Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumMR İşletme Hizmetleri
Didem Yiğit / Ofis Asistanı
Yorumlama, takip, espri, anlatım ve örneklemeler çok iyi.


DFDS
Buğra Sakallıoğlu / İK
Bugüne kadar aldığımız en iyi ve keyifli eğitimdi.


Sura Otel
Elif Ezgi Genç / Eğitim ve Gelişim Uzmanı
Bu zamana kadar çeşitli üniversiteler dahil pek çok okuldan eğitimler, seminerler aldım. Aldığım en verimli eğitim, 3 Eylül 2022 tarihinde Thomas'dan Ceki Benalkabeş Hoca'nın verdiği "eğiticinin eğitimi" adlı eğitimdi. Eğitmen son derece özenli, bilgili, öğrenciyi motive etmesini bilen bir eğitmendi. Eğitim içeriği oldukça sade ve etkiliydi. Her bilgi aklımda kaldı, eğitimden çok memnun kaldım. Sunum, eğitim tekniği, içerik çok iyiydi, tavsiye ederim.


Düzey Tüketim Malları
Elif Kaplan / İ.K Uzmanı
Normal bir sunum üzerinden ilerlenir diye düşüncelerim vardı ancak iki gün boyunca oldukca keyifli ve interaktif saatler geçirdim. Farklı bakış açıları kazanmamda ve farkındalığımın artmasında çok yardımcı olduğunu düşünüyorum. Hem takım olmanın hem de üzerinde durduğumuz yetkinlikleri hayatımıza nasıl yansıtıp yansıtmamız gerektiği konusunda da aydınlatıcı içerikler ve örnekler dinlediğimizi düşünüyorum.


Pimsa Otomotiv A.Ş
Cem Yiğit / Ar-Ge Müdürü
Hocamızın konuya hakimiyeti, iletişimi son derece başarılıydı. Müşteriyle iletişime geçerken yapmış olduğum hataları görüp düzeltecek noktaları görüyor olmam, dinlemenin etkisini anlamam açısından kıymetli ve verimli bir eğitim oldu.


SFA Elektrik
Ece Gürcan Başkaya / Kalite Mühendisi
Bilgili, sevecen cana yakın ve alışılmışın dışında, akılda kalan bir tarzda eğitim oldu.


Trakya Döküm
İsmail Büyükgül / Mühendislik Müdürü
İnovasyon eğitiminde çok farklı yaklaşımlarla, farklı açılardan bakmayı ve farklı düşünmeyi teşvik etmesi güzeldi


İlhan - Duman
Cansu SONER / İcra Avukatı
Eğitim; stres kaynaklarımı öğrenmeme ve kendimi tanımama çok yardımcı oldu. Hayatımın devamında tanıdığım yeni benle ilgili çalışmaya can atıyorum.


İlhan - Duman Avukatlık Ortaklığı
Fatma Karakülah / Yönetici Avukat
Özlem Hocam bize interaktif bir sunum yaptı. Bizi de konulara çeşitli aktivitelerle dahil etti. Çok keyfli, merak uyandırıcıydı.


Medaş
Hasan Dokuzer / Endeks Okuma Operasyonu Uzman Yardımcısı
Eğitim, hayatımda iz bırakan eğitimlerden biriydi. Hocamızın samimi ve içten tutumu beni daha çok odaklanmaya, anlamaya ve dinlemeye itti. Eğitimi hazırlayan ve sunan Hocamız Sn. Özlem GÜRAL'a çok teşekkür ederim.


Red Rose
Öner Karalı / İnsan Kaynakları Müdürü

Thomas'ı tercih etmemizin temel amacı daha önceki testlerinize olan piyasadaki güven, daha önceki tecrübelerim iletişim tarzınızdan dolayı seçim yaptık. Adaylarımızın mülakat sırasında ortaya çıkmadığı davranışlarını sizin sayenizde kolayca öğrenebiliyoruz.DUBAİ SİGORTA
FERDİ ŞENAYTAÇ / Müdür Yardımcısı
Geçtiğimiz hafta Ceki Beyden satış eğitimi aldık. Bugüne kadar katıldığım eğitimler içerisinde; konusuna bu kadar hakim, zamanı inanılmaz efektif kullanan ve anlatım tarzı ile sizin dikkatinizi sürekli eğitimde tutan bir eğitmen ve eğitim görmemiştim. Bizlere olan yaklaşımı , bilgi aktarımı ve cana yakın tavrından dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok faydalı bir eğitim oldu.


