Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumEfi Automotive
Dilan Yıldız / IK İş Ortağı
Ceki Bey’den aldığımız Geri Bildirim eğitiminden çok memnun kaldık. Uygulaması ve yaygınlaştırılması bizlere kalmış ancak bu kadar dinamik bir eğitmene daha önce hiç denk gelmemiştik. Online bir eğitim olmasına rağmen tüm gün odaklı, enerjik ve bol etkileşimli geçti. Thomas Türkiye ailesine ve özellikle Ceki Bey’e tekrar çok teşekkür eder, en yakın zamanda şirketimizde daha çok çalışana bu eğitimi aldırıp, “geri bildirimi” bir kurum kültürü haline getirmek dileğiyle.


Nyk Enerji
Deniz Keleşoğlu / IK Müdürü
“Thomas Türkiye'nin uyguladığı Personel Profil Analizi uygulama kolaylığını ilk kez kullandım ve çok pratik olması iş yoğunluğumuzun içinde en kısa sürede adaylarımızla ilgili güvenilir sonuçlar vermesi benim ve üst düzey yöneticilerimizin çok hoşuna gittiğini söyleyebilirim. Bundan sonraki süreçlerimizde de Thomas Türkiye ile devam edeceğimizi düşünüyorum.”


Kargoist
Fahri Çırak / İş Geliştirme Direktörü
Yaptığımız bir çok araştırma sonucunda her yol bizi Thomas’a getirdi diyebiliriz. Burada sektörde bir çok öncü firmanın sizleri tercih ediyor olması ve memnuniyetin üst seviyede olması ayrıca tercihimizdeki diğer bir etkendir.


Doğan Trend
Esra Tosun / IK Müdürü
Thomas ile işbirliğimiz kişilik envanterleri ile 10 yıl önce başka bir firmada başladı. Sonrasında gittiğim her şirketimde her süreçte kullanmaya başladım. İnsan Kaynaklarını destekleyici bir araç olarak mükemmel bir amaca hizmet ediyor. Bu anlamda yıllarca başka envanterleri kullanmış biri olarak raporlarının net ve anlaşılır olması, tutarlılığı ve güvenirliğini oldukça önemsiyor ve kıymetli buluyorum. Thomas’ı bir kültür olarak görüyor, İK süreçlerimizin bir çoğunda rapor verilerinden faydalabiliyorum.


Eurotec
Burcu Gerçek / IK Müdürü
Açıklayıcı, interaktif, enerjisi yüksek bir eğitimdi. Ekiplerimize bu eğitimde öğrendiklerimizle pek çok şey katacağımıza inanıyorum. Teşekkürler.


Dentsply Sirona Turkey
Nilay Altunel / Ofis Müdürü
Pandeminin etkisiyle uzun süredir birbirinden uzak çalışan ekibimiz için "Telefonda Etkili İletişim" eğitiminin planlanması, özellikle böyle bir süreçte çok isabetli oldu. Yüksek tempolu bu iki günlük eğitim, doğru bir iletişim için öncelikle insan sarrafı olmanız gerektiğini, değerli eğitmenimiz Ceki’nin yaşanmış içerikler ve etkin anlatımı ile bilincinize işlerken, aynı zamanda nedenini bilmediğiniz bazı yaşamsal iletişim kilitlerinizi çözmekte ustalaşmanıza da hap bilgilerle büyük oranda katkı sağlaması takdire şayan. Üstelik kişilik envanter grafiği yorumları sayesinde davranışlarınızı birer, ikişer veya üçer harf ile kodlayabileceğinizi bilmek ise bambaşka bir güç. Bununla birlikte "insan sarraflığında nokta atışlarını size bulduran soruları kendinize sormanızı sağlayan", eğitim online olmasına rağmen başından sonuna kadar hissettirmeden herkesi gözleyip okuyarak ekibi pür dikkat yakalayışı ile bir dinamo gibi motivasyon ve odaklılığın sürekliliğini sağlayan Ceki'den bu eğitimi almış olmak çok çok kıymetli! Kendisinin emeklerine, yüksek frekansına, nefesine sağlık. Teşekkür ederim.


Egeform
Mustafa Pancarcı / Elektronik Mühendisi
Ceki Bey'in işine hakimiyeti, motivasyon gücü tercihimizi etkiledi, kendisiyle pandemi kapanmaları esnasında online sohbetlerinde tanışmıştım. Bu arada 1993 yılında kurulan ve yaklaşık 10 kişilik firmamız için neredeyse ilk defa böyle bir yatırım yapıyoruz ve bize faydalı olacağı konusunda umutluyuz.


