Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 260 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 664 Yorum

Yorumlar

23/11/2015
Büşra Günaydın
Yönetici Asistanı - ASF Otomotiv A.Ş.
Yaklaşık 8 saat süren bir eğitimdi, fakat zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım. Çok keyifli ve verimliydi. Eğitmenimize çok teşekkürler güler yüzü, anlayışı ve sabrı için. Başka eğitimlerde görüşmek üzere.
23/11/2015
Nurgül Saatçioğlu
Proje Uzmanı - Netaş
Almış olduğum eğitim bende farkındalık oluşturdu ve stresi / zamanı aynı anda yönetemediğimi fark ettim. Sevgili eğitmenimiz, böylesine güzel ve samimi bir ortam yaratıp bizlerle güzel bilgilerini paylaştığın için çok teşekkür ederim.
23/11/2015
Ece Eren
Proje Uzmanı - Netaş
Eğitmenin keyifli eğitim programı için çok teşekkür ederim. Kendime katma değer katacak bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Herşey için tekrar tekrar teşekkürler.
23/11/2015
Gökçen Kamış
Proje Uzmanı - Netaş
Çok keyifli bir eğitimdi. Teşekkürler.
23/11/2015
Ahmet Aydoğan
Proje Uzmanı - Netaş
Beklentilerimin üzerinde keyifli ve faydalı bir eğitimdi. Teşekkürler.
23/11/2015
Ebru Sakallı
Eğitim Hemşiresi - Diaverium Ultra Diyaliz Merkezi
"Pazar günü eğitim mi var" diyerek geldim, "iyi ki de bu eğitime katılmışım" dedim eğitim sonunda. Bu eğitimin bize çok şey kazandırdığını düşünüyorum. "Ben kimim" sorusunun cevabını bulamazken, artık bu sorunun cevabını çok iyi biliyorum. Eğitmene ve ekibine teşekkür ederiz. Tekrar eğitim için bekleriz.
20/11/2015
Halil Doksal
Çağrı Merkezi Eğitim Uzmanı - Ünivera Bilgisayar
Bizi bize bizimle anlattığınız için teşekkürler...
18/11/2015
Duygu Öztürk
Yönetmen - ING Bank
Eğitim akıcı ve ilgi çekiciydi. Eğitimcimizin yaklaşımından çok memnun kaldık.
17/11/2015
Büşranur Uzun
Ofis Asistanı - Yeditepe Construction Group
Doğru işe doğru kişiyi yerleştirmek ilkemizi destekleyen bir sistem olması nedeniyle ve pozisyonun gerektirdiği nitelikler ile kişinin özelliklerinin uyumlu olmasında yardımcı bir araç olduğunu düşündüğümüz için Thomas'ı kullanmaya karar verdik.
13/11/2015
Ziynet Doğan
İnsan Kaynakları - Bimsa
Eğitimimiz ilk dakikadan son dakikaya kadar çok keyifliydi.Bizlere yüklediği bilgiler ve motivasyon duygusunu söylemeden geçemeyeceğim :) Teşekkürler Thomas...
13/11/2015
Esin Ozantürk
İK Uygulamaları Müdürü - Bimsa
Eğitmen enerjisi ve eğitim içeriği ile beklentimizin çok üzerinde bir eğitim oldu. Yeni eğitimler ve başka platformlarda yeniden bir araya gelmek dileğiyle. Sevgiler :)
11/11/2015
Hüseyin Avni Güçlü
Zincir Mağazalar Bölge Satış Sorumlusu - Casper Bilgisayar
Geliştirici, tatmin edici, eğlenceli, dinamik, sıkmayan, kişisel gelişimimize katkıda bulunan, en önemlisi kendimizi ve karşımızdakini tanımayı öğreten, dinlemeyi öğreten, karaktere göre iletişimi öğreten Ceki Bey ve Ayşegül Hanım'ın keyifli anlatımıyla interaktif bir eğitim oldu. Teşekkürler.
