Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 461 YorumArçelik A.Ş.
Cem Öncer / Mali İşler Sorumlusu
Yönetim ve Liderlik eğitimi; detaylı, güzel ve katılımcıları hiç sıkmadan verilen en iyi eğitimlerden biri. Herkese, Thomas'tan eğitim almayı tavsiye ederim.


Ce Bilgi İşlem A.Ş.
Hüseyin Bozkurt / Kategori Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitimi, ufkumuzu açan ve kişisel gelişim için yönlendiren bir eğitim.


Sançim Çimento
Uğur Şengil / Mali İşler Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitiminde, liderlik profilinin iyi anlatıldığını düşünüyorum. Tavsiye edebilirim.


Ulusoy Elektrik
Nuray Halcı / İK Uzmanı
Yönetim ve Liderlik Eğitimi; farkındalığımızı arttırmak, ne tür bir yönetim stiline sahip olduğumuzu anlamak, kendimizi tanımak adına çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Ceki bey'e katkılarından ötürü teşekkürler.


Varyap
Aslıhan Aslan / İK Personeli
Kesinlikle beni anlatıyor. Kendi raporum benim açımdan oldukça verimliydi.


HBS Danışmanlık
Gülçin Kuran / İK, Eğitim ve Proje Müdürü
Daha önce de uyguladığım bu envanterin doğruluk oranının oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.


Marca Group Danışmanlık
Nihal Uçar / İK Uzmanı
Gerçekçi sonuçlar ile karşılaşmak güven vericiydi.


Rags Alkollü İçecekler
Nazmiye Öztürk / İK Sorumlusu
Thomas kişilik envanteri sonuçları birebir uyumlu diyebilirim. Teşekkür ederim.


Çınar Koleji
Çağatay Özüer / İK Müdürü
Thomas Kişilik envanterini, "doğru işe doğru personel alımı" konusunda çok isabetli bir çalışma olarak gördüm. Teşekkürler


Skala Mekanik
Bihter Uysal / İK Uzmanı
Thomas Kişilik envanterinin davranış profilimi doğru yansıttığını düşünüyorum. Teşekkürler


HVCC Turkey
Koray Erdivanlı / İK Müdürü
Thomas Kişilik envanteri büyük ölçüde beni anlatıyor, aynaya bakıyormuş gibi hissettim. Gelişime açık yönlerimi düşünmemi sağladı.


Honda Türkiye
Nurcan Aroma / İK Şefi
Kişilik envanterimin sonuçları gerçeği yansıtmaktadır. Davranışlarımla ilgili daha detaylı bilgiye sahip oldum. Thomas'a teşekkürler.


Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü
Emriye Aktürk / Eğitim Servis Şefi
Eğitime katılanların memnuniyetinden dolayı firmanızla, başka eğitimlerle ilgili olarak tekliflerimiz olacak.


Erişim Müşteri Hizmetleri
Aslıhan Sönmez / İnsan Kaynakları Yönetmeni
Mutlu ve istekli bir çalışan için kişiyi tanımanın ve doğru işe doğru kişiyi yerleştirmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Thomas’ın yüksek başarı oranı ile kişiyi tanımak konusunda doğru seçim olduğunu düşünüyorum.


Faro Türkiye
Sevim Sağlam / Pazarlama Uzmanı
Linkedin ve web sitesini inceledikten sonra iletişim kurmaya karar verdik. Özellikle kişilik envanteri ile eğitimin desteklenmesi ve profesyon yaklaşımı sonrasında, tarafınızdan çok hızlı şekilde eğitim ile ilgili aldığımız geri dönüşü değerlendirerek eğitimi almaya karar verdik. Eğitim çok akıcı, motive edici, iletişim - satış süreci ile ilgili temel aşamalar keyifli şekilde ele alindi. Eğitmen beden dili ve anlatım tarzı ile tüm ekibin eğitimden maksimum düzeyde faydalanmasını sağladı.


Toyota Boshoku Türkiye
Recep Yiğit / İnsan Kaynakları Yöneticisi
Thomas kişilik envaterini şirketimiz için “kritik” pozisyonlara eleman seçiminde, yönetsel becerileri ölçümlemede ve de ekip ruhuna olan yatkınlıkları değerlendirme de kullanmaktayız.


İzmir Güneş Ecza Deposu
Hakan Hanaylı / Satış Müdürü
Güneş Ecza Depoları ülkemizde veteriner ilaçları sektöründe faaliyet gösteren en geniş dağıtım organizasyonudur.Depolarımız sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet kalitesini devamlı geliştirmektedir.Thomas Türkiye'nin de alanında lider firmalardan biri olduğunu bildiğimizden hizmet kalitemizi arttırmak adına eğitim çalışmalarımız da sizlerle çalışmayı uygun gördük.


Hitay
Gaye Zeytinci / Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı
Thomas envanterini, bir iş görüşmesinde bana doldurttuklarında tanıdım. Sonuçları görünce çok etkilenmiştim. Şirketimizde turn over’ı minimuma indirmek ve doğru adayları seçebilmek için oldukça güvenilir olan bu envanterin, bize destek olacağına inanıyorum.


Radikal kuaför
Kazım akçay / Yönetici
Thomas kişilik testleri tek kelimeyle mükemmel işe alımlarda ekibi yönlendirmede satış başarısında ekibin sadakatliğinde hangi eğitimleri alırsa ne kadar başarılı olabileceğinde hayata bakış müşteriye bakış kısaca hayatımızın her yerinde bize yol gösteren bi sistem ve bu siztemi bize sunan bütün ekibe cok teşekkür ediyorum


Arken Jeneratör A.Ş.
Çınar Erol / SSH Uzmanı
Envanterimi alır almaz müdürümle paylaştım. Beni ne motive eder, aslında nasıl biriyim?.. Gerçekten hem eğlenceli hem de oldukça verimli zaman geçirdim. Öncelikle Ceki Bey' e, sonra bu eğitimi almamı sağlayan Berrin Tavman' a çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.