Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 464 YorumNordex Enerji A.Ş.
Selim Türkel / Back Office Engineer
Eğitimde verilen örnekler gündelik hayattan ve kullanışlı idi.Zaman Yönetimi konusunda bir çok kişiye / sektöre faydalı bilgiler verildi. Kriz yönetimine biraz daha ağırlık verilmeli.


Nordex Enerji A.Ş.
Ferit Yeşilçay / Saha Operasyon Müdürü
Davranış tiplerinin analizi ve farklı davranış tiplerinin stresle baş etme yöntemlerine dair bilgiler faydalıydı.


Nordex Enerji A.Ş.
Ahmet Elmas / Field Operations Manager
Anlaşılır, kavratıcı ve akılda kalıcı anlatım tekniğiyle ve enerji dolu eğitmeniyle bugüne kadar aldığım eğitimlerin en iyilerinden biriydi.


Damco
Begüm Öztekin / Özel Müşteri Yöneticisi
Ekip uyumumuzu ve dengemizi yapılan analizler ile daha da net görmüş olduk. Hem kendini tanıma hem de satışçı olarak müşterilerimizi analiz edip ona göre davranma / aksiyon alma konusunda önemli katkıları olduğuna inanıyorum.


Bireysel
Özüm Özbek / Yeni Mezun
Farkındalığımızı arttırmamıza yardımcı olarak, kendimizi tanımamızı ve kişisel gelişimimizi tamamlamak için bize ayna tuttuğunu düşünüyorum. Ceki bey tatlı dili, güler yüzü ve insanın kendini bulduran desteği ve verdiği güven duygusuyla bizlerden tam puan almıştır. İlgisine ve emeğine teşekkür ederiz.


ING Bank
Canan Keleş / Kobi Portföy Yönetmeni
Kendimi daha iyi tanıdığımı, en önemlisi uygun kelimeleri ve doğru cümleleri daha iyi kullanabildiğimi düşünüyorum. İlk soru: "Kendini tanımla", ilk cevap: 3 sıfat. Son soru: "Kendini tanımla", son cevap: 20 sıfat. Son söz: "Binlerce teşekkür" :)


FMV Işık Okulları
Eda Bingöl / Müdür Yardımcısı
Kendimizde farkındalık yaratan güçlü ve zayıf yanlarımızı görmemizi, tüm bunları iş yaşamında sorun çözmede alternatif olarak sunan bu eğitim için teşekkür ederiz.


Hapimag Resort Sea Garden Bodrum
Koray Adıgüzel / IK Müdürü
Yaklasık 7 , 8 sene önce mail yolu ile bana ulasmıştınız ve kişilik envanteri testi yapmıstık. Test sonucu rapor kesinlikle beni anlatıyordu. Yaklaşım, profesyonellik ve kullanılan araç oldukça basarılıydı ve çok verimli olduğunu gördüm. Kesinlikle İnsan Kaynaklarında kullanılması gereken ölçüm araçları diye nitelendiriyorum. Özellikle işe alımlarda uygun adayı seçmek oldukça zor. Bu araç sayesinde kişi hakkında somut ve değerli verilere ulaşıyorsunuz. Ayrıca terfi ve kariyer planlaması gibi konularda da oldukca yararlı olacağını düşünüyorum.


UCB Pharma A.Ş.
Emre Göllü / Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Kıdemli Tedarik Zinciri Müdürü
"Yönetim ve İletişim" eğitimini içerik bakımından tatminkar, bilimsel ve uygulamaya yönelik yaklaşımların birlikte kullanımı ve katılımcıya verilen mesajlar açısından etkili ve faydalı buldum. Öncelikle kişisel farkındalığın arttırılması ve iletişimin güçlendirilmesi bakımlarından bu eğitimin bana katkı sağladığını düşünüyorum ve bu bağlamda bu eğitimi herkese tavsiye ediyorum. Eğitmenimiz Sn.Ceki Benalkabes zaman yönetimi, bilgi ve konu hakimiyeti, enerjisi ve olumlu yaklaşımlarıyla çok başarılıydı, teşekkür ederim.


İbrahim Etem - Menarini
Mesut Kuş / Medikal Müdür
Eğitimi akıcı, sıcak ve anlaşılabilir buldum. Kişilerin kendini ve çevresindeki insanları tanıması için alınması gereken bir eğitim olarak görüyorum. Ceki bey'e ve katılımcı arkadaşlara teşekkür ederim.


Evyap
Tuba Başkan / Arge Mühendisi
İş arkadaşlarımı analiz edebilme ve kendimi tanıma açısından faydalı bir eğitim oldu. Ceki bey'in güleryüzlü yaklaşımı eğitime proaktif şekilde katılmamızı sağladı. Her şey için teşekkür ederim.


Vakıfbank
Pırıl Parlak Şenyurt / Uzman
Beklentilerimi karşılayan, eğlenceli ve bilgilendirici bir eğitimdi. Kendimiz ve iletişim kurduğumuz insanlar ile ilgili farkındalığı yarattığı için değerli buldum. Ceki bey'e teşekkürler.


Hillside City Club - Etiler
Şermin Şeker / Satış Müdürü
Kendimi ve ekibimi tanımakta belki de kör noktaları açmakta öncü olduğu için teşekkür ederiz. Sevgiler.


BKS Katlanır Cam Sistemleri
Gülay Yatarkalkmaz / Üretim Sorumlusu
Konusuna hakim ve pozifit bir eğitmen ile verimli geçen 6 saat için teşekkür ederiz.


Boyner
Gülan Aydın / CEO Asisstant
Ceki Bey’e tüm gününü bize ayırdığı için çok teşekkür ediyorum. Oldukça faydalı bir eğitimdi. Güzel bir mekanda kaliteli eğitim hizmetiniz için bir kez daha teşekkürler.


Bireysel
Nurdan Tarakçı / Ar - Ge
Karşıdakinin davranış tipini anlama taktiklerini faydalı buldum.


Muum Mimarlık
Umut İyigün / Kurucu Ortak
Davranışlar konusunda farkındalığımız artmış oldu. Teşekkür ederiz.


Konyalı Saat
Haluk Güngör / Brand Manager
Çok faydalanacağımız bir eğitim oldu. Teşekkürler.


Muum Mimarlık
Murat Aksu / Kurucu Ortak
Eğitim sonrasında oluşan farkındalık, gerçekte nasıl bir lider olmak gerektiğini anlatırken, iletişimde yaptığım yanlışları düzeltme fırsatını önüme getirdi. Eğitimcimiz Sn. Ceki Benalkabes'e de sabırla bizim soruları cevapladığı için teşekkür ederim.


Erben Kontrol Sistemleri
Hulusi Meriç / Satış ve Pazarlama Müdürü
Eğitim gayet başarılı ve faydalı geçti. Ceki bey konusuna gayet hakim olması dolayısıyla, çok tempolu ve hareketli bir eğitimdi. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla