Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 465 YorumDaphne Digital
Ayşenur Güven / Genel Müdür

Eğitmenimizin konuya hakimiyeti, işine olan sevgisi ve enerjisiyle bize oldukça bilgi dolu ve keyifli bir gün yaşattı. Eğitimin her noktasında bizleri gözlemleyip, kimi zaman proaktif davranarak özenle sorularımızı yanıtladı. Şirketimizin bilgi birikimi ve vizyonuna katkısı için çok teşekkür ederiz.Fotech
Çağla Toprak / Stratejik Pazarlama ve Satış Yönetimi

Son derece interaktif geçen, eğlenceli ve öğretici bir eğitim oldu. Sadece sistem kullanımı ile ilgili değil onun ötesinde ömür boyu faydalanabileceğimiz, insanların davranış tiplerini anlayıp buna göre daha etkili iletişim kurabilmeyi sağlayacak çok faydalı bir eğitimdi. Eğitmenimizin tarzı çok eğlenceli ve ilgi uyandırıcıydı.Hyundai Assan
Uğur Ateş / Müşteri İlişkileri
Konu ve konuya hakimiyet, eğitim içeriği ve eğitmen tecrübesi çok iyi, güzel ve faydalı geçen gün için çok teşekkür ederim.


Trelleborg
Damla Er / İç Satış
Bu eğitim iş hayatımızda ve sosyal hayatımızda çatışmaları yönetmek adına uygulayabileceğimiz bilgiler sağladı. Ayrıca ikili görüşmelerimizde daha iyi iletişim kurmamızı sağladı.


Kalite Park
Mehmet Karadayı / Yönetim Danışmanı
Benim işim şirketlere Yönetim Danışmanlığı yapmak. Bu çalışmalarım esnasında en uzun zamanı insanlara ayırmak durumundayım. Dolayısı ile kiminle çalıştığımı, nasıl bir profil ile hareket ettiğimi iyi bilmek durumundayım. Bu sebeple hizmet verdiğim kuruluşlardaki orta ve üst düzey yöneticiler veya işe yeni alınacak personeli profil analizleri, güçlü ve zayıf yönlerini bilerek organizasyonu yapılandırırım. Bu veriler sayesinde çalışmalarım kesinlikle başarıya ulaşır. Thomas’ın yaptığı anket ve analiz çalışmalarının da tutarlılığı neredeyse gerçeğe yakın olduğunu çalıştığım personellerden tespit etmiş durumundayım. Teşekkür ederim.


Essa Grup
Muammer Çevik / Şirket Sahibi
Eğitim satış alanında müşteriyi anlama, kendini tanıma ve satış stratejisi üretme açısından bilgilendirici ve faydalı oldu. Satış alanında bize gerekli bilgiler kazandırdı.


Yataş
Mehmet Satılmış / Oturma Grubu Takım Lideri
Eğitmenimiz Engin Baran Bey'e çok teşekkür ederim. Motivasyonla alakalı katkılarıyla özgüvenimizi ortaya çıkardı. Bu eğitim sonrasında firmamız için daha güzel gelişmeler olacağına inanıyorum. Sevgi ve saygılarımla.


İsos İşitme Merkezi
Serhat Şahin / İşitme Merkezi Sorumlu Müdür

Satış ve müşteri ilişkileri eğitimine katıldım. İnsanları daha iyi tanıma ve müşterilerimle olan ilişkilerimi geliştirme konusunda çok şey kattı bana. Eğitmenimize ve Thomas firmasına teşekkürlerimi sunuyorum.Menta Tarım Ltd. Şti.
İrem Sude Bağ / Stajyer
Dolu dolıu sohbet tadında bir eğitim. Saatlerin nasıl geçtiğini anlayamadık. Seni sana daha iyi anlatamazlardı. Oldukça eğlenceli ve başarılı bir program.


Trelleborg
Damla Er / İç Satış
Çatışma Yönetimi eğitimi benim için faydalı bir eğitim oldu. Burada öğrendiklerimi hem iş hayatımda hem günlük hayatımda kullanacağımı düşünüyorum. Teşekkürler.


Menta Tarım Ltd. Şti.
Serhat Ağan / GMY
Üst yönetim temsilcisi, satış direktörü ve mali işler direktörü ile katıldığımız eğitimin firmamızın insan kaynakları vizyonuna büyük bir katkı yaptığı muhakkaktır. Diğer eğitimlerinizi takip ediyor olacağız.


Akar Rulman
H. Eren Özturna / Satış

Eğitmenimizin güler yüzü ve pozitif motivasyonu ile çok eğlenceli bir eğitim programıydı. Test sonuçlarımızın gerçekten kişilik özelliğimizi yansıttığını açık bir şekilde yaşayarak gördük. Katkılarınız için teşekkürler.Esla English Academy
Hüseyin Susam / Genel Müdür
Engin Bey'in işine hakimiyeti ve eğitim konusundaki tecrübesi eğlenceli bir eğitim olmasını sağladı. Üzerine değinilen konular oldukça faydalıydı.


Atelier Rebul
Dilek Bozsüt / IK
Thomas tercih sebebim, Kişilik envanter testlerinde en kapsamlı ve doğru yorumları uygulamanızdan alabiliyor olmamdır.


Hasbiotech
Hümeyra Çetinceviz / İdari İşler Müdürü

Eğitmenin anlatımı ve sunumu ile tüm beklentilerimizin yüzde yüz karşılandığını, almış olduğumuz hizmete ve tüm detaylara ilişkin yeterli bilgiye eğitim sonrasında sahip olduğumuzu söyleyebilirim. Farklı konularda eğitimlerin devam edeceği kanaatindeyim.Medical Park
Ceren Sezen / Diş Hekimi

Çok güzel bir eğitimdi. Teşekkür ederim. Diğer eğitimlere katılmayı dört gözle bekliyorum. Eğitmenimize gösterdiği ilgi ve sunumu için ayrıca çok teşekkür ediyorum.Orma Orman Mahsulleri İntegre San ve Tic. A.Ş.
Gülderen Ersoy / İnsan Kaynakları Sorumlusu
İnsan Kaynakları ve insanlarla sağlıklı iletişim kurabilmek adına kesinlikle gerekli bir konu.Kişiler arası iletişimin sağlıklı olması adına ve çalışan personellerin çalışma alanlarının sağlıklı olması adına herkesin alması gereken bir eğitim.


Tadım
İpek Akıncı / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Kişisel gelişimime katkı sağlayan en iyi eğitimdi. Teşekkürler.


Eğitimal Yurtdışı Eğitim
Burhan Pınarbaşı / Genel Müdür

Çok değerli, öğretici ve başarılı bir eğitim günü oldu. Program, içerik, bilgi, materyal, sınıf hakimiyeti, zaman yönetimi mükemmeldi. Şirkete ve çalışanlarıma çok katkısı olduğunu düşünüyorum. Yeni eğitimlerde yeniden bir arada olmak isteriz. Eğitmenimize emeğinden ve sabrından ötürü sonsuz teşekkür ederim. İyi ki tanıdık sizi, minnettarız.CCL Label
Burcu Erim / Müşteri Temsilcisi

Eğitim çok keyifliydi. Eğitmen katılımın olmasını sağladı. Sunum ve iletişim mükemmeldi. Teşekkürler :)