Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 690 Yorum

Yorumlar

15/06/2023
Yüksel Kaymakçı
Ceki Bey anlatılmaz, eğitime katılmanız gerekir. HARİKA...
15/06/2023
F. Zeynep Öztürk
Kurumsal İşler Uzmanı - Toyota Boshoku Türkiye
Eğitim boyunca Ceki Bey, hayattan örneklerle eğitimi renklendirdi. Bu sayede öğrendiklerimizin çok daha kalıcı olacağını düşünüyorum. Teşekkür ederiz.
12/06/2023
İrem Orhan
İ.K. Uzman Yardımcısı - Core Elektronik
Her şey çok güzel ve eğlenceliydi. Özellikle kişilik analizini işe alım kısmında kullanmak istediğim bir uygulama oldu.
09/06/2023
Cennet Ertuğrul
Test, Deplayment, Support Engineer - Argela Yazılım Bilişim Hizmetleri A.ş.
Eğitim tam anlamıyla çok verimli ve keyifli geçti. Konuların gerçek hayatla birleştirilmesi, gerçek hayattan kesitler verilmesi çok kıymetliydi. Kişisel envanter testleriyle, kendimizle yüzleşmemiz eğitimin en güzel yanıydı. Eğitmenimizin hakimiyeti ise mükemmeldi. Her şey için çok teşekkürler.
09/06/2023
Cem Erdoğmuş
Özel ve iş hayatına dair, gerçek konu ve örnekler ile çok faydalı bir eğitim oldu. Edindiğimiz bilgileri hayatımıza yansıtmaya çalışacağız. Ceki Bey'e cana yakın, sinerjik yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.
07/06/2023
Rabia Türküm
Yazılım Geliştirici - Toyota Boshoku Türkiye
Eğitimin başında yapılan sunum ile eğitim sonrası yapılan sunum arasındaki fark, eğitimin ne kadar başarılı olduğuyla alakalı. '' Doğal '' ve '' İletişim '' kelimeleri üzerine sunum sırasındaki her adımda nasıl olmalıyızı öğrendik. Emeğinize sağlık, teşekkürler.
06/06/2023
Ayhan Ozcan
Müdür - Pondera
Kurumsal hedeflerimizi gerceklestirme yolunda ekibimizin her bir uyesinin katikisi cok onemli. Bu minvalde en uygun calisma ortamin yaratilmasi ve calisanlarimizin kisisel gelisimlerinin desteklenmesi kurumsal degerlerimizden biridir. Thomas Sistemi`ni, gerek bu konuda gerekse diger insan kaynaklari uygulamalarimizi destekleyen stratejik onemde bir arac olarak goruyoruz.
05/06/2023
Furkan Altun
Organizasyonel Gelişim Uzman Yrd. - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş.
02.06.2023 tarihinde “Özlem Gürdal Hocam”’ dan Performans Yönetimi Eğitimi aldım, Halihazırda kendi şirketimiz ile uygulamış olduğumuz bir PYS vardı ancak bu eğitim ile birlikte nerelerde eksik yaptığımızı ve hangi konular üzerinde daha çok yoğunlaşmamız gerektiğini net bir şekilde anlamış oldum, Değerli katkılarından dolayı Özlem Hocama ve Thomas Türkiye’ye çok teşekkür ederim.
29/05/2023
Yudum Ünaloğlu
Parça Tedarik Uzmanı - Toyota Boshoku Türkiye
İnteraktif, enerjisi yüksek bir eğitim olduğu için profesyonel hayatta kullanabileceğim birçok şey öğrendim.
26/05/2023
Demet Düzkaya
Yönetici Asistanı - Star İhracat
Verimli, güzel bir eğitimdi. Özlem Hanım'ın iletişimi çok iyiydi. Güzel, akıcı bir eğitim oldu.
26/05/2023
Canan Kozanhan
Asistan - Star İhracat
Çok keyifli, bilgilendirici küçük nüanslar yakaladığım için doyurucu bir eğitim oldu benim için. Özlem Hanım'la tanıştığım için çok memnun oldum.
25/05/2023
Ceren Demir
Content & Community - Publicis Groupe Türkiye
Eğitimi, etkileyici ve verimli buldum. Eğitmenin sunumu, duyguları geçirici ve çok iyiydi. Bize anlatılan verimli bilgileri sunumlarımızda kullanmayı hedefliyoruz.
23/05/2023
Gizem Önder Kasapoğlu
Account Director - Publicis Groupe
Eğitimin interaktif oluşu sayesinde herkesin katılımı yüksek olmuştur. Eğitim öncesi ve eğitim sonrasında kendimde hissettiğim değişimden çok mutlu oldum. Daha önce hiç bilmediğim konular hakkında bilgi sahibi oldum. Hiç sıkılmadan, keyif aldığım bir eğitim oldu. Öğrendiklerimi ekip arkadaşlarımla paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Onların da katılmasını tavsiye edeceğim.
22/05/2023
Selin Ülgen
HR Manager - Yazara
Ceki Hoca'nın eğitmenliğinde Thomas ile gerçekleştirdiğimiz '' Yönetici Geliştirme '' eğitimleri oldukça eğiticiydi hem de çeşitli oyun ve akılda kalıcı pratiklerle desteklenerek eğlenceli hale getirildi. 3 günlük eğitim programının içeriği, eğitmenimizin iletişim tarzı ve konuya hakimiyeti eğitimden oldukça memnun ayrılmamızı sağladı. Çok teşekkür ederiz.
22/05/2023
Seda Önal
Proje Yöneticisi - Yazara
Sadece iş yaşamında değil özel hayatımızda da kullanabileceğimiz ve bizi olumlu değiştirebilecek temel bilgiler kazandık. 3 gün de çok keyifli geçti. Teşekkürler...
16/05/2023
İlhan Aydın
Yönetici - Çolakoğlu Metalurji
Şu ana kadar, yıllardır aldığım eğitimlerde ki gördüğüm en iyi eğitmenlerden biri...
16/05/2023
Ahmet Aksakaloğlu
Sağlık Memuru - Çolakoğlu Metalurji
Yaklaşık, 23 yıllık hayatımda çok eğitimler aldım. Gerçekten Ceki Bey, çok iyi hazırlık yapıp harika bir sunum yaptı. Teşekkür ederim...
16/05/2023
Cemalettin Çakır
Satın Alma - Çolakoğlu Metalurji
Farkında Olmadan yaptığımız standart davranışların sebebini öğrenmek, aydınlatıcıydı. '' Öncelikle düşünceni değiştir, hayatın değişsin '' cümlesini çok beğendim.
12/05/2023
Gökhan Kurutlu
İhracat Bölge Müdürü - Yıldız Holding
Oldukça faydalı bilgiler akıcı bir anlatımla anlatıldı. Hem bildiklerimizi pekiştirdiğimiz hem de yeni bilgiler katan güzel bir eğitim oldu. Oldukça memnun kaldım.
12/05/2023
Özge Altay
Satış Pazarlama - Orsa Tasarım
Bu zamana kadar aldığım en başarılı, yenilikçi eğitimdi. İnanılmaz beğendim ve katkısı büyük oldu. Hocamızı çok sevdim :) Harikasınız.
1 2 3 4 5 49