Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 254 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 471 YorumETC Telekomünikasyon
Vildan Kayalı / İnsan Kaynakları ve Eğitim Sorumlusu
Kişilik envanteri raporumda çıkan tespitler beni tamamen yansıtmaktadır.


Kimberly Clark Türkiye
Esra Erdem / HR Business Partner
Thomas Kişilik envanterini uygulamak çok kısa sürmesine rağmen, çıkan sonuçlar neredeyse %100 beni yansıtıyordu. Bazı envanterleri yapmak çok uzun sürüyor ve yorucu oluyor; ancak bu envanteri hem çok pratik hem de çok anlamlı buldum. Teşekkür ederim.


Ata Yatırım
Seda Güzel / IK Uzmanı
Mülakatlarımızda aday hakkında tam olarak emin olamadığımız durumlarda thomas kişilik envanteri kullanarak, adayın profilini inceliyoruz ve karar veriyoruz. Şimdiye kadar uyguladığımız thomas kişilik testlerinde aldığımız sonuçların bizi yanıltmamış olması sebebiyle mülakatlarımıza destek olarak thoması kullanmaktayız.


Ashland
Zeynep Ören / Kimya Mühendisi
"İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitimini çok yararlı buldum. Eğitmen ve programla ilgili herşey çok başarılıydı.


Ashland
Zeynep Ören / Kimya Mühendisi
"İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitimini çok yararlı buldum. Eğitmen Ceki bey ve programla ilgili herşey güzeldi.


Karadeniz Holding
Kutay Kara / Operasyonel Satın Alma Uzmanı
Katıldığım "İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitimi ile, farklı karakter tiplerinin detaylarını anlayıp, iş dünyasında bunların entegre edilme yollarını öğrenmek, bundan sonraki süreçte yönetici ve iş arkadaşlarımla diyalogları güçlendirecektir. Eğitim akışı, konu seçimi, eğitmen Ceki beyin ortama hakimiyetiyle herşey çok başarılıydı. Teşekkürler


Digifiter Elektronik
Zafer Emre Altundağ / Satış Uzmanı
"İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitimi, daha önce katıldığım benzer eğitimlere göre çok daha verimli ve zevkli geçtiğini dile getirebilirim. Eğitimcimiz Ceki Bey'e bize kattığı olumlu herşey için teşekkür ederim.


Temsa İş Makinaları
Sinem Korkut / İnsan Kaynakları Müdürü
"İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitim süreci çok keyifliydi. Samimi ve rahat bir ortam sağlandı. Teşekkürler


Consulta Yönetim Danışmanlığı
Didem Peyin / Danışman
Ceki bey'den aldığım "İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitimi hem kendimi daha iyi tanımamı hem de iş ve özel çevremde insanları daha iyi tanıyarak davranış modellerini çözümlemede ilk adımı atmamı sağladı. Ayrıca eğitim boyunca, eğitmenin renkli kişiliği ve iletişim gücü tüm katılımcıların keyifli vakit geçirmesini sağladı. Kendisine teşekkür eder, profesyonel hayatında başarılar diliyorum.


Evyapport
Kayhan Alipaşaoğlu / Operasyon Müdürü
Katıldığım "İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitiminin farkı, sunumun daha akıcı ve sürükleyici olması idi, takipte zorlanmadım. Katkısal olduğunu söyleyebilirim. Thomas'a teşekkürler.


Wall Street English
Yelda Duman / İK Kıdemli Uzmanı
Katılmış olduğum "İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitminin sadece İK alanında değil, tüm kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyen kişilerin katılacağı bir eğitimdi. Kendinizi ve çevrenizdekileri daha farklı bir gözle gözlemleyebileceğiniz oldukça fayda sağlayacak bir eğitimdi. Eğitim içeriği ve eğitmen seçimi için Thomas Türkiye'ye teşekkür ederim.


Erdemli Proje
Kerem Peker / Şirket Ortağı
İletşim ve zaman yönetimi eğitiminde katılımın da etkisi büyük ama eğitimcinin konuya hakimiyeti sayesinde çok etkili bir eğitim oldu.


