Sosyal Ağlar
Thomas Logo

Yorumlar



Thomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 Yorum



Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş.
Duygu Biber / Analiz Takım Lideri
Eğitim içeriği yol göstericiydi, iş hayatıma çok fazla katkısı olacağını düşünüyorum.


Sango Otomotiv A.ş.
Harika Elif Nakamura OKSAK / İ.K. Uzmanı
Şirketimizde mevcutta bulunan ücret politikası ve kıdem sisteminin nasıl işlendiği; sorun ve eksikler nedir, tespit etme şansımız oldu. Eğitim için çok teşekkür ederim.


Shimano Bisiklet A.Ş.
Tuba Karataş / Pazarlama
Ceki beyin eğitimi harikaydı, Sadece sunum tekniği değil aslında iş hayatında birçok alanda kullanabileceğim iletişim tekniklerini anlattı. İşine çok hakimdi ve hiç sıkılmadım. interaktif bir eğirim oldu, çok teşekkürler.


Çelebi Hava Servisi Anonim Şirketi
Tolga Damatoğlu / Finans Müdürü
Uzun zamandır aldığım en verimli ve kaliteli eğitimdi. Teşekkürler...


SHIMANO BİSİKLET A.Ş.
Nuri Cengiz / Marka Koordinatörü
Baştan sona enerjik, samimi ve öğretici bir eğitim oldu. Ceki hocaya teşekkürler. Kendisini tekrar lahmacun yemeye İzmir'e bekliyoruz.


SHIMANO A.Ş
FARUK CENGİZ / Commercial&Operations Manager
İlk başladığımız andan son ana kadar hiç sıkılmadan takip ettiğimiz bir eğitim oldu. Ceki Bey in gercekten emeğine sağlık. Tesekkür ediyoruz.


Kayten Teknoloji
Hülya ŞANAL / İnsan Kaynakları Eğitim Uzmanı
Eğitmenimiz Banu Hanım, alanına hakimiyeti ve sıcaklığı ile eğitimin çok faydalı geçmesine neden oldu. Eğitimde gerçekleştirilen uygulamalarla çalışanlarımız farkındalıklarını arttırıp, kişisel gelişim ve iletişim alanında yeni bakış açıları edinerek becerilerini geliştirdiler. firmanız ve eğitmenimize çok teşekkür ederiz.


Meram Elektrik Dağıtım Şirketi
Eda Doğru / Satınalma Uzman Yardımcısı
Samimi ortamda güzel, akıcı ve interaktif bir eğitim yaptık. Özel ve iş hayatımızda eğitimde aldığımız kazanımları uygulayabiliriz. Hocamıza eğitimi için çok teşekkür ederiz. Tekrar yeni bir eğitimde görüşmek dileğiyle


Pepperl + Fuchs
Emine Demir / Satış Destek - Pazarlama
İlham verici ve interaktif bir eğitim aldık. Vaktin nasıl geçtiğini Ceki Hoca sayesinde hiç anlamadık.


Sango A.Ş
Nagihan Genç / Eğitim Uzmanı
İnteraktif, verimli ve güçlü bir iletişimdi.


Sango Otomotiv
Serdar Çeri / İnsan Kaynakları Uzmanı
Kariyer Yönetiminin, başarılı çalışanları ödüllendirmek ve belirsizliği ortadan kaldırmak, başarısız çalışanları yönlendirmek ve geliştirmek için kullanılabilecek bir araç olduğunu öğreten, zamanın su gibi aktığı harika bir eğitimdi. çok teşekkür ederim.


İmas Klima
Haldun Canlı / Makina Mühendisi - Satış Müdürü
Envanter sonuçlarındaki yüksek doğruluk ve yol gösterici raporlamaları için Thomas'ı seçmiştik. Kullanabilirlik ve uygulama açısından da çok büyük kazançları olduğunu görüyoruz.


Toyota Boshoku Türkiye
Cem Sarıhan / Müdür Yrd.
Eğitim hiç sıkılmadan devam etti. Hocamız gayet etkili anlattı.


Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş.
Muharrem Saygı / Proje Yönetim Ofisi Müdürü
Kendimi ve çevremi tanıma/tanıyabilme adına çok verimli bir eğitimdi. Örnekleriniz sayesinde konuyu pekiştirmek daha kolay hale geldi. Ağızınıza, emeğinize sağlık. Başarılar...


Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş.
Nejla Polat / Kıdemli Satış Yöneticisi
Eğitimdeki herkesin dahil edildiği monoton olmayan bir eğitim oldu. Eğitimlerde insanların aktif tutulması ve sıkılmadan konsantrasyonun sağlanması yönünde başarılı bir uygulama ve dili kullandınız.Sizi bu konuda tebrik ederim, geribesleme bildirimi ile teşekkür ederim.


Eurotec
Ayça İskifoğlu / Kalite Kontrol Md.
Etkili ve interaktif bir eğitimdi. Durumsal değerlendirmelerimde faydalı oldu.


Eurotec
Arzu Çetin / Ar-Ge
Eğitim çok başaralı ve anlatıcı konuya çok hakimdi. Eğitimdeki önemli olan konuları örneklerle anlatması, akılda kalıcılığı arttırdı.


Toyota Boshoku Türkiye
Berkay Gençay / Uzman - Üretim Mühendisi
Faydalı ve iş hayatında kullanılabilecek bilgiler içeren eğitimdi.


Toyota Boshoku Türkiye
Merve Karaca / Proses Mühendisi
Eğitmen çok enerjik ve samimiydi. Uygulamalı olarak ilerlemesi faydalı oldu. Genel olarak memnunum.


Bileşim Kimya
Betül Çelik / Yüksek Kimyager
Öncelikle eğitim oldukça verimli geçti. Eğitmenimiz, bizlerin gün boyu enerjik ve eğitime odaklı olmamızı sağladı. İnteraktif olarak gerçekleşen bu eğitimden oldukça faydalandık. Sadece genel geri bildirim; ''Ar-Ge ve İnovasyon'' başlıklı bir eğitimde genel olarak Ar-Ge süreçleri nasıl olmalıdır, hakkında teorik bilgininde var olması beklentimiz vardı, bunu karşılayamamış olduk. Bunu, bir sonraki eğitim içeriğini görüşerek, özelleştirerek içeriğe dahil edebileceğimizi düşünüyoruz. Thomas Türkiye ve eğitmenimiz Özlem Hanım'la tanışmanın bir kazanım olduğunu düşünüyoruz, farklı eğitimleri de planlamayı hedefliyoruz.