Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 255 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 475 YorumDecathlon
Suay Büyükbayram / BodyBuilding Retail Supplier
Bugün gerçekleştirdiğimiz eğitim zamanla unuttuğumuz püf noktalarını tekrar hatırlamama yardımcı oldu. Bu zorlu süreçte yüzyüze bu eğitimi alabilmek daha farklı hissettirir miydi? Bence hayır cunku eğitime olan hakimiyetiniz ve her birimizi eğitime katılmaya teşvik etmeniz bende eksiklik hissiyatı oluşturmadı :)


Bıçakçılar
Edanur Pamir / IK Uzman Yardımcısı
Özlem Hanım Merhaba, Gerçekten çok keyifli ve verimli bir eğitim geçirdik, uzun olmasına rağmen modumuz düşmeden her söylediğinizi kopmadan dinledik.Önerdiğiniz her şeyi not aldım ve mutlaka uygulama koyacağım. Bazıları için çok hızlı aksiyon alacağım. Eğitmenliğinizi layıkıyla yerine getiriyorsunuz, ayrıca enerjiniz karşı tarafa fazlasıyla geçiyor. Sizi tanıdığım için çok memnun oldum umarım başka eğitimlerde yine görüşme fırsatımız olur.


PFW Havacılık Sanayi
Merva Uzyıldırım / İK İş Ortağı
Ceki Bey'den "Çatışma Yönetimi" eğitimi alma fırsatımız oldu. İnteraktif, paylaşımcı ve eğlenceli geçen eğitim için teşekkür ederiz. Online eğitime karşı bakış açımız değişti.


Nun Vakıf
Furkan Bulat / IK Uzman Yardımcısı
Sevgili Özlem hocamıza eğlenceli ve interaktif eğitim yöntemi, profesyonelce hazırlanmış sunumları, sıcakkanlılığı ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Sayenizde uzun bir eğitimi hiç sıkılmadan ve maksimum verimle almış olduk. Bir kere daha çok çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.


Bestseller
Selen Yurdakul / İnsan Kaynakları Uzmanı
Ceki Bey'in etkileyici, sistematik ve neşeli anlatımıyla Thomas Kişilik Envanteri Eğitimi işe alımlarda örgüt kültürüne ve görev analizine en uygun adayı seçmek ve mevcut personel ihtiyaçlarının analizi konusunda uzmanlaştıran, 'keşke daha önce öğrenseydim' diyebileceğiniz, saatlerin su gibi akıp gittiği bir eğitim. Ceki Bey'e emekleri için çok teşekkür ederim.


NSK
Gulce Sumeralp / Müşteri Hizmetleri
Ah canım Ceki, kimsenin sormadığı soruları sordu bana... Çok kıymetli bilgilerini paylaştı, hiç farketmediğim detayları görmemi sağladı. Sabrın ve katkıların için cok cok tesekkürler.


Hepsiburada
Özge Şanlıoğlu / İnsan Kaynakları Müdürü
2 gün boyunca inanılmaz keyifli bir eğitim geçirdik. Online eğitimler verimli olmaz diye asla düşünmemeli Ceki Bey'in enerjisi online platformdan dahi hissediliyor.


Tulipack Ambalaj
Gizem Türk / IK ve İdari İşler Sorumlusu
“Thomas’ın hizmetlerini işe alımlarda kullanmak ve mevcut ekibimizin kişisel gelişimini takip edebilmek adına tercih ettik. Tercih etme sebebimiz; bugüne kadar kullanmış olduğumuz testlere göre çok daha çeşitli olması, eğitimlerin şirkete özel/uyarlanabilir olması ve firmanın sonuç ve çözüm odaklı yaklaşımı olmuştur. Bundan sonraki süreçte mevcut kadromuzun analizinde ve işe alımlarda Thomas’ı sürekli kullanmaya devam edeceğiz.”


Arma Bağlantı Sistemleri
Elif Adıgüzel / IK Sorumlusu
Mevcut personellerimizin kariyer rotasını belirlemek ve işe alımlarda organizasyonumuza, yapılacak işe en uygun adayı seçebilmek için kişilik envanteri uygulamalarından yararlanmak istedik. Yaptığımız araştırmalar neticesinde; kısa zaman – yüksek verim denklemi nedeniyle Thomas’ı öneren birçok profesyonelle karşılaştık ve Thomas’ı tercih etme kararı aldık.


Evofone
Eren Özbilgin / Bölge Müdürü
Herşey çok güzeldi. Eğitmen harika bir anlatım yaptı. Teşekkürler.


Progıda Tarım Ürünleri A.Ş.
Taner ÖZ / Üretim
İletişim ve Liderlik eğitimi... İletişimin sihri Ceki Bey'den :) , liderliği uygulaması bizden... Yardımların, önerilerin ve ilhamın için teşekkürler Ceki:) Tekrar görüşmek üzere...


