Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumBEST A.Ş.
Banu UZUNKÖPRÜ / İşe Alım ve Kariyer Uzmanı
"Başka?, hayatı yorumlama!, bilseydin ne olurdu?" gibi farklı yorum ve sorularla zihnimi açan ve koçluğa azıcık da olsa dokunma şansı tanıyan bol uygulamaların yer aldığı İ.K.'da Koçluk Becerileri kapsamlı eğitimi için Sevgili Feyza Hanım' a, 2. gün zaman yönetimiyle ilgili nokta atışları öğreten ve "şimdi değilse ne zaman" diye başladığım pazartesi günümde tüm haftamı şekillendirmeme katkı sağlayan Sevgili Ceki Bey' e ve tabi ki tüm samimiyetiyle eğitim boyunca katkılarını sunan Sevgili Pınar Hanım' a çook teşekkürler. Eğer İ.K. tarafında becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız ilk yapılacak eğitime katılarak siz de kendinizdeki farkındalıkları arttırabilir ve kurumunuza daha faydalı bir çalışan olabilirsiniz.


Teknik Kimya
Ecem Nur Tek / Satış Temsilcisi
Eğitim sırasında verdiğiniz faydalı bilgilerin ve göndermiş olduğunuz detaylı raporun, iş yaşamıma olumlu etki edeceğini düşünmekteyim. Eğitmenimize ve Thomas ailesine teşekkür ederim...


Teknik Kimya
Soner Şen / Lojistik Şefi
Çok başarılı bir eğitim ve sunum. Eğitimin içeriği beklentilerimizi karşıladı, farkındalık ve farklı bir bakış açısı kazandırdı. Ceki Bey'e teşekkür ederiz.


Yön Şirketler Grubu
Mustafa Siviş / Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Thomas Türkiye'den aldığımız Yönetim Eğitimi, öncelikli olarak kişisel farkındalık anlamında çok verimliydi. Dışarıdan yapılan profesyonel, doğruluk oranı yüksek bir gözlem hem kendimizi, hem de paydaşlarımızı daha iyi tanıma ve dolayısıyla daha kaliteli iletişim kurma konusunda bizlere çok şey kattı. Özellikle eğitmen Ceki Benalkabes'in enerjisi, birebir tüm katılımcılarla ilgilenmesi Thomas Türkiye'yi diğer eğitim firmalarından farklı kıldı.


Biocodex
Ahmet Halit Baylak / Tıbbi Satış Temsilcisi
Bu eğitim ile gelişime açık yönlerimi tesbit ettim. Herkese tavsiye ediyorum.


MB Holding A.Ş.
Cengiz Dorum / İnsan Kaynakları
İletişim eğitimi gayet iyi ve güzel bir eğitimdi. Gerekli bilgiyi aldığımı düşünüyorum. Zaman yönetimi ile ilgili ise kendimi daha da geliştirdiğimi düşünüyorum. Teşekkürler.


Yeşim Tekstil
Erhan Bahtiyar / Planlama Yöneticisi
Eğitim akıcı gerçekleşti. Güzel örneklerle pekiştirildi. Faydalı olduğunu düşünüyorum.


Bağımsız
Dursun Öksüz / Danışman
Eğitimin, artı ve eksilerimi görmem açısından, hangi yönlerimi geliştirmem gerektiği konusunda yardımcı olduğunu düşünüyorum. Bu eğitimin özellikle Sn. Ceki Benalkabes tarafından, yaptığı iş konusunda uzman bir kişi tarafından sunulması ve kendisinin tecrübe ve bilgilerinden yararlanmak çok iyi oldu.


Arete Danışmanlık
Solhan Bulut / SAP Danışmanı
Farkındalığı arttırma, farklı profildeki kişilerle iletişim kurma anlamında çok faydalı bir eğitimdi. Davranış profillerinin iş yaşamına etkilerini, zaman yönetimine faydalarını görmek etkileyiciydi. Teşekkürler.


Shell
Erdem Yıldırım / Compliance Coordinator
Eğitmeni konusunda çok yeterli buldum. Uzun süreli konuşmalarda çok dengeli ilerledi. Sıkıcı olmaması ve interaktif sunumu günü verimli kıldı. Teşekkürlerimi sunarım.


Nordson Xaloy
Ayşegül Arda Uçan / Müşteri Destek
Zaman yönetimiyle ilgili farklı bir bakış açısı öğrendim. İş hayatımda çok faydalı olacak. İletişim konusunda, davranış profillerini ve onlara nasıl yaklaşmamız gerektiğini öğrendik. Doğru iletişimin ne demek olduğunu anladım. Teşekkür ediyorum.


