Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumArvento Mobile Systems
Zeynep Güngör / İnsan Kaynakları Müdürü
Meslek hayatımda 2006 yılından bu yana kişilik envanteri kullanımında tercihim hep Thomas ile çalışmak oldu. Thomas, 8 dakikalık değerlendirme süresi, 56 dil seçeneği, yönlendirilmiş cevapları anında tespit eden ve hata bildiriminde bulunan ölçeği ile, bugün Arvento Mobile Systems’ta da bize zaman-maliyet avantajı, uluslararası kullanım kolaylığı ve tam güven sağlıyor. İşe alım süreçlerimizin ayrılmaz bir parçası olan Thomas, ayrıca şirket içerisindeki takım yapılanmamızda, stratejik karar alma sürecimizin de bir parçası. Tüm bu bilimsel geçerlilik-güvenilirlik, kullanım kolaylığı, maliyet avantajı vb. faktörler, Thomas Türkiye Ekibi’nin her zaman büyük bir profesyonellik ve dostlukla yürüttüğü müşteri ilişkileri ve sonuç odaklılığı ile daha da büyük bir anlam kazanıyor. Uzun yıllar süren dostluk ve iş ortaklığımızda, bizi hiçbir zaman çözümsüz ve yalnız bırakmayan Thomas Türkiye ekibine teşekkürler.


Vizyon Koleji
Abdülkadir Özbek / Genel Müdür
Kişilik envanterleri içerisinde en hızlı ve güvenilir sonucu verdiği için Thomas' i tercih ettik. Özellikle thomas kullanan şirketlerin ik birimlerinin memnuniyetlerini bildirmeleri de bizim bu tercihi yapmamizda çok etkili oldu.


Yılport Holding
Erhan Çiloğlu / CMO
"Satış ve Müşteri İlişkileri" eğitimi; dinamik, bilgi veren, etkinliklerle bilginin pekiştirilmesini sağlayan, gayet memnun edici bir eğitim oldu. Eğitimi veren Ceki Bey de gayet iyi ve canlı bir sunum yaptı. Salonu hemen etkisine aldı.


Banvit A.Ş.
Buket Eda Atasever / Merchandising
Vermiş olduğunuz satış eğitimi inanılmaz güzel bir eğitimdi, çok memnun kaldım, sıkılmadan sonuna kadar eşlik edildiğine şahit olduğum eğitimlerden biriydi ve dolu dolu çıkıldığını gördüm. Çok teşekkür ediyorum. Emeğinize yüreğinize sağlık.


Daisy Poliklinik
Songül Zevzir / Kurucu
Satış eğitiminizi, bugüne kadar aldığım eğitimlerden çok farklı ve bilimsel buldum. Farklı bir bakış açısı sergilediniz işimize ve hayatımıza kattığınız bilgilerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Sizi tanıdığım için çok mutlu oldum. Sevgiler


Daisy Poliklinik
Eşref Zevzir / İşletme Sahibi
Bugün bizlere satış konusunda farkındalık yaratan sayın Ceki Benalkabes nezdinde firmanıza teşekkür eder, farklı eğitimler konusunda sizlerle yeniden buluşmak üzere başarılar dilerim.


Banvit A.Ş.
Buket Eda Atasever / Merchandising
İnanılmaz güzel bir eğitimdi çok memnun kaldım sıkılmadan sonuna kadar eşlik edildiğine şahit olduğum eğitimlerden biriydi ve dolu dolu çıkıldığını gördüm. Çok tşk ediyorum Emeğinize yüreğinize sağlık


Banvit
Onur OKDAYAN / Merchandiser
Almış olduğum bu eğitimde emeği geçen başta müdürümüz Pınar hanım ve bize eğitimi veren Ceki beye teşekkürlerimi sunuyorum.Çok güzel ve etkili bir eğitim oldu.Bu eğitimle işimde daha başarılı olacağımı düşünüyorum.


