Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 260 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 664 Yorum

Yorumlar

21/09/2023
Ece Erşahin Erdem
Sadece stratejik düşünme değil genel olarak eksik gördüğü özellikleri de belirtip ufkumuzu açtı. Çok teşekkürler hocam :)
19/09/2023
Aslı Aydın
İnsan Kaynakları Organizasyonel Gelişim Müdürü - CW- Enerji
“Thomas'ı tercih etmemiz, içerik ve eğitimci kalitesi, güvenilirlik, uzmanlık, inovasyon ve uluslararası ağ gibi faktörlerin birleşiminden kaynaklanmaktadır. Bu faktörler, işbirliğimizin başarılı ve karşılıklı fayda sağlayan bir şekilde ilerlemesini desteklemektedir. Bu işbirliği, hem iş stratejimize hem de değerlerimize uygun olup, başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlayacaktır.”
18/09/2023
Gurbet Akcan
İnsan Kaynakları Süreç Yönetim Sorumlusu - Hakmar Express
Çok verimli, çok canlı ve çok dolu dolu geçen bir eğitimdi. Katkılarınız için teşekkür ederiz.
18/09/2023
Bahar Akpınar
Müşteri Servis Temsilcisi - Eurotec
Eğitime katılım aktif olarak ilerlediği için keyifli bir süreçti. Eğitmenimiz Banu Hanım, konuya hakimdi ve bilgileri aktarmada çok etkindi.
25/08/2023
Ebrar Ekinci
JR. Learning Specialist - Tor Holding
Eğitim sonrası çalışanlarımızın en güzel geri dönüşü sıkıcı bir şey olacağını düşünüyorduk gayet interaktif ilerledi cümleleri oldu. Ceki beyin güzel yaklaşımı ve farkındalık oluşturması, kendimizi sorgulatması ise güzel bir detay oldu. Ekipçe emeğinize sağlık.
15/08/2023
Özge Güner
İK - İşe AlımUzmanı - CW- Enerji
Hem farkındalık kazandıran hem de başkasına dair kaçırabileceğim detaylara dair görü kazandıran, oldukça verimli ve keyifli bir eğitimdi. Eğitmenimizin enerjisi muazzamdı... Teşekkür ederim :)
14/08/2023
Gamze Alıcı
Müşteri Temsilcisi - Bolero Çorap
Thomas bana insanlara bakış açısını öğretti ve kendimi tanımama yardımcı oldu. İş hayatında müşteri profillerini ayırma ve onlara nasıl bilgiler vermem gerektiğini öğretti. Hayata bakış açısını ve hayatı anlamaya yardımcı oldu.
07/08/2023
Ali Çelik
Satınalma - Submed
Eğitmenin konuya hakimiyeti gayet iyiydi, süreyi verimli kullandı. Kelimeleri ve cümleleri dans eder gibi kullandı. İnteraktif bir eğitimdi. Örneklemeler çok iyiydi, arttırılabilir.
31/07/2023
Umut Uluhan
Satınalma - Fatih Ökçe
İletişim adına düşünsel farkındalığımı arttırdı. Güçlü ve zayıf yönlerimin belirlenmesi adına keşifte bulundum.
31/07/2023
Eslemnur Başkaya
Satınalma Yardımcısı - Fatih Ökçe
Kendimi tanımak ve etrafım ile olan iletişimimde altın kuralları öğrenmek beni, düşünmeye ve kendimi geliştirmememe yardımcı oldu.
24/07/2023
Ahmet Seçkin Çetinkaya
Maliyet ve Performans Yöneticisi - Bolero Çorap
Eğitim müthiş eğlenceli ve faydalıydı. Farkındalığımızı ve bakış açımızı değiştirdi. Aşırı memnun kaldım.
05/07/2023
İlker Karabulut
Güneydoğu Avrupa Bölge Direktörü - Macdermid
Sunum Teknikleri Eğitimi'ni almadan önce; acaba bu eğitim öncelikli almamız gereken eğitim midir, şeklinde bir soruyu kendime sormuştum. Ancak eğitimin sonunda, bizlerin gerçekten bu eğitime ihtiyacımız olduğunu anladım ve herkes ile aynı düşündüğümü düşünüyorum. Ayrıca Ceki Bey'in eğitimi daha verimli hale getirmek için kullandığı teknikler de eğitimi bir o kadar verimli kılmıştır.
15/06/2023
Yüksel Kaymakçı
Ceki Bey anlatılmaz, eğitime katılmanız gerekir. HARİKA...
15/06/2023
F. Zeynep Öztürk
Kurumsal İşler Uzmanı - Toyota Boshoku Türkiye
Eğitim boyunca Ceki Bey, hayattan örneklerle eğitimi renklendirdi. Bu sayede öğrendiklerimizin çok daha kalıcı olacağını düşünüyorum. Teşekkür ederiz.
12/06/2023
İrem Orhan
İ.K. Uzman Yardımcısı - Core Elektronik
Her şey çok güzel ve eğlenceliydi. Özellikle kişilik analizini işe alım kısmında kullanmak istediğim bir uygulama oldu.
09/06/2023
Cennet Ertuğrul
Test, Deplayment, Support Engineer - Argela Yazılım Bilişim Hizmetleri A.ş.
Eğitim tam anlamıyla çok verimli ve keyifli geçti. Konuların gerçek hayatla birleştirilmesi, gerçek hayattan kesitler verilmesi çok kıymetliydi. Kişisel envanter testleriyle, kendimizle yüzleşmemiz eğitimin en güzel yanıydı. Eğitmenimizin hakimiyeti ise mükemmeldi. Her şey için çok teşekkürler.
09/06/2023
Cem Erdoğmuş
Özel ve iş hayatına dair, gerçek konu ve örnekler ile çok faydalı bir eğitim oldu. Edindiğimiz bilgileri hayatımıza yansıtmaya çalışacağız. Ceki Bey'e cana yakın, sinerjik yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.
07/06/2023
Rabia Türküm
Yazılım Geliştirici - Toyota Boshoku Türkiye
Eğitimin başında yapılan sunum ile eğitim sonrası yapılan sunum arasındaki fark, eğitimin ne kadar başarılı olduğuyla alakalı. '' Doğal '' ve '' İletişim '' kelimeleri üzerine sunum sırasındaki her adımda nasıl olmalıyızı öğrendik. Emeğinize sağlık, teşekkürler.
06/06/2023
Ayhan Ozcan
Müdür - Pondera
Kurumsal hedeflerimizi gerceklestirme yolunda ekibimizin her bir uyesinin katikisi cok onemli. Bu minvalde en uygun calisma ortamin yaratilmasi ve calisanlarimizin kisisel gelisimlerinin desteklenmesi kurumsal degerlerimizden biridir. Thomas Sistemi`ni, gerek bu konuda gerekse diger insan kaynaklari uygulamalarimizi destekleyen stratejik onemde bir arac olarak goruyoruz.
05/06/2023
Furkan Altun
Organizasyonel Gelişim Uzman Yrd. - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş.
02.06.2023 tarihinde “Özlem Gürdal Hocam”’ dan Performans Yönetimi Eğitimi aldım, Halihazırda kendi şirketimiz ile uygulamış olduğumuz bir PYS vardı ancak bu eğitim ile birlikte nerelerde eksik yaptığımızı ve hangi konular üzerinde daha çok yoğunlaşmamız gerektiğini net bir şekilde anlamış oldum, Değerli katkılarından dolayı Özlem Hocama ve Thomas Türkiye’ye çok teşekkür ederim.
1 2 3 48