Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumBirlik Organize Sanayi Bölgesi - BOSB
Fatma Şen / Yönetici Asistanı

Eğitmenin biz katılımcılara çok şey kattığını düşünüyorum. Kendimi (olumlu - olumsuz) birçok konuda tanımama olanak sağladı. Yapıcı, pozitif, enerjisi yüksek biri olma yolunda değerlerime artı kattı. Stres ve zamanı yönetebilmeyi öğrendim.Coface Sigorta A.Ş.
Sevgi Çınar / Risk Analisti
Grubun dikkatini sürekli canlı tuttu. Verdiği örnekler ve öğrettiği metodları çok beğendim. Faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum.


Set Teknik
Murat Yaşar / Teknik Hizmetler Yöneticisi
İletişimde sorunlar yaşadığımız teknik servis ekibi için faydalı olduğunu düşünüyoruz. Bundan sonraki davranışlarında düzelme olacağı inancındayız.


Voith
Arif Kalyoncu / Satış Müdürü
Açıkçası biraz önyargılı geldiğim bu eğitimde beklediğimden daha fazla bilgi edindim. Eğitim keyifli ve eğlenceliydi.


Voith
Onur Yenihan / Bölge Satış Müdürü
Bildiğim bazı konuların tekrarı iyi oldu. Bu tekniği kullanmak iyi olacak.


Vitsan Gözetim A.Ş.
Çiğdem Şen / Raportör
Çok samimi ve yeterli bir eğitim oldu.


Set Teknik
Emrecan Şanlı / Satış Destek Mühendisi
Eğitim bana çok şey kattı.


Satış Mühendisi
Metin Demirel / Voith
Beklediğimden daha faydalı bir eğitim oldu. İş hayatıma ciddi anlamda katkısı olacağını düşünüyorum.


İdisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş.
Serap Şahin / Genel Müdür Yardımcısı

Tüm ekibin ilgi ile dinlediği, severek katıldığı bir eğitim oldu. Eğitim süresince ilgi, dikkat üst seviyedeydi. Eğitmen çok sempatik bir insan. Hayatında ilk kez bu tarz bir eğitim alan herkesi kendine hayran bıraktı. Kendisinden mutlaka farklı eğitimler almak, desteklerinden faydalanmak isteriz.Link Denizcilik ve Taşımacılık Tic. Ltd. Şti.
Seda Sarhan Erdoğan / Pazarlama Müdürü
Müşteri profili ve doğru iletişim için oldukça önemli bir farkındalık yarattı. Ceki Bey'in sıcak ve konuya hakim tarzıyla firmamız için keyifli ve verimli bir eğitim gerçekleşmiştir.


Cigna Turkey
Burak Abacıoğlu / İşe Alım

Eğitmenin güzel sunumu ve esprili anlatımı için çok teşekkür ederiz. Çok iyi vakit geçirdik ve eğitim bizim için çok faydalı geçti. Sizlerle çalışmak büyük bir zevk :)Kayaş
Tuba Güleç / Satış ve Pazarlama
Kendimi iletişim kurarken daha güçlü hissedeceğim.


Çağdaş Holding
Şenol Kamber / Emlak Satış Pazarlama Sorumlusu
Eğitimi alan grubun farklı davranışlar sergileyebileceği envater sonuçlarıyla da desteklenerek grubun birbirleri hakkındaki düşünceleri üzerinde olumlu katkı yapabileceği gözlendi. Stres ve zaman yönetiminin kişinin davranışlarıyla ve seçimleriyle şekillendiği anlatıldı.


Bereket Enerji
Sultan Pıltan / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Thomas Kişilik Envanteri işe alımlarımızda etkili bir süreç aşaması olmuştur. Raporların anlaşılır ve güvenilir olması tercih sebebimizdir.


Pine Bay Holiday Resort
Elif Güven / Kurumsal Gelişim ve Yönetim Sistemleri Direktörü
Referans araştırması sonucu kullanıcıların memnuniyet bildirmeleri tercihimizde etkili olmuştur. Ayrıca iletişime geçtiğimiz şirketinizin yetkililerinin ilgili ve yardımcı katkıları bizim karar vermemizi etkilemiştir.


Goldmaster
Ünal Orhan / İstihbarat Müdürü
Sizinle çalışmaya karar vermeden önce,başka firmalarla da görüşme ve test yaptık. Doğrusunu söylemek gerekirse,bu kadar az soruda,bu kadar isabetli ve alternatifli analiz yapıyor olmanız bizi şaşırttı ve etkiledi. Üzerine ödeme sisteminizdeki kolaylıklar eklenince Thomas’lı olmaya karar vermemiz zor olmadı.


Omron Electronics Ltd.
Pınar Yıldızeli / İnsan Kaynakları Müdürü

Eğitim çok akıcı, zevkli, uygulamalar ile pekiştirme sağlanıyor. Eğitmenin enerjisi çok güzel.Agility Logistic
Suat Sönmez / Deniz Ürün Müdürü
İleriki dönemlerde ciddi anlamda iş hayatıma katkı sağlayacağını düşünüyorum.


Jungheinrich
Gözde Karaer / İnsan kaynakları Asistanı

Eğitimi alırken sıkılmadım ve kişilik envanteri grafiklerini değerlendirirken cepteki taşlar örneği çok akılda kalıcı oldu. Eğitmenimize teşekkürler. Bir dahaki eğitimde görüşmek üzere :)Jungheinrich
Pelin Ertürk / İnsan Kaynakları Müdürü
Çok içten ve samimi davranışlardan dolayı eğitim neşeli ve verimli geçti. Özellikle örneklendirmeler akılda kalmasını sağladı. Sürekli tekrar ve eğitim esnasında direkt sorulan sorular bilgilerin akılda kalmasını sağladı.