Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumHilal Mağazaları
Aydın Cüceloğlu / IK Müdürü
Öncelikle bir Psikiyatri Uzmanı olarak yapmış olduğunuz kişilik analiz envanterinin gerçekten kullanımının kolay ve işlevselliğinin üst düzeyde olduğunu görmek beni ikna etmeye yetti. Aynı zamanda test içeriğinin ve tespitlerinin de ihtiyacı fazlasıyla karşıladığı düşünülürse her işverenin güvenle geleceğine yatırım yapmasına maksimum olanak tanıyan bir çalışma olduğunu ve bu durumdan dolayı memnuniyetimi belirtmek isterim... Profesyonel insanlarla çalışmanın keyfini yaşattığınızdan ötürü de tekrar teşekkür ederim.


Mutlu Plastik
Samet Şentürk / İşletme Müdürü
Zaman Yönetimi eğitimi ile, kişilerin profillerinin tanımlanmasında ve zaman yönetimi konusunda bize yaptığı katkıları için Ceki bey'e çok teşekkür ederiz.


Pronet Güvenlik
Kadir Sak / Kurumsal Satış
Beş yıldır satış ve pazarlama işi ile ilgilenmekteyim. Almış olduğum Satış ve Müşteri İlişkileri eğitiminin hem iş hayatımızda hem de özel hayatımızda çok faydalı olacağı kanısındayım.


Koruma Şirketler Grubu
Gökhan Yenipazar / Ticaret Müdürü
Satış ve Müşteri İlişkileri Eğitimi; faydalı, etkili ve verimli bir eğitimdi. Akıcı ve keyifli anlatımı için bay Ceki'ye teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık.


Pronet
Dilara Çabalar / İş Geliştirme Uzmanı
Satış ve Müşteri İlişkileri eğitimi çok güzel ve verimli bir eğitimdi.


Arkas Holding
Celil Sarı / İş Geliştirme
Almış olduğum Satış ve Müşteri İlişkileri eğitimini, satışa yönelmek isteyen ve satış alanına ait özelliklerini geliştirmek isteyen kişilere tavsiye ederim. Eğitim son derece faydalı ve verimliydi. Teşekkürler Ceki bey.


Ziraat Sigorta A.Ş.
Didem Aslan Orbeyi / İnsan Kaynakları ve Eğitim
Üst yönetimimiz ve birim yöneticilerimizle aldığımız kişilik envanteri eğitimi keyifli bir eğitim oldu. İşe alım sürecine katılan kişiler olarak farklı profillerdeki adaylara ait davranış şekillerini öğrenmiş olmamız mülakatlarda işimizi kolaylaştıran bir unsur olacaktır. Eğitmenimiz Ceki Benalkabes'in konusundaki profesyonelliği eğitimin anlaşılır olmasını sağlamış ve eğitmimiz günün sonunda büyük beğeni almıştır. Ziraat Sigorta ailesi olarak kurumumuza ve şahsımıza olan katkılarından dolayı sizlere teşekkür ederiz. Sevgilerimizle.


Viaport
Faruk Erdurcan / IK Direktörü
Thomas Türkiye’nin sunduğu çözümleri, özellikle işe alım süreçlerimizde kararımızı destekleyen en etkin araç olarak kullanıyoruz. Uygulamasının kolay olması, teknik desteğinin kesintisiz olması ve benzeri ürünlere göre ekonomik olması çalıştığım kurumlarda Thomas’ı tercih etme nedenim.


Ada Nakış Ltd. Şti.
Nagihan Pehlivanoğlu / İdari ve Mali İşler
Almış olduğumuz Yönetim Eğitimi, farkındalık yaratarak günlük hayatta davranışlarımızı kolay yorumlamamıza neden olmuştur. Yönetici ve yönetici adaylarının alması gereken bir eğitim. Eğitim tüm katılımcılara geçmiştir. Ceki bey başarılı bir eğitmen.