Ankutsan
Gaye Kırcıoğlu / İnsan Kaynakları Uzmanı
Öncelikle kişilik envanteri eğitimi öncesi verdiği destek için Pınar Hanım'a ve tecrübesi, konuya hakimiyeti ile uygulamalara odaklanmamızı sağlayan Kerem Bey'e teşekkürler, uygulamaya yönelik grafik çalışmaları, yorumlamaları hepsi çok güzeldi. Kesinlikle dinamik bir eğitimdi, çalışanlarımızın iş ve özel hayatlarında sergiledikleri kişilik özelliklerine yönelik yorumlar ilgi çekiciydi. Bitmesini istemediğimiz bir eğitim oldu. Ankutsan adına tekrar tekrar teşekkürler..


Ankutsan
Rüstem Kesgi / Firma Ortağı
Thomas Kişilik Envanteri eğitimi, çok güzel ve kapsamlı bir eğitim. Bu zevkli öğreti için teşekkür ederiz. Elinize dilinize sağlık.


Serbest
Tarkan Pektaş / Proje Yönetimi
Katılmış olduğum “Thomas Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, kendime objektif bakarak güçlü ve zayıf yanlarımın farkına varıp bu doğrultuda insanlara olan yaklaşımımı gözden geçirmemi sağlamıştır ve işimi planlarken önceliklerimi belirleyerek zamandan maksimum düzeyde faydalanmam açısından bana farklı bir bakış açısı katmıştır. Ayrıca eğitmen Ceki Benalkabes’in konuya olan hakimiyeti ve akıcı anlatımı sayesinde aynı anda hem öğrenip hem de büyük keyif aldığımı söyleyebilirim.


Fores Mimarlık
Dicle Bilgehan Özdemir / Proje Yöneticisi
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, yararlı ve keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürler.


Tredin Oto Donanım A.Ş.
Ülkü İsenlik Toptal / Mali ve İdari İşler Müdürü
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitiminin farklılık ve katkı yarattığını düşünüyorum. Oldukça memnun kaldım.


Fores Mimarlık
Murat Özbay / İçmimar
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi ile, kişisel gelişimim için önemli bir gün oldu. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.


Triodor
Çavlan Baş / Proje Yöneticisi
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, iyi bir lider olmak için, eksik olan veya öne çıkan kişisel özelliklerin tanınması adına kesinlikle yararlı bir eğitim.


Fores Mimarlık
Ceyda Atıcı / İçmimar
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitiminde kişilik envanteri üzerinden liderlik kavramının anlatılması oldukça faydalı oldu. Kendimizle ilgili farkındalığımızı arttırdık.


Derya İnşaat
Zafer İnan / Genel Müdür
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi ile zaman yönetiminde faydası oldu. Kendimin başkası tarafından ifadesi güzeldi. Bu eğitimden aldıklarımı başkalarıyla da paylaşacağım.


Banvit
Saadet Altınbaş / Süpervizör
Almış olduğum Satış Motivasyonu eğitimi sayesinde, günlük hayatımızda yapmış olduğumuz davranışlar konusunda bilgi sahibi oldum. Bu Bilgileri iş ve özel hayatımda da kullanacağımı düşünüyorum. Bu tür konuları dinlemek kadar dinletmenin de önemli olduğunu düşünüyorum. Bunun için Ceki Bey'e teşekkürler.


Weber
Yasemin Güçlü / İK Yöneticisi
Thomas Kişilik Envanteri eğitimi, İK'nın pek çok sürecinde kullanılabilecek bilgileri içeren güzel bir eğitim idi.


Erlab Yazılım A.Ş.
Buket Zeynep Sağıroğlu / İdari İşler Yöneticisi
İletişimin en baş konusu olan karşıdaki kişiyi tanımakla başladığımız "Güçlü İletişim" eğitiminizde inanılmaz katkınız olduğunu düşünüyorum. Bundan sonraki eğitimlere de devam etmeyi ümit ediyoruz. Thomas Türkiye'ye ve eğitmen Ceki Bey'in yaklaşım ve tarzı için teşekkürler.