İndus Danışmanlık
Gökçe Doğan / Danışman
Öncelikle bu eğitime ilk karar verdiğimiz andan itibaren düzenli bilgi alışverişinde olabildiğimiz ve her sorumuza / talebimize hızlıca yanıt alabildiğimiz için sizlere çok teşekkür ederiz. Eğitimin hem süresi, hem kurgusu hem de akışı son derece güzeldi ve hepimiz için çok anlaşılır oldu. Eğitmenimiz Ceki Bey, iletişimi ve enerjisi ile eğitimi hep dinamik kıldı. Eğlenerek öğrenmeyi teşvik etti. Emekleri için çok teşekkür ederiz. Diğer katılımcılarımızla da görüştüm ve onlar da düşüncelerini bu şekilde ifade ettiler. Son olarak tek eklemek istediğimiz Ceki Hocamızın mentörlüğünde daha çok uygulama yapmak ya da uygulamalara daha çok zaman ayırmak isterdik. Ancak konunun ve mantığının hepimiz için anlaşılmış olduğunu söyleyebiliriz.


PayCore
İlke Arabacıoğlu / IK İş Ortağı
2 tam gün olmasına rağmen zamanın nasıl geçtiğini anlamadık, oldukça keyifli ve samimi bir eğitimdi. Ceki Bey tavrı ve yaklaşımı ile tüm ekibin konsantrasyonunu eğitime odakladı. Verimli aynı zamanda eğlenceli bir eğitimdi. Zaman yönetimi ve eğitim sırasında verilen örnekler oldukça iyiydi. Bu güzel eğitim için arkadaşlarım ve kendi adıma çok teşekkür ederim.


3S Kale Holding
Gülşah Sevencan / IK Yöneticisi
Global ve Türkiye’de güvenilirlik oranlarının yüksek olması, uygulanma kolaylığı, detaylı ve doğru analizleri, çalışanlarının ilgili ve çözüm odaklı olması nedenleriyle Thomas ilk tercihlerim arasında yer almaktadır.


Alkın kompresör
muazzez kül / Ar-Ge uzmanı
Süreç boyunca göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşım ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Eğitmenimiz ve eğitim konusu bizde istediğimiz farkındalığı yarattı. Örnekler ve aktiviteler eğitimi güzelleştirirken online eğitimin yarattığı monotonluktan kurtardı. Bu sayede eğitim boyunca herkes güzel vakit geçirdi.


Barikat
Merve Keskintaş / İnsan Kaynakları Birim Yöneticisi
‘ Öncelikle enerjisi ve usta eğitmenliği ile Ceki’ye sonrasında ise Thomas Türkiye’ye sonsuz teşekkürler. Alışılmışın dışında, kurum kültürüne uyumlanan, ihtiyaçlarımıza ışık tutan bir eğitimdi. Ellerinize sağlık.’


Dfds
Burcu Çekmecelioğlu / İnsan Kaynakları
Eğitmen, eğitim içeriğine yakışır şekilde önce benim davranış analizimi çıkararak bana göre bir eğitim programı yönetti. Bu sebeple kendimi çok rahat hissettiğim ve keyifle yeni bilgiler edindiğim bir eğitim oldu. Hem süreyi hem süreci en verimli şekilde kullanarak maksimum fayda almama yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum


Paycore
İlke Arabacıoğlu / IK İş Ortağı
Süreçte göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşım ve desteğiniz, ayrıca raporların ihtiyaçlarımızı gerektiği şekilde karşılaması nedeni ile. Teşekkürler.


Arsan Kimya
Gökhan Doğanoğlu / IK Müdürü
Eğitmen ve eğitim konusu gayet güzeldi. Örnekler ve aktiviteler eğitimi güzelleştirdi.


Occlutech
Tuğçe Erdoğan / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Performans Yönetimi Eğitimi verimli, interaktif ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bir eğitim oldu. Eğitmenimize ve Thomas Türkiye’ye katkılarından dolayı teşekkür ederiz.


Repkon
Hakan Albayrak / İdari İşler Sorumlusu
Özlem Hanım ikna ve müzakere eğitimi ile kendimizi tanımamızı ve görüşmelerimizde avantaj sağlamamızı sağlayacak püf noktaları çok güzel anlattı.


Gricreative
Dilara Erturan / Proje Yöneticisi
Eğitim tam gün olmasına rağmen hiç konudan kopmadım. Aldığım bilgiler iş hayatımda kullanabileceğim düzeydeydi. Kendimi düşünmeme yol açtı.


Kumport
Mert Anıl Eren / Eğitim Şefi
Proje Yönetimi süreçleri ve araçlarına dair kapsamlı, son derece dinamik ve interaktif bir şekilde geçen; uygulama modülü ile de eğitimde edinilen bilgilerin pratikteki kullanımlarının da kavranmasını sağlayan başarılı bir eğitimdi.


Sora Kozmetik
Sibel Zaloğlu / IK Müdürü
Meslek hayatımın ilk yıllarında tanıştığım Thomas ile , şu an 25 yılı aşan profesyonel iş hayatımda kişilik envanteri kullanımında tercihim her zaman Thomas oldu. Özellikle beyaz yaka İşe alım süreçlerimizde aktif ve etkili rol oynuyor. Testlerde bilimsel geçerlilik-güvenilirlik, kullanım kolaylığı, maliyet avantajı vb. faktörler de Thomas ı diğer rakiplerinden eşsiz kılıyor. Uzun yıllar süren dostluk ve iş ortaklığımız için Thomas’a teşekkürler.