Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumKesir Mühendislik
Esra Tosun / İnsan Kaynakları Müdürü
Ceki bey'in önderliğinde almış olduğumuz "Thomas Kişilik Envanteri" eğitiminin toplam performansımızın değerlendirilmesinde, kurum kültürümüzde yeni ufuklar açacağından şüphem yok. Akıcı ve interaktif bir eğitimdi. Ceki bey aracılığıyla Thomas Türkiye'ye teşekkür ederim.


Didaktik Eğitim ve Bilişim Teknolojileri
Hasan Yıldız / Danışman
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalar için yeni personel alımlarından ziyade oturmuş kadrosunu kontrol edebilmek kısaca chck-up yapabilmek büyük resmi görebilmek için çalışmalarımız sırasından Thomas’a rastladık. İnceledik, iletişim kurduk aradığımız büyük tablonun olmazsa olmaz parçası olarak gördüğümüz Thomas ile hem işletmenin İK departmanı oluşumu hem de verimliliği çalışmaya karar verdik…


Seltek İlaç
Aysel Büyükyazgan / Genel Koordinatör
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi, kendi gelişimim için farkındalığımı arttırdı. Güçlü yönlerimi farkında olup, eksik yönlerimi görmemi sağladı. Envanter yorumlarınız kişiliğime uygun çıktı.


Acar Ecza Grup
Emin Avcı / Denetim Uzmanı
Öncelikle vermiş olduğunuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi ve emekleriniz için teşekkür ederim. Eğitiminiz heyecanlı ve güzeldi.Anlatımınız ve bilinç altımıza göndermeniz başarılıydı. Teşekkürler.


Seymen Ecza Deposu
Levent Ali Özel / Şirket Müdürü
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi çok faydalı bir eğitim olmuştur. Teşekkür ederim.


Vitsan Gözetim
Cihan Danacı / Laboratuvar Şefi
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi, gayet keyifle izlediğim ve ilerideki kariyerim açısından büyük bir önem teşkil edecek bir eğitim olduğunu samimiyetle söyleyebilirim.


Vitsan Gözetim
Ayla Ünal Güven / Laboratuvar Şefi
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi,etkili bir eğitimdi. Sıkılmadan ve hiç motivasyonumuzu kaybetmeden çok faydalı bilgiler öğrendik. Kendimizi ve çalışanlarımızı daha iyi tanıma fırsatı bulduk.


Univera
Türker Torucu / Proje Satış Yöneticisi
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi başlangıcından bitişine dek dinamik idi. Son derece faydalı bir eğitim aldım. Firmanızın düzenlediği farklı eğitimleri de almayı planlıyorum.


Cetech
İlker Görkem / Teknik İletişim Müdürü
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimini çok faydalı buldum. Hatta işyerimden birkaç çalışan için de teklifte bulunacağım. Web sitenizi inceleyeceğim ve konuyla ilgili araştırma yapacağım. Konu çok ilgimi çekti.İleride eşim için bile düşünebilirim.


Ege Ecza Deposu
Fatih Taş / Satış Müdürü
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi keyifli ve verimli idi. Bildiğim ancak farkındalık yaratan konulara bir kez daha değindik ve bazı atladığımız konuları keşfettim, daha fazla istifade etmeye çalışacağım.


Çolakoğlu
Yaşar Metin Ağırdıcı / Otomasyon Yöneticisi
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitiminin çok faydası oldu. Özellikle Ceki bey'e çok teşekkür ederiz. Konulara çok hakim olduğunu ve iyi bir yönetici olduğunu düşünüyorum. Öğrendiğim kişilik analizi ve davranış modellerinin günlük hayatta çok faydası olacağını düşünüyorum. Bu eğitimlerin firmamızda fayda yaratacağına inanıyorum.