04/11/2015
Zehra Sarmaz
IK Yöneticisi - Çapa Medikal
Thomas Testlerini, işe alımlarda ve mevcut personelin takibi yapabilmek adına oldukça sağlıklı olacağını düşünerek kullanmaya başladık. İlk denemeleri kendimizde gerçekleştirmiş olup çıkan sonuçlardan fazlasıyla etkilendik. Bu güne kadar kullanmış olduğum testlerden çok daha farklı ve sonuç odaklı olan bir altyapıya sahip olduğunu anladık. Bundan sonraki süreçte hem performans değerlendirme sistemimizde hem de işe alımlarda Thomas’ı sürekli kullanmayı tercih ediyoruz. Thomas ‘a şirketimize sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederiz.
27/10/2015
Hüseyin Can
Marmara Bölge Müdür Yrd. - Grup Ofis Marka&Patent A.Ş.
Sanıyorum hafta sonu yapılan bir eğitim ancak bu kadar keyifli olabilirdi. Aldığımız eğitim konusunda ise içeriğin ve sunumun gayet başarılı olduğunu, eğitim sonunda birçok konuda farklı bakış açıları edindiğimiz söylemek mümkün. Teşekkürler, tekrar görüşmek dileğiyle...
08/10/2015
Betül Helvacı
Ortak - Strateji ve Planlama - Biotekno
Hocamız ile alınan her eğitim yararlı olur. Eğitim sonunda düşündüğüm buydu. Ceki profil Analiz eğitiminde gerçek bir eğitmendi. Samimi, doğru ve gayet açıklayıcı olurken tüm gün süren normalde sıkıcı sayılabilecek eğitimi eğlenceli hale getirdi. Eğlendik, öğrendik. Çok mutlu olduk. Hocamız hayatımızda hep olsun istedik. :)
08/10/2015
Elif Kaytaz
İnsan Kaynakları Uzmanı - A&G Pür Gıda Analiz Lab. Hiz. Tic. A.Ş.
Mevcut çalışanlar ve seçme - değerlendirme sürecinde eğitimde öğrenilen bilgilerin bize olumlu katkı sağlayacağını ve göreve doğru kişinin seçiminde de yol gösterici olacağını düşünüyorum. Eğitmenin yüksek enerjisi ve eğitime hakimiyeti mükemmel. Çok verimli ve keyifli bir eğitimdi.
02/10/2015
Ali Nurdoğan
Teftiş Kurulu Başkanlığı - Müfettiş Yardımcısı - ING Bank
Gerçekten eğitimin farkındalık yaratmak konusunda önemli bir adım olduğunu değerlendirmekteyim. Mesleğimde ve sosyal hayatımda da bana yardımcı olacak bilgiler edindiğimi düşünüyorum. Yapılan test ile kendimin ve ekip arkadaşlarımın davranışları hususunda beklentilerle örtüştüğünü gördüm. Eğitimin ileride yeni tanıştığım birinde davranışlarını ölçmem ve ona göre davranma konusunda beni fikir sahibi yaptı.
01/10/2015
Banu Balar
IK Müdürü - Faurecia
Yıllardır çeşitli mecralarda karşıma çıkan ve enerjisinin hiç bitmediğini istediğim envanterinizi denemek istedim. Envanteri yorumlamak için özel bir eğitim gerekmemesi, değerlendiriciden doğan hatalı değerlendirme riskini minimize ediyor. Güvenilirlik ve geçerliği yüksek bir envanter sunmak adına yapılan iyi niyetli geliştirmeler, değerlendiricinin yorumuna dayalı, hatalara açık bir envanter doğurabiliyor. Thomas’da bu risk minimize edilmiş.
16/09/2015
Eylem Kurşunlu
Kurumsal Satış Yöneticisi - Bilio Elektronik A.Ş.
Motive edici, farkındalık yaratan başarılı bir eğitim. Eğitmenimize eğitim için teşekkür ederim.
16/09/2015
Nur Aydın
Satış Planlama - Samsung Elektronik
Kendimi tanımam ve özeleştiri yapmam anlamında eğitim çok yararlı oldu. Eksik ve güçlendirmem gereken yönlerimi görmüş oldum.
1 26 27 28 29 30 48