Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 703 Yorum

Yorumlar

05/04/2023
Ersoy Ey
Acenta İlişkileri ve Gişe Yöneticisi - Bursa Teleferik Anonim Şirketi
Çok İnteraktif bir eğitimdi. Eğitmen konuya hakim ve profesyonel bir sunum yaptı. Eğitimin bana ve tüm ekibe etkisinin artı yönde olacağını düşünüyorum. Teşekkürler :) Tekrar görüşmek üzere...
31/03/2023
Ezgi Atay
Uzman Sorumlusu - Linktera
Ceki Bey'in eğitim içeriği ile tam olarak ihtiyacımızı karşılayacak bir eğitim gerçekleştirdik. Uygulamalı eğitim olması akılda kalıcılığı arttırdı. Eğitmenin iletişim noktasındaki güçlü yeteneği ile çok keyifli ve öğretici bir eğitim gerçekleştirdik.
29/03/2023
Muratcan Erken
Marketing Manager - Medicalfly
Pazartesi günkü eğitim için bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz. Ekip ile yaptığımız değerlendirmeler ve konuşmalarda "problemli hastalar ile iletişim, itiraz yönetimi, şikayet eden hastaların yönetimi, memnuniyetsiz kişilerle konuşma ve iletişim" gibi konularda eksikliklerimiz olduğunu ve bunların iletişimlerini nasıl daha iyi yönetebileceğimiz konusunda da eksik olduğumuzu farkettik. Örneğin, memnuniyetsiz ve çok baskın davranan hastalar, yüksek derecede şikayet eden kişilerle iletişimin nasıl sürdürülmesi gerektiği, nasıl cümleler kurulması gerektiği, nasıl bir ses tonu kullanılması gerektiği, ne gibi cevaplar verip konuyu nasıl ele almamız gerektiği gibi konuların detaylarına inmemiz gerektiğini farkına vardık. Bu konularda sizin ya da Thomas Türkiye'nin bizlere nasıl bir katkısı olabilir? Bir sonraki eğitimimizi bu konu ve belki kriz yönetimi konusuyla birleştirebiliriz diye düşündük. Değerlendirmelerinizi ve görüşlerinizi bekleriz.
29/03/2023
Serkan Güneş
Özlem Hoca'nın her dersinde aydınlanmış ve yeni bilgiler edinmiş olarak ayrılmaktan çok memnunum. Teşekkürler...
29/03/2023
Birol Akıncı
İ.K Müdürü - Submed
Eğitimde baştan sona kendimden bir şeyler bulduğumu ve bu anlamda verimli olduğunu düşünüyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle...
29/03/2023
Şahap Berkan
Human Reources Business Partner - Efi Automotiv
Efi Automotive Türkiye olarak, Thomas Türkiye'den aldığımız '' Geri Bildirim Eğitimi '' özellikle Ceki Benalkabes' in sıra dışı eğitim tarzıyla harika sonuçlar ortaya çıkmıştır. Eğitim süresinin sıradan bir sunum akışına bağlı kalmaksızın tamamen interaktif olması ve tüm katılımcıların göz önünde bulundurulması, konunun her katılımcı tarafından özümsenmesini sağlamıştır. Tüm katılımcılarımızla birlikte söz konusu eğitimin, fark yaratan bir eğitim olduğu konusunda hem fikiriz.
29/03/2023
Hasan Can Serkan
Kıdemli İ.K Uzmanı - Bamesa
Gayet akıcı, çok başarılı bir eğitimdi.
29/03/2023
Hakan Afşin Arıcan
Bursa Şehir Hastane Yöneticisi - MR İşletme
Eğitmenin deneyimi, konuya hakimiyeti sayesinde çok iyi geçti. Eğitmen sayesinde sıkılmadan bir eğitim aldım.