Çolakoğlu
Gökhan Uncuoğlu / Proje Yöneticisi
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitiminde eğitmen Ceki bey'den çok faydalı ve keyifli bilgiler aldık. Eğitimin sunumu ve etkileyiciliği çok iyidi, her firmanın yöneticilerine Thomas envanterini uygulamasını ve bu eğitime katılmalarını tavsiye ediyorum.


Limon Gümüşlük Restaurant
Canbay Kılıç / İşletme Müdürü
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi; keyifli, enteresan ve inandırıcı buldum. Çalışma arkadaşlarıma karşı onların ve aynı zamanda kendi hayatımı kolaylaştıracak bilgiler edindim. Uygulayacağım ve tavsiye edeceğim.


Pfizer
Bülent Tayşi / Medikal Direktör
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi,yetkin bir eğitimciden güzel örneklerle zenginleştirilmiş ve iyi formatlanmış profesyonel bie eğitim idi. Öğrendiklerimle bildiklerimi tazeleyip geliştirme imkanı buldum. Faydalı ve keyifli bir toplantı oldu. Teşekkür ederim.


Cetech
Erdem Karaca / Kategori Uzmanı
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitiminin, insanlara karşı farklı bakış açılarıyla yaklaşabilmem noktasında çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kendi davranışlarımın farkındalığı noktasında etkili bir biçimde bilgi sahibi oldum.


Bilginoğlu Endüstri Malzemeleri A.Ş.
Şebnem Akça / Satış Direktörü
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi,günboyu sürmesine rağmen büyük bir keyifle katıldığım bir eğitimdi. İnteraktif olması ve eğitim süresince verdiğiniz örnekler çok dikkat çekiciydi. Teşekkür ediyoruz.


Acar Grup - Seyhan Ecza Deposu
Latif Yılmaz Kesen / Şirket Müdürü
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimini veren Ceki bey; heyecanlı, enerjik, iletişim yönü güçlü, içimizden birisi gibi, konuşması anlaşılır ve net, konuya hakim, beden dili, jest, mimik kullanımı, göz teması interaktif ve her katılımcıyı eğitime dahil etme isteği, pozitif ve takdir edici. Sempatik, güleryüzlü, motivasyonu yüksek, sunuma ve sunum içeriğine hakim. Eğitim güncel ve anlaşılır, kişisel gelişimi destekleyici, kendimizi tanıyıp, yönetim tarzımızı şekillendirmede ve yönetmede kullanılır. Teşekkürler.


Metsims Danışmanlık
Gülşen Etçioğlu / Danışman
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi çok faydalı ve keyifliydi. Ceki bey'in paylaşımları ve bilgileri oldukça tatmin ediciydi. İş hayatımda çok yararlı olacağını düşünüyorum. Firmadaki yöneticilerimle ve iş arkadaşlarımla paylaşacağım. Teşekkürler Thomas! Teşekkürler Ceki Bey!


Autoliv
Sertaç Öztürk / Proje Takım Lideri
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi, davranış modelleri hakkında farkındalık sağlaması ve kendi kişisel özelliklerimi daha iyi anlamam açısından çok faydalı idi. Bunun yanında çok da eğlenceli bir eğitim geçirdim. Başta eğitmenimiz Ceki bey'e ve Thomas ekibine çok teşekkürler.


Sanko Makina
Nedret Avcı Atak / İnsan Kaynakları Müdürü
Thomas Türkiye ile Peryön kongresinde bir referans vasıtası ile tanıştım. Çalıştığım şirketin 2014 eğitim programı için fiyat aldığımdaki yaklaşımları ile süreci hızlandırdık. Sonuçta toplam 138 kişi için satış eğitimi planladık. İlk aşamanın bitiminde katılımcılara doldurttuğumuz değerlendirme formları ile sonuç; eğitim içeriği 5 üzerinden 4,60, eğitmen Ceki bey ise 5 üzerinden 4,80 almış oldu. Ceki bey'e yüksek enerjisi, bilgi hakimiyeti ve anlayışlı tavrı için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla