Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumCMA CGM
Özlem Tanzer / İK Uzmanı
Eğitmenin bilgisi ve konuya hakimiyetinin yanı sıra katılımcıların anlaması için verdiği örnekler konuyu oldukça pekiştiriciydi. Bütün katılımcıların interaktif şekilde eğitime katılmasının sağlanmasının, eğitimin verimliliğine katkısı çok yüksek olmuştur. Katılımcıların dikkatini sürekli canlı tutmakta oldukça başarılı olan eğitmenimiz, keyifli bir eğitim deneyimi yaşamamızı sağlamıştır.


Mia Anaokulu
Aysun Aydın / Müdür
Özlem hanımdan daha iyisi olamaz benim için. Bilgisi, enerjisi, psikolog yanı, koçluğu, zekası, duygusal zekası, iletişimi, yardımcı olmaya çalışmasının içtenliği çok ender kişilerde sayılabilecek özellikler. Çok teşekkür ederim. Çok faydalı oldu yaşamıma.


THY Teknik
İsmail Güven / Uzman
Eğitim sunumu ve akışı güzeldi.Başarılı bir eğitimdi. Teşekkürler.


Bantaş
Arzu Tuncer / IK Müdürü
Oldukça faydalı, örneklerle konuyu pekiştiren, zamanı çok verimli kullandığı bir eğitim oldu. Devamı dileğiyle, teşekkür ederiz.


Enerjisa
Damla Uygur İstif / İK
Hayatın içinden örneklerle teorinin de akılda kalması sağlandı. Bol uygulamalı olması aktif olarak katılmamıza, farkındalığımızın artmasına imkan tanıdı.


Barem Ambalaj
Hakan Demirsar / Üretim Müdürü
Son derece faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Bir yönetici olarak doğru bildiğimi düşündüğüm birçok davranışın aslında yanlış olduğunun farkına vardım. İleriye dönük aldığım eğitimdeki notları ve uygulamaları güncel yaşantıma uygulayacağım.


Öz Pres A.Ş.
Selçuk Kaveci / Fabrika Müdürü
Hayat boyu öğrenemeyeceğim önemli bilgileri bu eğitim sayesinde öğrendim ve bana çok katkı sağladı. Bundan sonraki hayatımdaki davranışlarımda önemli değişiklikler olacak.


Matasan / Özpres A.Ş.
Ceyda Kosif / Firma Ortağı
Eğitmenin konuya hakim olması ile ekibi sürekli canlı tutması eğitimin tüm konularının iyi bir şekilde anlaşılmasını sağladı. Bizim işimizin alanıyla da örneklerin pekişmesi firmamız için önemli bir ileriye dönük geri dönüşüm alacağımızdan eminim.


Toyota Boshoku Turkey
Semiha Topçu / İK ve İş Güvenliği Şefi
Eğitmenin dinleyicilerle iletişimi ve etkileşimi çok iyiydi. Eğitim içeriğini \"örnek olma\" yoluyla verdi.


Unitysoft
Mert Gösterişli / Satış Direktörü
Ceki Bey\'in mevcut eğitim içeriğine hakimiyeti ve diğer eğitimlerden araya kattığı kritik örnekler sayesinde, beklentilerimizin çok üzerinde fayda sağladık.


Odin Financial Advisors
Tuğba Mutlu Maya / Human Resources Manager
Eğitim çok akıcı idi. Hiçbir detay atlanmadan aktarıldı. Eğitmenin analiz yeteneği ve konuya hakimiyeti çok iyiydi.


Welthungerhilfe
Sadullah Mert Bastacı / Vaka Çalışanı
Eğitmen süper, konular süper. Zevkli ve kesinlikle doyurucu.


Toyotetsu
Tuba Erturan / İnsan Kaynakları Uzmanı
Verilen teknik bilgilerin her açıdan nasıl değerlendirileceği, iş hayatında, özel hayatta ve gelişimdeki katkıları ile muhteşem bir eğitimdi. Ekibimizi birbirine yaklaştırarak gelişim alanlarımıza katkıda bulundu. Çok teşekkür ederiz.


DFDS
Evren Serindağ / Eğitim Şefi
İnsanı tanıma anlamında bir adım daha ileri atma fırsatı buldum. Kompleks yapının ufak da olsa bir değişkeninde derinleşmek benim için en büyük kazanım oldu.


Prometeon
Orhan Oğuz Akengin / Satış Yöneticisi
Katıldığım en iyi eğitimdi. Teşekkürler.


Özpres A.Ş.
Selçuk Kaveci / Fabrika Müdürü
Hayat boyu öğrenemeyeceğim önemli bilgileri bu eğitim sayesinde öğrendim ve bana çok katkı sağladı. Bundan sonraki hayatımda davranışlarımda önemli değişiklikler olacak.


Unitysoft
Mert Gösterişli / Satış Direktörü
Eğitmenin konuya hakimiyeti, diğer eğitimlerden araya kattığı kritik örnekler sayesinde beklentilerimizin çok üzerinde fayda sağladık.


Zenith Gemi
Gizem Erdeşer / HR Officer
Sadece konuda kalmayıp, çok geniş yelpazeyle yoğurarak anlatılması beni çok etkiledi ve çok farklı şeyler öğrenmeme sebep oldu. Farkındalığımı arttırdı. Emeğinize sağlık.


Şölen Çikolata
Mehmet Fatih Arslan / Mekanik Bakım Uzmanı
Konuya hakim, neyi nasıl anlatacağını bilen çok iyi bir eğitmenden aldığım güzel bir eğitimdi benim için.


Anadolu Hayat Emeklilik
Faruk Tanrısever / Müfettiş Yardımcısı
Eğlenceli, akıcı ve öğretici bir eğitimdi. Eğitmenin eğitime pozitif bir katkısı olan yaklaşımı eğitimi daha da güzel hale getirdi.