Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 258 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 652 Yorum

Yorumlar

03/03/2016
Mustafa Karabekmez
Yönetici Ortak - Ethic Hr
Thoması Tecih ettik çünkü: “Raporlarını anlamak için psikolog olmaya gerek yok. Açık ve anlaşılır. Özellikle mülakatlarda detaylı irdelenmesi gereken konularla ile ilgili destekleyici sorular, katma değer sağlayan bir hizmet. Web arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde adaylarımıza test gönderebiliyor, ne zaman teste başladığını ve tamamladığını monitor edebiliyoruz. Test dili ve rapor dilini ayrı ayrı seçebilmek ise müthiş bir fırsat!”
02/03/2016
MERVE AKAN KAYA
İnsan Kaynakları Sorumlusu - MOPAK A.Ş
Lider kimdir? Nedir? Lider olunur mu? Lider mi doğulur? Tüm sorularımızın cevabını bulduğumuz, liderliğimizi keşfettiğimiz güzel bir eğitim ve gün olacağını umuyorduk, umduğumuzu fazlasıyla bulduk :) Eğitime katılanlar Kayıkçı ve Akvaryum hikâyesini herkese uygulamaya çalışıyor, “Bugün seni çok ‘S’ gördüm” cümlelerini kullanıyor. Güzel geri dönüşler aldığımız bir eğitim oldu eğitmenimize eğlenceli ve güzel sunumu için çok çok teşekkür ederiz.
17/02/2016
Öznur Lawrie
Satış & Pazarlama Müdürü - Set Teknik
Satış ekibi olarak hem kendimizi, hem birbirimizi hem de müşterilerimizi daha iyi tanımamız için gerekli olan bilgileri, sıcak ve rahat bir anlatım tarzıyla eğitmenimizin yorumlarıyla alarak, güzel bir eğitim günü geçirdik.
17/02/2016
Nevruz Balkan
Direktör - Enerji Çözümleri
Yapılan analiz sonrası herkesin eksikliklerini görüp, kariyeri açısından iyileştirmeler sağlayacağı bir eğitimdi. Bu sayede daha mutlu bir iş-özel hayat kontrolü yapabileceğimizi düşünüyorum.
17/02/2016
Barış Ziya Kaya
İk Müdürü - Zenith Gemi
Eğitimin yeterliliği maksimum seviyedeydi. Sunum ve içerik iyi, eğitmenin konuya hakimiyeti ise fazlasıyla yeterliydi. Verilen eğitimden çok memnun kalındı. Teşekkürler.
10/02/2016
Akçansa İK Ekibi
İK - Akçansa
Ekip olarak katıldığımız en akıcı, faydalı ve interaktif bir eğitim oldu. Keyifli zaman için çok teşekkür ederiz.
01/02/2016
Onur Doğru
Eğitim yararlı ve keyifli geçti. Özellikle davranış analizi kısmının gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.
20/01/2016
Fatmagül Çakıltepe
Eğitim Danışmanı - Kültür Temel Lisesi
Çok bilgilendirici, tek kelime ile anlatılacak olursa MÜKEMMEL bir eğitimdi. Bu eğitimden sonra zaten var olan özgüvenim daha da arttı. Eğitmenin mükemmel bir sunum tarzı vardı, süre keşke hiç bitmeseydi.
20/01/2016
Ayşe Bilici
Eğitim Danışmanı - Kültür Eğitim Kurumları - Ankara
İnsanları ve davranışlarını tanımamda katkısından dolayı Thomas Danışmanlık Şirketine ben ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Bizlerde farkındalık yaratan hocamıza emeğinden dolayı minnettarız. Samimiyeti ve içtenliği ile zevkli geçen eğitim için kendisine sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.
25/12/2015
Uğur Temur
Müdür Yardımcısı - Kültür Temel Lisesi - Levent
Alışılagelmişin dışında bir sunum olmasından ötürü öncelikle tüm günümü verdğim için hiç pişmanlık duymadım. Eğitmenimizin sunuş şekli, iletişimi, yaklaşımı ve hakimiyeti olağanüstüydü. Tüm eğitimlerin böyle olması dileğiyle... :)
25/12/2015
Şebnem Dendeş
Müdür Yardımcısı - Kültür Temel Lisesi
Saat 10:00 da başlayan eğitimin bu kadar kısa sürede bu denli katkılar sağlayabileceğini tahmin edemezdim. Bize katmış olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Herkesin katılması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum, devamının gelmesini çok isterim. Eğitimin sonunda ayakta alkışladım. Sevgiyle kalın.
25/12/2015
Metin Ertekin
Eğitim Danışmanı - Kültür Temel Lisesi - Avcılar
Hocamız, gün boyu verdiği eğitimle yaptığım işi daha çok sevmeme yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim. Farkındalık yaratan bir eğitimdi.
21/12/2015
Gözde Elibol
Proje Müdürü - THY Do&Co İkram Hizmetleri
Oldukça faydalı bir eğitimdi. Fakat ders notlarının önceden verilmemesi dersten kopmama neden oldu. (Not almak için konsantrasyonum bozuldu) Eğitmen oldukça etkiliydi.
21/12/2015
Gökhan Cura
İnsan Kaynakları Uzmanı - Lodos Teknik A.Ş.
Beklediğimden daha verimli ve heyecanlı bir eğitim oldu. Katma değeri yüksek eğitimin verilmesi kişisel gelişimime çok faydası oldu. Teşekkürler
21/12/2015
Eyüp Mustafa Erdoğan
Dizayn Sorumlu Mühendis - Best A.Ş.
Renkli ve öğretici bir gün oldu. Kendimi ve etrafımdakileri tanımak için yeni bir perspektif kazandığımı düşünüyorum. Önümüzdeki dönemde burada konuştuklarımızı iş ve özel hayatımda kullanmaya çalışacağım.
21/12/2015
Adem Güler
Genel Müdür - Gezairi Transport
Kendimi tanımamda bana yardımcı olan bu güzel sunum ve eğitim için eğitmenimize teşekkürler.
21/12/2015
Ahmet Kerem Köseoğlu
Sorumlu Mühendis - Best A.Ş.
Kişinin kendisini tanıma ve iş arkadaşlarını tanıma da yol gösterecek, mutluluk seviyenizi ve insanlara bakış açınızı geliştirebileceğiniz bir eğitim. Her kesimden çalışanlara çok faydalı olacağına inanıyorum.
21/12/2015
Gaye Sağlam
Eğitim Yöneticisi & Test Mühendisi - Siemens
Hocamızdan daha önce stres ve zaman yönetimi eğitimi alıp davranış profillerini öğrenmiştim. Şimdi ise yönetim ve liderlik alanında nasıl davrandığımı anlamak ve kendimi bu alanda daha detaylı analiz etmemde çok faydalı bir eğitim oldu. Eğitmeni tavsiye ederim. Akıcı ve rutin olmayan bir eğitimdi. Örneklemeler ve uygulamalar çok eğlenceli ve eğitime yönelikti.
21/12/2015
Seyit Çimenbiçer
Satış Yöneticisi - Epsan Plastik A.Ş.
Kendimi tanımamda, güçlü ve zayıf yanlarımı tanımamda faydalı oldu. Eğitim öncesi yapmış olduğum kişilik testi sonucu eğitimde doğru olarak çıktı. Aldığım bilgileri çalışma hayatımda uygulayabilir, astlarıma yaklaşımımı ve iş yaptırımını tecribelerime göre yönetebilirim.
15/12/2015
Özge Akbaba
Çağrı Merkezi & Yazılım Destek Yöneticisi - Ünivera Bilgisayar
Eğitmenin konuya hakimiyeti, güncel ve dikkat çekici örnekleri ile interaktif bir eğitim geçirdim. Farklı ve geniş bakış açısı kazanmış oldum.
1 24 25 26 27 28 47