Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 703 Yorum

Yorumlar

25/04/2016
Uğur Ceylan
Mali İşler Yönetmeni - Çetaş
Öncelikle farklı bir bakış açısı kazandırdı. Yeni bilgiler kattığını düşünüyorum. Hocamızın emeğine sağlık, teşekkür ediyorum.
25/04/2016
Saliha Özcan Seven
Mali İşler Yönetmeni - Çetaş
Eğitim konusu, içeriği, akışı ve eğitmenimiz oldukça başarılıydı. Yeterince fayda sağladığını düşünüyorum. Teşekkürler.
25/04/2016
Elif Nilay Akgöz
Şirket Sahibi - Estate Republic Turkey
Thomas Türkiye ile ilk tanışmam oldu. Linkedinden tesadüfen gördüm ve denemek istedim. Eğitmeniniz ile tanıştığıma çok sevindim, çünkü şirketimin ve benim eksikliklerimizi tamamlayacağımız, kendimizi geliştirebileceğimiz bir desteğe ihtiyacımız vardı, doğru adrese geldiğimi hissediyorum ve güven duyuyorum. Teşekkürler Thomas Türkiye ve Ceki :)
25/04/2016
İlhan Segil
Yönetim Kurulu Başkanı - Estate Republic Turkey
Aldığım eğitimin bana iyi bir yol göstereceğini ve bu bağlamda iyi bir sonuç alacağıma inanıyorum. Teşekkür ederim.
25/04/2016
Feyza Figen Tuna
Kredi Risk Yönetimi - VTM Akaryakıt A.Ş.
Farkındalığı arttıran, ekibimdeki kişilere nasıl davranmam gerektiği konusunda aydınlatıcı bir eğitim oldu. Başka eğitimlerde buluşmak üzere. Sevgi ve selamlar.
25/04/2016
Erdinç Kütük
Product Development Manager - Formalis
Eğitim bilgilerimi tekrarlamak ve güncellemek açısından faydalıydı.
18/04/2016
Hüda Kurtuluş
Operasyon Sorumlusu - Afrotürk Logistics
Eğitim çok verimli geçti. Kendimiz ve insan davranışları ile ilgili yeni bilgiler öğrenip, birçok şey keşfettik. Çok keyifli ve eğlenceli ayrıca öğreticiydi. Teşekkür ederiz Ceki Benalkabes.
15/04/2016
İlyas Maptunoğlu
Müfettiş Yardımcısı - ING Bank
Kendimle alakalı farkındalığımı arttırdığı ve bu konulardaki önyargımı giderdiği için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.
15/04/2016
Damla Çeki
Satış Temsilcisi - Onare Endüstriyel Ambalajlama
Kişilik envanterlerimizin sonuçlarını öğrendiğimiz ve karşımızdaki kişiyi analiz etme ile ilgili uygulanabilir bilgiler aldığımız verimli bir eğitim oldu. Çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Eğlecenli bir eğitimdi.
15/04/2016
Özlem Sarıca
İnsan Kaynakları Uzmanı - Altunkaya İnşaat ve Nakliyat A.Ş.
Kişiye yönelik olan bu eğitim gayet olumu geçti. Genel geçer terimler ve anlatımlar yerine Thomas kişilik envanteriyle kişi bazlı çözümlerle gayet verimli geçen bir eğitimdi.
14/04/2016
Esra Sançaklı
IK - Obss
"Thomas'ın uyguladığı Personel Profil Analizi uygulama kolaylığı ve adaylarımızla ilgili güvenilir sonuçlar vermesi nedeniyle işe alım süreçlerimizde uyguladığımız bir yöntemdir."
06/04/2016
Murat Özdemir
Genel Müdür - Afix
Eğitmen, vermiş olduğu gün boyunca eğitimde çok başarılı, etkili, düzenli ve sıcakkanlı idi. Bize çok faydalı olacağına inandığımız bir eğitim aldık. Firmanıza ve hocamıza çok teşekkür ederiz.