FMV Işık Okulları
Ömer Orhan / Okul Müdürü
Güçlü iletişim eğitiminin planlanması ve sunumu, zaman yönetimi uygundu. İnsanın bildiği konular da olsa yapılan sentez ve çözüm önerileri akılcı ve kısa yolları içerdiği için ilişkilerde ve özellikle sektörel alanlarda kolaylıkla kullanılacaktır. Ceki Benalkabes'in performansı başarılıydı. Teşekkürler.


FMV Işık Okulları
Tolga Yılmaz / Müdür Yardımcısı
Çok memnun kaldım. Davranışlarla anlatılan konuların örtüştüğünü gördüm. Teşekkür ederim.


FMV Işık Okulları
İlhan Tunç / Müdür Yardımcısı
Verimli bir eğitim olduğunu ve hayatımda uygulayabileceğimi düşünüyorum.


FMV Işık Okulları
Emir Boru / Anaokulu Okul Müdürü
Sn. Ceki Benalkabes'ten aldığımız eğitim oldukça dinamik bir yapıdaydı. Mevcut bilgilerimin analizi yönünde oldukça katkı sağlayıcı olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.


FMV Işık Okulları
Noyan Bingöl / Okul Müdürü
Kişisel özelliklerimi tanımlamama yardımcı oldu. Veli, öğrenci ve öğretmen iletişiminde yardımcı olacağını düşünüyorum. Teşekkür ederim.


Odelya International Steel Industry
Armağan Çelik / İhracat Müdürü
Yeniden yapılanma sürecinden geçerken ekip üyelerimizin mevcut stres durumunu, güçlü/limitli yönlerini ölçümlemeyi hedefledik. Bu sayede, bu çalışmaya katılan arkadaşlarımızın güçlü yönlerinin yapısal ve gözlemlenebilir katkıya dönüştürülmesi, limitli yönlerininse geliştirilebilmesi için yapacağımız çalışmalara ve işgücü planlamasına dayanak bir veri oluşturuldu. Ayrıca, yeni açılacak pozisyonlarımızın seçme-yerleştirme sürecinde Thomas Kişilik Envanteri uygulamasından faydalanabileceğimizi umuyoruz.


Gloria Hotels - Resort
Gökhan Macit / İK Direktörü
Yetkinlik bazlı yapılandırdığımız işe alım sürecimizde; adaylarımızı daha yakından tanıyabilmek, doğru işe doğru kişiyi istihdam edebilmek ve karar verme sürecinde yararlanabilmek amacıyla Kişilik Envanteri uygulamasını süreçte yardımcı bir araç olarak kullanmaya karar verdik. Bu noktada Thomas Kişilik Envanteri’nin kısa sürede tamamlanabilmesi, farklı dil seçeneklerinin olması, hem online hem manuel olarak doldurulabilmesi, güvenilir ve objektif sonuçlar üretebilmesi ve yardımsever bir kadrosunun olması bizim için önemli bir tercih sebebi olmuştur. Teşekkürler Thomas Türkiye Ekibi…


Betek Boya ve Kimya San. A.Ş. - Filli Boya
Güldeniz Bayazitoğlu / İK Uzmanı
Yaklaşık dört yıldır kullandığımız bu sistem hem işe alımlarda hem de saha satış çalışanlarımızın kişisel gelişim eğitimlerinde verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Öncelikle kişinin kendisini tanımasını sağlıyor. Böylece kendisinde geliştirilmesi gereken yönleri daha iyi görebiliyor. Kurumuza; işe alımlar sırasında uygun profilleri uygun görevlere yerleştirilmesini sağlıyor. İnsan kaynakları çalışanlarına ise adayları ve varolan çalışanları daha iyi analiz ederek uygun noktalara yönlendirebilmelerini ve davranış şekillerini anlamlandırmlarını sağlamaktadır. Sistemi ilk kullanmaya başladığımızdan itibaren başta Ceki bey olmak üzere kurumda çalışan bütün arkadaşlara desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.


Emarsys Türkiye
Mujde Ersoy / Ofis Müdürü
Aldığımız eğitim ve öncesindeki kişilik envanteri uygulaması ekibimize değer kattı. Birkaç arkadaşımız dışında tüm ekip çevrelerini ve kendilerini davranış modelleri ile ilgili olarak tekrar değerlendirmeye başladıklarını söylediler.