Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 461 YorumAksa
Turgay Yılmaz / Yönetici
Eğitmen çok iyi anlattı, örnekler verdi. Daha geniş zamanda almak isterdim.


Aksa
Seçil Babaoğlu / Boya Operatörü
Uzun süreli eğitimler genelde sıkıcı olur. Ancak eğitim konusuna ve eğitmene bağlı olarak iyi geçer. Benim de iyi geçirdiğim sayılı eğitimlerden biri oldu. Teşekkürler.


Desoutter Turkey
Mustafa Gedik / Saha Servis Mühendisi
Şimdiye kadar aldığım en güzel eğitimdi.


Talayman Akustik
Duygu Özel / Akustik Uzmanı / Mimar
Farklı görsel ve sunumlarla desteklenen, sıradan ve tekdüze olmayan bir eğitim olması sebebiyle kesinlikle memnun kaldım.


Dr. Gürkan Kayabaşoğlu
Aylin Ergeneli / Doktor Asistanı

Eğitim sürecinin ve bilgilerin katkısından çok memnun kaldım. Eğitmenimiz, eğitim ortamımız çok eğlenceli ve keyifliydi. Emeği geçen eğitmenimize ve Thomas Türkiye'ye sonsuz teşekkürler.ARS Danışmanlık
Ayşe Burcu Arslan / Firma Sahibi

Eğitmenimizin işini sevmesi ve verdiği enerji daha interaktif eğitim ortamını sağladı. Anlatılan her hikaye, söz, örnek çok değerli ve kullanılabilir nitelikteydi. Sunumlar verilse daha memnun olurdum. Teşekkürler.Maquet
Nur Türk / Üretim Planlama Uzmanı
Farkındalık yaratan güzel bir eğitimdi.


Polat Yol Yapı
Celil Polat / Genel Müdür Yardımcısı
Farkındalık yaratması açısından çok faydalı oldu. Güncel acil olmayan konuların nasıl da hayatımızı negatif etkilediği bilincine vardım. Çok teşekkürler.


Polat Yol Yapı
Sinan Demircioğlu / İnşaat Mühendisi
Farkındalıklarımızı arttırdığınız için emeğinize teşekkür ederim. Bu sayede kendimizi tanıyıp zayıf yönlerimizle daha kolay başedebileceğiz.


Stryker
Dilan Çankaya / HR Manager
Ceki, gözlem kabiliyeti ve yetkinliği ile insan kaynakları departmanı ve yönetim ekibimize yeni bir ufuk açarak büyük katkı sağlamıştır. Çok keyifli bir gün geçirdik, kendisine çok teşekkür ediyoruz.


Spig Soğutma
Nilay Arıcan / Kalite Mühendisi
Her bireyin karakterini isimlendirmesini sağlayarak, kendimizi tanımamıza yardımcı olup, eksik yönlerimizi farketmemize yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Ekibimizin performansını arttırmamıza da yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkürler.


Aka Otomotiv
Hazal Akyürek / Eğitim Sorumlusu

Kısıtlı zamanda harikalar yaratan eğitmenimize sevgi ve saygılarımızla :)Guess
Eda Işık / Mağaza Müdürü
İş hayatımda kullanabileceğim çok verimli bir eğitim oldu. Bunu en kısa sürede uygulamaya başlıyorum. Teşekkürler.


Okan Üniversitesi
Berna Gürsel / İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Müdürü
İşe alım ve organizasyonel gelişimin en önemli eğitimlerinden biri olan Thomas Kişilik Envanteri eğitimini çok başarılı bir şekilde aldık. Bu eğitimin tüm ekibimize farkındalık yarattığını düşünüyoruz. Teşekkürler.


Yesti İnşaat ve Tic. Ltd. Şti.
Kubilay Çetinkaya / IT Yöneticisi

İş hayatımıza adapte ettiğimizde kendi kişisel gelişimimizi de olumlu yönde etkileyecek bir eğitim aldık. Ayrıca eğitmenimiz inanılmaz pozitif ve etkileyici idi. Teşekkür ederiz.Yıldızlar Grup
Özge Güzen / İnsan Kaynakları Müdürü

Eğitmenimizin genel eğitim becerisi, eğitime katılımcıları katma, iletişim, anlatma kabiliyeti, detayları yakalama çok başarılıydı. Başka eğitimlerde de birlikte çalışmak isteriz.Daphne Digital
Ayşenur Güven / Genel Müdür

Eğitmenimizin konuya hakimiyeti, işine olan sevgisi ve enerjisiyle bize oldukça bilgi dolu ve keyifli bir gün yaşattı. Eğitimin her noktasında bizleri gözlemleyip, kimi zaman proaktif davranarak özenle sorularımızı yanıtladı. Şirketimizin bilgi birikimi ve vizyonuna katkısı için çok teşekkür ederiz.Fotech
Çağla Toprak / Stratejik Pazarlama ve Satış Yönetimi

Son derece interaktif geçen, eğlenceli ve öğretici bir eğitim oldu. Sadece sistem kullanımı ile ilgili değil onun ötesinde ömür boyu faydalanabileceğimiz, insanların davranış tiplerini anlayıp buna göre daha etkili iletişim kurabilmeyi sağlayacak çok faydalı bir eğitimdi. Eğitmenimizin tarzı çok eğlenceli ve ilgi uyandırıcıydı.Hyundai Assan
Uğur Ateş / Müşteri İlişkileri
Konu ve konuya hakimiyet, eğitim içeriği ve eğitmen tecrübesi çok iyi, güzel ve faydalı geçen gün için çok teşekkür ederim.


Trelleborg
Damla Er / İç Satış
Bu eğitim iş hayatımızda ve sosyal hayatımızda çatışmaları yönetmek adına uygulayabileceğimiz bilgiler sağladı. Ayrıca ikili görüşmelerimizde daha iyi iletişim kurmamızı sağladı.