Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 254 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 471 YorumFMV Işık Okulları
Eda Bingöl / Müdür Yardımcısı
Kendimizde farkındalık yaratan güçlü ve zayıf yanlarımızı görmemizi, tüm bunları iş yaşamında sorun çözmede alternatif olarak sunan bu eğitim için teşekkür ederiz.


Hapimag Resort Sea Garden Bodrum
Koray Adıgüzel / IK Müdürü
Yaklasık 7 , 8 sene önce mail yolu ile bana ulasmıştınız ve kişilik envanteri testi yapmıstık. Test sonucu rapor kesinlikle beni anlatıyordu. Yaklaşım, profesyonellik ve kullanılan araç oldukça basarılıydı ve çok verimli olduğunu gördüm. Kesinlikle İnsan Kaynaklarında kullanılması gereken ölçüm araçları diye nitelendiriyorum. Özellikle işe alımlarda uygun adayı seçmek oldukça zor. Bu araç sayesinde kişi hakkında somut ve değerli verilere ulaşıyorsunuz. Ayrıca terfi ve kariyer planlaması gibi konularda da oldukca yararlı olacağını düşünüyorum.


UCB Pharma A.Ş.
Emre Göllü / Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Kıdemli Tedarik Zinciri Müdürü
"Yönetim ve İletişim" eğitimini içerik bakımından tatminkar, bilimsel ve uygulamaya yönelik yaklaşımların birlikte kullanımı ve katılımcıya verilen mesajlar açısından etkili ve faydalı buldum. Öncelikle kişisel farkındalığın arttırılması ve iletişimin güçlendirilmesi bakımlarından bu eğitimin bana katkı sağladığını düşünüyorum ve bu bağlamda bu eğitimi herkese tavsiye ediyorum. Eğitmenimiz Sn.Ceki Benalkabes zaman yönetimi, bilgi ve konu hakimiyeti, enerjisi ve olumlu yaklaşımlarıyla çok başarılıydı, teşekkür ederim.


İbrahim Etem - Menarini
Mesut Kuş / Medikal Müdür
Eğitimi akıcı, sıcak ve anlaşılabilir buldum. Kişilerin kendini ve çevresindeki insanları tanıması için alınması gereken bir eğitim olarak görüyorum. Ceki bey'e ve katılımcı arkadaşlara teşekkür ederim.


Evyap
Tuba Başkan / Arge Mühendisi
İş arkadaşlarımı analiz edebilme ve kendimi tanıma açısından faydalı bir eğitim oldu. Ceki bey'in güleryüzlü yaklaşımı eğitime proaktif şekilde katılmamızı sağladı. Her şey için teşekkür ederim.


Vakıfbank
Pırıl Parlak Şenyurt / Uzman
Beklentilerimi karşılayan, eğlenceli ve bilgilendirici bir eğitimdi. Kendimiz ve iletişim kurduğumuz insanlar ile ilgili farkındalığı yarattığı için değerli buldum. Ceki bey'e teşekkürler.


Hillside City Club - Etiler
Şermin Şeker / Satış Müdürü
Kendimi ve ekibimi tanımakta belki de kör noktaları açmakta öncü olduğu için teşekkür ederiz. Sevgiler.


BKS Katlanır Cam Sistemleri
Gülay Yatarkalkmaz / Üretim Sorumlusu
Konusuna hakim ve pozifit bir eğitmen ile verimli geçen 6 saat için teşekkür ederiz.


Boyner
Gülan Aydın / CEO Asisstant
Ceki Bey’e tüm gününü bize ayırdığı için çok teşekkür ediyorum. Oldukça faydalı bir eğitimdi. Güzel bir mekanda kaliteli eğitim hizmetiniz için bir kez daha teşekkürler.


Bireysel
Nurdan Tarakçı / Ar - Ge
Karşıdakinin davranış tipini anlama taktiklerini faydalı buldum.


Muum Mimarlık
Umut İyigün / Kurucu Ortak
Davranışlar konusunda farkındalığımız artmış oldu. Teşekkür ederiz.


Konyalı Saat
Haluk Güngör / Brand Manager
Çok faydalanacağımız bir eğitim oldu. Teşekkürler.


Muum Mimarlık
Murat Aksu / Kurucu Ortak
Eğitim sonrasında oluşan farkındalık, gerçekte nasıl bir lider olmak gerektiğini anlatırken, iletişimde yaptığım yanlışları düzeltme fırsatını önüme getirdi. Eğitimcimiz Sn. Ceki Benalkabes'e de sabırla bizim soruları cevapladığı için teşekkür ederim.


Erben Kontrol Sistemleri
Hulusi Meriç / Satış ve Pazarlama Müdürü
Eğitim gayet başarılı ve faydalı geçti. Ceki bey konusuna gayet hakim olması dolayısıyla, çok tempolu ve hareketli bir eğitimdi. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla


İntertek Kimya
Serkan Mutlu / Genel Müdür
Ceki bey'e bizlere göstermiş olduğu performans ve bilgiler için teşekkür ederim.


Pulver Kimya
Salih Kurtulmuş / Mekanik Formeni
Ceki bey'e vermiş olduğu eğitimden dolayı teşekkür ederim. İş hayatımda ve günlük yaşamımda bilgileri kullanmaya çalışacağım.


Konyalı Saat
Mustafa Uysal / Satış Müdürü
Satış ekibini ve müşteri yönetimini gözden geçirip bunları satışa döndürme anlamında oldukça faydalı olacak. Teşekkür ederim.


Konyalı Saat
Kubilay Murathan Köksal / Pazarlama Müdürü
Çok güzel bir eğitimdi. Bildiğimiz bir çok şeyi güncel hayatta uygulayabileceğimiz seviyeye getirdik.


Erben Kontrol Sistemleri
İlker Şahin / Mali İşler Koordinatörü
Faydalı olan eğitim için teşekkür ederim.


Erben Kontrol Sistemleri
Cenk Dizenler / Ürün Grup Müdürü
Bugün aldığım eğitimin, bundan sonraki iş hayatımda karakter analizinde büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Zevk ile sıkılmadan geçen bu eğitim için teşekkür ederim.