Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 720 Yorum

Yorumlar

28/11/2023
Şebnem Kurt
Bevir/Admin - Sango Otomotiv
Sürükleyici, etkili bir eğitimdi. Günümüz çağı ve teknolojilerine yönelik verilebilecek iyi bir eğitimdi. Eğitim veren hocamıza ve emek harcayan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
22/11/2023
Serdar Işık
İş Veren - BMS
Eğitim, interaktif ve ekibi devamlı konunun içinde tutan bir tarzdaydı. Eğitim sonrası satış ekibimiz, bir birini daha iyi tanıdı ve daha candan iletişime doğru adım attı.
20/11/2023
Ebru Bayındır
Müşteri Temsilcisi - Bolero Çorap
Çok güzel ve faydalı bir eğitimdi. Ceki Bey, yine çok iyiydi.
16/11/2023
Seda Paçal
İnsan Kaynakları Uzmanı - Schmitz Cargobull
Zaman yönetimi teknikleri ile stres yönetimi konuları hakkında verdiğiniz bilgiler sayesinde verimlilik seviyemizin daha da yükseleceğini düşünüyoruz.Enerjiniz ve verdiğiniz faydalı bilgiler için teşekkür ederiz.Çok verimli ve eğlenceli bir eğitim oldu.
16/11/2023
Seçil Erdoğan
İnsan Kaynakları Şefi - Hyundai-Assan
Eğitim boyunca aktif olduğum, dağılmadığım iki eğitimden biriydi. Geri bildirim verirken, farkında olmadan yaptığım basit hataların farkına vardım. Akılda kalıcı hikaye ve hap bilgilerle, mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Oyunlar çok keyifliydi. Son oyunumuzu ailemle birlikte yapacağım. :) Çok memnun oldum.
15/11/2023
Tansev Hürcan
Satış ve Operasyon Müdürü - Tor Holding
Enerjsi yüksek, akıcı bir eğitimdi. Gerek kurumum, gerek ekibim, gerekse şahsım için fevkalade yararlıydı. İçinde olmak verdiğim en güzel kararlardan biriydi. Doğru zamanda doğru yerde olmak.
13/11/2023
Zeliha Yanık
Dış Ticaret Uzman Yardımcısı - Ava Proses
2 gün süren bu eğitimde, kendimize ve ekibimize dair keşfedişler yaşadık. Eğlence ve eğitim, öğretim ile satışlarımızı geliştirecek ve kişisel yaşamımızda da kullanabileceğimiz interaktif bir veri akışı gerçekleştirdik.
13/11/2023
Hayri Özsüt
Direktör - Tayeks
Gayet faydalı, verimli ve güzel bir eğitimdi. Tüm paydaşlarıma önereceğim. Teşekkürler.
10/11/2023
Şevket Altuğ Yurpacan
Satış Mühendisi - Metso
Nerede ne kadar etkisiz ve nerede ne kadar etkili iletişim kurabildiğimi öğreten bir eğitim oldu.
02/11/2023
Demet Belkıran
Channel Support Administrator - ITS Info Technology Supply Ltd.
Ceki Bey'in müthiş enerjisi sayesinde akıcı, eğlenceli ve dolu dolu bir gün geçirdik. Thomas'ın eğitim süreci ve içeriği konusundaki tecrübesini ve doğru yaklaşımını çok takdir ettim. Tekrar görüşmek dileğiyle!
31/10/2023
Yasemin Olcay
HR Business Partner/İK İş Ortağı - G4S Güvenlik Türkiye
Eğitim içeriği ile ilgili olarak genel itibariyle olumsuz bir geri dönüş almadık. eğitmenimiz son derece ilgili ve sektörel anlamda destek olabilmek adına inanılmaz bir çaba sarfetti. Bunun için teşekkür ediyoruz. Aynı zamanda arka planda organizasyon kısmında gerek idari işler gerek satın alma ekibiniz bize son derece yardımcı oldu. Herkesin eline ve emeğine sağlık
26/10/2023
Şevval Öztürk
Satış Mühendisi - Sehatek Enerji Verimliliği
Ceki'yi çok sevdik. İçten tavrı ve konulara yaklaşımıyla hepimizin gönlünü kazandı. Yorulduk ama değdi. Tekrar görüşebilmek dileğiyle...
20/10/2023
Esin Gündüz Erdinç
Takım Lideri - Trio Emlak
Geçen yıl aldığımız ilk eğitimin devamı olarak, satış teknikleri eğitimini aynı şevkle, zevkle ve büyük bir dikkatle hiç sıkılmadan bize aktardığı için Ceki Bey'e çok teşekkür ederim, kendim ve takım arkadaşlarım adına.
18/10/2023
Esma Satılmış
İş Geliştirme Sorumlusu - Penta Teknoloji
İletişim ve bilgi aktarma konusunda en aydınlandığım eğitim oldu. Bilgiyi alırken pekiştirmek kalıcılık sağlar. Tam olarak bu şekilde geçti. Teşekkürler.
16/10/2023
Tevfikcan Denemeç
İş Geliştirme ve Etkinlik Müdürü - Artkim Fuarcılık
Süreç yönetimi hakkında soru işaretlerim ve ön yargılarım çok yoğundu. Ceki Bey'in, ilk beş dakikadan itibaren yaklaşımı ve bilgi birikimi ile müthiş bir süreç yaşadık. Analiz yapma gücümüzün ve teknik tahmin bilgilerimizin seviyesini arttırması çok tahmin ediciydi.
09/10/2023
Nuri Örünç
Formane Şefi - Bolero Çorap
Çok keyifli ve eğlenceli geçti. Öğretici bilgileri hayatımızda uygulamaya çalışacağız.
06/10/2023
İremnur Kulaksız
Yazılım Geliştirici - Galaksiya
Hem kendimizi hem de günlük hayatta karşımıza çıkan insan profillerini tanıyıp anlamamız için güzel ve derli toplu bir eğitimdi. Niçin bu etkinliği yaptık dediğim hiçbir nokta olmadı. İçerik özenle hazırlanmış ve işleniyor.
05/10/2023
Kerem Can Karabey
İK. Uzmanı - Hyundai Assan
Eğitim, durumları görmediğimiz bir pencereden görmemizi sağladı. Günlük hayatta kullanabileceğimiz etkin bilgiler aldım. Anlatım harikaydı, teşekkürler...
03/10/2023
Berfin Korkmaz
İK Uzmanı - Doğuş Teknoloji
Z kuşağı ile iletişim kurarken hangi konulara dikkat edilmesi gerektiği, odak noktalı, adres verilerek verilen bir eğitimdi. Kilit noktaları öğrendiğimiz için faydalı oldu. Çok teşekkürler :)
02/10/2023
Yücel Şener
Satış Müdürü - Su Biyomedikal
Enerjine hayranım. Bizi hep etkiliyor ve bize hep öğretiyorsun. Teşekkürler...
1 2 3 4 5 51