Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 703 Yorum

Yorumlar

16/09/2015
Nur Aydın
Satış Planlama - Samsung Elektronik
Kendimi tanımam ve özeleştiri yapmam anlamında eğitim çok yararlı oldu. Eksik ve güçlendirmem gereken yönlerimi görmüş oldum.
26/08/2015
Evin Kayhan
İK Kıdemli Uzman - Toyota Türkiye
Uzun süredir kullandığım sistemin detaylarını ve kolay yönlerini öğrendim. Eğitmenimizin konusuna hakimiyeti ve etkili anlatımı özellikle grafik yorumlama kısımlarında çok yardımcı oldu. Enerjik bir eğitimdi. Teşekkürler.
10/08/2015
Ersan Uysal
System Admin - Univera
Samimi ve birebir bir eğitim gibi geçti. Çok yararlı bilgiler edindim. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım.
10/08/2015
Gaye Sağlam
Test Mühendisi / Eğitim Yöneticisi - Siemens
Eğitimin interaktif ve örnekler üzerinden ilerlemesi, eğitmenin ilgiyi canlı tutan sunumu ve DISC profillerini tanıtmadaki başarısı önemliydi. Oyun-drama yöntemiyle kapsam genişletilebilir. Envanterin yorumlanması bir değer kattı.
10/08/2015
Nurdan Yılmaztürk
Satış Müdürü - B-rain Team
Birebire yakın bir sistemle, son derece interaktif bir şekilde verilen bu eğitimi hayatıma uygulayacağım. Eğitmenin konuya hakimiyeti ve bilgi aktarımından çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.
10/08/2015
Ersin Akman
Satış Müdürü - Başaran Otomotiv
Verilen eğitim gerçekten verimli ve alınması gereken bir eğitimdi. Kendimizi ve karşımızdakileri tanıma ve onlara yaklaşma konusunda çok faydalı oldu.
24/07/2015
Suat Taştekin
Eğitim çok başarılı geçti. Tek günde hedeflediğimiz tüm beklentilerimizi karşıladık. Personel alımımızda Thomas testlerini daha fazla kullanıyor olacağız. Teşekkürler.
10/07/2015
Aynur Şaygil
İnsan Kaynakları İş Ortağı - Atasun Optik
Kısa ve tek bir form üzerinden tamamlanan testi ile birden fazla yetkinliğe/pozisyona ilişkin hızlı raporlar alınabiliyor. Kuruma özel açılan web hesabı ile değerlendirme raporlarının firma tarafından size ulaşmasını beklemeden zaman ve maliyet planınızı yapabiliyorsunuz.
29/06/2015
Merve Uzun
İşe Alım Uzmanı - Has Çelik
Eğitimin temposu oldukça yüksekti ve katılımcılarda sıcak ilişki başarıyla kuruldu. Eğitimin sonunda tüm katılımcılar memnun ayrıldı. Umarım tekrar eğitim alırız Thomas'dan ve özellikle Ceki Bey'den.
08/06/2015
Emel Akgün
Kişilik Envanteri çalışmalarımıza yönelik son derece güvenilir, hızlı ve uygulaması kolay bir sistem olduğunu düşünüyoruz ve maksimum verim alıyoruz.
05/06/2015
Ceren Zengin
İnsan Kaynakları Uzmanı - ACT Havayolları (MyCargo)
Bugün katıldığım Kişilik Envanteri Eğitimi oldukça zengin bir içeriğe sahipti. Eğitmenin sunumu sayesinde de çok keyifli ve çok verimli bir gün geçirdim. Thomas ailesine tekrar teşekkürler...
26/05/2015
Orhan Eser
Fabrika Müdürü - Linde Opsan A.Ş.
Eğitim hedeflerinin kafalarda soru işareti bırakmayacak seviyede açık, net ve etkileşimli olarak uygulanması eğitimin sonucunu olumlu yönde etkilemiştir. Çok fazla teoriye ve teknik kavramlara takılmadan verilmek istenen unsurların başarıyla aktarıldığını düşünüyorum.
26/05/2015
Gizem Demirsöz
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş.
Daha az soru ile daha detaylı bir analiz yapılabilmesi Thomas'ı seçmemizde ki en büyük etkendi. Ayrıca aldığımız eğitimin bize çok katkısı oldu. Eğitmenin sıcak kanlı tavrı ve akıcı anlatımı için kendisine teşekkür ediyorum. Genelde eğitimlerde konsantrasyonum ilk bir saatte dağılıyor olmasına rağmen eğitmenin anlatım şekli ve arada verdiği örnekler sayesinde tam konsantrasyon devam ettik eğitime.
20/05/2015
Ahmet Behçet Hoşcan
Bölge Yöneticisi - Pronet Güvenlik
Çok faydalı ve eğlenceli bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Öğrendiklerimi gelecekte kullanacağım. Teşekkür ediyorum.
18/05/2015
Sevim Sağlam
Dış Ticaret Uzmanı - GNC Teknoloji
Daha önce Ceki Bey’in sunumunda bir satış eğitimi almıştık. Çok keyifli geçen bu eğitim sonrasında hem kendilerinin bilgilerinden faydalandık, hem de güzel bir gün geçirmiş olduk. Bu nedenle ikinci eğitimi de kurumdan ve özellikle Ceki Bey’den almayı arzu ettik. Tüm katılımcılara vizyon kattığını söyleyebilirim.
13/05/2015
Atilla Çakıralar
Şirket Sahibi - Proje Kulübü
Çok faydasını gördük. Bize başka bir bakış açısı geldi. Çok teşekkürler.
13/05/2015
M.Akif Sözeri
Müdür Yardımcısı - FMV Işık Okulları Erenköy
Öncelikle yaptığınız işi severek ve isteyerek yaptığınız için teşekkür etmek istiyorum. Keşke bu eğitimi on yıl önce almış olsaydım. Kuruma ve topluma daha yararlı olabileceğimi düşündüm. İşinizi çok iyi yaptığınızı kesinlikle belirtmeliyim. Tüm aktılımcıların severek öğrendiğini biliyorum. Başarılarınızın devamı dileğiyle...
11/05/2015
Barış Özveri
Mağaza Müdürü - Babalu
Tavsiye üzerine tercih ettiğimiz Thomas’ı araştırdığımızda, gerek web sayfasında yer alan bilgiler, gerek telefon konuşmalarında oluşturulan güven ve nihayetinde portföyündeki referanslar bizi Thomas ile çalışmaya ikna etti. Sonuç olarak; araştırma, satın alma ve de satış sonrası aldığımız destek bizi oldukça memnun etti. Sistemin kolaylığı, uygulanabilirliği ve sonuçları talep ettiğimizden de öte oldu. Bundan sonraki süreçte de iş ortaklığımızın devam edeceğini rahatlıkla öngörebiliyoruz. Teşekkürler Thomas…
27/04/2015
Yalın Tolunay
Satış Operasyon Müdürü - Odelya Uluslararası çelik
Başarılı ve akıcı bir eğitim aldık. İnsanın kendini tanıması ve çevresini farklı değerlendirmesi çok güzel.
27/04/2015
İlknur Günaydın
Daha önce içerik konusunda benzer bir eğitimi almış olmama rağmen buradaki kadar etkili ve akılda kalıcı geçmemişti. İyi ki seçmişim! Teşekkürler Thomas, Teşekkürler.
1 29 30 31 32 33 50