Dubai Sigorta
Elif Özaslan /
Ceki Bey ‘e çok teşekkür ederim. Eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. Kendisi, eğitim boyunca bizleri hiç sıkmadan, anlaşılır bir dil-üslup ile ve akılda kalacak şekilde örneklendirme yaparak süreci tamamladı. Bizlere olumlu katkıları oldu. Alanında uzman oluşu ve neşeli, cana yakın yaklaşımı ile önemli bilgiler edindirdiği için tekrar teşekkür ederim.


Arcoglobal
Tuğba Ceylan / IK Yöneticisi
Çalışanlarımıza en verimli eğitim için doğru bir tercih yaptığımızı düşünüyorum. Özlem Hanım'ın enerjisi çok yüksek ve bilgisini en doğru şekilde aktardı. Eğlenceli ve akıcı eğitim için kendisine çok teşekkür ederiz.


Enerjisa Üretim
Ayşe Nur Türkaslan / Çalışan Öğrenme Verisi ve Deneyimi İş Ortağı
Eğitimi aldığımız diğer katılımcılar ve eğitmenin gözünden kendimizi detaylı analiz etmemize olanak sağladı. Eğitmen konuya hakim ve katılımcıları dinamik tuttu. Eğitim süresi uzun olsa bile kimse sıkılmadı.


Tesa Bant
Sezen Gürsoy / IK Yöneticisi
Thomas’ı tercih etmemizin sebebi öncelikle çıkan raporların okunması oldukça kolay, kişi hakkında oldukça güçlü bilgiler veriyor. Sayfalarca süren çıktılar yerine bu hap bilgileri almak çok verimli ve kullanışlı. Özellikle mülakat öncesinde bu bilgileri alıp, raporu analiz edip, edinilmiş ipuçlarıyla kişiye soruları bu doğrultuda sormak görüşmenin kalitesini arttırıyor. Aynı zamanda Thomas bünyesinde çalışan kişilerin hızlı dönüşleri ve yardımseverliği çok çok kıymetli. Çok teşekkür ederiz


United Work
Çizgi Eryılmaz / İşe Alım Danışmanı
Kullanıcı dostu web sitesi sayesinde değerlendirme testlerini tek bir kanaldan rahatça yönetme imkanı sunuyor. Adayın kişilik özelliklerine dair hazırladığı kolay anlaşılır raporlar sayesinde role uygun adayı seçmede işe alım sürecimizi hızlandırdığı için memnuniyetle kullanmaktayız.


Huvepharma Turkey
Aslıhan Cebelioğlu / Marketing Manager
Ekip olarak katıldığımız beden dili ve iletişim teknikleri eğitimi; interaktif oyunlar, heyecanlı sahne çalışmaları, bizi hayrete düşüren örneklemeler ve sevgili hocamız Özlem Gürdal’ın muhteşem anlatımıyla hepimizin farkındalığını bir üst noktaya taşıdı. Thomas Türkiye ve Özlem hocamıza teşekkür ederiz. Görüşmek dileğiyle…


Koton
Koton Ekibi / İnsan Kaynakları
“Thomas Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz Duygusal Zeka Eğitimi’nde Özlem Hanım ile oldukça verimli bir eğitim geçirdik. Katılımcılardan gelen geri dönüşlere istinaden Thomas ile iş birliğimizin devam edeceğini temin eder, bu vesile ile eğitim sayesinde motivasyonla alakalı katkılarından dolayı Özlem Hanım’a teşekkürlerimizi iletmek isteriz. “


Glamira Group
İlayda Aykıl / Eğitim ve Gelişim Uzman Yardımcısı
"Özlem Hanım'ın tüm samimiyeti ve tecrübesi ile çok keyifli bir Mülakat Teknikleri Eğitimi gerçekleştirdik. Sadece bilgi aktarmaktan çok interaktif olması, eğitimdeyken bizim de kendimizi bulmamız çok güzel bir deneyimdi. Farklı iletişim stilleri ve değerlerimiz ile karşımızdaki adayı en objektif şekilde nasıl değerlendirebileceğimizi ve istemsiz oluşan ön yargılarımızdan nasıl kurtulabileceğimizi öğrendik. Her şey için çok teşekkür ederiz."