Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 465 YorumUluslararası Göç Örgütü
Erva Ünsal Aşılak / Göç Sağlığı Hemşiresi
Aldığım eğitimin yeterince interaktif ve etkili olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimiz oldukça güler yüzlü, açıklayıcı ve kalabalığa hakim yeteneği olan bir kişi. Oldukça eğlendim ve faydalı buldum. Keşke 1-2 gün kadar sürseydi. Daha fazla eğlenebilirdik.


Kale Arge
Bilge Yanık Bekar / Mekanik Tasarım Mühendisi
Çok gerçekçi ve katkı sağlayan bir eğitim idi.


BP Petrolleri
Ebru Gül / GENEL MÜDÜR ASİSTANI
Eğitmenin konuya hakim ve akıcı olduğunu düşünüyorum. Daha önce de eğitim aldığımız bu firmanın çalışmalarından memnunum.


DFDS
Hanife Turan / HR Supervisor
Oldukça akıcı, zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığımız, interaktif bir eğitimdi. Eğitmenimiz Ceki Bey, pozitif enerjisi, bilgi düzeyi, örnekleri ve sunumu ile son derece başarılıydı. Ayrıca sürecimiz boyunca Thomas Turkiye adına bize verdiği tüm destekler için Gaye Hanım\'a da teşekkürler.


ASSET ÖĞRENCİ EVİ SATIŞ VE PAZ.
HANDE ALAGÖZ / GENEL MÜDÜR
Çok faydalı bir eğitimdi.Teşekkür ederiz.


Geodis
Elif Özvarış / IK Yöneticisi
Thomas International’ı tercih etmemizin nedeni, GEODIS olarak global bazda da sizinle çalışmamızdır. Bunun yanı sıra referanslarınız bazında da gerek aldığımız geri bildirimler gerek tecrübe ettiğimiz eğitimleriniz ile sizinle çalışarak beklediğimiz sonuçları yakaldık.


CMA CGM
Begüm Kürümoğlu / Satış Temsilcisi

Birbiriyle ilk defa çalışmaya başlayacak kişilerin de katılımcı olduğu çok faydalı bir eğitimdi. Farklı bakış açılarıyla olayları değerlendirmenin, motivasyonun ve liderliğin önemini örneklerle ve uygulamalarla çok doğru şekilde sindirebildik. Her insanın kişisel gelişim anlamında faydalanması gereken bu güzel eğitim için eğitmenimize çok teşekkür ederiz.Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri
Ozan Yaşar / Merkez, Bölgeler ve Acenteler Satış Müdürü
Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri satış ekibi olarak 10.12.2018 Pazartesi günü sevgili Ceki Benalkabes\'ten Thomas Envanter ve Davranış Eğitimi aldık. Ceki beyle ilk toplantımızda tanımladığımız eğitimi tam olarak almamızın yanında, aldığımız eğitimi işimizin hangi alanlarında kullanabileceğimize dair oldukça kullanışlı olaracğını düşündüğümüz bilgiler de aldık.Değerli Ceki beye ve Thomas Türkiye\'ye bu güzel eğitimi için teşekkür ederiz.


Keramik
Özlem Gürdal / IK
Thomas ile tanışıklığımız yaklaşık 10 sene öncesine dayanıyor. Eski firmamdaki güvenilir alışkanlığımı yeni firmamda da test etme olanağım olduğu için ve Ceki bey ile tekrar çalışıyor olduğum için ben ve kurumum çok şanslıyız. Eminim işe alım süreçlerimizde gözle görünür iyileşmeler yaşayacağız. Verdikleri destek için tüm Thomas ailesine teşekkür ederiz.


Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri
Ozan Yaşar / Merkez, Bölgeler ve Acenteler Satış Müdürü
Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri satış ekibi olarak 10.12.2018 Pazartesi günü sevgili Ceki Benalkabes\'ten DISC Envanter ve Davranış Eğitimi aldık. Ceki beyle ilk toplantımızda tanımladığımız eğitimi tam olarak almamızın yanında, aldığımız eğitimi işimizin hangi alanlarında kullanabileceğimize dair oldukça kullanışlı olaracğını düşündüğümüz bilgiler de aldık.Değerli Ceki beye ve Thomas Türkiye\'ye bu güzel eğitimi için teşekkür ederiz.


TSI-UÇAK KOLTUK ÜRETİMİ
SONGÜL KAYAOĞLU / İK UZMANI
Gülriz Hanım konuya oldukça hakim,diksiyonu,iletişim becerileri ve hitabet tarzı oldukça güzeldi. Katılımcıları konuya çekebildi ve etkili bir eğitim aldığımızı düşünüyorum.


BETAFENCE YAPI SAN TİC.
MUSTAFA AYNACI / MUHASEBE
Akgün Hanım ile görüşmeden önceki kendi iç kontrolümün farkında değildim. Kendisi bu konuda bana çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.


MEDAŞ
MEDAŞ EĞİTİM GRUBU / SÜRVEYAN YARDIMCISI
Şimdiye kadar almış olduğum kişisel gelişim eğitiminin en faydalı,eğlenceli ve verimli olanıydı. Teşekkürler.


Keramik A.Ş.
Özlem Gürdal / İnsan Kaynakları Müdürü

Çok başarılı bir eğitimdi.Eğitmen konuya çok hakimdi. Teşekkür ederiz.Innogermany
Ufuk Karakaya / CIO
Çok ilginç ve bilgi dolu sunumdu. İnsanları daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Herkese tavsiye edebiliriz.


Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
Mehmet Efe / AR-GE Kontrol ve Planlama Uzmanı
Çok basit gibi görünen çok kıymetli bilgiler edindim. Banu Hanım'a çok teşekkür ederiz.


LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş.
SELİM KÜÇÜK / MÜDÜR YARDIMCISI

10.11.2018 tarihinde aldığımız Takım Çalışması ve Motivasyon Eğitimi; günlerden Cumartesi (tatil) olmasına rağmen eğitmen yüksek tempolu anlatımı, sık sık konularla alakalı eğlenceli oyunları ve verilen güzel örneklemeler ile uzun süre akılda kalıcılık sağlayacak sunumu ile tempomuz hiç düşmedi. Verdiğiniz kaliteli eğitim için sonsuz teşekkürler.Prometeon
SEÇKİN BEYNİ / AMBAR YÖNETİMİ
Eğitimin konusu sıkıcı olsa da eğitmenin sayesinde çok faydalı oldu.


Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
RÜYA ÖZÇELİK / Süreç İyileştirme
Bugüne kadar katıldığım ve sıkılmadığım tek eğitimdi.Engin Bey'in verdiği diğer eğitimleri de almak isterim.


Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
Özge Gül / İnsan Kaynakları Uzman yardımcısı
Oldukça verimli ve keyifli bir eğitim oldu. Hem iş hemde sosyal hayatta rahatlıkla entegre edebileceğimiz bilgi ve birikimler için Sevgili eğitmenimiz Ceki'ye ve Thomas Turkey'e teşekkürler.