Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 712 Yorum

Yorumlar

29/12/2023
Tuğba Çakır
İthalat/İhracat Koordinatörü - Castrol
Eğitim ve eğitmenimiz tek kelimeyle harikaydı. Çok şey öğrendik bize katkısı büyük oldu. Özellikle ekip olarak çalışmanın hayatımızı ve işimizi nasıl etkilediğini öğrendik. Değerli hocamızla bir sonraki eğitimleri dört gözle bekliyorum. Teşekkürler
25/12/2023
Ayşe Tuncer
Gişe Personeli - Alanya Teleferik
Mükemmeldi, akıcı ve anlaşılırdı. 2 günde alabileceğimiz maksimum faydalı bilgileri aldık...
25/12/2023
Murat Uslu
Teknik Satış Mühendisi - Würth Elektronik
Hayata bakış açınızın değişmesini istiyorsanız; pencereden dışarı çıkıp keşifler yapmak, sınırlarınızı genişletmek istiyorsanız mutlaka bu eğitimi almalısınız. Ceki Hoca'mın bilgisi, tecrübesi ve harika anlatımı ile size iyi bir yol gösterici olacaktır. Her şey için çok teşekkürler...
14/12/2023
Aslı Kök
İnsan Kaynakları Müdürü - Schmitz Cargobull Treyler
Standartların dışında bir eğitimdi. Sunum, anlatım tekniği, ortamı canlı tutma, katkıları çok fazlaydı. Keyifli bir eğitim oldu. Thomas'la, Ceki'yle devam. Çok teşekkür ederiz.
13/12/2023
Görkem Kaymaz
Satış Sorumlusu - Duyaroğlu Boya
Eğitim, amacına uygun hazırlanmıştı. Eğitim süresi boyunca eğitmenden kopamadık. Eğitmenin anlatış şekli, katılımcıları konuya dahil etmesi hepimizi diri tuttu. Teşekkürler
13/12/2023
Duygu Kahraman
Eğitmen - Dowaksa
Eğitim içeriği ve oyunlar, konuyla ilgili düşüncelerin akılda kalıcılığını sağladı. Ekip adına verimli geçtiğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ceki Bey'e saygı ve sevgilerimle. Teşekkürler
07/12/2023
Özlem Gerguş
Proje Koordinatörü - HeliCo Tercüme
Klişelerden uzak, aynı zamanda yol gösterici ve farklı bakış açıları sunan bir eğitimdi. İnteraktif içerikler ve örnekler sayesinde anlatılanları daha çok içselleştirebildiğimi düşünüyorum. Ceki Bey'e teşekkürler.
07/12/2023
Beyhan Tellioğlu
İş Geliştirme Müdürü - Energy Pool Türkiye
Kişisel olarak farkındalık arttırıcı ve bilinçlendirici keyifli bir eğitim oldu. Özlem Hanım'ın pozitif ve eğlendirici yaklaşımı, süreci ve takibi kolaylaştırdı.
04/12/2023
Erdem Erverdi
Raporlama Yöneticisi - MR İşletme
6 Şapkalı Düşünme Tekniği Eğitimi çok faydalı oldu. Eğitmenimize teşekkür ediyorum.
04/12/2023
Metin Şenol
Müdür - Loomis
Eğitimin son derece faydalı ve eğlenceli geçtiğini düşünüyorum. Teşekkürler...
04/12/2023
İlker Karabulut
Bölge Direktörü - Macdermid
Eğitim, hem içerik olarak hem de interaktif yapısı ile verilmek isteneni çok net bir şekilde sunan bir eğitim olmasıyla birlikte, Ceki Bey'in eğitimi canlı tutması ve öğretici uygulamalı oyunları ile maksimum verime ulaşmıştır.
28/11/2023
Eylem Kırmızıgül
Kalite Kontrol Sorumlusu - Bolero Çorap
Eğitim çok başarılıydı. Bakış açımıza inanılmaz pencereler açtı. Sorun çözmede odak noktalarımız çoğaldı.
28/11/2023
Şebnem Kurt
Bevir/Admin - Sango Otomotiv
Sürükleyici, etkili bir eğitimdi. Günümüz çağı ve teknolojilerine yönelik verilebilecek iyi bir eğitimdi. Eğitim veren hocamıza ve emek harcayan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
22/11/2023
Serdar Işık
İş Veren - BMS
Eğitim, interaktif ve ekibi devamlı konunun içinde tutan bir tarzdaydı. Eğitim sonrası satış ekibimiz, bir birini daha iyi tanıdı ve daha candan iletişime doğru adım attı.
20/11/2023
Ebru Bayındır
Müşteri Temsilcisi - Bolero Çorap
Çok güzel ve faydalı bir eğitimdi. Ceki Bey, yine çok iyiydi.
16/11/2023
Seda Paçal
İnsan Kaynakları Uzmanı - Schmitz Cargobull
Zaman yönetimi teknikleri ile stres yönetimi konuları hakkında verdiğiniz bilgiler sayesinde verimlilik seviyemizin daha da yükseleceğini düşünüyoruz.Enerjiniz ve verdiğiniz faydalı bilgiler için teşekkür ederiz.Çok verimli ve eğlenceli bir eğitim oldu.
16/11/2023
Seçil Erdoğan
İnsan Kaynakları Şefi - Hyundai-Assan
Eğitim boyunca aktif olduğum, dağılmadığım iki eğitimden biriydi. Geri bildirim verirken, farkında olmadan yaptığım basit hataların farkına vardım. Akılda kalıcı hikaye ve hap bilgilerle, mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Oyunlar çok keyifliydi. Son oyunumuzu ailemle birlikte yapacağım. :) Çok memnun oldum.
15/11/2023
Tansev Hürcan
Satış ve Operasyon Müdürü - Tor Holding
Enerjsi yüksek, akıcı bir eğitimdi. Gerek kurumum, gerek ekibim, gerekse şahsım için fevkalade yararlıydı. İçinde olmak verdiğim en güzel kararlardan biriydi. Doğru zamanda doğru yerde olmak.
13/11/2023
Zeliha Yanık
Dış Ticaret Uzman Yardımcısı - Ava Proses
2 gün süren bu eğitimde, kendimize ve ekibimize dair keşfedişler yaşadık. Eğlence ve eğitim, öğretim ile satışlarımızı geliştirecek ve kişisel yaşamımızda da kullanabileceğimiz interaktif bir veri akışı gerçekleştirdik.
13/11/2023
Hayri Özsüt
Direktör - Tayeks
Gayet faydalı, verimli ve güzel bir eğitimdi. Tüm paydaşlarıma önereceğim. Teşekkürler.
1 2 3 4 51