Sosyal Ağlar
Thomas Logo

Yorumlar



Thomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 Yorum



E - Güven
Dilek Olkun / Bölüm Yöneticisi
Müşteri İlişkilerinde Güçlü İletişim eğitiminden çok keyif aldım. Kişilik envanteri rapor sonuçlarında kendimizi görebildik. Eğitimci Ceki bey'e teşekkür ederim. E - Güven şirketi olarak başarılar dilerim.


Fatih Ökçe San. Tic. A.Ş.
Bülent Ayaz / Muhasebe Sorumlusu
Thomas Kişilik Envanteri eğitimini, her yeni öğrendiğim şey gibi yeni bir bilezik olarak görüyorum.


Fatih Ökçe San. Tic. A.Ş.
Selin Almalı / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Mesleğim gereği sahip olduğumu düşündüğüm "İnsan Tanıma" sistemini "double" hale çevirdiniz. Bundan sonraki kullanım kılavuzum olacak tek şey şu an için "Thomas Türkiye" olacaktır.


zx
xz / xz
zx


Sofra Grup
Onur Ataman / İş Güvenliği Uzmanı
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitiminde değinilen uygulamalar güzeldi. Eğitimen Ceki bey tüm konuları son derece güzel ve akıcı bir şekilde aktardı.


ACO
Hüseyin Arslan / Satış Direktörü
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimine satış ekibimize uygulamak için geldim. Davranış şekillerini öğrenmek ve yorumlamak oldukça iyi idi. Bu bilgileri iş hayatımda kullanabileceğimi düşünüyorum.


Univera
Ertan Gündoğdu / Kıdemli Proje Yöneticisi
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi ile iletişimde daha önceden uygulamadığım yöntemler hakkında bilgi sahibi oldum. İş hayatım dışında özel hayatımda da kullanabileceğim bilgilere sahip oldum.


Novaplast
Banu Demir / İhracat Müdür Yardımcısı
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi; uygulamalar ile eğlenceli hale gelen, kişileri tanıma ve kişiye göre davranma konusunda yol gösteren bir eğitim idi.


Dytech Otomotiv
Ayhan Karataş / Genel Müdür
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi; insanların davranış tiplerini tanımaya yönelik temel, etkili bir eğitim. Eğitmen Ceki bey'in interaktif yaklaşımı mesajların daha iyi alınmasını sağladı.


CE Bilgi İşlem
Sevil Erdoğan / Uzman
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi; çok eğlenceli, kendinizi ve etrafınızdakileri daha iyi tanımaya yönelik bir eğitim. Davranışlarınızı doğru analiz ederek doğru bir iletişim becerisi kazandırıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


CE Bilgi İşlem
İpek Gündüz / Müşteri Hizmetleri Uzmanı
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi benim için yararlı bir eğitim oldu. İnsan davranışlarını çok daha rahat analiz edebilmeyi gördüm. Teşekkürler.


CP Piliç
Aysun Yavuzer / İK Direktörü
Thomas Kişilik Envanteri eğitimi ile, Thomas'ı bir değerlendirme aracı olarak nasıl kullanacağımızı öğrendik. Ceki bey'in enerjisi ve anlatımı gayet keyifliydi. Teşekkürler.


CP Piliç
Ayşegül Koçyiğit / İşe Alım ve Eğitim Müdürü
Thomas Kişilik Envanteri eğitimi son derece faydalıydı. Eğitmenimiz Ceki bey çok iyi bir eğitmen, bilgiyi aktarma ve dikkati yüksek tutma, katılımcıları eğitime dahil etme (interaktif) konusunda süper. Kendisine çok teşekkürler.


Esta Construction
Baturhan Yalçıntürk / Planlama Grup Yöneticisi
Liderlik eğitiminde ders anlatımı çok güzel idi. Konular akıcıydı, verilen aralar çok yerindeydi. Firmaya ve şahsıma artı değerler katacağını düşünüyorum.


Esta Construction
Cansu İşler / İK Sorumlusu
Özellikle mühendislik odaklı firmada kişilerin davranış eğilimlerini tahmin etmekte güçlük çeken bir İK çalışanı olarak, almış olduğumuz Liderlik eğitimi, genel profilimizi açık ve net görebilmemi sağladı. Teşekkürler.


Desen İletişim
Koray İspir / Ticari Pazarlama Ekipleri Koordinatörü
Satış Motivasyonu eğitimi satış ekipleri için olmazsa olmaz bir eğitim. Eğitime giren ekipler hem kendilerini hem de karşısındakini anlama ve ona göre yaklaşımda bulunabilecekler. Tek kelime ile "Mükemmel"


Aktif Grup
Mesut Erhan Sarı / Satış Müdürü
Satış Motivasyonu Eğitimi, satış aktivitelerinde müşterilerimizi ve kendimizi tanımada oldukça faydalı olacağını düşündüğümüz bir eğitim oldu. Özellikle Ceki bey interaktif bir ortam sağlayarak konuya ilişkin noktalara hedefine uygun olarak değindi.


Airties
Mehmet Yılmaz / Satış Müdürü
Satış Motivasyonu eğitimi,saha satış ekibimizin öncelikle kendilerini daha iyi tanımalarına yardım olurken, müşteri profillerine göre pozisyon alarak satışlarımızı da arttıracağına inanıyorum.


İgdaş
Arif Tepe / İnsan Kaynakları Müdürü
Almış olduğumuz Thomas Kişilik Envanteri eğitiminde anlatılan her konu anlaşılabilir ve uygulanabilir niteliktedir. Eğitimi veren Ceki bey'in hiç düşmeyen enerjisi ve son derece anlaşılır dili eğitim verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmıştır.


İgdaş
Murad Şeralioğlu / Eğitim Müdürü
Almış olduğumuz Thomas Kişilik Envanteri eğitimi oldukça interaktif olarak gerçekleşti. Oldukça fazla bilgi kısa sürede olabildiğince verimli bir şekilde aktarıldı.