Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumNetaş
Nurgül Saatçioğlu / Proje Uzmanı

Almış olduğum eğitim bende farkındalık oluşturdu ve stresi / zamanı aynı anda yönetemediğimi fark ettim. Sevgili eğitmenimiz, böylesine güzel ve samimi bir ortam yaratıp bizlerle güzel bilgilerini paylaştığın için çok teşekkür ederim.Netaş
Ece Eren / Proje Uzmanı

Eğitmenin keyifli eğitim programı için çok teşekkür ederim. Kendime katma değer katacak bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Herşey için tekrar tekrar teşekkürler.Netaş
Gökçen Kamış / Proje Uzmanı
Çok keyifli bir eğitimdi. Teşekkürler.


Netaş
Ahmet Aydoğan / Proje Uzmanı
Beklentilerimin üzerinde keyifli ve faydalı bir eğitimdi. Teşekkürler.


Diaverium Ultra Diyaliz Merkezi
Ebru Sakallı / Eğitim Hemşiresi

"Pazar günü eğitim mi var" diyerek geldim, "iyi ki de bu eğitime katılmışım" dedim eğitim sonunda. Bu eğitimin bize çok şey kazandırdığını düşünüyorum. "Ben kimim" sorusunun cevabını bulamazken, artık bu sorunun cevabını çok iyi biliyorum. Eğitmene ve ekibine teşekkür ederiz. Tekrar eğitim için bekleriz.Ünivera Bilgisayar
Halil Doksal / Çağrı Merkezi Eğitim Uzmanı
Bizi bize bizimle anlattığınız için teşekkürler...


ING Bank
Duygu Öztürk / Yönetmen
Eğitim akıcı ve ilgi çekiciydi. Eğitimcimizin yaklaşımından çok memnun kaldık.


Yeditepe Construction Group
Büşranur Uzun / Ofis Asistanı
Doğru işe doğru kişiyi yerleştirmek ilkemizi destekleyen bir sistem olması nedeniyle ve pozisyonun gerektirdiği nitelikler ile kişinin özelliklerinin uyumlu olmasında yardımcı bir araç olduğunu düşündüğümüz için Thomas'ı kullanmaya karar verdik.


Bimsa
Ziynet Doğan / İnsan Kaynakları
Eğitimimiz ilk dakikadan son dakikaya kadar çok keyifliydi.Bizlere yüklediği bilgiler ve motivasyon duygusunu söylemeden geçemeyeceğim :) Teşekkürler Thomas...


Bimsa
Esin Ozantürk / İK Uygulamaları Müdürü
Eğitmen enerjisi ve eğitim içeriği ile beklentimizin çok üzerinde bir eğitim oldu. Yeni eğitimler ve başka platformlarda yeniden bir araya gelmek dileğiyle. Sevgiler :)


Casper Bilgisayar
Hüseyin Avni Güçlü / Zincir Mağazalar Bölge Satış Sorumlusu
Geliştirici, tatmin edici, eğlenceli, dinamik, sıkmayan, kişisel gelişimimize katkıda bulunan, en önemlisi kendimizi ve karşımızdakini tanımayı öğreten, dinlemeyi öğreten, karaktere göre iletişimi öğreten Ceki Bey ve Ayşegül Hanım'ın keyifli anlatımıyla interaktif bir eğitim oldu. Teşekkürler.


Çapa Medikal
Zehra Sarmaz / IK Yöneticisi
Thomas Testlerini, işe alımlarda ve mevcut personelin takibi yapabilmek adına oldukça sağlıklı olacağını düşünerek kullanmaya başladık. İlk denemeleri kendimizde gerçekleştirmiş olup çıkan sonuçlardan fazlasıyla etkilendik. Bu güne kadar kullanmış olduğum testlerden çok daha farklı ve sonuç odaklı olan bir altyapıya sahip olduğunu anladık. Bundan sonraki süreçte hem performans değerlendirme sistemimizde hem de işe alımlarda Thomas’ı sürekli kullanmayı tercih ediyoruz. Thomas ‘a şirketimize sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederiz.


