Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 461 YorumA&G Pür Gıda Analiz Lab. Hiz. Tic. A.Ş.
Elif Kaytaz / İnsan Kaynakları Uzmanı

Mevcut çalışanlar ve seçme - değerlendirme sürecinde eğitimde öğrenilen bilgilerin bize olumlu katkı sağlayacağını ve göreve doğru kişinin seçiminde de yol gösterici olacağını düşünüyorum. Eğitmenin yüksek enerjisi ve eğitime hakimiyeti mükemmel. Çok verimli ve keyifli bir eğitimdi.ING Bank
Ali Nurdoğan / Teftiş Kurulu Başkanlığı - Müfettiş Yardımcısı
Gerçekten eğitimin farkındalık yaratmak konusunda önemli bir adım olduğunu değerlendirmekteyim. Mesleğimde ve sosyal hayatımda da bana yardımcı olacak bilgiler edindiğimi düşünüyorum. Yapılan test ile kendimin ve ekip arkadaşlarımın davranışları hususunda beklentilerle örtüştüğünü gördüm. Eğitimin ileride yeni tanıştığım birinde davranışlarını ölçmem ve ona göre davranma konusunda beni fikir sahibi yaptı.


Faurecia
Banu Balar / IK Müdürü
Yıllardır çeşitli mecralarda karşıma çıkan ve enerjisinin hiç bitmediğini istediğim envanterinizi denemek istedim. Envanteri yorumlamak için özel bir eğitim gerekmemesi, değerlendiriciden doğan hatalı değerlendirme riskini minimize ediyor. Güvenilirlik ve geçerliği yüksek bir envanter sunmak adına yapılan iyi niyetli geliştirmeler, değerlendiricinin yorumuna dayalı, hatalara açık bir envanter doğurabiliyor. Thomas’da bu risk minimize edilmiş.


Bilio Elektronik A.Ş.
Eylem Kurşunlu / Kurumsal Satış Yöneticisi

Motive edici, farkındalık yaratan başarılı bir eğitim. Eğitmenimize eğitim için teşekkür ederim.Samsung Elektronik
Nur Aydın / Satış Planlama
Kendimi tanımam ve özeleştiri yapmam anlamında eğitim çok yararlı oldu. Eksik ve güçlendirmem gereken yönlerimi görmüş oldum.


Toyota Türkiye
Evin Kayhan / İK Kıdemli Uzman

Uzun süredir kullandığım sistemin detaylarını ve kolay yönlerini öğrendim. Eğitmenimizin konusuna hakimiyeti ve etkili anlatımı özellikle grafik yorumlama kısımlarında çok yardımcı oldu. Enerjik bir eğitimdi. Teşekkürler.Univera
Ersan Uysal / System Admin
Samimi ve birebir bir eğitim gibi geçti. Çok yararlı bilgiler edindim. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım.


Siemens
Gaye Sağlam / Test Mühendisi / Eğitim Yöneticisi

Eğitimin interaktif ve örnekler üzerinden ilerlemesi, eğitmenin ilgiyi canlı tutan sunumu ve DISC profillerini tanıtmadaki başarısı önemliydi. Oyun-drama yöntemiyle kapsam genişletilebilir. Envanterin yorumlanması bir değer kattı.B-rain Team
Nurdan Yılmaztürk / Satış Müdürü

Birebire yakın bir sistemle, son derece interaktif bir şekilde verilen bu eğitimi hayatıma uygulayacağım. Eğitmenin konuya hakimiyeti ve bilgi aktarımından çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.Başaran Otomotiv
Ersin Akman / Satış Müdürü
Verilen eğitim gerçekten verimli ve alınması gereken bir eğitimdi. Kendimizi ve karşımızdakileri tanıma ve onlara yaklaşma konusunda çok faydalı oldu.


Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi
Suat Taştekin / İK Müdürü
Eğitim çok başarılı geçti. Tek günde hedeflediğimiz tüm beklentilerimizi karşıladık. Personel alımımızda Thomas testlerini daha fazla kullanıyor olacağız. Teşekkürler.


Atasun Optik
Aynur Şaygil / İnsan Kaynakları İş Ortağı
Kısa ve tek bir form üzerinden tamamlanan testi ile birden fazla yetkinliğe/pozisyona ilişkin hızlı raporlar alınabiliyor. Kuruma özel açılan web hesabı ile değerlendirme raporlarının firma tarafından size ulaşmasını beklemeden zaman ve maliyet planınızı yapabiliyorsunuz.


Has Çelik
Merve Uzun / İşe Alım Uzmanı

Eğitimin temposu oldukça yüksekti ve katılımcılarda sıcak ilişki başarıyla kuruldu. Eğitimin sonunda tüm katılımcılar memnun ayrıldı. Umarım tekrar eğitim alırız Thomas'dan ve özellikle Ceki Bey'den.AVS Küresel Gemi Tedariği ve Yönetimi
Emel Akgün / IK Müdürü
Kişilik Envanteri çalışmalarımıza yönelik son derece güvenilir, hızlı ve uygulaması kolay bir sistem olduğunu düşünüyoruz ve maksimum verim alıyoruz.


ACT Havayolları (MyCargo)
Ceren Zengin / İnsan Kaynakları Uzmanı

Bugün katıldığım Kişilik Envanteri Eğitimi oldukça zengin bir içeriğe sahipti. Eğitmenin sunumu sayesinde de çok keyifli ve çok verimli bir gün geçirdim. Thomas ailesine tekrar teşekkürler...Linde Opsan A.Ş.
Orhan Eser / Fabrika Müdürü
Eğitim hedeflerinin kafalarda soru işareti bırakmayacak seviyede açık, net ve etkileşimli olarak uygulanması eğitimin sonucunu olumlu yönde etkilemiştir. Çok fazla teoriye ve teknik kavramlara takılmadan verilmek istenen unsurların başarıyla aktarıldığını düşünüyorum.


Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş.
Gizem Demirsöz / İnsan Kaynakları Sorumlusu

Daha az soru ile daha detaylı bir analiz yapılabilmesi Thomas'ı seçmemizde ki en büyük etkendi. Ayrıca aldığımız eğitimin bize çok katkısı oldu. Eğitmenin sıcak kanlı tavrı ve akıcı anlatımı için kendisine teşekkür ediyorum. Genelde eğitimlerde konsantrasyonum ilk bir saatte dağılıyor olmasına rağmen eğitmenin anlatım şekli ve arada verdiği örnekler sayesinde tam konsantrasyon devam ettik eğitime.Pronet Güvenlik
Ahmet Behçet Hoşcan / Bölge Yöneticisi
Çok faydalı ve eğlenceli bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Öğrendiklerimi gelecekte kullanacağım. Teşekkür ediyorum.


GNC Teknoloji
Sevim Sağlam / Dış Ticaret Uzmanı
Daha önce Ceki Bey’in sunumunda bir satış eğitimi almıştık. Çok keyifli geçen bu eğitim sonrasında hem kendilerinin bilgilerinden faydalandık, hem de güzel bir gün geçirmiş olduk. Bu nedenle ikinci eğitimi de kurumdan ve özellikle Ceki Bey’den almayı arzu ettik. Tüm katılımcılara vizyon kattığını söyleyebilirim.


Proje Kulübü
Atilla Çakıralar / Şirket Sahibi
Çok faydasını gördük. Bize başka bir bakış açısı geldi. Çok teşekkürler.