Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 254 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 471 YorumSDS Satış Destek Sistemleri Pazarlama
Mebruke Sarıibrahim / İnsan Kaynakları Direktörü
Thomas Turkiye ile ve Ceki Bey ile yeniden birlikte olmak harikaydı. Özellikle ekipten gelen yorumları paylaşmak istiyorum: "Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi bizlerle paylaşıp; iş hayatımıza kattığını değerli bilgiler için teşekkür ederiz"-Yasemin Aslan "Tekrar veya daha sonraki sunumları görmek isterim"-Kural Gençer "Tekrar yapılmasını arzularım"-Barış Bulutcan "Süperdi. Tekrar yapılmasını arzularım-İsimsiz Tekrar Thomas Türkiye ekibine teşekkürler....


Güney Yapı İzolasyon
Rana Can / İnsan Kaynakları Uzmanı
Thomas Kişilik Envanteri, Güney Yapı İzolasyon olarak özellikle seçme yerleştirme sürecinde önemli kriterlerimizden biri oldu. Envanterin yalın ve herkesin anlayabileceği bir dilde oluşturulmuş olması çok rahat yorumlanmasını sağlıyor. Adaylar ile ilgili karar aşamasında oldukça destekleyici bir kaynak. Bize her zaman destek olan Thomas Türkiye ekibine çok teşekkür ederim.


May Sağlık Grubu
Sedat Erdoğan / İnsan Kaynakları Müdürü
Thomas Türkiye kişilik testleri, doğru adayı seçmemizde bizlere hızlı ve güvenilir tahliller sunmaktadır. Ayrıca, işe alımın ötesinde testlerin mevcut personelin değerlendirmesinde, yöneticilerin geliştirilmesinde, kariyer planlamasında v,b pek çok insan kaynakları yönetim faaliyetlerinde bizlere katkı vereceği görülmektedir.


Omya Madencilik
Esra Eray / Head of Human Resources
"Hem işe alacağımız çalışma arkadaşlarını seçerken hem de mevcut çalışanlarımızın daha iyi bir uyumla çalışmasına destek olabilmek adına, kişilik özelliklerini,tarzlarını ve güçlü&gelişmesi gereken yönleri üzerinde objektif veri sahibi olmak insanın kilit faktör olduğu iş dünyasında bizim için kritik önem taşıyor. Thomas'ın pratik ama etkin ölçüm araçları ve detaylı raporları ihtiyaçlarımızı karşılamada bize oldukça yardımcı."


BP
Ayhan KÖKSAL / Otogaz Satış Müdürü
Thomas ile ilk tanışmamız filolar için hazırlamış olduğumuz bir müşteri teklif paketinde sürücü tercihlerinde müşterilerimize destek olabilmek için sürücülere özel bir analiz hazırlanması ile olmuştu. Bu süreçte, kişilik analizlerinin ne kadar doğru ve gerçekçi olduğu beni çok şaşırtmıştı. Çünkü, doğruyu söylemek gerekirse, geçmişte bu analizlerin çok da anlamlı olmadığına inanıyordum. Sonrasında Thomas'ı ekiplerimin kendilerine dair farkındalıklarının artmasına yardımcı olmak için sürekli kullanmaya başladım. Her seferinde hem kendi sonuçlarım açısından, hem de ekiplerimdeki sonuçlardan oldukça fazla fayda sağladım. Thomas'a teşekkürler...


Netlog Lojistik Grubu
Lalehan Çalışkan / İnsan Kaynakları Grup Müdürü
İşe Alım sürecinin sistemleşmesi aşamasında mesleki deneyimlerin ve alınan eğitimlerin katkılarının dışında Thomas Davranış Envanteri ile daha objektif bir bakış açısına sahip olacağımızı biliyoruz.THOMAS ı tanırken verdiği eğitimin ciddiyetini taşıyan ama aynı zamanda eğitimi çok güzel bir güne çevirebilen sevgili Ceki ye teşekkür ediyoruz.


TurzimPark
Burcu Tekbaş / Satış & Pazarlama Müdürü
Thomas Türkiye tesadüf eseri karşımıza çıktı ama bir o kadar da kararlı bir şekilde gündemimizdeki yerini aldı.Ofisimizde gerçekleşen eğitim tüm ekibimiz adına oldukça keyifli ve olumlu geçti. Şahsi fikrim, aldığımız eğitim bir keşif yolu idi, uygulama ve hayata uyarlama becerisi elbette bireylerin algı ve merakları ile şekillenecektir.Thomas Türkiye'ye göstermiş olduğu yakın ilgi ve samimiyeti için teşekkür ederim.


