Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 703 Yorum

Yorumlar

14/08/2017
İrem Sude Bağ
Dolu dolıu sohbet tadında bir eğitim. Saatlerin nasıl geçtiğini anlayamadık. Seni sana daha iyi anlatamazlardı. Oldukça eğlenceli ve başarılı bir program.
28/07/2017
Damla Er
İç Satış - Trelleborg
Çatışma Yönetimi eğitimi benim için faydalı bir eğitim oldu. Burada öğrendiklerimi hem iş hayatımda hem günlük hayatımda kullanacağımı düşünüyorum. Teşekkürler.
18/07/2017
Serhat Ağan
Üst yönetim temsilcisi, satış direktörü ve mali işler direktörü ile katıldığımız eğitimin firmamızın insan kaynakları vizyonuna büyük bir katkı yaptığı muhakkaktır. Diğer eğitimlerinizi takip ediyor olacağız.
18/07/2017
H. Eren Özturna
Satış - Akar Rulman
Eğitmenimizin güler yüzü ve pozitif motivasyonu ile çok eğlenceli bir eğitim programıydı. Test sonuçlarımızın gerçekten kişilik özelliğimizi yansıttığını açık bir şekilde yaşayarak gördük. Katkılarınız için teşekkürler.
20/06/2017
Hüseyin Susam
Genel Müdür - Esla English Academy
Engin Bey'in işine hakimiyeti ve eğitim konusundaki tecrübesi eğlenceli bir eğitim olmasını sağladı. Üzerine değinilen konular oldukça faydalıydı.
20/06/2017
Dilek Bozsüt
Thomas tercih sebebim, Kişilik envanter testlerinde en kapsamlı ve doğru yorumları uygulamanızdan alabiliyor olmamdır.
10/06/2017
Hümeyra Çetinceviz
İdari İşler Müdürü - Hasbiotech
Eğitmenin anlatımı ve sunumu ile tüm beklentilerimizin yüzde yüz karşılandığını, almış olduğumuz hizmete ve tüm detaylara ilişkin yeterli bilgiye eğitim sonrasında sahip olduğumuzu söyleyebilirim. Farklı konularda eğitimlerin devam edeceği kanaatindeyim.
10/06/2017
Ceren Sezen
Diş Hekimi - Medical Park
Çok güzel bir eğitimdi. Teşekkür ederim. Diğer eğitimlere katılmayı dört gözle bekliyorum. Eğitmenimize gösterdiği ilgi ve sunumu için ayrıca çok teşekkür ediyorum.
30/05/2017
Gülderen Ersoy
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Orma Orman Mahsulleri İntegre San ve Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları ve insanlarla sağlıklı iletişim kurabilmek adına kesinlikle gerekli bir konu.Kişiler arası iletişimin sağlıklı olması adına ve çalışan personellerin çalışma alanlarının sağlıklı olması adına herkesin alması gereken bir eğitim.
29/05/2017
İpek Akıncı
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Tadım
Kişisel gelişimime katkı sağlayan en iyi eğitimdi. Teşekkürler.
29/05/2017
Burhan Pınarbaşı
Çok değerli, öğretici ve başarılı bir eğitim günü oldu. Program, içerik, bilgi, materyal, sınıf hakimiyeti, zaman yönetimi mükemmeldi. Şirkete ve çalışanlarıma çok katkısı olduğunu düşünüyorum. Yeni eğitimlerde yeniden bir arada olmak isteriz. Eğitmenimize emeğinden ve sabrından ötürü sonsuz teşekkür ederim. İyi ki tanıdık sizi, minnettarız.
09/05/2017
Burcu Erim
Müşteri Temsilcisi - CCL Label
Eğitim çok keyifliydi. Eğitmen katılımın olmasını sağladı. Sunum ve iletişim mükemmeldi. Teşekkürler :)
09/05/2017
Elif Aliyagiç
İK ve Gelişim Sorumlusu - Teknorot Otomotiv
Eğitimde davranış modellerini ve grafikleri net bir şekilde okumayı öğrendik. Verilen mesajlar ve açıklamalar netti. Eğitmen verdiği örnekler ve samimi iletişimi ile katılımcıları zinde tuttu. Eğitim sonrası öğrendiğimiz bilgileri iş süreçlerimize adapte edeceğimizi düşünüyorum.
09/05/2017
Yeliz Karasu
İşe Alım ve Özlük Yöneticisi - Neutec
Thomas sistem eğitimi detaylı bir şekilde aktarıldı. Envanter analizinde grafik okuma konusu öğrenilmiş oldu. Eğitmen eğitimi interaktif işledi ve tüm soruları cevaplandırdı, konuya oldukça hakimdi.
02/05/2017
Dilara Akpınar
Workshop Asistan Şefi - Eataly
Ben çok memnun kaldım. Açıkçası uykum gelir diye düşünüyordum fakat çok dinamik ayrılıyorum. Katkı sağladığından eminim. Çok teşekkür ederim.
02/05/2017
Serdal Tekeli
Günlük ve iş hayatında uygulanacak önemli detaylara haiz oldum.
02/05/2017
Aytaç Güven
Kurumsal Analiz ve Raporlama Yöneticisi - ABS Alçı
Şirket sunumlarını yapan biri olarak aldığım eğitim sonucunda sahneye olan hakimiyet, beden dili, sunum teknikleri gibi özelliklerimin olumlu yönde değiştiğini söyleyebilirim. Sunum yapan herkese tavsiye ederim.
02/05/2017
Hülya Ataman
Üye İlişkileri ve Yeşil Nokta Şefi - Çevko Vakfı
Eğitmenimiz Gülriz Hanım'dan tam günlük etkili sunum teknikleri eğitimi aldım. Öğrendiklerimin bundan sonraki sunumlarıma çok katkı sağlayacağı görüşündeyim. Çok teşekkür ederim.
28/04/2017
BAHAR BİRGÜL
EĞİTİM DANIŞMANI - GİİB A.Ş.
Personellerimizin almış olduğu "İletişim Eğitimi" ile birlikte farkındalıklarının arttığını gözlerinde görmek hayli sevindiriciydi. Eğitmenimizin anlatım tarzı oldukça akılda kalıcı ve eğlenceliydi. Beklenilenin üzerinde etkiler yaratan eğitmenimiz ve Thomas Türkiye ekibine çok teşekkür ederiz.
21/04/2017
Bülent Özgür
Satış Mühendisi - Sem Laboratuvarı
Eğitim sunuş, süre, içerik açısından beş beşlik idi. Teşekkürler.
1 20 21 22 23 24 50