Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 464 YorumCP Piliç
Aysun Yavuzer / İK Direktörü
Thomas Kişilik Envanteri eğitimi ile, Thomas'ı bir değerlendirme aracı olarak nasıl kullanacağımızı öğrendik. Ceki bey'in enerjisi ve anlatımı gayet keyifliydi. Teşekkürler.


CP Piliç
Ayşegül Koçyiğit / İşe Alım ve Eğitim Müdürü
Thomas Kişilik Envanteri eğitimi son derece faydalıydı. Eğitmenimiz Ceki bey çok iyi bir eğitmen, bilgiyi aktarma ve dikkati yüksek tutma, katılımcıları eğitime dahil etme (interaktif) konusunda süper. Kendisine çok teşekkürler.


Esta Construction
Baturhan Yalçıntürk / Planlama Grup Yöneticisi
Liderlik eğitiminde ders anlatımı çok güzel idi. Konular akıcıydı, verilen aralar çok yerindeydi. Firmaya ve şahsıma artı değerler katacağını düşünüyorum.


Esta Construction
Cansu İşler / İK Sorumlusu
Özellikle mühendislik odaklı firmada kişilerin davranış eğilimlerini tahmin etmekte güçlük çeken bir İK çalışanı olarak, almış olduğumuz Liderlik eğitimi, genel profilimizi açık ve net görebilmemi sağladı. Teşekkürler.


Desen İletişim
Koray İspir / Ticari Pazarlama Ekipleri Koordinatörü
Satış Motivasyonu eğitimi satış ekipleri için olmazsa olmaz bir eğitim. Eğitime giren ekipler hem kendilerini hem de karşısındakini anlama ve ona göre yaklaşımda bulunabilecekler. Tek kelime ile "Mükemmel"


Aktif Grup
Mesut Erhan Sarı / Satış Müdürü
Satış Motivasyonu Eğitimi, satış aktivitelerinde müşterilerimizi ve kendimizi tanımada oldukça faydalı olacağını düşündüğümüz bir eğitim oldu. Özellikle Ceki bey interaktif bir ortam sağlayarak konuya ilişkin noktalara hedefine uygun olarak değindi.


Airties
Mehmet Yılmaz / Satış Müdürü
Satış Motivasyonu eğitimi,saha satış ekibimizin öncelikle kendilerini daha iyi tanımalarına yardım olurken, müşteri profillerine göre pozisyon alarak satışlarımızı da arttıracağına inanıyorum.


İgdaş
Arif Tepe / İnsan Kaynakları Müdürü
Almış olduğumuz Thomas Kişilik Envanteri eğitiminde anlatılan her konu anlaşılabilir ve uygulanabilir niteliktedir. Eğitimi veren Ceki bey'in hiç düşmeyen enerjisi ve son derece anlaşılır dili eğitim verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmıştır.


İgdaş
Murad Şeralioğlu / Eğitim Müdürü
Almış olduğumuz Thomas Kişilik Envanteri eğitimi oldukça interaktif olarak gerçekleşti. Oldukça fazla bilgi kısa sürede olabildiğince verimli bir şekilde aktarıldı.


Kesir Mühendislik
Esra Tosun / İnsan Kaynakları Müdürü
Ceki bey'in önderliğinde almış olduğumuz "Thomas Kişilik Envanteri" eğitiminin toplam performansımızın değerlendirilmesinde, kurum kültürümüzde yeni ufuklar açacağından şüphem yok. Akıcı ve interaktif bir eğitimdi. Ceki bey aracılığıyla Thomas Türkiye'ye teşekkür ederim.


Didaktik Eğitim ve Bilişim Teknolojileri
Hasan Yıldız / Danışman
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalar için yeni personel alımlarından ziyade oturmuş kadrosunu kontrol edebilmek kısaca chck-up yapabilmek büyük resmi görebilmek için çalışmalarımız sırasından Thomas’a rastladık. İnceledik, iletişim kurduk aradığımız büyük tablonun olmazsa olmaz parçası olarak gördüğümüz Thomas ile hem işletmenin İK departmanı oluşumu hem de verimliliği çalışmaya karar verdik…


Seltek İlaç
Aysel Büyükyazgan / Genel Koordinatör
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi, kendi gelişimim için farkındalığımı arttırdı. Güçlü yönlerimi farkında olup, eksik yönlerimi görmemi sağladı. Envanter yorumlarınız kişiliğime uygun çıktı.


Acar Ecza Grup
Emin Avcı / Denetim Uzmanı
Öncelikle vermiş olduğunuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi ve emekleriniz için teşekkür ederim. Eğitiminiz heyecanlı ve güzeldi.Anlatımınız ve bilinç altımıza göndermeniz başarılıydı. Teşekkürler.


Seymen Ecza Deposu
Levent Ali Özel / Şirket Müdürü
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi çok faydalı bir eğitim olmuştur. Teşekkür ederim.


Vitsan Gözetim
Cihan Danacı / Laboratuvar Şefi
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi, gayet keyifle izlediğim ve ilerideki kariyerim açısından büyük bir önem teşkil edecek bir eğitim olduğunu samimiyetle söyleyebilirim.


Vitsan Gözetim
Ayla Ünal Güven / Laboratuvar Şefi
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi,etkili bir eğitimdi. Sıkılmadan ve hiç motivasyonumuzu kaybetmeden çok faydalı bilgiler öğrendik. Kendimizi ve çalışanlarımızı daha iyi tanıma fırsatı bulduk.


Univera
Türker Torucu / Proje Satış Yöneticisi
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi başlangıcından bitişine dek dinamik idi. Son derece faydalı bir eğitim aldım. Firmanızın düzenlediği farklı eğitimleri de almayı planlıyorum.


Cetech
İlker Görkem / Teknik İletişim Müdürü
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimini çok faydalı buldum. Hatta işyerimden birkaç çalışan için de teklifte bulunacağım. Web sitenizi inceleyeceğim ve konuyla ilgili araştırma yapacağım. Konu çok ilgimi çekti.İleride eşim için bile düşünebilirim.


Ege Ecza Deposu
Fatih Taş / Satış Müdürü
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi keyifli ve verimli idi. Bildiğim ancak farkındalık yaratan konulara bir kez daha değindik ve bazı atladığımız konuları keşfettim, daha fazla istifade etmeye çalışacağım.


Çolakoğlu
Yaşar Metin Ağırdıcı / Otomasyon Yöneticisi
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitiminin çok faydası oldu. Özellikle Ceki bey'e çok teşekkür ederiz. Konulara çok hakim olduğunu ve iyi bir yönetici olduğunu düşünüyorum. Öğrendiğim kişilik analizi ve davranış modellerinin günlük hayatta çok faydası olacağını düşünüyorum. Bu eğitimlerin firmamızda fayda yaratacağına inanıyorum.