Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 464 YorumFores Mimarlık
Dicle Bilgehan Özdemir / Proje Yöneticisi
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, yararlı ve keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürler.


Tredin Oto Donanım A.Ş.
Ülkü İsenlik Toptal / Mali ve İdari İşler Müdürü
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitiminin farklılık ve katkı yarattığını düşünüyorum. Oldukça memnun kaldım.


Fores Mimarlık
Murat Özbay / İçmimar
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi ile, kişisel gelişimim için önemli bir gün oldu. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.


Triodor
Çavlan Baş / Proje Yöneticisi
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, iyi bir lider olmak için, eksik olan veya öne çıkan kişisel özelliklerin tanınması adına kesinlikle yararlı bir eğitim.


Fores Mimarlık
Ceyda Atıcı / İçmimar
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitiminde kişilik envanteri üzerinden liderlik kavramının anlatılması oldukça faydalı oldu. Kendimizle ilgili farkındalığımızı arttırdık.


Derya İnşaat
Zafer İnan / Genel Müdür
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi ile zaman yönetiminde faydası oldu. Kendimin başkası tarafından ifadesi güzeldi. Bu eğitimden aldıklarımı başkalarıyla da paylaşacağım.


Banvit
Saadet Altınbaş / Süpervizör
Almış olduğum Satış Motivasyonu eğitimi sayesinde, günlük hayatımızda yapmış olduğumuz davranışlar konusunda bilgi sahibi oldum. Bu Bilgileri iş ve özel hayatımda da kullanacağımı düşünüyorum. Bu tür konuları dinlemek kadar dinletmenin de önemli olduğunu düşünüyorum. Bunun için Ceki Bey'e teşekkürler.


Weber
Yasemin Güçlü / İK Yöneticisi
Thomas Kişilik Envanteri eğitimi, İK'nın pek çok sürecinde kullanılabilecek bilgileri içeren güzel bir eğitim idi.


Erlab Yazılım A.Ş.
Buket Zeynep Sağıroğlu / İdari İşler Yöneticisi
İletişimin en baş konusu olan karşıdaki kişiyi tanımakla başladığımız "Güçlü İletişim" eğitiminizde inanılmaz katkınız olduğunu düşünüyorum. Bundan sonraki eğitimlere de devam etmeyi ümit ediyoruz. Thomas Türkiye'ye ve eğitmen Ceki Bey'in yaklaşım ve tarzı için teşekkürler.


E - Güven
Dilek Olkun / Bölüm Yöneticisi
Müşteri İlişkilerinde Güçlü İletişim eğitiminden çok keyif aldım. Kişilik envanteri rapor sonuçlarında kendimizi görebildik. Eğitimci Ceki bey'e teşekkür ederim. E - Güven şirketi olarak başarılar dilerim.


Fatih Ökçe San. Tic. A.Ş.
Bülent Ayaz / Muhasebe Sorumlusu
Thomas Kişilik Envanteri eğitimini, her yeni öğrendiğim şey gibi yeni bir bilezik olarak görüyorum.


Fatih Ökçe San. Tic. A.Ş.
Selin Almalı / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Mesleğim gereği sahip olduğumu düşündüğüm "İnsan Tanıma" sistemini "double" hale çevirdiniz. Bundan sonraki kullanım kılavuzum olacak tek şey şu an için "Thomas Türkiye" olacaktır.


zx
xz / xz
zx


Sofra Grup
Onur Ataman / İş Güvenliği Uzmanı
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitiminde değinilen uygulamalar güzeldi. Eğitimen Ceki bey tüm konuları son derece güzel ve akıcı bir şekilde aktardı.


ACO
Hüseyin Arslan / Satış Direktörü
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimine satış ekibimize uygulamak için geldim. Davranış şekillerini öğrenmek ve yorumlamak oldukça iyi idi. Bu bilgileri iş hayatımda kullanabileceğimi düşünüyorum.


Univera
Ertan Gündoğdu / Kıdemli Proje Yöneticisi
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi ile iletişimde daha önceden uygulamadığım yöntemler hakkında bilgi sahibi oldum. İş hayatım dışında özel hayatımda da kullanabileceğim bilgilere sahip oldum.


Novaplast
Banu Demir / İhracat Müdür Yardımcısı
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi; uygulamalar ile eğlenceli hale gelen, kişileri tanıma ve kişiye göre davranma konusunda yol gösteren bir eğitim idi.


Dytech Otomotiv
Ayhan Karataş / Genel Müdür
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi; insanların davranış tiplerini tanımaya yönelik temel, etkili bir eğitim. Eğitmen Ceki bey'in interaktif yaklaşımı mesajların daha iyi alınmasını sağladı.


CE Bilgi İşlem
Sevil Erdoğan / Uzman
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi; çok eğlenceli, kendinizi ve etrafınızdakileri daha iyi tanımaya yönelik bir eğitim. Davranışlarınızı doğru analiz ederek doğru bir iletişim becerisi kazandırıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


CE Bilgi İşlem
İpek Gündüz / Müşteri Hizmetleri Uzmanı
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi benim için yararlı bir eğitim oldu. İnsan davranışlarını çok daha rahat analiz edebilmeyi gördüm. Teşekkürler.