Konya Çimento San. A.Ş. - Vİcat
Emine Üstündağ / Muhasebe Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitimi, kendimizi daha iyi tanıyabilmek adına güzel bir eğitimdi. Yöneticilik ve liderlik konusunda geliştirmemiz gereken özelliklerimizi ve davranış modellerine göre kişileri nasıl yönetebileceğimiz konusunda detaylı bilgi edindik. Her yöneticinin alması gereken faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum.


İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı
Özgül Su / İmar ve Şehircilik Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitiminde, eğitmenimiz Ceki bey'in sunumu ve faydalı bilgileri farkındalığımızı ortaya çıkardı. Çok keyifl ve zaman yönetimi mükemmeldi. Örneklemeler, eğitim alan arkadaşlarla konulara katılım sağlamamaızı sağladı. Thomas Türkiye'ye teşekkürlerimi sunuyorum.


Nordex Enerji A.Ş.
Elif Beğce / Muhasebe Uzmanı
Yönetim ve Liderlik eğitiminde kim olduğumu öğrenmek çok eğlenceli oldu. Kendinize bir şey katmak istiyorsanız burada olmalısınız! Başarılı bir eğitmen, farkındalık yarattı. Teşekkür ederim, ağzınıza sağlık Ceki bey.


Yapkim
Volkan Turan / Üretim Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitimi; akıcı, eğlenceli, akılda kalıcı bir eğitim oldu. Farkına varmadan, farkında olacaksınız.


İnstron Türkiye
Didem Günay / Team Leader
Yönetim ve Liderlik eğitimi, interaktif ve canlı bir eğitimdi. Sıkılmadan zevkle dinledim. Davranış modelleri üzerine gerek günlük hayatta gerekse iş hayatında faydalanabileceğim bilgiler aldım. Ceki bey'in yaklaşımı çok samimi ve sıcaktı. Teşekkürler.


SRP
Abdullah Demirbaş / Satış ve Pazarlama Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitimi çok başarılı bir eğitimdi. Hem iş hem de sosyal yaşantımıza bir çok değişiklik katabilir. Buraya geldiğinizde "ben kendimi şimdi tanıdım" diyebilirsiniz.


Citibank A.Ş.
Şeyma Sağıroğlu / İç Kontrol Birimi - Müdür Yrd.
Yönetim ve Liderlik eğitimi, kişisel gelişimim adına katıldığım bir eğitimdi. Çok memnun kaldım. Konuyla ilgili bilgim ve farkındalığım arttı. Eğitmeninize çok teşekkürler.


Erdemli Proje
Anıl Karakuş / İdari İşler
Yönetim ve Liderlik eğitiminde, deneyimleyerek uzun senelerde elde edebileceğim bilgileri bir güne sığdıran Ceki bey'e teşekkürler.


DRD Filo Kiralama
Necla ÇELİK / İnsan Kaynakları Müdürü
Ceki Bey'in enerjisi sayesinde çok keyfili bir Kişilik Envanteri Eğitimi gerçekleştirdik. Örnek ve uygulamalı bol olan bu eğitimi envanteri uygulayan her firmaya tavsiye ederim.Teşekkür ederiz :)


Ekol Lojistik A.Ş.
Kağan Özsarı / İşe Alım Sorumlusu
Kişilik Envanteri eğitimi, herkesin katılımcı olduğu diyalog ve etkileşim halinde geçen yapıcı bir eğitimdi. Bol örnekli ve vaka çalışmalı bir eğitim gerçekleştirdik. Yorumlama yeteneğimize gerçekten çok faydalı oldu.


Altınoğulları Gıda
Veysel Altın / Şirket Ortağı
Ceki bey ile sıcak, verimli bir satış eğitimi gerçekleştirdik. Bundan sonraki tanıtımlarımızda satışa olan bakış açımız daha farklı olacaktır. Çok teşekkür ederim.