Bireysel Satın Alma

Thomas, kişilik testlerinden ziyade, davranışlarınızı değerlendiren kişilik envanterleri sunar. Özellikle işe alımlarda, personel değerlendirmelerinde, kariyer ve eğitim planlamasında, yöneticilik, liderlik ve satış becerilerinin ölçümünde kurumlara fayda sağlar.

Thomas Kişilik Envanteri, size uygun meslekleri, eğitim ihtiyaçlarınızı, davranış yapınızı, işinizde başarı sağlayacak özelliklerinizi, güçlü ve zayıf yanlarınızı görmenize katkıda bulunur.

Yöneticiler, uzmanlar, danışmanlar, öğrenciler, yeni mezunlar, çalışan, çalışmayan ve kendini daha yakından tanımak isteyen herkes Thomas Kişilik Envanteri’nden faydalanabilir.

Kendinizi tanımlarken dolduracağınız form 24 sorudan oluşur. Her soruda size en fazla uyan ve en az uyan sıfatı seçip formu doldurursunuz.

Thomas Genel Yetenek Testi ise beş aşamadan oluşur ve yaklaşık 30 – 45 dakika sürer.

Bu test; mantık yürütme, problem çözme, sayısal yatkınlık, sözel yatkınlık, algılama hızı, konsantrasyon, hızlı ve doğru karar verebilme, eğitime yatkınlık, hataları ve doğruları kontrol edebilme, akışkan zeka, zihinsel imgeleme eğilim ve yetenek kavramlarıyla ilgili ölçümler yapar.

Formu doldurduktan sonra satın almış olduğunuz rapor/raporlar aynı gün e-posta olarak tarafınıza gönderilir.

Rapor Satın Alma

Rapor satın alma işleminden önce aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz.