Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 249 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 466 YorumÜçay Mühendislik
Volkan DEMİR / Teknik Akademi Koordinatörü
Ceki Bey ile çok değerli bir okadarda eğlenceli bir eğitimi tamamladık. Gelişimimize katkılarınız için teşekkürler Ceki, teşekkürler Thomas.


ONTEX TÜKETİM ÜRÜNLERİ
ÖZLEM BERKE / KALİTE MD.
Açıkcası İletişim Eğitiminin bende bu kadar farkındalık yaratacağını düşünemezdim bu eğitimden önce. Ceki bey'in tüm ekibi eğitimin içinde tutması, verdiği örneklerin konuyu kafada hiç bir soru işareti bırakmadan tanımlaması, yaptırdığı çalışmaların bizlerde bıraktığı etki gerçekten harikaydı. Şimdi çalışma arkadaşlarımla iletişim kurarken verdikleri tepkileri daha iyi anlıyorum ve nasıl karşılık verirsem daha başarılı bir sonuca ulaşırız farkındayım artık. Umarım bunun gibi başka eğitimlerde de birlikte çalışma fırsatını yakalarız. Tteşekkürler


Vişne Madencilik
Merve Eser / Çevre Mühendisi
Beklentimizi karşılayan ve etkinliklerle eğlenceli bir eğitim oldu.


Trend Gyo
Mina Çelik / IK Sorumlusu
Eğitmenin sunumu ve iletişimi mükemmeldi.Eğitmenimizin emeğine sağlık.En kısa sürede kendisiyle tekrar çalışmak dileğiyle.


Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş
Mehmet Gökmen / IK Uzmanı
Eğitmen Banu hanım çok eğlenceli ve güzel bir eğitimci. Teşekkür ederiz.


Demir Export
Şule Bayhan / Kıdemli Satış Uzmanı
Kendinden başka değiştirebileceğin hiç kimse yoktur. Çok teşekkürler. Keşke her ay buluşsak :)


Tomra Sorting
Melek Akdeniz / Service Administrator
Eğitim, karşınızdaki insanı tanıma da, isteklerini anlama da çok büyük bir yardımcı. İletişimde önyargısız dinlemenin önemini anlayıp, kendimizi de değerlendirip değiştirmeye büyük katkısı oldu.


Barem Ambalaj
Gamze Hamarat / Sekreter
Çok sıcak bir ortamda asla sıkılmadan zayıf yönlerimizi ortaya çıkaran bir eğitimdi. Teşekkür ederim.


EKON Endüstri İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Ayhan ÖZCAN / Proje Yöneticisi
Mevcut gizli gündemi iletişim sıkıntıları olan; "C"zengini,"I" fakiri çok zor bir gruba harika bir eğitim verdi, Ceki Bey. Eğitime zorla gelen yöneticilerin, ertesi gün "bir sonraki eğitim ne zaman?" diye sormaları eğitimin ne kadar etkili olduğunu gösterdi. Teşekkür ediyor ve bir sonraki eğitimde tekrar görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.


Castrol - BP
Burcu Osmanağaoğlu / Yönetici Asistanlığı
Çok verimli ve keyifli bir eğitimdi. Çantama çok faydalı bilgileri ekleyerek dönüyorum evime. Çok çok teşekkürler!


Manpower
Başak Mutlu Benli / Danışman
Bizi eğitimin içine katarak, çok yerinde örneklerle ve rolplayler ile net, kısa ve öz amacına ulaşan bir eğitimdi. Hayata dair kullanabileceğim hap bilgilerle kattığınız değer için teşekkür ederim. Başka eğitimlerde görüşmek dileğiyle :))


Şölen Çikolata
Hazal Sarıgül / Kalite Güvence Yöneticisi
Eğitim keyifli ve akıcıydı. Ekibe iletişimin gücünü, dinlemenin ve soru sormanın önemini öğretti. Dinlediğimizin ve anladığımızın farklı olabileceğini, varsayım ve gerçekliğin farkını tadarak, yaşayarak gördük. Sabah eğitim odasında 1 kişi sunum yapıyordu, çıkışta ise 16 kişi.


CMA CGM
Özlem Tanzer / İK Uzmanı
Eğitmenin bilgisi ve konuya hakimiyetinin yanı sıra katılımcıların anlaması için verdiği örnekler konuyu oldukça pekiştiriciydi. Bütün katılımcıların interaktif şekilde eğitime katılmasının sağlanmasının, eğitimin verimliliğine katkısı çok yüksek olmuştur. Katılımcıların dikkatini sürekli canlı tutmakta oldukça başarılı olan eğitmenimiz, keyifli bir eğitim deneyimi yaşamamızı sağlamıştır.


Mia Anaokulu
Aysun Aydın / Müdür
Özlem hanımdan daha iyisi olamaz benim için. Bilgisi, enerjisi, psikolog yanı, koçluğu, zekası, duygusal zekası, iletişimi, yardımcı olmaya çalışmasının içtenliği çok ender kişilerde sayılabilecek özellikler. Çok teşekkür ederim. Çok faydalı oldu yaşamıma.


THY Teknik
İsmail Güven / Uzman
Eğitim sunumu ve akışı güzeldi.Başarılı bir eğitimdi. Teşekkürler.


Bantaş
Arzu Tuncer / IK Müdürü
Oldukça faydalı, örneklerle konuyu pekiştiren, zamanı çok verimli kullandığı bir eğitim oldu. Devamı dileğiyle, teşekkür ederiz.


Enerjisa
Damla Uygur İstif / İK
Hayatın içinden örneklerle teorinin de akılda kalması sağlandı. Bol uygulamalı olması aktif olarak katılmamıza, farkındalığımızın artmasına imkan tanıdı.


Barem Ambalaj
Hakan Demirsar / Üretim Müdürü
Son derece faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Bir yönetici olarak doğru bildiğimi düşündüğüm birçok davranışın aslında yanlış olduğunun farkına vardım. İleriye dönük aldığım eğitimdeki notları ve uygulamaları güncel yaşantıma uygulayacağım.


Öz Pres A.Ş.
Selçuk Kaveci / Fabrika Müdürü
Hayat boyu öğrenemeyeceğim önemli bilgileri bu eğitim sayesinde öğrendim ve bana çok katkı sağladı. Bundan sonraki hayatımdaki davranışlarımda önemli değişiklikler olacak.


Matasan / Özpres A.Ş.
Ceyda Kosif / Firma Ortağı
Eğitmenin konuya hakim olması ile ekibi sürekli canlı tutması eğitimin tüm konularının iyi bir şekilde anlaşılmasını sağladı. Bizim işimizin alanıyla da örneklerin pekişmesi firmamız için önemli bir ileriye dönük geri dönüşüm alacağımızdan eminim.