Grup Ofis Marka&Patent A.Ş.
Hüseyin Can / Marmara Bölge Müdür Yrd.

Sanıyorum hafta sonu yapılan bir eğitim ancak bu kadar keyifli olabilirdi. Aldığımız eğitim konusunda ise içeriğin ve sunumun gayet başarılı olduğunu, eğitim sonunda birçok konuda farklı bakış açıları edindiğimiz söylemek mümkün. Teşekkürler, tekrar görüşmek dileğiyle...Biotekno
Betül Helvacı / Ortak - Strateji ve Planlama

Hocamız ile alınan her eğitim yararlı olur. Eğitim sonunda düşündüğüm buydu. Ceki profil Analiz eğitiminde gerçek bir eğitmendi. Samimi, doğru ve gayet açıklayıcı olurken tüm gün süren normalde sıkıcı sayılabilecek eğitimi eğlenceli hale getirdi. Eğlendik, öğrendik. Çok mutlu olduk. Hocamız hayatımızda hep olsun istedik. :)A&G Pür Gıda Analiz Lab. Hiz. Tic. A.Ş.
Elif Kaytaz / İnsan Kaynakları Uzmanı

Mevcut çalışanlar ve seçme - değerlendirme sürecinde eğitimde öğrenilen bilgilerin bize olumlu katkı sağlayacağını ve göreve doğru kişinin seçiminde de yol gösterici olacağını düşünüyorum. Eğitmenin yüksek enerjisi ve eğitime hakimiyeti mükemmel. Çok verimli ve keyifli bir eğitimdi.ING Bank
Ali Nurdoğan / Teftiş Kurulu Başkanlığı - Müfettiş Yardımcısı
Gerçekten eğitimin farkındalık yaratmak konusunda önemli bir adım olduğunu değerlendirmekteyim. Mesleğimde ve sosyal hayatımda da bana yardımcı olacak bilgiler edindiğimi düşünüyorum. Yapılan test ile kendimin ve ekip arkadaşlarımın davranışları hususunda beklentilerle örtüştüğünü gördüm. Eğitimin ileride yeni tanıştığım birinde davranışlarını ölçmem ve ona göre davranma konusunda beni fikir sahibi yaptı.


Faurecia
Banu Balar / IK Müdürü
Yıllardır çeşitli mecralarda karşıma çıkan ve enerjisinin hiç bitmediğini istediğim envanterinizi denemek istedim. Envanteri yorumlamak için özel bir eğitim gerekmemesi, değerlendiriciden doğan hatalı değerlendirme riskini minimize ediyor. Güvenilirlik ve geçerliği yüksek bir envanter sunmak adına yapılan iyi niyetli geliştirmeler, değerlendiricinin yorumuna dayalı, hatalara açık bir envanter doğurabiliyor. Thomas’da bu risk minimize edilmiş.


Bilio Elektronik A.Ş.
Eylem Kurşunlu / Kurumsal Satış Yöneticisi

Motive edici, farkındalık yaratan başarılı bir eğitim. Eğitmenimize eğitim için teşekkür ederim.Samsung Elektronik
Nur Aydın / Satış Planlama
Kendimi tanımam ve özeleştiri yapmam anlamında eğitim çok yararlı oldu. Eksik ve güçlendirmem gereken yönlerimi görmüş oldum.


Toyota Türkiye
Evin Kayhan / İK Kıdemli Uzman

Uzun süredir kullandığım sistemin detaylarını ve kolay yönlerini öğrendim. Eğitmenimizin konusuna hakimiyeti ve etkili anlatımı özellikle grafik yorumlama kısımlarında çok yardımcı oldu. Enerjik bir eğitimdi. Teşekkürler.