Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumHensel Elektrik
Fatih Ünal / Yönetici / Ortak
Eğitimin dolu içeriğinden, eğitimcinin enerjisinden ve en önemlisi de hayatımızın her anında kullanabileceğimiz farkındalıklar yaratmasından dolayı; bugüne kadar aldığımız eğitimlerin içerisindeki en iyisiydi. Emeği geçen tüm Thomas Ailesi üyelerine ve Çeki Bey’e çok teşekkür ederiz.


Trenkwalder
Nuray Mataracı / IK Müdürü
İnteraktif bir eğitimdi. Herkesin kendisini keşfetmesini sağladı. Teşekkürler.


Trenkwalder
Aslıhan Arslan / IK
Çok keyifli, öğretici, eğlenceli ve dolu dolu bir eğitim oldu. Hocamızı tanımaktan, ondan eğitim almaktan çok mutluyum. Umarım en kısa zamanda tekrar buluşma şansımız olur.


Socar Terminal
Melis Taşkın / IK İş Ortağı
“Online olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde; Ceki Bey’in konuya hakimiyeti ve enerjisi ile kendimizi bir arada gibi hissettik. Beklentimizi karşılayan, öğretici, dinamik ve keyifli eğitim için teşekkür ediyoruz.”


Mo Grup
Burcu Sirkeci / IK Müdürü
Egitim oncesinde, hatta iletisim kurdugumuz ilk gunden itibaren cok hizli donusler aldik. Ihtiyaclarin belirlenmesi, egitimin planlamasi konusunda Ceki Bey cok guzel yonetti. Egitim harika gecti. Hem eglendik hem ogrendik dedigimiz bir gun oldu bizim icin.


Mondi İstanbul Ambalaj
Dilan Bahçıvancı / İnsan Kaynakları Uzmanı
İTÜ Prof. Dr. Seçkin Polat' tan envanter konusunda yardım istediğimde Thomas'ı ve Ceki Bey' i önerdi. Ceki Bey sorularıma hızlı, broşürlerle destekleyip cevap verdi. Hatta üzerine "Mülakatta İletişim" seminerine davet etti. Süreçten şu ana kadar memnununum, envanter eğitimi ve envanter hizmetlerini aldıktan sonra da memnuniyetimin devam edeceğine inanıyorum.


Türk Eğitim Derneği
Betül Açıkalın / Müdür
Örnek Kapsamlı raporda ihtiyacımıza yönelik, rahat okunabilir raporlara ulaşacağımızı gözlemledik. Ayrıca, marka bilinirliği ve fiyat avantajı...


Önder Mühendislik
Dilek Göktaş / IK UzmanI
Thomas Kişilik Envanteri ve İletişim Eğitimi kendimizi ve ekibimizi tanımak adına farkındalık yaratan, oldukça verimli bir eğitimdi. Ceki Bey’e ve Özlem Hanım’a bu keyifli ve eğlenceli sunum için teşekkür ederiz.


Ergen Kimya
Zafer Ergen / Firma Sahibi
Kimya sektöründe 26 yıldır faaliyet gösteren, İzmir'den Türkiye'nin dört bir yanına, hatta yurt dışına uzanan bir firmayız. Bizim için yaptığımız işi başarılı kılan, çeyrek asrı aşkındır "güven"dir. İş ortaklarımızla güvene dayalı ilişkiler kurmaya büyük özen gösteriyoruz. Bunun da yolu, kendi içimizdeki güven ortamını sağlamaktan geçiyor. Thomas Türkiye'nin eğitimiyle, yüzümüzü birbirimize döndük, hem kendimizi hem iş arkadaşlarımızı daha iyi tanıdık. 2 günlük eğitimde ve öncesinde büyük bir özveri gösteren Ceki Bey'e ve bu birikimi yaratan Thomas Türkiye'ye teşekkür ederiz. Gelecekte de başka eğitimlerde bir araya gelmeye devam etmek isteriz.


Achitex Minerva Kimya Ltd.Şti
Sibel Albenli / Finans/İnsan Kaynakları Müdürü
Şirket çalışanlarımıza yaptırdığımız kişilik envanteri testinin son derece başarılı sonuçları olduğunu gördük.Ayrıca iletişim eğitimi de çok faydalı ve farkındalık yaran bir eğitimdi,eğitimi veren bay Ceki de hem eğlenceli hem başarılı bir eğitim geçirmemizi sağladı kendisine tekrar teşekkürler.


