Sosyal Ağlar
Thomas Logo

Liderlikte Koçluk Becerileri Eğitimi

 

Liderlikte koçluk becerileri eğitiminin amacı, lider tarafınızı koçluk ile keşfetmek, en gelişmiş ve etkin liderlik becerilerini geliştirmek, yaratıcı liderlik ile fark yaratmak, yönetici ve lider kavramının farklarını anlamak ve durumsallık ile kullanabilmek, koçluk yöntemleri ve araçları ile iş yaşamınızın lideri haline gelebilmek.

Liderlikte koçluk becerileri eğitimi sayesinde, liderlik kavramı ile ilgili bilinciniz artmış olacak. Koçluk yöntemi ile hem iş hem sosyal yaşamınızın lideri haline geleceksiniz. Vizyoner bakış açısını yaratıcılık ile birleştirerek kullanabileceksiniz. Liderliğin otomatik olarak gelişmiş olan düşünce hallerini deneyimleyeceksiniz. Karar, strateji, eylem ile ilgili yaklaşımlarınızı etkin hale getirebileceksiniz. Liderin iletişim türü ile ilgili koçluk yönteminden faydalanacaksınız.

Liderliğin aslında bir yaşam biçimi ve duruş olduğunu deneyimleyeceksiniz. Kurum kültürünüze uygun liderlik modelinizi oluşturabileceksiniz. Koçluk yönteminin liderlikte en etkin ne şekilde kullanılacağı ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız. Soru sormanın yönetimde ki gücünü deneyimleyeceksiniz.

Lider ile yönetici arasındaki farkları daha net ayırabileceksiniz. Var olan liderlik özelliklerinizle ilgili bilgi sahibi olacaksınız. Karar alma şekliniz ve iletişim tarzınızla ilgili bilgi sahibi olacaksınız. Kişileri ne şekilde motive ettiğinizi ve yönettiğinizi görmüş olacaksınız. 

Eğitimlere ait yorumları okuyabilir, fiyat ve içerik talebinde bulunabilirsiniz.