Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumPFW Havacılık San.
Arzu Çertuğ / Satınlma Müdürü
Çatışma Yönetimi Eğitimi-aldığım en iyi-en akılda kalıcı eğitimdi. Ceki Bey örnek olaylar ile günlük hayatımızda da hep aklımızda kalacak şekilde anlattığınız için ayrıca teşekkürler.


Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ
Deniz Güdoğu / Eğitim Müdürü
Ceki Bey'in konuya hakimiyeti ve enerjisi eğitimi çok akıcı hale getirdi. Eğitim online olmasına rağmen yüzyüze eğitim kadar verimliydi. Açıklamaları ve katılımcıları eğitime dahil etmesi de çok yerindeydi. Keyifli bir eğitimdi. Emeğinize sağlık.


Hakmar Mağazacılık
Gülden Demirel / Bölge Sorumlusu
Eğitimcimiz konusunda uzman ve profesyonel bir bakış açısına sahiptir. Konu tamamen şirketimizin en hassas noktasına hitap etmektedir. Etkili ve faydalı eğitim için teşekkürler.


İzmo Bilişim
Özlem Akman / Yönetici
Özlem hanım benim ne demek istediğimi ve ne beklediğimi çok iyi anladı. İş planlama konusunda sıkıntım olmadığı anlaşıldı ve rotayı farklı yöne çevirip ihtiyacım olan bilgiyi görmemi sağladı. Samimi, sevecen ve güler yüzlü oluşu ve eğitimi akademisyen gibi sert anlatmayışı konusunda beni enerji alanına aldı. Çok teşekkürler. İyi ki kendisini tanıdım. Sizde buna vesile oldunuz.


Eaton
Canay Coşan / HR Analyst
“Sunum çok aktif geçti sıkılmadan sizin de pozitif enerjiniz ile zamanın nasıl geçtiğini anlamadık, merak uyandıran bir sunum sade ve gereksiz bilgiden arındırılmış olması da benim için önemliydi. Uzun süredir bu işi yapıyoruz ama yine de bilmediklerimiz varmış, bizlere farklı birgiler öğrettiğinizi düşünüyorum.”


Eaton
Canan Yıldırım / IK İş Ortağı
Özlem hanım, 2 Mart ‘ta yapmış olduğumuz Mülakat Teknikleri Eğitiminiz için öncelikle çok teşekkür ederim. Enerjinize ve samimiyetinize hayran aldım ???? Aktif bir şekilde mülakat süreçlerinde görev alan biri olarak yaptığım görevi doğru yaptığımı ve daha farklı nasıl yapabileceğimin farkına varmamı sağladınız. Ayrıca öğretmiş olduğunuz baykuş, yunus… konusu ve yüz-mimik ifadeleri konusunu sadece mülakat için değil günlük hayatımda kullanacağım. En çok keyif aldığım kısım bu oldu. üEn önemlisi ise sürekli diyalog halinde olmamızdı. Sürekli fikirlerimizi sormanız, yorumlarımıza değer vermeniz benim için çok kıymetli bir davranıştı. Rol model alabileceğim birisi olarak sizi tanıdığıma çok memnu oldum. Linkedin’den takipte olacağım.


NSK Rulmanları Ortadoğu Tic. Ltd. Şti.
Selin GÜR / İK ve İdari İşler Sorumlusu
Ceki Bey'den aldığımız İkna ve Müzakere Teknikleri eğitimi dolu dolu geçen 2 gündü. Enerjisi, bilgisi ve samimiyeti ile bizi mutlu eden Ceki Bey'e sonsuz teşekkürler.


Kızlar Soruyor
Deniz Özgün / HR Lead
"Öncelikle Thomas'ı daha önce birlikte çalıştığım iş arkadaşımdan öğrendim. İnsan Kaynakları işe alım süreçlerimizde assessment sürecini hayata geçireceğimizden fakat sürece nereden ve nasıl başlayacağımız konusunda düşüncelerimi aktarırken Thomas'la çalıştıklarını ve yapılan analizlerin sonuçları konusunda kesinlikle çok verimli sonuçlar aldıklarını iletti ve bende sizlerle iletişime geçtim. İşimizin bir parçası olan insan analizini farklı durumlarda birçok etkenin göz önünde bulundurularak analizinin çok kısa sürede somut verilere göre ortaya çıkması kesinlikle çevik çalışma yapımızla doğru orantılıdır."


Hakmar Mağazacılık
Serkan Şahin / Mali İşler ve Finans Müdürü
Hocamızın kişiliği ile eğitimin içeriği birbirini tamamlamıştı. Gerçekten çok zevkli ve verimli bir eğitim aldık. Teşekkürler.


