Sosyal Ağlar
Thomas Logo

İnsan Kaynaklarında Koçluk Becerileri Eğitimi

SAYFA YAPIM AŞAMASINDADIR


İnsan kaynaklarında koçluk becerileri eğitiminin amacı; insan odaklı çalışma prensibini koçluk yöntemleri ile çözüm odaklılığa taşımak, insan davranışlarının temelinde yatan sebepleri koçluk yöntemi ile tespit ederek çalışanın potansiyelini üst seviyede kullanmasını sağlamak, güçlü sorularla tarafsız, adaletli, net ve açık iletişimde olabilmek, çatışmaları kolaylıkla yönetebilir hale gelmek, gerçek dinlemeyi deneyimlemek, inisiyatifi doğru kullanabilmek.

İnsan kaynaklarında koçluk becerileri eğitimi sayesinde; insan kaynakları sürecini çok daha kolay, keyifli ve öğrenerek yaşayacaksınız.Güçlü soruların konforunu sadece mesleğinizde değil tüm yaşamınızda deneyimleyeceksiniz.İletişim tarzınızı öğrenecek, olası iletişim kaynaklı çatışmaların önüne geçebileceksiniz.

İletişim eksikliğinden kaynaklı aksaklıkların, alınganlıkların ve kırgınlıkların önüne geçebilme şansınız olacak. İletişimin gerçek gücünü yaşayacaksınız. Kişilerin güven dolu yaklaşımlarıyla çok daha fazla karşılaşacaksınız. Yöneticilik, liderlik ve koçluk becerilerinizi koçluğun temel teknikleri ile dengeli bir şekilde kullanabileceksiniz.

İş performansınız ve motivasyonunuz görünür bir biçimde artacak. Süreci daha profesyonel yaşayacağınız için stres yönetimi, öfke kontrolü ve çatışma yönetimi konularında sizi başarıya götürecek davranış modelinizi geliştireceksiniz. Duygusal zeka yeteneğiniz tüm yaşamınıza yansıyacak. Gerçekten dinlemeyi öğreneceğiniz için daha fazla dinlenme fırsatınız olacak.

Eğitimlere ait yorumları okuyabilir, fiyat ve içerik talebinde bulunabilirsiniz.