Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 461 YorumKonyalı Saat
Kubilay Murathan Köksal / Pazarlama Müdürü
Çok güzel bir eğitimdi. Bildiğimiz bir çok şeyi güncel hayatta uygulayabileceğimiz seviyeye getirdik.


Erben Kontrol Sistemleri
İlker Şahin / Mali İşler Koordinatörü
Faydalı olan eğitim için teşekkür ederim.


Erben Kontrol Sistemleri
Cenk Dizenler / Ürün Grup Müdürü
Bugün aldığım eğitimin, bundan sonraki iş hayatımda karakter analizinde büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Zevk ile sıkılmadan geçen bu eğitim için teşekkür ederim.


Synageva Biopharma
Can Kaya / Genel Müdür
Başarılı bir eğitimdi.


Erben Kontrol Sistemleri
Hakan Demir / Ürün Grup Müdürü
Gerçekten iyi bir eğitim oldu. Eğitimcimiz gayet bilgili ve alakalıdır. Teşekkür ederiz.


Sev Yayıncılık
Eda Yurga / Üretim ve Satınalma Şefi
Çok verimli ve etkili bir eğitimdi. Ceki bey'in etkili anlatışı eğitim performansını arttırdığını düşünüyorum. Teşekkürler.


BEST A.Ş.
Banu UZUNKÖPRÜ / İşe Alım ve Kariyer Uzmanı
"Başka?, hayatı yorumlama!, bilseydin ne olurdu?" gibi farklı yorum ve sorularla zihnimi açan ve koçluğa azıcık da olsa dokunma şansı tanıyan bol uygulamaların yer aldığı İ.K.'da Koçluk Becerileri kapsamlı eğitimi için Sevgili Feyza Hanım' a, 2. gün zaman yönetimiyle ilgili nokta atışları öğreten ve "şimdi değilse ne zaman" diye başladığım pazartesi günümde tüm haftamı şekillendirmeme katkı sağlayan Sevgili Ceki Bey' e ve tabi ki tüm samimiyetiyle eğitim boyunca katkılarını sunan Sevgili Pınar Hanım' a çook teşekkürler. Eğer İ.K. tarafında becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız ilk yapılacak eğitime katılarak siz de kendinizdeki farkındalıkları arttırabilir ve kurumunuza daha faydalı bir çalışan olabilirsiniz.


Teknik Kimya
Ecem Nur Tek / Satış Temsilcisi
Eğitim sırasında verdiğiniz faydalı bilgilerin ve göndermiş olduğunuz detaylı raporun, iş yaşamıma olumlu etki edeceğini düşünmekteyim. Eğitmenimize ve Thomas ailesine teşekkür ederim...


Teknik Kimya
Soner Şen / Lojistik Şefi
Çok başarılı bir eğitim ve sunum. Eğitimin içeriği beklentilerimizi karşıladı, farkındalık ve farklı bir bakış açısı kazandırdı. Ceki Bey'e teşekkür ederiz.


Yön Şirketler Grubu
Mustafa Siviş / Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Thomas Türkiye'den aldığımız Yönetim Eğitimi, öncelikli olarak kişisel farkındalık anlamında çok verimliydi. Dışarıdan yapılan profesyonel, doğruluk oranı yüksek bir gözlem hem kendimizi, hem de paydaşlarımızı daha iyi tanıma ve dolayısıyla daha kaliteli iletişim kurma konusunda bizlere çok şey kattı. Özellikle eğitmen Ceki Benalkabes'in enerjisi, birebir tüm katılımcılarla ilgilenmesi Thomas Türkiye'yi diğer eğitim firmalarından farklı kıldı.


Biocodex
Ahmet Halit Baylak / Tıbbi Satış Temsilcisi
Bu eğitim ile gelişime açık yönlerimi tesbit ettim. Herkese tavsiye ediyorum.


MB Holding A.Ş.
Cengiz Dorum / İnsan Kaynakları
İletişim eğitimi gayet iyi ve güzel bir eğitimdi. Gerekli bilgiyi aldığımı düşünüyorum. Zaman yönetimi ile ilgili ise kendimi daha da geliştirdiğimi düşünüyorum. Teşekkürler.


Yeşim Tekstil
Erhan Bahtiyar / Planlama Yöneticisi
Eğitim akıcı gerçekleşti. Güzel örneklerle pekiştirildi. Faydalı olduğunu düşünüyorum.


Bağımsız
Dursun Öksüz / Danışman
Eğitimin, artı ve eksilerimi görmem açısından, hangi yönlerimi geliştirmem gerektiği konusunda yardımcı olduğunu düşünüyorum. Bu eğitimin özellikle Sn. Ceki Benalkabes tarafından, yaptığı iş konusunda uzman bir kişi tarafından sunulması ve kendisinin tecrübe ve bilgilerinden yararlanmak çok iyi oldu.


Arete Danışmanlık
Solhan Bulut / SAP Danışmanı
Farkındalığı arttırma, farklı profildeki kişilerle iletişim kurma anlamında çok faydalı bir eğitimdi. Davranış profillerinin iş yaşamına etkilerini, zaman yönetimine faydalarını görmek etkileyiciydi. Teşekkürler.


Shell
Erdem Yıldırım / Compliance Coordinator
Eğitmeni konusunda çok yeterli buldum. Uzun süreli konuşmalarda çok dengeli ilerledi. Sıkıcı olmaması ve interaktif sunumu günü verimli kıldı. Teşekkürlerimi sunarım.


Nordson Xaloy
Ayşegül Arda Uçan / Müşteri Destek
Zaman yönetimiyle ilgili farklı bir bakış açısı öğrendim. İş hayatımda çok faydalı olacak. İletişim konusunda, davranış profillerini ve onlara nasıl yaklaşmamız gerektiğini öğrendik. Doğru iletişimin ne demek olduğunu anladım. Teşekkür ediyorum.


FMV Işık Okulları
Ömer Orhan / Okul Müdürü
Güçlü iletişim eğitiminin planlanması ve sunumu, zaman yönetimi uygundu. İnsanın bildiği konular da olsa yapılan sentez ve çözüm önerileri akılcı ve kısa yolları içerdiği için ilişkilerde ve özellikle sektörel alanlarda kolaylıkla kullanılacaktır. Ceki Benalkabes'in performansı başarılıydı. Teşekkürler.


FMV Işık Okulları
Tolga Yılmaz / Müdür Yardımcısı
Çok memnun kaldım. Davranışlarla anlatılan konuların örtüştüğünü gördüm. Teşekkür ederim.


FMV Işık Okulları
İlhan Tunç / Müdür Yardımcısı
Verimli bir eğitim olduğunu ve hayatımda uygulayabileceğimi düşünüyorum.