Moda Deniz Kulübü Derneği
Zeynep Pergel / Kalite Sistemleri Yöneticisi
Pandemi sürecinde personelimizi motive etmek amacıyla Thomas Türkiye'den Etkili İletişim ve Motivasyon semineri almaya karar verdik. Açıkçası yüz yüze eğitimlerdeki gibi etkili olamayacağı yönünde kaygılarımız vardı . Ceki Hocamız ile telefon görüşmemizin ilk dakikalarında kaygılarım son buldu.Ceki Hocamız, Online seminerde 62 kişiye tek tek dokunabilmesi, verdiği örnekleri gerçek hayatla ustaca ilişkilendirmesi, pozitif enerjisi ile tüm katılımcıların beğenisini kazandı. İş Hayatında Profesyonel Duruş konulu seminer sonrasında "Ceki" Moda Deniz Kulübü ailesinin bir üyesi oldu. Kendisine ve onun nezdinde kurumunuza çok teşekkür ederiz. Farklı eğitimlerde ve uzun yıllar boyunca birlikte çalışma temennisiyle..


Silco Dış Ticaret
Metin Boztoprak / Satış Uzmanı
İşim gereği sık sık telefon kullanmaktayım. Bu sebeple aldığım "Telefonda iletişim" eğitimi benim için çok isabet oldu. Dersin nasıl geçtiğini anlamadan bir sürü şey öğrendim. Eğitmen Ceki beye tekrardan çok teşekkür ederim.


Ngn
Nihan Kılıçoğlu Gündüz / İnsan Kaynakları Müdürü
Thomas’ı tercih etmemin nedeni güvenilirliğinin yanı sıra, kısa sürede birden fazla rapor ile doğru yetenek yönetimi modelini oluşturmaya yardımcı olması ve gizli yetenekleri keşfetmemize yardımcı olması diyebilirim.


Decathlon
Suay Büyükbayram / BodyBuilding Retail Supplier
Bugün gerçekleştirdiğimiz eğitim zamanla unuttuğumuz püf noktalarını tekrar hatırlamama yardımcı oldu. Bu zorlu süreçte yüzyüze bu eğitimi alabilmek daha farklı hissettirir miydi? Bence hayır cunku eğitime olan hakimiyetiniz ve her birimizi eğitime katılmaya teşvik etmeniz bende eksiklik hissiyatı oluşturmadı :)


Bıçakçılar
Edanur Pamir / IK Uzman Yardımcısı
Özlem Hanım Merhaba, Gerçekten çok keyifli ve verimli bir eğitim geçirdik, uzun olmasına rağmen modumuz düşmeden her söylediğinizi kopmadan dinledik.Önerdiğiniz her şeyi not aldım ve mutlaka uygulama koyacağım. Bazıları için çok hızlı aksiyon alacağım. Eğitmenliğinizi layıkıyla yerine getiriyorsunuz, ayrıca enerjiniz karşı tarafa fazlasıyla geçiyor. Sizi tanıdığım için çok memnun oldum umarım başka eğitimlerde yine görüşme fırsatımız olur.


PFW Havacılık Sanayi
Merva Uzyıldırım / İK İş Ortağı
Ceki Bey'den "Çatışma Yönetimi" eğitimi alma fırsatımız oldu. İnteraktif, paylaşımcı ve eğlenceli geçen eğitim için teşekkür ederiz. Online eğitime karşı bakış açımız değişti.


Nun Vakıf
Furkan Bulat / IK Uzman Yardımcısı
Sevgili Özlem hocamıza eğlenceli ve interaktif eğitim yöntemi, profesyonelce hazırlanmış sunumları, sıcakkanlılığı ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Sayenizde uzun bir eğitimi hiç sıkılmadan ve maksimum verimle almış olduk. Bir kere daha çok çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.


Bestseller
Selen Yurdakul / İnsan Kaynakları Uzmanı
Ceki Bey'in etkileyici, sistematik ve neşeli anlatımıyla Thomas Kişilik Envanteri Eğitimi işe alımlarda örgüt kültürüne ve görev analizine en uygun adayı seçmek ve mevcut personel ihtiyaçlarının analizi konusunda uzmanlaştıran, 'keşke daha önce öğrenseydim' diyebileceğiniz, saatlerin su gibi akıp gittiği bir eğitim. Ceki Bey'e emekleri için çok teşekkür ederim.


NSK
Gulce Sumeralp / Müşteri Hizmetleri
Ah canım Ceki, kimsenin sormadığı soruları sordu bana... Çok kıymetli bilgilerini paylaştı, hiç farketmediğim detayları görmemi sağladı. Sabrın ve katkıların için cok cok tesekkürler.


Hepsiburada
Özge Şanlıoğlu / İnsan Kaynakları Müdürü
2 gün boyunca inanılmaz keyifli bir eğitim geçirdik. Online eğitimler verimli olmaz diye asla düşünmemeli Ceki Bey'in enerjisi online platformdan dahi hissediliyor.


Tulipack Ambalaj
Gizem Türk / IK ve İdari İşler Sorumlusu
“Thomas’ın hizmetlerini işe alımlarda kullanmak ve mevcut ekibimizin kişisel gelişimini takip edebilmek adına tercih ettik. Tercih etme sebebimiz; bugüne kadar kullanmış olduğumuz testlere göre çok daha çeşitli olması, eğitimlerin şirkete özel/uyarlanabilir olması ve firmanın sonuç ve çözüm odaklı yaklaşımı olmuştur. Bundan sonraki süreçte mevcut kadromuzun analizinde ve işe alımlarda Thomas’ı sürekli kullanmaya devam edeceğiz.”