Medaş
Beyza Sude Koç / Eğitim Uzman Yardımcısı
Sevgili Ceki Bey’den İş Yaşamında Profesyonel Davranış eğitimini aldık. Ceki Bey işinde profesyonel olmasının yanı sıra eğitimi oldukça verimli yönetebilen, tüm katılımcıları aktif bir şekilde eğitimin içerisinde tutabilen bir eğitmen. Alarko Holding Enerji Grup Şirketi MEDAŞ ailesi olarak Ceki Beyden aldığımız eğitimlerin çok keyifli ve çok verimli geçtiğini belirtmek isterim. Eğitime katılan tüm katılımcıların beklentisi eğitim sonrasında iş yaşamında bilhassa kendi kişilik modelini tanıyarak ast-üst ilişkilerini ve insan ilişkilerini yönetebilmeyi, çalışma ortamında nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenmekti. Ceki Bey’e interaktif bir eğitimle bunu sağladığı için bilhassa samimiyeti için teşekkürlerimizi sunarız.


Linktera
İlayda Gökdağ / IK & Eğitim Uzmanı
Geçtiğimiz gün sevgili Özlem Gürdal eğitmenimiz ile gerçekleştirdiğimiz Mülakat Teknikleri Eğitimi’nden hem içerik hem de Özlem Hanım’ın anlatımından çok memnun kaldık. Dolu dolu geçen, interaktif ve verimli bir eğitimdi.


Apsiyon
Ceren İlgın / Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı
Ceki Bey ile Yöneticilik ve Liderlik Eğitimi ve İletişim Semineri gerçekleştirdik. Verimli ve keyifli bir eğitimdi. Ceki Bey'e çok teşekkür ederiz.


Olam Company
Ece Odabaş / HR Team Member
Thomas Türkiye ile her sene farklı oturumlar düzenleyerek eğlenerek, öğrenmeyi keşfediyoruz. Her sene diyorum çünkü Ceki Bey, firmamızda ün yaptığıve ekipler arasında yayılım gösterdiği için talepler bu yönde geliyor. Bizlerde motivasyonu arttırmak için gelen bu talepleri geri çevirmiyoruz. Her sene bilgilerimizi, enerjimizi tazeliyoruz :)


Büyükçekmece Belediyesi
Fatmagül İPEKÇİ / Kariyer Merkezi Şefi
Thomas Kişilik envanteri yıllar geçse de, kariyerimde değişiklikler olsa da zamana ayak uyduran ve hala kullanmaya devam ettiğim bir envanter. Şu an çatısı altında bulunduğum kurumuma da ciddi şekilde katkısı olacağını düşünüyorum. Hem pratik, hem güvenilir. İşe alım süreçlerimizi objektif bir zemine oturtma konusunda gerçek bir destek. Eğitimcimiz Ceki Bey'e de geçirdiğimiz yararlı ve eğlenceli eğitim süreci için çok teşekkür ederim.


Ibtech
Çağla Gözde Şahin / IK Sorumlusu
Performans sürecinde karşılaşılabilecek her nokta ele alındı. Performans yönetimi fonksiyonunda yeni görev alacak kişiler için çok yararlı ve bilgilendirici bir eğitim. Özlem Hanım’a paylaşımları için teşekkür ederim.


Ibtech
Çağla Gözde Şahin / IK Sorumlusu
Özlem Hanım’ın bilgi ve tecrübesi ile mülakat sürecinin A’dan Z’ye ele alınması çok yararlı oldu. İnsan Kaynakları’nda işe alım fonksiyonunda çalışmaya başlayacak kişilerin alması gereken temel bir eğitim ve aynı zamanda deneyimliler için de bilgi tazelemek adına önemli bir eğitim. Teşekkürler.


Uğur Beton
Oğuzhan Baş / IK Müdürü
“Kişilik envanterleri işe alım, terfi ve eğitim gibi süreçlerde İnsan Kaynakları Profesyonellerinin yaptığı değerlendirmeleri tamamlayıcı bir etken olarak hayatımızda yer almaktadır. Bu kapsamda farklı firmaların envanterlerini kullanmış birisi olarak rapor türlerinin çeşitliliği ve geçerliliğinin yüksek olması nedeniyle Thomas’ı tercih ettiğimizi belirtmek isterim.”


Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş.
Çiğdem Binici / Müşteri Hizmetleri Uzmanı
Sevgili Feyza Hanım'ın içten,samimi ve verimli eğitimi için öncelikle kendisine ve Thomas ailesine teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri ve şikayet yönetimi eğitiminde özel hayatlarımızda da kullanabileceğimiz sihirli kelimeleri sayesinde olaylara ve müşteri profilimize bakış açımız değişeceğine inancım tam :)


NÜVE
Güzin Gün / İK Müdürü
Teknik Servis Ekibimiz için Müşteri İlişkileri Eğitimi'ne katıldık. Verimli, keyifli en önemlisi akılda kalıcı bir eğitim oldu. Öğrendiklerimizi uygulayabileceğimize eminim. Teşekkür ederiz.