Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 726 Yorum

Yorumlar

05/07/2024
Sevda Altay
İnsan Kaynakları - Sabaf Beyaz Eşya
Samimi ve etkili öğretim, karşılaştığımız problemlere karşı bakış açımızın değişimine sebep oldu.
01/07/2024
Kerem Akış
Lojistik Yöneticisi - Çetin Cıvata
Ceki Benalkabes' in akıcı anlatımı ile çok faydalı bir eğitim oldu. Kendisine iletişim konusunda bize kattığı farkındalıklar için teşekkür ederiz.
27/06/2024
Tarık Özdilek
Teknisyen - Still-Arser
Eğitime katıldığım için çok mutlu oldum, bana çok faydası olduğunu düşünüyorum. Burada öğrendiğim bilgileri hem iş hayatımda hem de özel hayatımda kullanacağım.
03/06/2024
Miray Gökçe
İnsan Kaynakları - Efi Automotiv
29 Mayıs’ta gerçekleşen Liderlik Eğitimi hepimiz için çok verimli ve etkili bir eğitim oldu. Kapsam ve içerik olarak beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Ceki Bey’in bahsettiği örnekler ve uygulamalar sayesinde bundan sonrası için daha bilinçli ve farkındalı ilerleyeceğimizi söyleyebilirim. Ceki Bey’in konuya bilgisi , hakimiyeti ve bize anlatış biçimi çok iyiydi. Teşekkür ederiz .
27/05/2024
Selin Ülgen
Human Resources Manager - Yazara
Thomas ekibiyle birlikte bu yıl planladığımız müşteri ve sonuç odaklılık eğitimleri ekibimize bu alanlara odaklanma konusunda büyük bir motivasyon kazandırdı. Özellikle eğitmenimiz Cek Bey’in bilgi birikimi, anlatımı, katılımcıların dikkatini çeken interaktif eğitim yapısı ve konuların gerçek hayattan örneklerle desteklenmesi eğitimin daha anlaşılır hale gelmesini sağladı. Bu eğitimlerin ekibimizin performansını arttırma yolunda önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz ve diğer şirketlere de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Çok teşekkürler!
20/05/2024
Büşra Altundepe
İnsan Kaynakları Uzmanı - Kroppa Dijital Ajans
Ceki Bey'in sunumu ile keyifli bir Zaman ve Stres Yönetimi Eğitimi geçirdik. Günlük hayattan örnekler verilerek desteklenmesi, eğitimi online olarak gerçekleştirsek de tüm katılımcılara söz hakkı verilmesi eğitimi interaktif kıldı ve keyifli hale getirdi. Ekibimizin bu eğitimden fayda sağlayacağına inanıyoruz. Thomas Akademi'ye teşekkür ederiz.
20/05/2024
Gülçin Koç
Eğitmenin enerjisi, beden dili kullanımı, sunum içeriğini interaktif hale getirmesi ve öz güvenli duruşu sebebiyle de eğitim, inanılmaz verimli ve hızlı geçti. İnsanlara ve kendime bakış açımı değiştirip, farklı bir pencereden bakmamı sağlayan, eğitimde emeği geçen herkese teşekkür ederim.
10/05/2024
Dincer Engin
Bölge Müdürü - Mars Sportif
Enerjiniz, hakimiyetiniz, güler yüzünüz ve tecrübelerinizi samimi şekilde aktardığınız için çok teşekkürler.
09/05/2024
Şahap Berkan
İnsan Kaynakları İş Ortağı - Efi Automotiv
Eğitmenin konuya hakimiyeti, öğretme tarzının ilgi çekiciliğiyle birleşince büyük fark yaratıyor.
07/05/2024
Ece Altınok
MR Generalist - Li & Fung Türkiye
Eğitim harikaydı. Tüm katılımcıları içine çekti, konuyu çok güzel inceledi. Çalışanlar da katılım noktasında çok istekli oldular. Mutlaka farklı eğitimler almak isteriz.
07/05/2024
Hanife Nil Turan
Talent Consultant - DFDS
Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığımız, interaktif, idealleştirebileceğimiz harika bir eğitim oldu. Ceki Bey'in enerjisi ve uzmanlığı ile oldukça besleyici bir eğitim oldu. Kendisine tekrar teşekkür ederim. Sevgilerimle...
