Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumMajorel Türkiye
Büşra Gümüş Gökgöz / HR Excellence Center Assistant Specialist
İlk anından itibaren pür dikkat dinleten, keşke daha uzun olsaydı dedirten bu keyifli ve verimli eğitim için başta Ceki olmak üzere tüm Thomas Türkiye ailesine çok teşekkür ederim.


Damen Shipyards Antalya
Çağrı Bayar / Operasyon Destek Müdürü
Öncelikle muhteşem bir insanla (Eğitmen) tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kişisel gelişimim adına harika bilgiler ve yeni bakış açıları kazanıp kendimdeki eksikleri görmemi en önemliside kendimin ne olduğu hakkında farkındalığım, farklı bir boyuta taşındığı için sonsuz teşekkür ederim.


Damen Shipyards Antalya
Erhan Erdal / İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü
İnteraktif oyunlar gerçekten başarılıydı. Verilen bilgiler ve kişilik testleri ile buna göre iletişim yöntemlerinin anlatılması çok faydalı oldu.


Tiryaki Argo Gıda A.Ş
Şafak Şeyma Köder / Muhasebe Müdürü
Her konuda gerekir, ihtiyaç duyduğumuz bilgiyi yeteri kadar sağladığı için Özlem Hocamıza teşekkür ediyorum.


Majorel
Evliya Savaşan / İnsan Kaynakları Uzmanı
Mükemmel bir eğitim aldık Ceki'den. Çok iyi bir öğretici teşekkürler.


Coldwell Banker Trio Gayrimenkul
Hazal Tanrıverdi / Ofis Direktörü
Ekip olarak herkesin alması gereken bir eğitimdi, edindiğimizin bilgilerin yanı sıra herkese hitap edebilen ve konuya tüm ekibin dahil olduğu çok verimli bir eğitim oldu. Ceki Bey tekrar çok teşekkür ediyor ve diğer eğitimlerimiz için şimdiden sabırsızlanıyoruz


Öncü Dental
Serdar Eraslan / Türkiye Satış Müdürü
Ceki Hocamın vermiş olduğu harika eğitim için çok teşekkür ederim. Kendisi ile bundan sonra planlama yaparak çalışmak istiyoruz.


Öncü Dental
Serdar Eraslan / Türkiye Satış Müdürü
Ceki Hocamın vermiş olduğu harika eğitim için çok teşekkür ederim. Kendisi ile bundan sonra planlama yaparak çalışmak istiyoruz.


Eurotec
Alin Kurubaş / Kalite Kontrol
Enerjisi, neşesi eğitim bilgilerini aktarışı ile çok etkili eğitimdi. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi eğitimdi.


Toyota Tsusho Europe SA
Nergis Akkaya / İK Müdürü
2 gün önce Thomas PPA eğitimine katıldım. Şimdiye kadar birçok eğitime katıldım ancak katıldığım ve keyif aldığım nadir eğitimlerin başında geldiğini söyleyebilirim. Katma değerli, eğlenceli, verimli ve dinamik eğitim yöntemi için Ceki'ye teşekkürlerimi iletmeden geçmek istemem. Konuya hakimiyeti, iletişimi, sevecenliği ve sempatikliği ile çok keyifli bir eğitim yaşattı. Teşekkürler


Demirer Kablo
Nilüfer Özbek / İnsan Kaynakları Müdürü
Thomas, yıllardır işe alım ve terfi süreçlerimin vazgeçilmez parçası. Pratik şekilde uygulanabiliyor oluşu ve detaylı, doğru, analitik analiz yapabilmesi Thomas'ı tercih etmemin en önemli nedenleridir. Kullanıcı dostu bir altyapısı ve zamanla yarıştığımız günümüz dünyasında ihtiyaçlarıma hızlı yanıt veren bir müşteri hizmetleri yapısı var.


Toyota Boshoku Türkiye
Rabia Türküm / Yazılım Gelştirme
Konular, örnekler ve etkinlikler üzerinden anlatıldığı için hem sağlıklı hem de kalıcı bir eğitim oldu. Eğitimde yapılan aktivitelerle öz eleştiri yapıp, eksik taraflarımızı görüp nasıl aksiyon alabileceğimizi öğrendik.


Beyaz Kağıt
Hande Şanlı / Ar-ge Uzman Yardımcısı
Eğitim sayesinde bakış açımı farklılaştırarak, yaratıcı ve yenilikçi düşünmeyi öğrendim. Bu eğitim sonrasında hem iş hayatımda hem de özel hayatımda daha sorgulayıcı daha geniş düşünebilen ve hayal gücü daha büyük biri olarak devam etmeye çalışacağım. Teşekkürler...


Beyaz Kağıt
Tunç Yücel / Mekanik Bakım Mühendisi
Proje Yönetimi Eğitimi'ne ilk defa katılım sağladım; eğitimin içeriği, eğitimin süresinin effektif kullanımı gayet iyiydi. Yapılan uygulamalar eğitimin pekişmesini sağladı.


Eurotec
Hülya Mert / Kurumsal İlt. Uzm.
Yılların klasiği slaytı kullanmadan; muhteşem akıcılıkta bir eğitim, enerji ve katkılarından dolayı teşekkür ederim.


Hipermak
Soner Delikız / Ar-Ge Teknikeri
Özlem Hanım güler yüzlü, ne anlattığını bilen ve kendinin farkında olan doğal bir eğitmen. Bu kadar gülüp bu seviyede bir farkındalık kazanmış olmaktan mutlu oldum. Bu farkındalığı güle oynana kazandırmayı başarabilen Özlem Hanım'ı tebrik ediyorum.


Hipermak
Bahtiyar Şensoy / Mekanik Ar-Ge Mühendisi
Eğitmen süreyi çok iyi kullanarak katılımcıların sürekli aktif olmasını sağladı. Eğitmen, konusu hakkında çok bilgili ve tecrübeli.


Tiryaki
Serkan Güneş / Muhasebe Müdürü
Anlatım ve örnekleri kişisel gelişimi artırmama destek oluyor.


Hipermak
Nazlı Riyan / İK ve İdari İşler Asistanı
Çok güzel bir eğitimdi. Yaşantımızda çok fayda sağlayacağını düşünüyorum. Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim.


Hipermak Makina
Nazlı Riyan / İK ve İdari İşler Asistanı
Çok güzel bir eğitimdi. Yaşantımızda çok fayda sağlayacağını düşünüyorum. Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim. Tekrardan çalışmak ümidiyle.