PROGIDA TARIM ÜRÜNLERİ A.Ş.
ELVAN KARADENIZ / EDA AKŞAN / TEDARİK ZİNCİRİ - KALİTE GÜVENCE
Bu hafta aldığımız Iletişim ve Liderlik eğitimi bizim için Online olarak bir ilkti. Aslında nasıl bir ruh olur acıkcası çok merak ettik ama inanılmaz eğlendik. Ceki bey diyemeyeceğiz çünkü o kadar sıcak , o kadar enerjik, o kadar bizden ki ona direk Ceki demek istiyoruz. Bizi ekrana kilitledi, konuların içine canlı canlı aldı ve yeri geldi birazda kendi içimizde düşünmeye sebep oldu. Herkes kendi iç hesaplaşmasınıda yaptı diye düşünüyoruz Cekiyi dinlerken :) Herkese tek tek isim ile hitap etmesi bizi ayrı etkiledi ve konulardan uzaklaşmamamızı sağladı. Eğitim sonunda kendimize aldığımız cümlelerimizi uygulamaya başladık haberiniz ola :) Bir sonraki eğitimde görüşmek üzere.


Hepsiburada
Özge Şanlıoğlu / IK Müdürü
Thomas’ı uzun yıllardır kullanıyorum. Diğer envanterlere göre daha yalın ve anlaşılır bir dili olması sebebiyle tercih ediyorum. Bununla birlikte envanter sonuçlarının tamamı mülakat sonuçlarının çıktılarını destekler nitelikteydi. Adaylarla ilgili karar aşaması ya da eğitim çıktılarıyla ilgili oldukça yönlendirici oluyor.


MESA Imalat San. ve Tic. A.S.
S KILIC / Uluslararası İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Şefi
Thomas Türkiye ile referanslarından ve özellikle de Ceki Bey hakkındaki yorumlardan yola çıkarak Satış Eğitimi programına dahil olduk. Program kapsamında katılımcılara hepimizi sağladığı bilgiler ve doğruluk payıyla oldukça şaşırtan envanter testi de uygulandı. Pandemi nedeniyle online alacağımız eğitimin verimi konusunda endişe duymuş olsak da, Ceki Bey'in yüz yüze eğitimi asla aratmayan enerjisi, yüksek iletişim gücü, samimiyeti, nezaketi, tarzı ve bize sadece satış alanında değil hayatımıza da olumlu etkileri olabilecek sunduğu bilgilerle tercihimizin en doğru tercih olduğunu görmüş olduk. Farklı departmanlardan mesai arkadaşlarımızın katılımıyla gerçekleşen 2 günlük eğitim süresince heyecanımızı ve ilgimizi hep en üst noktada tutmayı başaran, ekibimizin hem iş hem sosyal hayatında büyük ölçüde faydalanacağı çok değerli bilgileri bizimle paylaşan, tüm nezaketi ve eğitimciliğe verdiği önemle her fırsatta sunabileceği her türlü bilgiyi sunan Ceki Bey'e ve onun vasıtasıyla Thomas Türkiye'ye çok ama çok teşekkür ediyoruz. Umuyoruz bir başka eğitimde yeniden bir arada olabiliriz.


Adin
Harun Akdağ / Sürekli İyileştirme Sorumlusu
SADECE EĞİTİM SUNUMUNUN PAYLAŞILMAMASI DIŞINDA HERŞEY GAYET İYİYDİ. ÖZELLİKLE ÖZLEM HANIM İLE YAPILAN EĞİTİM ÇOK ZEVKLİYDİ. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER...


Data Boss
Merve Korkmaz / IK Müdürü
Yaklaşık 9 senedir insan kaynakları alanında çalışıyorum. Bu süreçte farklı kişilik envanterleri kullandım;ancak Thomas’tan aldığım verim diğerlerinin çok üzerinde. Meslektaşlarıma öneririm.


Üçay Mühendislik
Volkan DEMİR / Teknik Akademi Koordinatörü
Ceki Bey ile çok değerli bir okadarda eğlenceli bir eğitimi tamamladık. Gelişimimize katkılarınız için teşekkürler Ceki, teşekkürler Thomas.


ONTEX TÜKETİM ÜRÜNLERİ
ÖZLEM BERKE / KALİTE MD.
Açıkcası İletişim Eğitiminin bende bu kadar farkındalık yaratacağını düşünemezdim bu eğitimden önce. Ceki bey'in tüm ekibi eğitimin içinde tutması, verdiği örneklerin konuyu kafada hiç bir soru işareti bırakmadan tanımlaması, yaptırdığı çalışmaların bizlerde bıraktığı etki gerçekten harikaydı. Şimdi çalışma arkadaşlarımla iletişim kurarken verdikleri tepkileri daha iyi anlıyorum ve nasıl karşılık verirsem daha başarılı bir sonuca ulaşırız farkındayım artık. Umarım bunun gibi başka eğitimlerde de birlikte çalışma fırsatını yakalarız. Tteşekkürler


Vişne Madencilik
Merve Eser / Çevre Mühendisi
Beklentimizi karşılayan ve etkinliklerle eğlenceli bir eğitim oldu.


Trend Gyo
Mina Çelik / IK Sorumlusu
Eğitmenin sunumu ve iletişimi mükemmeldi.Eğitmenimizin emeğine sağlık.En kısa sürede kendisiyle tekrar çalışmak dileğiyle.