29/04/2024
Mert Cinge
İthalat ve İhracat Yöneticisi - BPW Otomotiv A.Ş.
Eğitmen/danışman Ceki Benalkabes Bey'in oldukça keyifli, bilişsel uygulamalarıyla katkıda bulunduğu seminer/eğitim gerek iş gerekse bireysel yönleriyle fayda sağladığını belirtmek isterim.
29/04/2024
Can Altıntaş
Satınalma Sorumlusu - Çetin Civata
Eğitim çok faydalı oldu. Hayata ve insanlara olan bakış açımı değiştirecek kadar etkili oldu. Eğitmen Ceki Benalkabes çok iyi bir eğitmen ve çok iyi bir insandı ve çok katkıları oldu. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Çok teşekkürler...
27/04/2024
Şefika Teker Yılmaz
Bu zamana kadar bir çok eğitim aldım. Sertifika aldım. Fakat ilk kez bir eğitim bitmesin lütfen dedim. Çok kaliteli,çok cana yakın,kişiyi kendine çeken bir eğitmen sayesinde. Ceki Benalkabes. Kişiyi,konuyu çok güzel ele alıyor ve kendine çekiyor. 2 gün boyunca mükemmel bir gün geçirdim. Kendimi sorgulama,dinleme,algılama adına çok ama çok faydası oldu. Duruşu,konuşması kendine olan güveni çok kaliteliydi. Kendisine yüzyüze teşekkür ettim fakat birde buradan teşekkür etmek isterim. Teşekkürler Ceki.
24/04/2024
Aynur Gizlenci
İnsan Kaynakları Müdürü - Dörtel Gümrük Müşavirliği
Daha önce kullandığım bir sistem kolay anlaşılır bir yapıda olması, çalışanlar tarafından hızlı, çözüm odaklı, pozitif durum ve tavır içerisinde olması en büyük etkenler içerisinde yer almakta, bilgilerinize sunarım.
22/04/2024
Buse Nur Sayıl
Üretim Sistemleri Uzman Mühendisi - MAN Türkiye A.Ş.
Ceki Hoca'mız, ilk 10 dakikada ekibi oyuna dahil ederek tüm eğitim boyunca bizi canlı ve tetikte tuttu. Çok farklı yaş ve karakterlerin oluşturduğu bir ekip olarak hepimize hitap etti ve hepimizin çok keyifli ve farkındalık dolu bir eğitim geçirmesini sağladı. Bir sonraki eğitimlerimizi onunla yapmayı şimdiden planlamaya başladık. Çok teşekkürler...
22/04/2024
Arzu Yentay
Teknik ve Operasyon Müdürü - Tanyıldızı Sigorta
Özlem Hanım'ın anlatımı, sunumu çok başarılıydı. Şimdiden bana çok şey kattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
17/04/2024
Yasemin Şengeç
Müşteri İlişkileri - Dört Es Ortak Sağlık Güvenlik
Thomas Türkiye'yi seçme nedenimiz, Kerem Bey'in ilgi alakası ve birçok firmadan aldığımız iyi yorumlardır.
16/04/2024
Elif Çelikbilek
Üretim Planlama Sorumlusu - Apameya Endüstri Ürünleri
Ceki Bey'in interaktif anlatımıyla çok eğitici bir vakit geçirdik. Çalışanlar olarak, herkesin kendi kişisel gelişimine katkı sağladığını ve etki bıraktığını düşünüyorum. Farklı eğitimlerde de görüşmek dileğiyle.
03/04/2024
Gülcan Yıldız
Kalite ve Sistem Müdürü - Apameya Endüstri Ürünleri
Bu zamana kadar katılmış olduğum tüm eğitimlere nazaran eğlenceli, dinamik ve oldukça eğitici 2 gün geçirmiş oldum. Kendimi tanımama, çevremdeki insanları okumama, davranış stilleri hakkında yorumlamada ve insan çeşitliliğinin farkına varmada, anlamlı bir zihin genişlemesi yaşadım. Ceki Hocamız muhteşem, şahsına münhasır bir eğitimci. Kendisine, ufkumun genişlemesinde büyük rol aldığı için çok teşekkür ederim.
1 2 3 51