Professional Life Institute
Figen Zekier / Genel Müdür
Danışmanlık projelerimizde insan kaynaklarının etkin yönetimini sağlamak üzere kullandığımız kişilik analizleri kesinlikle toplam performansı yükseltiyor. Thomas Türkiye ekibinin, analizlerin ötesinde verdiği destek ve hizmeti ayrıca kutluyorum.


SDS
Mebruke Sarıibrahim / İnsan Kaynakları Direktörü
29.04.2012 tarihinde Ankara Crowne Plaza'da gerçekleştirdiğimiz "Güçlü İletişim" eğitimi için ekibinize ve size teşekkür etmek istiyorum. Özellikle Ceki Bey'in grupla iletişimi harikaydı. İstisnasız eğitime katılan her arkadaşım mutlu bir şekilde ofisine dönerken beklediğim farkındalığı yakaladığımızdan da eminim. Umarım uzun soluklu projelere imza atarız.


Best A.Ş
Necati Kerem BARBOROS / İK Uzmanı
Bu testin faydalı olduğuna kesinlikle inanıyorum. Bizde işe alımlarda kullanıyoruz. İşe alındıktan sonra kendi testime baktığımda "beni bu kadar güzel nasıl tanımlamış" diye düşündüm.. Diğer güzel yanıysa insanların eksik yönlerini de söylemesi ve düzeltme imkanı sağlaması...


Securitas Türkiye
Deniz Durusu / İK Uzmanı
Thomas Kişilik Envateri, Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak, yetkinlik bazlı yapılandırdığımız insan kaynakları süreçlerimizden en yoğun sürecimiz olan, seçme yerleştirme sürecinde uyguladığımız önemli bir uygulama. Kişilik envateri seçimimizi yaparken bizim için üç konu çok önemliydi; Seçilecek envanterin, 1- Hızlı 2- Güvenilir ve 3- Objektif sonuca ulaştırabilmesi. Thomas ile 8 dk. gibi bir sürede, güvenilir ve objektif sonuçlara ulaştık/ulaşmaya devam ediyoruz. Özellikle objektif olma konusunda aday profili ile pozisyondan beklenen yetkinlikleri, değerlendiricinin subjektif görüşlerine bırakmadan değerlendirmesi bizim için tercih sebebiydi. Bunlarla birlikte Thomas çalışanlarının hep yanımızda olacağını bilmek, tedarikçi ilişkileri anlamında önemli bir etken.


HP
Şebnem Arıcan / MEMA İşe Alım Yöneticisi
Thomas ile bu sene yeni mezun işe alım sürecimizde beraber çaliştık.Işe aldigimiz arkadaşlar şirketimizde 5 aylarini tamamladılar. Performans göstergelerine bakarak doğru kişileri işe aldigimizi rahatlikla söyleyebiliyoruz, dolayısıyla Thomas ile gerçekleşitrdiğimiz işbirliğinin sonuçlarının olumlu olduğunu gözlemleme şansımız oldu. Türkiye’de elde ettiğimiz olumlu sonuçlardan sonra Thomas testi yeni mezun alım sürecimizde bölgemizdeki diğer ülkelerde de uyguladik. Testin kisa olusu, pekçok farkli dil seçeneğinin bulunmasi ve online olarak uygulanabilmesi Thomas ile çalisma kararimizi destekledi.


HP Türkiye
Şebnem Arıcan / İşe Alım Yöneticisi
Thomas ile bu sene yeni mezun işe alım sürecimizde beraber çaliştık. Işe aldigimiz arkadaşlar şirketimizde 5 aylarini tamamladılar. Performans göstergelerine bakarak doğru kişileri işe aldigimizi rahatlikla söyleyebiliyoruz, dolayısıyla Thomas ile gerçekleşitrdiğimiz işbirliğinin sonuçlarının olumlu olduğunu gözlemleme şansımız oldu. Türkiye’de elde ettiğimiz olumlu sonuçlardan sonra Thomas testi yeni mezun alım sürecimizde bölgemizdeki diğer ülkelerde de uyguladik. Testin kisa olusu, pekçok farkli dil seçeneğinin bulunmasi ve online olarak uygulanabilmesi Thomas ile çalisma kararimizi destekledi.


Hairex International
Elif Aydın / Vice President

Sevgili eğitmenimiz, Satış ekibimin moral grafik çizgisinin inişe geçtiği bir süreçte ne güzel tesadüftür ki karşımıza çıktınız..Mesleki deneyiminiz ve içten yaklaşımınızla hairex satış ekibine önemli bir destek noktası oluşturdunuz, kendilerini hiç fark etmedikleri yönleriyle tanımalarına vesile oldunuz. Profesyonel yönetim anlayışınıza, meslekteki yüksek bilgi ve deneyimlerinize en önemlisi de insan ilişkilerindeki üstün becerilerinize sonsuz saygılar sunarım.Dr. Oetker Gıda San. ve Tic. A.Ş.
F. Ziya GÜR / İnsan Kaynakları Yöneticisi
Dr. Oetker - Türkiye; “İşin özü kalitedir” anlayışını tüm süreçlerine olduğu gibi İnsan Kaynakları faaliyetlerine de yansıtmaya özen göstermektedir. İşe alım sürecinde objektiflik ilkesi ile açık pozisyonlarımıza, en uygun personeli uygun sürede yerleştirme ve işe alım süreçlerinin işlerliğini devam ettirme konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar ve uyguladığımız sistem içerisinde; Thomas Kişilik Envanterini de kullanmakta ve Thomas Türkiye’ nin vermiş olduğu hizmetler ile birlikte göstermiş olduğu ilgiden oldukça memnuniyet duymaktayız. İnsan Kaynakları Bölümü Dr. Oetker - Türkiye


C Tech Bilişim
Fethiye Ceylan / İnsan Kaynakları Sorumlusu

Çalışanlarımızı yakından tanımak, motive etmek, doğru işe, doğru kişiyi istihdam etmek amacıyla Thomas'ı yardımcı bir araç olarak kullanmaya başladık.Envanterin kısa sürede tamamlanıp, sonuçların hızlı yorumlanabilmesi zaman açısından avantaj sağlıyor. Keyifli eğitim için başta eğitmenimize ve teknik destek anlamında gösterdikleri yakın ilgiden dolayı tüm Thomas çalışanlarına teşekkür ederiz.Yön A.Ş.
Önder Arslan / Eğitimci

Son dönemde iş dünyasında popüler bir cümle var. IQ okuldan EQ hayattan mezun olmanızı sağlar. Duygusal zekanın birinci şartı da kendini tanıyabilmektir. Kendimizi, paydaşlarımızı tanıma konusunda, farkındalığımızın artması ko nusunda yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Eğitim esnasında zamanın nasıl geçtiğini hissettirmeyen ve vermek istediği bilgileri çok güzel bir üslupla aklımıza yerleştiren eğitmenimize çok teşekkür ederim. SevgilerimleYüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Cem Gezer / Operasyon - İş Geliştirme Müdürü

Sadece dört saatin içine sıkıştırılmış ancak çok verimli, sonuç odaklı, samimi ve doğrudan hedefe yönelik hazırlanmış bir sunumdu, umarım diğer eğitimciler de süre ve sonuç odaklılık hususunda sizin kadar hassas ve başarılı olurlar. Eğitmenimize ve kurumunuza teşekkür eder, tekrar bir araya gelmeyi temenni ederim.Reformed
Hasan Hayden / İstanbul Bölge Müdürü

Eğitmenimiz; İletişimi güçlü, canlı,ilgi uyandıran ve sonuç odaklı. Monolog değil diyalog taraftarı. Hatta monologçuları çok rahat diyaloğa çeken bir eğitimci. Eğitiminiz iş ve sosyal hayatımız için mükemmel bilgiler içeriyor. Uygulama pratiğimiz arttıkça konuya hakimiyetimiz ve hatta melekelerimizin gelişeceğinden hayatımızın her safhası bir adım önde ve kolay olacaktır. Daha çok iş birlikleri oluşabilecektir. Bay Ceki'ye en derin saygı ve hayranlıklarımı iletirken teşekkürlerimin kabulünü rica ederim.Corning
Tuğçe Kulaç / İK Müdürü
Thomas Kişilik Envanteri’ni tercih etmemdeki başlıca sebepler: linkedin vasıtasıyla markayı tanıyor olmam, DISC’in envanterin altyapısını oluşturduğunu öğrenmem ve son olarak da, hızlı ve pratik bir uygulama çözümüne ihtiyaç duymamdı.