Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumArma Bağlantı Sistemleri
Elif Adıgüzel / IK Sorumlusu
Mevcut personellerimizin kariyer rotasını belirlemek ve işe alımlarda organizasyonumuza, yapılacak işe en uygun adayı seçebilmek için kişilik envanteri uygulamalarından yararlanmak istedik. Yaptığımız araştırmalar neticesinde; kısa zaman – yüksek verim denklemi nedeniyle Thomas’ı öneren birçok profesyonelle karşılaştık ve Thomas’ı tercih etme kararı aldık.


Evofone
Eren Özbilgin / Bölge Müdürü
Herşey çok güzeldi. Eğitmen harika bir anlatım yaptı. Teşekkürler.


Progıda Tarım Ürünleri A.Ş.
Taner ÖZ / Üretim
İletişim ve Liderlik eğitimi... İletişimin sihri Ceki Bey'den :) , liderliği uygulaması bizden... Yardımların, önerilerin ve ilhamın için teşekkürler Ceki:) Tekrar görüşmek üzere...


PROGIDA TARIM ÜRÜNLERİ A.Ş.
ELVAN KARADENIZ / EDA AKŞAN / TEDARİK ZİNCİRİ - KALİTE GÜVENCE
Bu hafta aldığımız Iletişim ve Liderlik eğitimi bizim için Online olarak bir ilkti. Aslında nasıl bir ruh olur acıkcası çok merak ettik ama inanılmaz eğlendik. Ceki bey diyemeyeceğiz çünkü o kadar sıcak , o kadar enerjik, o kadar bizden ki ona direk Ceki demek istiyoruz. Bizi ekrana kilitledi, konuların içine canlı canlı aldı ve yeri geldi birazda kendi içimizde düşünmeye sebep oldu. Herkes kendi iç hesaplaşmasınıda yaptı diye düşünüyoruz Cekiyi dinlerken :) Herkese tek tek isim ile hitap etmesi bizi ayrı etkiledi ve konulardan uzaklaşmamamızı sağladı. Eğitim sonunda kendimize aldığımız cümlelerimizi uygulamaya başladık haberiniz ola :) Bir sonraki eğitimde görüşmek üzere.


Hepsiburada
Özge Şanlıoğlu / IK Müdürü
Thomas’ı uzun yıllardır kullanıyorum. Diğer envanterlere göre daha yalın ve anlaşılır bir dili olması sebebiyle tercih ediyorum. Bununla birlikte envanter sonuçlarının tamamı mülakat sonuçlarının çıktılarını destekler nitelikteydi. Adaylarla ilgili karar aşaması ya da eğitim çıktılarıyla ilgili oldukça yönlendirici oluyor.


MESA Imalat San. ve Tic. A.S.
S KILIC / Uluslararası İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Şefi
Thomas Türkiye ile referanslarından ve özellikle de Ceki Bey hakkındaki yorumlardan yola çıkarak Satış Eğitimi programına dahil olduk. Program kapsamında katılımcılara hepimizi sağladığı bilgiler ve doğruluk payıyla oldukça şaşırtan envanter testi de uygulandı. Pandemi nedeniyle online alacağımız eğitimin verimi konusunda endişe duymuş olsak da, Ceki Bey'in yüz yüze eğitimi asla aratmayan enerjisi, yüksek iletişim gücü, samimiyeti, nezaketi, tarzı ve bize sadece satış alanında değil hayatımıza da olumlu etkileri olabilecek sunduğu bilgilerle tercihimizin en doğru tercih olduğunu görmüş olduk. Farklı departmanlardan mesai arkadaşlarımızın katılımıyla gerçekleşen 2 günlük eğitim süresince heyecanımızı ve ilgimizi hep en üst noktada tutmayı başaran, ekibimizin hem iş hem sosyal hayatında büyük ölçüde faydalanacağı çok değerli bilgileri bizimle paylaşan, tüm nezaketi ve eğitimciliğe verdiği önemle her fırsatta sunabileceği her türlü bilgiyi sunan Ceki Bey'e ve onun vasıtasıyla Thomas Türkiye'ye çok ama çok teşekkür ediyoruz. Umuyoruz bir başka eğitimde yeniden bir arada olabiliriz.


Adin
Harun Akdağ / Sürekli İyileştirme Sorumlusu
SADECE EĞİTİM SUNUMUNUN PAYLAŞILMAMASI DIŞINDA HERŞEY GAYET İYİYDİ. ÖZELLİKLE ÖZLEM HANIM İLE YAPILAN EĞİTİM ÇOK ZEVKLİYDİ. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER...


