Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 254 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 471 YorumFlokser Tekstil
Özlen Biçer / İK Uzmanı
Kişilik envanterinin çok başarılı sonuç verdiğini ve beni yansıttığını düşünüyorum. Thomas'ı tavsiye ediyorum.


Karena İK Danışmanlık
Begüm Yalçın / IT Recruitment Consultant
Thomas Kişilik envanteri raporu oldukça etkileyici. Neredeyse bire bir çıkan bir rapor. Kesinlikle tavsiye edeceğim.


Petkim
Farid Almuradov / IK Uzmanı
Şirketimizin işe alım sürecinde adayları daha doğru tanımak, süreci geliştirmek, çalışanlarımızı doğru motive edebilmek, takımlarda var olan yetenekleri zamanında tespit edebilmek, kariyer planlamalarını doğru şekilde yapabilmek için alanında uzman, büyük ölçekli şirketlerin tercih ettiği ve dünyanın yaklaşık 104 ülkesinde kullanılmakta olan Thomas Kişilik Envanterini insan kaynakları süreçlerinde uygulamaya karar verdik.


Corendon Airlines
Zuhal Aytekin / İnsan Kaynakları Çalışanı
Kurumsal firmaların tercihi Thomas’a, aday seçimlerimizde doğru işe doğru kişileri almamız konusunda yardımları ve bize kazandırdıkları zaman için teşekkür ederiz. Farklı dillerdeki kişilik envanterleri, raporlarındaki yalın, anlaşılır dili, uzman gözüyle yaklaşımları ve yönlendirmeleri tercih etmemizdeki önemli etkenlerdir. Thomas Türkiye Ailesi'ne teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.


Wilckens Türkiye
Nihan Kurtuluş / İş Geliştirme ve Lojistik Direktörü
Daha önce çalıştığım firmada Thomas’la yine bir çalışmamız olmuştu ve sonuçların doğruluk derecesi oldukça yüksekti. O sebepten şimdiki şirketimizde de tekrardan çalışmak istedik.


Özkuruşlar
Murat Ergenç / İK Müdürü
Kişilik envanteri hakkındaki tüm olumsuz ve işe yaramaz tarzı görüşlerim değişti. Kişileri tanıma noktasında önemli bir araç olduğunu düşünmeye başladım. Benim envanterim tam anlamıyla doğru çıktı.


Kaan Medikal
Şehnaz Aksoy / İK Müdürü
Samimi, etkileyici, sonuç odaklı raporlarınızın mevcut ve yeni kadrolar üzerinde uygulanabilir ve tekrarlanabilir olması büyük bir avantaj.


Sinpaş Holding
Feryal Hasan / İK Uzmanı
Görevin gerektirdiği aday profilini seçmede gerçekçi sonuçlar çıkardığını, benimle iligli çıkan profilin de bire bir örtüştüğünü düşünüyorum.


Vepa
Aydan Demiralp / İK Yöneticisi
Thomas Kişilik Envanteri, bugüne kadarki en doğru sonucuveren envanter! Gerçekten çok şaşırtıcı ve etkileyici idi. Beni annem bile bu kadar iyi tahlil edemez.


Sinpaş Holding
Burçin Çelebioğlu / İK Yönetmeni
Gerçekten özel hayatımda ve iş hayatımda, Thomas Kişilik envanterinde çıkan profile çok uygun bir davranış modelim var. Genel olarak ikna edici ve iletişim yönümün kuvvetli çıkması beni doğru tarif ediyor.


ADS Fermuar
Engin Çoban / İK Yöneticisi
Thomas Kişilik Envanteri raporumda tutarlılık %90 idi. Teşekkürler.


Aselsan
Emre Şengül / Mühendis
Yönetim ve Liderlik eğitimi; kişinin kendi karakterini belirlemede ve diğer insanlara olan davranışlarını düzenlemede oldukça yararlı olacak bir eğitim. Şirket çalışanlarının özellikle yönetici pozisyonundaki kişilerin bu eğitime tabi tutulmasında yarar var, şiddetle tavsiye ediyorum.


Arka Tasarım
Esra Çopuroğlu / Satış - Pazarlama Yöneticisi
Yönetim ve Liderlik eğitimi ile oldukça faydalı bir eğitim yaşadık. Günlük hayatımıza etkisi olacak. Teşekkürler.


Sançim Çimento
Mustafa Erdoğan / Hazır Beton Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitimi ile; çalıştığımız şirketlerde personelimizin (özellikle beyaz yaka) mevcut çalıştığı pozisyonlarının doğru mu olduğuna yönelik bilgi edinme, yanı sıra alt ve üst çalışanlarımız arasında kuracağımız diyaloğun daha verimli olmasına yönelik bilgi edindik. Ayrıca Ceki bey'in interaktif anlatış ve sunum tarzı oldukça beğenimi kazandırdığını belirtebilirim.


Aksa Jeneratör
Gökhan Avunya / Satış Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitimi; farkındalık yaratan bir eğitim. Davranış analizlerinde, kendime katkısı olduğunu düşünüyorum.


Aselsan
Emre Şengül / Mühendis
Yönetim ve Liderlik eğitimi; kişinin kendi karakterini belirlemede ve diğer insanlara olan davranışlarını düzenlemedeoldukça yararlı olacakbir eğitim. Şirket çalışanlarının özellikle yönetici pozisyonundaki kişilerinbu eğitime tabi tutulmasında yarar var, şiddetle tavsiye ediyorum.


Arçelik A.Ş.
Cem Öncer / Mali İşler Sorumlusu
Yönetim ve Liderlik eğitimi; detaylı, güzel ve katılımcıları hiç sıkmadan verilen en iyi eğitimlerden biri. Herkese, Thomas'tan eğitim almayı tavsiye ederim.


Ce Bilgi İşlem A.Ş.
Hüseyin Bozkurt / Kategori Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitimi, ufkumuzu açan ve kişisel gelişim için yönlendiren bir eğitim.


Sançim Çimento
Uğur Şengil / Mali İşler Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitiminde, liderlik profilinin iyi anlatıldığını düşünüyorum. Tavsiye edebilirim.


Ulusoy Elektrik
Nuray Halcı / İK Uzmanı
Yönetim ve Liderlik Eğitimi; farkındalığımızı arttırmak, ne tür bir yönetim stiline sahip olduğumuzu anlamak, kendimizi tanımak adına çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Ceki bey'e katkılarından ötürü teşekkürler.