Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 260 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 664 Yorum

Yorumlar

27/04/2015
Kaan Yıldız
Satış Temsilcisi - Takeda
Öncelikle eğitmenimize çok teşekkür ederim. Bugüne kadar bir çok eğitim aldım, bu kadar akıcı ve keyifli saatlerce ara vermeden kalabildiğim nadir eğitimlerden biriydi. Birçok bakış açımız olmasına rağmen baktığımız şeylerin adını koymamızı sağlayan güzel bir eğitim oldu.
27/04/2015
Mustafa Gökhan İbeçoğlu
Çalışanlarıma yaklaşım tarzlarının belirlenmesi ve üst düzey verim alınması ile tüm bunların bilimsel temele oturtulması anlamında ufuk açıcı bir eğitim olduğu kanaatindeyiz.
27/04/2015
Murat İnnab
Satış Müdürü - Karfo Endüstriyel - Nikon
Satış müdürü olarak ekibimi tanıma ve davranış modellerine göre ekibime daha etkin nasıl liderlik edeceğim ile ilgili ipuçlarını farkına varmama katkı sağladığını düşünüyorum. Eğitimi veren hocamız bu konuda oldukça başarılı.
27/04/2015
Hikmet Aksoy
Satış Müdürü - Karfo Endüstriyel - Nikon
Bir güne sığdırılmış çok verimli, akıcı, bilgi dolu bir eğitimdi. Davranış analizleri ile ilgili çok detaylı bilgi edindim. Thomas Türkiye ve eğitmenimize sonsuz teşekkürler. Firmamızda tüm çalışanlarımıza bu eğitimi aldırmak istiyoruz.
21/04/2015
Sinan Karatay
Genel Müdür - Gürses
“Genellikle bir tanışmışlık, selam vermek için yeterli olur birbirimize. İşte o selamı vermek veya almak için tanışmışlığa vakit de yokken, kısıtlı zamanda en azından selamlaştığımız hakkında bir tanışmışlık sağlıyor Thomas. Çok ince bir yol haritası ile ve özellikle bizim gibi otomotiv perakendeciliğinde kısıtlı marjlar ile hareket edilen sektörde büyük cirolar ve küçük karlar söz konusu olunca insan faktörü bir anda en önemli unsur oluyor. İşte bu riskli bölümde önemli bir bölümü aydınlatan Thomas Kişilik Envanteri uygulamasının değeri her defasında kendini hissettiriyor. Emeği geçenlere tekrar teşekkür ederiz”.
20/04/2015
Derya Bodur
Ar-Ge & Kurumsal İletişim Sorumlusu - Akarmak
Thomas'ın yeni bir kullanıcısı olarak , İşe alımlarımızda thomas kişilik envanteri ve genel yetenek testlerini uygulamaya başladık. Aldığımız raporlar bizim için önemli bir değerlendirme unsuru haline geldi. Personelde istediğimiz tüm özellikleri farklı analizler sayesinde görebiliyor ve daha profesyonelce değerlendirebiliyoruz. Thomas çalışanlarının ilgisi ve samimi desteğinden ayrıca memnun olduğumuzu belirtmek isterim.
07/04/2015
Öznur Altunbilek
Genel Müdür Yardımcısı - Altunbilekler
İnsan Kaynakları ekibi olarak kişilik envanteri eğitimi aldık. Ekipce çok memnun kaldık. Çok yalın, sade net bir anlatımı olan eğitmenimiz sayesinde konuya olan sempatimiz daha da arttı. Çok faydalı, her ik cının alması gerken bir eğitim.
01/04/2015
Ersin Vural
Satış ve Pazarlama Müdürü - Ege Endüstriyel Kontrol Ltd. Şti.
Şirket olarak “Satış Motivasyonu ve Zaman Yönetimi” eğitimlerini aldık. Bu eğitim kendimizi tanımaya yardımcı oldu. Desteklerinden, konuya hâkimiyetinden ve her şeyden önemlisi samimiyetinden dolayı eğitmenimize de ayrıca teşekkür ederiz.
23/03/2015
Gürcan Kaya
Kendimi daha iyi tanımam konusunda çok faydalı bilgiler edindik. Hayatımda bir dönüm noktası olduğunu düşünüyorum. Çok daha önceden bu eğitimlere katılmalıydım.
23/03/2015
Alper Fatı
Müdür Yardımcısı - Toyota Tsusho otomotiv
Kişi profillerini sınıflandırma ve tanıma konusunda farkındalık sağladı.
23/03/2015
Haluk Hasan Şendoğdu
IT Proje Yöneticisi - Türk Telekom
Yeni bir alan olan satış ve müşteri odaklılık konusunda kişilik tanımlaması ve kendimizi tanımanın önemini verdiğiniz için teşekkür ederim. özellikle eğitmenimize hassaten teşekkür ederim. Kendisi ile daha sonra da iletişime geçeceğimden şüpheniz olmasın.
23/03/2015
Hatice Ak
Planlama Birim Sorumlusu - Anadolu Uluslararası Belg. Hiz. Ltd. Şti.
İş hayatında ve özel hayatımda kullanmak üzere gerçekten güzel bilgiler aldığım bir eğitim oldu. Tüm emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
23/03/2015
İlker Şandan
Operation Supervisor - Taymar Denizcilik
Eğitimin gerçekten kendi açımdan çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Hocamız inanılmaz iyi bir eğitmen. Yardımları için minnettarım.
23/03/2015
Eyüp Büyüktürk
Bayi Yöneticisi - Özmaya San. A.Ş.
Eğitim çok verimli geçti. Herşey için teşekkür ederim.
23/03/2015
Ayşe Kaynar
Kendimi daha iyi tanıyabileceğimi düşünüyorum. Bu anlamda bu eğitimin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Eğitimin gayet sıcak, akıcı ve verimli olduğunu düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkür ederim.
23/03/2015
Serap Azgün
Kıdemli Uzman - Toyota Tsusho otomotiv
Güçlü iletişimde eksiklerimi ve iyi olduğum yönlerimi öğrendim. Bilgi ve desteği için hocamıza teşekkür ederim. Bizlerin gelişimine katkıda bulundu.
23/03/2015
Perihan Eroğlu
Bölge Satış Sorumlusu - Özmaya San. A.Ş.
Çok verimli bir eğitim olduğunu söyleyebilirim. Özellikle hocamızın pozitif enerjisi ve sempatik yaklaşımı mükemmeldi. En önemlisi de bu eğitim sonucunda kendi kişiliğimi ve müşteri profilini çok güzel kavradım :)
23/03/2015
Sinem Acar
İK Müdürü - Va Tech Wabag
Eğlenirken öğrendiğimiz, zamanın nasıl geçtiğini fark etmediğimiz, zevkli bir eğitimdi. Eğitmenimize sıcak iletişimi ve kusursuz performansı için çok teşekkür ediyoruz.
16/03/2015
Adnan Şengöz
İK ve İdari İşler Şefi - Teknik Kimya
Yönetimde Koçluk Becerileri eğitimi başarılı bir eğitim oldu. Katılımcıların "Pazar günü tam gün eğitim olur mu" düşüncesini, önyargısını eğitimcinin sunuş tekniğindeki başarısı ile kırıldığını gördüm. Hem iş hem de sosyal hayatta faydası olacağına inanıyorum. Teşekkürler.
16/03/2015
Bülent Selen
Bölge Yöneticisi - Pronet Güvenlik
Bugüne kadar aldığım en keyifli ve en faydalı eğitim olduğunu düşünüyorum.
1 28 29 30 31 32 48