04/04/2016
Gözde Karabulut
Kurumsal Satış Danışmanı - CRC Kurumsal
Bilgiye ulaşmak bu çağda çok kolay ama uygulanabilir bilgiler ve bunu benimsetmek fark yaratıyor. Eğitimi en güzel kılan, faydasını hissetmek ve güzel vakit geçirmek idi. Bunu sağladığınız için çok teşekkürler. Bu bilgileri hayata geçirerek sizi hep hatırlayacağım. Başarılarınızın devamını dilerim.
29/03/2016
Fatih Uygur
Satış Mühendisi - Omron Electronics Ltd.
Aldığımız eğitim hem eğlenceli hem de çok faydalı geçti. Farklı bir eğitimde görüşmek dileğiyle.
24/03/2016
Selda Özkaynar
İnsan Kaynakları - AfroTürk Lojistik
Ekibimizi eğitim tarafında desteklemeyi uzun zamandır istiyorduk aslında. Bu süreci biraz hızlandıralım dedik ve bu işi yaptığını düşündüğümüz kurumlarla alakalı bir arayışa girdik. Aldığımız feedbackler sizin tarafı işaret edince , neden olmasın dedik ve başladık. Eğitim sonrası ekipten aldığımız olumlu geri bildirimler de açıkçası çok hoşumuza gitti ve iyi bir karar verdiğimizi düşündük, teşekkür ederiz.
14/03/2016
Betül Atan
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Sun Tekstil
İşe alımlarda ve mevcut personelleri değerlendirebilmek adına farklı bir bakış açısı kazandıran bir eğitimdi. Çok keyifli ve verimliydi.
03/03/2016
Mustafa Karabekmez
Yönetici Ortak - Ethic Hr
Thoması Tecih ettik çünkü: “Raporlarını anlamak için psikolog olmaya gerek yok. Açık ve anlaşılır. Özellikle mülakatlarda detaylı irdelenmesi gereken konularla ile ilgili destekleyici sorular, katma değer sağlayan bir hizmet. Web arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde adaylarımıza test gönderebiliyor, ne zaman teste başladığını ve tamamladığını monitor edebiliyoruz. Test dili ve rapor dilini ayrı ayrı seçebilmek ise müthiş bir fırsat!”
02/03/2016
MERVE AKAN KAYA
İnsan Kaynakları Sorumlusu - MOPAK A.Ş
Lider kimdir? Nedir? Lider olunur mu? Lider mi doğulur? Tüm sorularımızın cevabını bulduğumuz, liderliğimizi keşfettiğimiz güzel bir eğitim ve gün olacağını umuyorduk, umduğumuzu fazlasıyla bulduk :) Eğitime katılanlar Kayıkçı ve Akvaryum hikâyesini herkese uygulamaya çalışıyor, “Bugün seni çok ‘S’ gördüm” cümlelerini kullanıyor. Güzel geri dönüşler aldığımız bir eğitim oldu eğitmenimize eğlenceli ve güzel sunumu için çok çok teşekkür ederiz.
17/02/2016
Öznur Lawrie
Satış & Pazarlama Müdürü - Set Teknik
Satış ekibi olarak hem kendimizi, hem birbirimizi hem de müşterilerimizi daha iyi tanımamız için gerekli olan bilgileri, sıcak ve rahat bir anlatım tarzıyla eğitmenimizin yorumlarıyla alarak, güzel bir eğitim günü geçirdik.
17/02/2016
Nevruz Balkan
Direktör - Enerji Çözümleri
Yapılan analiz sonrası herkesin eksikliklerini görüp, kariyeri açısından iyileştirmeler sağlayacağı bir eğitimdi. Bu sayede daha mutlu bir iş-özel hayat kontrolü yapabileceğimizi düşünüyorum.
1 26 27 28 29 30 50