Hitit Mühendislik
Kamber Korkmaz / Genel Müdür
Katıldığım iletişim ve zaman yönetimi eğitimi başarılı ve akıcı bir eğitimdi. Bildiğimiz ama önemsemediğimiz noktaları açığa çıkardı. Farkındalık yarattığını düşünüyorum. Zaman yönetimi konusunda ciddi bir adım olduğunu düşünüyorum, eğitimde güncellemek güzel ayrıca vizyon ve farkındalık yaratır. Emeğinizden dolayı teşekkür ederim. Saygılarımla


Areva
Bengü Özcan / İnsan Kaynakları Müdürü
Kolay uygulanabilir, zaman kazandıran ve değerlendirmemizde çok önemli rol oynayan bir araç olan Thomas Kişilik Envanterinden son derece etkin bir şekilde yararlanıyoruz


Gold ve Metro Group - Sanalpazar.com
Dila Özdemir / İnsan Kaynakları Yöneticisi
Mülakat sürenizi kısaltarak nokta atışı yapmak için thomas kesinlikle tavsiye edilebilir. Tebrikler.


İşbir Holding
Ayhan Tortumuş / İnsan Kaynakları Müdürü
Thomas sistemiyle tanışmam yaklaşık olarak 1 yıl önce gerçekleşti.4650 kişinin çalıştığı bir organizasyonun insan kaynakları yöneticisi olarak öncelikle bana kazandırdığı zaman için bay Thomas a teşekkür etmeliyim.Ortalama mulakat süremde yaklaşık olarak 20 dakika daha az zaman kullanarak daha doğru kararlar verebiliyorum.Sadece doğru kişinin seçilmesi değil aynı zamanda doğru pozisyonda çalıştırlmasıyla ilgili büyük katkılar sağladı.Programın doğruluk oranı olarak lanse edilen % 85 oranını yaklaşık olarak 120 kişi üzerinde test etmiş bir kişi olarak çok güvenilir bulduğumu belirtmeliyim.Sonuç olarak zamanı doğru kullanma ve efektif kararlar almama yardımcı olan Bay Thomasın fayda/maliyet paritesininde oldukça yüksek olduğunu söyleyebilirim...Saygılarımla.


Selex Komünikasyon A.Ş.
Selex Komünikasyon / İnsan Kaynakları Bölümü
Doğru işe doğu insan yaklaşımı ile yaklaşık 2 ay önce Thomas ile tanıştık ve uygulamaya başladık. Pratik bir envanter olması nedeniyle özellikle işe alım ve yerleştirme sürecinde doğru karar almamıza yardımcı oluyor ve bize zaman kazandırıyor.


Synovate Araştırma - Danışmanlık
Şule Durak / İnsan Kaynakları Müdürü
Kişilik analizi konusunda güven veren bir araç. Hem işe alımlarda hem de mevcut kadronun değerlendirilmesinde kullanılabilir. Görev analizi bölümü de oldukça yararlı olacaktır.


UPS Türkiye
Lale Çalışkan / İnsan Kaynakları Uzmanı
Başlangıçta aday seçme ve yerleştirme sürecinde oluşturulan ön bilgileri ile bu sürece hız katması, alım sürecinden sonra ise destek hizmetleri ile personelin tüm çalışma süresi boyunca takibi ve gelişimine hız katabilecek bir alt yapı oluşturması sistemi başarılı kılan en önemli unsur...


Türkkep Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri A.Ş.
Burcu Bektemur / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Sayın ilgili, Dün katıldığımız eğitimin son derece keyifli, anlaşılır ve verimli geçtiğini belirtmek istiyorum. Ceki Bey'in tiyatral anlatım biçimi de örneklerin anlaşılmasında çok etken. Kendisine hem teorik hem uygulamalı son derece başarılı anlatımı/sunumu için teşekkür ederiz. Umarım bizler de test sonuçlarını kendisi gibi grafik üzerinden yorumlayabilecek kadar profesyonel uygular hale geliriz. THOMAS Kişilik Envanteri’nin faydalarını yöneticilerimle paylaşacağım. İK personel alım, performans değerleme, çalışan durum tespitleri v.b. süreçlerde sağladığı kolaylık kesinlikle yadsınamaz. Saygılarımla