talayman Akustik
Akif Emekli / Mühendis
Engin Hoca'nın kıymetli anlatımı ve monotonluktan uzak örnekleri sayesinde oldukça verimli bir eğitim oldu. Teşekkürlerimi iletirim.


Maquet
Nur Türk / Üretim Planlama Uzmanı
Oldukça güzel ve keyifli bir eğitimdi. Bana yeni şeyler kattığına inanıyorum.


Aksa
Turgay Yılmaz / Yönetici
Eğitmen çok iyi anlattı, örnekler verdi. Daha geniş zamanda almak isterdim.


Aksa
Seçil Babaoğlu / Boya Operatörü
Uzun süreli eğitimler genelde sıkıcı olur. Ancak eğitim konusuna ve eğitmene bağlı olarak iyi geçer. Benim de iyi geçirdiğim sayılı eğitimlerden biri oldu. Teşekkürler.


Desoutter Turkey
Mustafa Gedik / Saha Servis Mühendisi
Şimdiye kadar aldığım en güzel eğitimdi.


Talayman Akustik
Duygu Özel / Akustik Uzmanı / Mimar
Farklı görsel ve sunumlarla desteklenen, sıradan ve tekdüze olmayan bir eğitim olması sebebiyle kesinlikle memnun kaldım.


Dr. Gürkan Kayabaşoğlu
Aylin Ergeneli / Doktor Asistanı

Eğitim sürecinin ve bilgilerin katkısından çok memnun kaldım. Eğitmenimiz, eğitim ortamımız çok eğlenceli ve keyifliydi. Emeği geçen eğitmenimize ve Thomas Türkiye'ye sonsuz teşekkürler.ARS Danışmanlık
Ayşe Burcu Arslan / Firma Sahibi

Eğitmenimizin işini sevmesi ve verdiği enerji daha interaktif eğitim ortamını sağladı. Anlatılan her hikaye, söz, örnek çok değerli ve kullanılabilir nitelikteydi. Sunumlar verilse daha memnun olurdum. Teşekkürler.