Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumEstate Republic Turkey
Elif Nilay Akgöz / Şirket Sahibi

Thomas Türkiye ile ilk tanışmam oldu. Linkedinden tesadüfen gördüm ve denemek istedim. Eğitmeniniz ile tanıştığıma çok sevindim, çünkü şirketimin ve benim eksikliklerimizi tamamlayacağımız, kendimizi geliştirebileceğimiz bir desteğe ihtiyacımız vardı, doğru adrese geldiğimi hissediyorum ve güven duyuyorum. Teşekkürler Thomas Türkiye ve Ceki :)Estate Republic Turkey
İlhan Segil / Yönetim Kurulu Başkanı
Aldığım eğitimin bana iyi bir yol göstereceğini ve bu bağlamda iyi bir sonuç alacağıma inanıyorum. Teşekkür ederim.


VTM Akaryakıt A.Ş.
Feyza Figen Tuna / Kredi Risk Yönetimi
Farkındalığı arttıran, ekibimdeki kişilere nasıl davranmam gerektiği konusunda aydınlatıcı bir eğitim oldu. Başka eğitimlerde buluşmak üzere. Sevgi ve selamlar.


Formalis
Erdinç Kütük / Product Development Manager
Eğitim bilgilerimi tekrarlamak ve güncellemek açısından faydalıydı.


Afrotürk Logistics
Hüda Kurtuluş / Operasyon Sorumlusu
Eğitim çok verimli geçti. Kendimiz ve insan davranışları ile ilgili yeni bilgiler öğrenip, birçok şey keşfettik. Çok keyifli ve eğlenceli ayrıca öğreticiydi. Teşekkür ederiz Ceki Benalkabes.


ING Bank
İlyas Maptunoğlu / Müfettiş Yardımcısı
Kendimle alakalı farkındalığımı arttırdığı ve bu konulardaki önyargımı giderdiği için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.


Onare Endüstriyel Ambalajlama
Damla Çeki / Satış Temsilcisi
Kişilik envanterlerimizin sonuçlarını öğrendiğimiz ve karşımızdaki kişiyi analiz etme ile ilgili uygulanabilir bilgiler aldığımız verimli bir eğitim oldu. Çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Eğlecenli bir eğitimdi.


Altunkaya İnşaat ve Nakliyat A.Ş.
Özlem Sarıca / İnsan Kaynakları Uzmanı
Kişiye yönelik olan bu eğitim gayet olumu geçti. Genel geçer terimler ve anlatımlar yerine Thomas kişilik envanteriyle kişi bazlı çözümlerle gayet verimli geçen bir eğitimdi.


Obss
Esra Sançaklı / IK
"Thomas'ın uyguladığı Personel Profil Analizi uygulama kolaylığı ve adaylarımızla ilgili güvenilir sonuçlar vermesi nedeniyle işe alım süreçlerimizde uyguladığımız bir yöntemdir."


Afix
Murat Özdemir / Genel Müdür

Eğitmen, vermiş olduğu gün boyunca eğitimde çok başarılı, etkili, düzenli ve sıcakkanlı idi. Bize çok faydalı olacağına inandığımız bir eğitim aldık. Firmanıza ve hocamıza çok teşekkür ederiz.CRC Kurumsal
Gözde Karabulut / Kurumsal Satış Danışmanı
Bilgiye ulaşmak bu çağda çok kolay ama uygulanabilir bilgiler ve bunu benimsetmek fark yaratıyor. Eğitimi en güzel kılan, faydasını hissetmek ve güzel vakit geçirmek idi. Bunu sağladığınız için çok teşekkürler. Bu bilgileri hayata geçirerek sizi hep hatırlayacağım. Başarılarınızın devamını dilerim.


Omron Electronics Ltd.
Fatih Uygur / Satış Mühendisi
Aldığımız eğitim hem eğlenceli hem de çok faydalı geçti. Farklı bir eğitimde görüşmek dileğiyle.


AfroTürk Lojistik
Selda Özkaynar / İnsan Kaynakları
Ekibimizi eğitim tarafında desteklemeyi uzun zamandır istiyorduk aslında. Bu süreci biraz hızlandıralım dedik ve bu işi yaptığını düşündüğümüz kurumlarla alakalı bir arayışa girdik. Aldığımız feedbackler sizin tarafı işaret edince , neden olmasın dedik ve başladık. Eğitim sonrası ekipten aldığımız olumlu geri bildirimler de açıkçası çok hoşumuza gitti ve iyi bir karar verdiğimizi düşündük, teşekkür ederiz.


Sun Tekstil
Betül Atan / İnsan Kaynakları Sorumlusu
İşe alımlarda ve mevcut personelleri değerlendirebilmek adına farklı bir bakış açısı kazandıran bir eğitimdi. Çok keyifli ve verimliydi.


Ethic Hr
Mustafa Karabekmez / Yönetici Ortak
Thoması Tecih ettik çünkü: “Raporlarını anlamak için psikolog olmaya gerek yok. Açık ve anlaşılır. Özellikle mülakatlarda detaylı irdelenmesi gereken konularla ile ilgili destekleyici sorular, katma değer sağlayan bir hizmet. Web arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde adaylarımıza test gönderebiliyor, ne zaman teste başladığını ve tamamladığını monitor edebiliyoruz. Test dili ve rapor dilini ayrı ayrı seçebilmek ise müthiş bir fırsat!”


MOPAK A.Ş
MERVE AKAN KAYA / İnsan Kaynakları Sorumlusu

Lider kimdir? Nedir? Lider olunur mu? Lider mi doğulur? Tüm sorularımızın cevabını bulduğumuz, liderliğimizi keşfettiğimiz güzel bir eğitim ve gün olacağını umuyorduk, umduğumuzu fazlasıyla bulduk :) Eğitime katılanlar Kayıkçı ve Akvaryum hikâyesini herkese uygulamaya çalışıyor, “Bugün seni çok ‘S’ gördüm” cümlelerini kullanıyor. Güzel geri dönüşler aldığımız bir eğitim oldu eğitmenimize eğlenceli ve güzel sunumu için çok çok teşekkür ederiz.Set Teknik
Öznur Lawrie / Satış & Pazarlama Müdürü

Satış ekibi olarak hem kendimizi, hem birbirimizi hem de müşterilerimizi daha iyi tanımamız için gerekli olan bilgileri, sıcak ve rahat bir anlatım tarzıyla eğitmenimizin yorumlarıyla alarak, güzel bir eğitim günü geçirdik.Enerji Çözümleri
Nevruz Balkan / Direktör
Yapılan analiz sonrası herkesin eksikliklerini görüp, kariyeri açısından iyileştirmeler sağlayacağı bir eğitimdi. Bu sayede daha mutlu bir iş-özel hayat kontrolü yapabileceğimizi düşünüyorum.


Zenith Gemi
Barış Ziya Kaya / İk Müdürü
Eğitimin yeterliliği maksimum seviyedeydi. Sunum ve içerik iyi, eğitmenin konuya hakimiyeti ise fazlasıyla yeterliydi. Verilen eğitimden çok memnun kalındı. Teşekkürler.


Akçansa
Akçansa İK Ekibi / İK
Ekip olarak katıldığımız en akıcı, faydalı ve interaktif bir eğitim oldu. Keyifli zaman için çok teşekkür ederiz.