Sosyal Ağlar
Thomas Logo

Satışta Koçluk Becerileri Eğitimi

 

Satışta koçluk becerileri eğitiminin amacı, koçluk prensiplerini ve satış yöntemlerini bir arada kullanmak, yaratıcı sorularla ikna yöntemleri geliştirmek, satışı hedeflenen ölçüde ve istikrarlı bir biçimde arttırmak, doğru sorularla karşı tarafın gerçek ihtiyacını belirleyebilmek, kendinizi objektif olarak tanımanızı sağlamak, karşınızdaki olası müşteri profilini tahmin etme gücünüzü arttırarak sunumunuzu ona göre şekillendirmeyi sağlamak, koçluk teknikleri ile satıştaki engeli anlayabilmek, inisiyatifi doğru kullanabilmek.

Satışta koçluk becerileri eğitimi sayesinde, koçlukla satışı entegre edebilecek, müşterinizde heyecan ve bağımlılık yaratabileceksiniz. Müşteri memnuniyetsizliklerini çok daha kolay yönetebileceksiniz. Satış tarzınızı, satıştaki güçlü ve limitli yanlarınızı öğrenmiş olacaksınız. Edineceğiniz bilgilerle müşterinin olası profilini anlama ihtimaliniz yükselecek. Farklı müşteri profillerine neden farklı sunum yapma gereğini biliyor olacaksınız. Doğru zamanda, doğru kişiye, doğru eylem sergileyebileceksiniz.

Pratik fikirler ve çözümler üretirken yaratıcılıkla birlikte kendi potansiyelinizin açığa çıkmasını deneyimleyeceksiniz. Süreci daha profesyonel yaşayacağınız için stres yönetimi, öfke kontrolü ve çatışma yönetimi konularında sizi başarıya götürecek davranış modelinizi geliştireceksiniz.

Gerçekten dinlemeyi öğreneceğiniz için gerçekten dinlenmeyi de yaşayacaksınız. Hızlı ve doğru karar alabileceksiniz. Korku, endişe ve kaygılarınızın farkında olup onları faydaya çevirebileceksiniz.

Eğitimlere ait yorumları okuyabilir, fiyat ve içerik talebinde bulunabilirsiniz.