Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumBoydem Yapı ve Elektrik Malzemeleri
Samet Sedat Şentürk / Satış Yöneticisi
Beklediğimden daha akıcı, daha olumlu bir eğitimle karşılaştım. Emekleriniz ve vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.


Else Elektrik
Emel Yılmaz / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Verimli bir eğitim oldu. Olaylara farklı açılardan bakışımızı genişletti. Bu tür eğitimlerin devamının gelmesi faydalı bir çalışma olacaktır. Hem sürükleyici hem de öğretici bir eğitimdi. Her şey için teşekkürler.


Else Elektrik
Nevzat Kerim Aydın / GENEL MÜDÜR YRD.
Son derece etkili ve katılımı destekleyen bir sunum nedeniyle tebrik ediyorum.


Empo Otomotiv
Gizem Baturay / İ.K. Müdürü
İnteraktif ve kişisel gelişime katkısı olan bir eğitimdi. Akıcıydı, keyifliydi. Bilgi akışı güzeldi.


Çamsan
Ayşe Nur Çömert / Eğitim Uzmanı
Biz eğitiminizden ve eğitimcimizden çok memnun kaldık. Tekrar görüşmek dileğiyle..


Türk Ytong
Emir Sadık EDE / İnsan Kaynakları Şefi
Etkili ve detaycı rapor yorumlarından dolayı Thomas Türkiye’ye teşekkür ederiz.


Ofi
Öznur Baş Akyüz / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Özlem Hanım’dan almış olduğumuz Mülakat Teknikleri Eğitimi tüm ekip olarak almış olduğumuz keyifli ve verimli bir eğitimdi. Daha önce de Thomas dan almış olduğumuz eğitimler gibi bu eğitimde de Thomas farkını gene gösterdi. Özlem Hanım’a ve Thomas ekibine teşekkürlerimizi iletiyoruz.


Gratis
Uğur Mert ÜRYAN / Yazılım Yönetmeni
Olabildiğince sade, anlaşılır ve keyifli bir anlatımla tamamladığımız bir eğitim oldu. Hem Banu Hanım'a hem bize bu eğitimi sağlayan Gratis'e teşekkür ederiz.


Ofi Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Safiye MINDIZ / İ.K Müdürü
Eğitim amacına uygun ve interaktif ilerledi. Eğitmen alanında oldukça yetkin ve konusuna hakimdi. Daha önce almış olduğum eğitimleri ve yeni öğrendiğim bilgileri profesyonel olarak işe alım sürecinde kullacağım. Teşekkürler.


SFA
Ahmet AKKAYNAK / Mühendis
Daha önce böyle bir eğitim almamıştım. Eğitmenin beni konunun içinde tutmasını çok beğendim.


Majorel Telekomünikasyon
Esra Demirci / Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı
İşini hakkıyla ve mükemmel yapan Ceki Bey'e teşekkürlerimi borç biliyorum. Zaman Yönetimi ile ilgili eğitimimiz mükemmel ve çok keyifli geçti ilk defa bunalmadan, sıkılmadan etkin bir şekilde eğitimi dinleyebildim ayrıca çok da verim aldım. Gireceğim bütün eğitimlerde Ceki beyi görmek beni gerçekten çok mutlu eder. Emeğine sağlık.


Toyota Boshoku Europe
Ayşegül Acar Arpat / Uzman
Dinamik, akılda kalıcı, eğlenceli, interaktif bir eğitim oldu. Ceki beyin eğitimlerinin bu denli başarılı olmasının bence en önemli nedeni eğitimi sohbet havasına sokarak, akışı doğal kılması ve herkese emin olduğunu düşündüğü konularda ters köşe yaparak kalıcı bir farkındalık yaratması. İşini gerçekten amacına uygun bu kadar etkin yapan az eğitmen gördüm. Bir kez de buradan teşekkürlerimi sunuyorum.


Majorel Türkiye
Aslı Yılmaz / IK Uzm. Yard.
Öncelikle keyif aldığım en güzel eğitimdi. Bunu sağlayan anlatımı ve enerjisiyle mükemmel etki katan Ceki'ye teşekkür ederim. Eğitimin her saniyesi bana çok büyük farklılık getirdi.Farklı bir bakış açısı edindim. İyi ki diyorum. :)


Zenith Gemi
Mert Dağgeçen / Eğitim Enspektörü
Etkili iletişimin ne temel gerekliliği önce kendimizi sonra karşımızdaki insanları tanıyıp , motivaörler hakkında temel bilgiye sahipolmayı gerektirir. Ceki bey , ileteşim eğitimini bu çerçevede en temelden başlayıp, kompleks durumları herkesin anlayabileceği şekilde sınıf içindeki envanteride canlı örnek olarak kullanarak ustalıkla bu eğitimi bizlere vermiştir. Ceki beye ve Thomas Türkiyeye değerli eğitimi için çok teşekkür ederiz.


Tiryaki Argo Gıda A.Ş
Serkan Güneş / Muhasebe Müdürü
Bugün zaman yönetimi konusunda eksik yönlerimi tespit etme ve geliştirme fırsatı buldum. Teşekkürler Özlem Hanım


SFA Elektrik
Metin Güner / Planlama Uzmanı
Özlem Hanım'ın sunumu yaparken proaktif bir anlatım tercih etmesi, eğitimin zihindeki kalıcığını üst seviyeye çıkarttı. Gerçekten keyifli ve faydalı bir eğitim oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


Koel
Aynur Üşenmez / İnsan Kaynakları Uzmanı
“Kurum içi SWOT Analizi eğitimimizi gerçekleştiren Özlem Hanım’ ın, konuya hakim oluşu ve herkese hitap eden anlatım biçimiyle eğitimi pür dikkat dinlettiren, yorumları, esprileri ve vaka bazında verdiği örnekler oldukça başarılıydı. Verilen teknik bilgilerin her açıdan nasıl değerlendirileceği, iş hayatında, özel hayatta ve kişisel gelişimdeki katkıları ile muhteşem bir eğitimdi. Çalışanlarda farkındalık duygusunun artmasına neden oldu diyebiliriz.”


NSK Rulman
Yağmur Çelik / Satış Destek Uzmanı
Eğitmen, işlenen konuya hem kurumsal hem de şahsi açılardan oldukça hakimdi ve çok verimli bir eğitim oldu. Gelecekte benim için çok verimli olacağına inanıyorum.


NSK Rulman
Anıl Kaan Esen / Satış ve Uygulama Mühendisi
Eğitim genel hatlarıyla akıcı, dinleyeni sıkmadan ve interaktif olduğu için normalde dikkati kolay dağılan bir birey olmama rağmen keyifle dinledim ve bana katkısı büyük oldu.


Majorel Türkiye
Ela Canik / Accounting Assistant Specialist
Ceki ile eğitim o kadar eğlenceliydi ki zaman nasıl geçti hiç anlamadım. Sohbetiyle, enerjisiyle dikkatinizin dağılmasına imkan vermiyor. Bu verimli eğitim için firmam Majorel Türkiye'ye, ardından Ceki başta olmak üzere Thomas ekibine çok teşekkür ederim.