Sosyal Ağlar
Thomas Logo

Takım Olmada Koçluk Becerileri Eğitimi

 

Takım olmada koçluk becerileri eğitiminin amacı, farklı bakış açısı ve deneyimleri eklektik bir biçimde bir araya getirerek başarılı bir iş çıkmasını sağlamak, birlikte öğrenmeyi, etkili iletişimi, birbirimizi anlamayı ve dinlemeyi sağlamak, tüm çalışanların grup yerine takım çalışması ile yüksek performans sergilemelerini sağlamak, kendinizi daha detaylı tanımak, zamanı ve stresi yönetebilme becerisine ne ölçüde sahip olup olmadığınızı belirlemek, motivasyonu yüksek, objektif, çözüm odaklı ve üretebilen bir ekip haline gelmek.

Takım olmada koçluk becerileri eğitimi sayesinde, bireysel anlamda mutlu çalışacak, kurumsal anlamda bir çok başarı deneyimleyeceksiniz. Birbirinizi gerçekten anlamanın ve birlikte iş üretebilmenin keyfine varacaksınız. Proje yönetimlerinde hızlı, etkin ve geliştirici çalışmalara imza atacaksınız.

Sinerjinin gücünü yaşayacak, içinizdeki potansiyeli fark ederken ilişkilerde ki dengenin önemini deneyimleyeceksiniz. Sizi strese sokan faktörlerin farkına varacaksınız. Stresi, öfkeyi, motivasyon eksikliğinin sebep ve etkilerini kavrayarak durumu tam tersine çevirebilecek teknikler geliştirebileceksiniz. Zamanı yönetmedeki tüm güçlü ve limitli yönlerinizin farkına varacaksınız. Zamanı daha doğru yönetebilme ipuçlarını öğreneceksiniz. Farklılıkların gücüne şahit olacaksınız.

Net, etkili, sonuç odaklı ve anlaşılır iletişimler kurabileceksiniz. Koçluk yaklaşımı ile vizyon kazanırken, tüm iş süreçlerini en kolay haliyle yönetebileceksiniz. Adalet, denge, objektiflik, başarı, odaklanma gibi değerleri yüksek oranda yaşayacaksınız. 

Eğitimlere ait yorumları okuyabilir, fiyat ve içerik talebinde bulunabilirsiniz.