Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 703 Yorum

Yorumlar

20/11/2017
Aylin Ergeneli
Doktor Asistanı - Dr. Gürkan Kayabaşoğlu
Eğitim sürecinin ve bilgilerin katkısından çok memnun kaldım. Eğitmenimiz, eğitim ortamımız çok eğlenceli ve keyifliydi. Emeği geçen eğitmenimize ve Thomas Türkiye'ye sonsuz teşekkürler.
08/11/2017
Ayşe Burcu Arslan
Firma Sahibi - ARS Danışmanlık
Eğitmenimizin işini sevmesi ve verdiği enerji daha interaktif eğitim ortamını sağladı. Anlatılan her hikaye, söz, örnek çok değerli ve kullanılabilir nitelikteydi. Sunumlar verilse daha memnun olurdum. Teşekkürler.
08/11/2017
Nur Türk
Üretim Planlama Uzmanı - Maquet
Farkındalık yaratan güzel bir eğitimdi.
08/11/2017
Celil Polat
Genel Müdür Yardımcısı - Polat Yol Yapı
Farkındalık yaratması açısından çok faydalı oldu. Güncel acil olmayan konuların nasıl da hayatımızı negatif etkilediği bilincine vardım. Çok teşekkürler.
08/11/2017
Sinan Demircioğlu
İnşaat Mühendisi - Polat Yol Yapı
Farkındalıklarımızı arttırdığınız için emeğinize teşekkür ederim. Bu sayede kendimizi tanıyıp zayıf yönlerimizle daha kolay başedebileceğiz.
08/11/2017
Dilan Çankaya
HR Manager - Stryker
Ceki, gözlem kabiliyeti ve yetkinliği ile insan kaynakları departmanı ve yönetim ekibimize yeni bir ufuk açarak büyük katkı sağlamıştır. Çok keyifli bir gün geçirdik, kendisine çok teşekkür ediyoruz.
08/11/2017
Nilay Arıcan
Kalite Mühendisi - Spig Soğutma
Her bireyin karakterini isimlendirmesini sağlayarak, kendimizi tanımamıza yardımcı olup, eksik yönlerimizi farketmemize yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Ekibimizin performansını arttırmamıza da yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkürler.
08/11/2017
Hazal Akyürek
Eğitim Sorumlusu - Aka Otomotiv
Kısıtlı zamanda harikalar yaratan eğitmenimize sevgi ve saygılarımızla :)
08/11/2017
Eda Işık
Mağaza Müdürü - Guess
İş hayatımda kullanabileceğim çok verimli bir eğitim oldu. Bunu en kısa sürede uygulamaya başlıyorum. Teşekkürler.
08/11/2017
Berna Gürsel
İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Müdürü - Okan Üniversitesi
İşe alım ve organizasyonel gelişimin en önemli eğitimlerinden biri olan Thomas Kişilik Envanteri eğitimini çok başarılı bir şekilde aldık. Bu eğitimin tüm ekibimize farkındalık yarattığını düşünüyoruz. Teşekkürler.
16/10/2017
Kubilay Çetinkaya
İş hayatımıza adapte ettiğimizde kendi kişisel gelişimimizi de olumlu yönde etkileyecek bir eğitim aldık. Ayrıca eğitmenimiz inanılmaz pozitif ve etkileyici idi. Teşekkür ederiz.
16/10/2017
Özge Güzen
İnsan Kaynakları Müdürü - Yıldızlar Grup
Eğitmenimizin genel eğitim becerisi, eğitime katılımcıları katma, iletişim, anlatma kabiliyeti, detayları yakalama çok başarılıydı. Başka eğitimlerde de birlikte çalışmak isteriz.
12/10/2017
Ayşenur Güven
Genel Müdür - Daphne Digital
Eğitmenimizin konuya hakimiyeti, işine olan sevgisi ve enerjisiyle bize oldukça bilgi dolu ve keyifli bir gün yaşattı. Eğitimin her noktasında bizleri gözlemleyip, kimi zaman proaktif davranarak özenle sorularımızı yanıtladı. Şirketimizin bilgi birikimi ve vizyonuna katkısı için çok teşekkür ederiz.
09/10/2017
Çağla Toprak
Stratejik Pazarlama ve Satış Yönetimi - Fotech
Son derece interaktif geçen, eğlenceli ve öğretici bir eğitim oldu. Sadece sistem kullanımı ile ilgili değil onun ötesinde ömür boyu faydalanabileceğimiz, insanların davranış tiplerini anlayıp buna göre daha etkili iletişim kurabilmeyi sağlayacak çok faydalı bir eğitimdi. Eğitmenimizin tarzı çok eğlenceli ve ilgi uyandırıcıydı.
04/10/2017
Uğur Ateş
Müşteri İlişkileri - Hyundai Assan
Konu ve konuya hakimiyet, eğitim içeriği ve eğitmen tecrübesi çok iyi, güzel ve faydalı geçen gün için çok teşekkür ederim.
03/10/2017
Damla Er
İç Satış - Trelleborg
Bu eğitim iş hayatımızda ve sosyal hayatımızda çatışmaları yönetmek adına uygulayabileceğimiz bilgiler sağladı. Ayrıca ikili görüşmelerimizde daha iyi iletişim kurmamızı sağladı.
27/09/2017
Mehmet Karadayı
Yönetim Danışmanı - Kalite Park
Benim işim şirketlere Yönetim Danışmanlığı yapmak. Bu çalışmalarım esnasında en uzun zamanı insanlara ayırmak durumundayım. Dolayısı ile kiminle çalıştığımı, nasıl bir profil ile hareket ettiğimi iyi bilmek durumundayım. Bu sebeple hizmet verdiğim kuruluşlardaki orta ve üst düzey yöneticiler veya işe yeni alınacak personeli profil analizleri, güçlü ve zayıf yönlerini bilerek organizasyonu yapılandırırım. Bu veriler sayesinde çalışmalarım kesinlikle başarıya ulaşır. Thomas’ın yaptığı anket ve analiz çalışmalarının da tutarlılığı neredeyse gerçeğe yakın olduğunu çalıştığım personellerden tespit etmiş durumundayım. Teşekkür ederim.
21/08/2017
Muammer Çevik
Şirket Sahibi - Essa Grup
Eğitim satış alanında müşteriyi anlama, kendini tanıma ve satış stratejisi üretme açısından bilgilendirici ve faydalı oldu. Satış alanında bize gerekli bilgiler kazandırdı.
16/08/2017
Mehmet Satılmış
Oturma Grubu Takım Lideri - Yataş
Eğitmenimiz Engin Baran Bey'e çok teşekkür ederim. Motivasyonla alakalı katkılarıyla özgüvenimizi ortaya çıkardı. Bu eğitim sonrasında firmamız için daha güzel gelişmeler olacağına inanıyorum. Sevgi ve saygılarımla.
14/08/2017
Serhat Şahin
İşitme Merkezi Sorumlu Müdür - İsos İşitme Merkezi
Satış ve müşteri ilişkileri eğitimine katıldım. İnsanları daha iyi tanıma ve müşterilerimle olan ilişkilerimi geliştirme konusunda çok şey kattı bana. Eğitmenimize ve Thomas firmasına teşekkürlerimi sunuyorum.
1 19 20 21 22 23 50