Data Boss
Merve Korkmaz / IK Müdürü
Yaklaşık 9 senedir insan kaynakları alanında çalışıyorum. Bu süreçte farklı kişilik envanterleri kullandım;ancak Thomas’tan aldığım verim diğerlerinin çok üzerinde. Meslektaşlarıma öneririm.


Üçay Mühendislik
Volkan DEMİR / Teknik Akademi Koordinatörü
Ceki Bey ile çok değerli bir okadarda eğlenceli bir eğitimi tamamladık. Gelişimimize katkılarınız için teşekkürler Ceki, teşekkürler Thomas.


ONTEX TÜKETİM ÜRÜNLERİ
ÖZLEM BERKE / KALİTE MD.
Açıkcası İletişim Eğitiminin bende bu kadar farkındalık yaratacağını düşünemezdim bu eğitimden önce. Ceki bey'in tüm ekibi eğitimin içinde tutması, verdiği örneklerin konuyu kafada hiç bir soru işareti bırakmadan tanımlaması, yaptırdığı çalışmaların bizlerde bıraktığı etki gerçekten harikaydı. Şimdi çalışma arkadaşlarımla iletişim kurarken verdikleri tepkileri daha iyi anlıyorum ve nasıl karşılık verirsem daha başarılı bir sonuca ulaşırız farkındayım artık. Umarım bunun gibi başka eğitimlerde de birlikte çalışma fırsatını yakalarız. Tteşekkürler


Vişne Madencilik
Merve Eser / Çevre Mühendisi
Beklentimizi karşılayan ve etkinliklerle eğlenceli bir eğitim oldu.


Trend Gyo
Mina Çelik / IK Sorumlusu
Eğitmenin sunumu ve iletişimi mükemmeldi.Eğitmenimizin emeğine sağlık.En kısa sürede kendisiyle tekrar çalışmak dileğiyle.


Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş
Mehmet Gökmen / IK Uzmanı
Eğitmen Banu hanım çok eğlenceli ve güzel bir eğitimci. Teşekkür ederiz.


Demir Export
Şule Bayhan / Kıdemli Satış Uzmanı
Kendinden başka değiştirebileceğin hiç kimse yoktur. Çok teşekkürler. Keşke her ay buluşsak :)


Tomra Sorting
Melek Akdeniz / Service Administrator
Eğitim, karşınızdaki insanı tanıma da, isteklerini anlama da çok büyük bir yardımcı. İletişimde önyargısız dinlemenin önemini anlayıp, kendimizi de değerlendirip değiştirmeye büyük katkısı oldu.


Barem Ambalaj
Gamze Hamarat / Sekreter
Çok sıcak bir ortamda asla sıkılmadan zayıf yönlerimizi ortaya çıkaran bir eğitimdi. Teşekkür ederim.


EKON Endüstri İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Ayhan ÖZCAN / Proje Yöneticisi
Mevcut gizli gündemi iletişim sıkıntıları olan; "C"zengini,"I" fakiri çok zor bir gruba harika bir eğitim verdi, Ceki Bey. Eğitime zorla gelen yöneticilerin, ertesi gün "bir sonraki eğitim ne zaman?" diye sormaları eğitimin ne kadar etkili olduğunu gösterdi. Teşekkür ediyor ve bir sonraki eğitimde tekrar görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.


Castrol - BP
Burcu Osmanağaoğlu / Yönetici Asistanlığı
Çok verimli ve keyifli bir eğitimdi. Çantama çok faydalı bilgileri ekleyerek dönüyorum evime. Çok çok teşekkürler!


Manpower
Başak Mutlu Benli / Danışman
Bizi eğitimin içine katarak, çok yerinde örneklerle ve rolplayler ile net, kısa ve öz amacına ulaşan bir eğitimdi. Hayata dair kullanabileceğim hap bilgilerle kattığınız değer için teşekkür ederim. Başka eğitimlerde görüşmek dileğiyle :))


Şölen Çikolata
Hazal Sarıgül / Kalite Güvence Yöneticisi
Eğitim keyifli ve akıcıydı. Ekibe iletişimin gücünü, dinlemenin ve soru sormanın önemini öğretti. Dinlediğimizin ve anladığımızın farklı olabileceğini, varsayım ve gerçekliğin farkını tadarak, yaşayarak gördük. Sabah eğitim odasında 1 kişi sunum yapıyordu, çıkışta ise 16 kişi.