Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 703 Yorum

Yorumlar

21/02/2024
Ömer Alper Reel
Safety & SPS - Schmitz Cargobull
Eğitimin interaktif olmasından dolayı, verimli ve dinamikti. Verilen örnekleri profesyonel hayatıma uyarlayabileceğim için eğitimden memnun kaldım.
21/02/2024
Özge Çolpan
Ticaret ve Müşteri İlişkileri Uzmanı - Marport
Kendini tanımak ve farkındalık oluşturmak konusunda oldukça etkili bir eğitim oldu. Enerjiniz ve hayatımıza etki sağlayacak bilgileriniz için teşekkür ederiz.
20/02/2024
HÜSEYİN KANTAR
Ceki Benalkabes'i tebrik ediyorum. İşini severek ve 4x4 yerine getiren ender insanlardan. Eğitim sürecinde hayatımıza katkı sunacak bir çok şey öğrendik. Thomas ailesine kocaman teşekkür ediyorum.
22/01/2024
Ali Yuma
Takım Lideri - Romatem
Eğitimin, başından sonuna kadar bağlayıcı ve dialog içerisinde bilgi akışının olması çok verimli oldu. Katkı sağladığını ve ihtiyaçlarımıza yönelik bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Çok teşekkürler.
10/01/2024
Ömer Faruk Kolbasar
İş Güvenliği Uzmanı - Schmitz Cargobull Treyler
Günün sonunda; iyi bir dinleyici olmadığımı fark ettim. Bu yönümü geliştirerek iş hayatında ve özel hayatımda karşılaştığım sorunları daha basit şekilde çözeceğimi düşünüyorum. Emeğinize sağlık hocam :)
29/12/2023
Neslihan Derebaşı
Kalite Müdürü - Castrol
Hem nezaketli, hem eğlenceli ve samimi tarzıyla Ceki Bey'i tebrik ediyorum. En keyifli ve katılımı yüksek eğitim oldu. Tek eksik, 2 gün yetmedi, devamı gelmeli...
29/12/2023
Tuğba Çakır
İthalat/İhracat Koordinatörü - Castrol
Eğitim ve eğitmenimiz tek kelimeyle harikaydı. Çok şey öğrendik bize katkısı büyük oldu. Özellikle ekip olarak çalışmanın hayatımızı ve işimizi nasıl etkilediğini öğrendik. Değerli hocamızla bir sonraki eğitimleri dört gözle bekliyorum. Teşekkürler
25/12/2023
Ayşe Tuncer
Gişe Personeli - Alanya Teleferik
Mükemmeldi, akıcı ve anlaşılırdı. 2 günde alabileceğimiz maksimum faydalı bilgileri aldık...
25/12/2023
Murat Uslu
Teknik Satış Mühendisi - Würth Elektronik
Hayata bakış açınızın değişmesini istiyorsanız; pencereden dışarı çıkıp keşifler yapmak, sınırlarınızı genişletmek istiyorsanız mutlaka bu eğitimi almalısınız. Ceki Hoca'mın bilgisi, tecrübesi ve harika anlatımı ile size iyi bir yol gösterici olacaktır. Her şey için çok teşekkürler...
14/12/2023
Aslı Kök
İnsan Kaynakları Müdürü - Schmitz Cargobull Treyler
Standartların dışında bir eğitimdi. Sunum, anlatım tekniği, ortamı canlı tutma, katkıları çok fazlaydı. Keyifli bir eğitim oldu. Thomas'la, Ceki'yle devam. Çok teşekkür ederiz.
13/12/2023
Görkem Kaymaz
Satış Sorumlusu - Duyaroğlu Boya
Eğitim, amacına uygun hazırlanmıştı. Eğitim süresi boyunca eğitmenden kopamadık. Eğitmenin anlatış şekli, katılımcıları konuya dahil etmesi hepimizi diri tuttu. Teşekkürler
13/12/2023
Duygu Kahraman
Eğitmen - Dowaksa
Eğitim içeriği ve oyunlar, konuyla ilgili düşüncelerin akılda kalıcılığını sağladı. Ekip adına verimli geçtiğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ceki Bey'e saygı ve sevgilerimle. Teşekkürler
07/12/2023
Özlem Gerguş
Proje Koordinatörü - HeliCo Tercüme
Klişelerden uzak, aynı zamanda yol gösterici ve farklı bakış açıları sunan bir eğitimdi. İnteraktif içerikler ve örnekler sayesinde anlatılanları daha çok içselleştirebildiğimi düşünüyorum. Ceki Bey'e teşekkürler.
07/12/2023
Beyhan Tellioğlu
İş Geliştirme Müdürü - Energy Pool Türkiye
Kişisel olarak farkındalık arttırıcı ve bilinçlendirici keyifli bir eğitim oldu. Özlem Hanım'ın pozitif ve eğlendirici yaklaşımı, süreci ve takibi kolaylaştırdı.
04/12/2023
Erdem Erverdi
Raporlama Yöneticisi - MR İşletme
6 Şapkalı Düşünme Tekniği Eğitimi çok faydalı oldu. Eğitmenimize teşekkür ediyorum.
04/12/2023
Metin Şenol
Müdür - Loomis
Eğitimin son derece faydalı ve eğlenceli geçtiğini düşünüyorum. Teşekkürler...
04/12/2023
İlker Karabulut
Bölge Direktörü - Macdermid
Eğitim, hem içerik olarak hem de interaktif yapısı ile verilmek isteneni çok net bir şekilde sunan bir eğitim olmasıyla birlikte, Ceki Bey'in eğitimi canlı tutması ve öğretici uygulamalı oyunları ile maksimum verime ulaşmıştır.
28/11/2023
Eylem Kırmızıgül
Kalite Kontrol Sorumlusu - Bolero Çorap
Eğitim çok başarılıydı. Bakış açımıza inanılmaz pencereler açtı. Sorun çözmede odak noktalarımız çoğaldı.
28/11/2023
Şebnem Kurt
Bevir/Admin - Sango Otomotiv
Sürükleyici, etkili bir eğitimdi. Günümüz çağı ve teknolojilerine yönelik verilebilecek iyi bir eğitimdi. Eğitim veren hocamıza ve emek harcayan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
22/11/2023
Serdar Işık
İş Veren - BMS
Eğitim, interaktif ve ekibi devamlı konunun içinde tutan bir tarzdaydı. Eğitim sonrası satış ekibimiz, bir birini daha iyi tanıdı ve daha candan iletişime doğru adım attı.
1 2 3 50