29/03/2023
İlker Karabulut
Güneydoğu Avrupa Bölge Direktörü - Macdermid
Eğitmen Ceki Bey'in yüksek enerjisi ve sabırla bize ve sorularımıza göstermiş olduğu ilgi ve özveri, eğitimin çok verimli bir hale dönüşmesine olanak tanımıştır. Benim katılmış olduğum en verimli bir eğitimdir. Teşekkür ediyorum.
29/03/2023
Aykut Aslan
Ticari Planlama Müdürü - Yıldız Holding
Ceki Bey'in konulara hakimiyeti, enerjisi ve iletişim kabiliyeti sayesinde ekip için çok faydalı ve verimli bir eğitim oldu. Konulara olan farkındalığımız artmış oldu.
29/03/2023
Özlem Özbahadır
Kalite Sorumlusu - MR İşletme
Aman Allah'ım nasıl güzel bir eğitim ve eğitmen. Ceki seni seviyoruz. Yine gel...
29/03/2023
Nurdan Ergüven
Lojistik Sorumlusu - Ergen Kimya
Sadece İş hayatımda değil, sosyal hayatımda da farkındalıklarım oldu.Teşekkür ederim...
29/03/2023
Fatih Şahin
Proje Müdürü - Günak
İnteraktif bir eğitim olduğu için kendimi çok rahat ve konforlu hissettim. İçten ve nazik anlatımınız için teşekkür ederim.
28/03/2023
Ayşe Mine Kurtuluş
Satış - BTL Türkiye
Benim için çok eğlenceli, çok bilgi yüklü bir eğitimdi. Özellikle hikaye kısımları akılda kalıcı oldu. Empati seviyesi üst düzey bir eğitmenden bu eğitimi aldığım için çok şanslı olduğumu hissediyorum. Teşekkür ederim.
28/03/2023
Şilan Vargün
İnsan Kaynakları Müdürü - HT- SAAE
Eğitim, kendimizi ve çevremizi keşfetmemizi sağlayan bir serüven gibiydi. Eğitimden sonraki süreçte çevremizi anlamamızın ve duygularımızı kontrol edebilmemizin daha kolay olacağını keşfettik. Hocamıza emekleri için teşekkür ediyorum.
28/03/2023
Mustafa Özdemir
İnsan Kaynakları - Koton
Bütün katılımcıların faydalanabileceği bilgiler verildi. Eğitim çok eğlenceliydi. Eğitmen tüm katılımcıları eğitimin odağında tutabildi. İçerik sade, eğlenceli ve çok anlaşılabilirdi.
28/03/2023
Sude Dönmez
Web & App Analytıcs - Vivaki
Daha önce hiç dikkat etmediğim ve zaman ayırmadığım bir sürü detayı inceleme fırsatı buldum. Üzerine çok fazla düşüneceğim ve pratik yapacağım bir eğitim oldu. Çok teşekkür ediyorum.
28/03/2023
Nazlı Şen
Satış Yöneticisi - Çolakoğlu Metalurji
İki günlük eğitim yolculuğumuzun bana çok katkısı olduğunu düşünüyorum. Özellikle geri bildirim vermenin püf noktaları ve formülleri beden dilinin önemi ve en çok kullanılanların anlamları, transeksiyonel analiz ve ego durumları beni çok aydınlattı. İki eğitmenimize de çok teşekkür ederim.
28/03/2023
Selin Gür
HR & Administrator - NSK Nulmanları
Sevgili Ceki' den Proaktif Bakış Açısı Eğitimi' ni ekip olarak aldık. Her zamanki gibi konuya hakimiyeti, samimiyeti ile keyifli her zaman hatırda kalacak bir eğitim günü geçirmemizi sağladı. Çok teşekkürler...
28/03/2023
Didem Güner
İşletme Güvenirliği Koordinatörü - Tüpraş
Etkili Sunum Teknikleri Eğitim modülü içeriği, eğitmenimiz Ceki' nin akıcı sunumu ile oldukça faydalı bir kazanım oldu benim için. Kişilik analizimiz, sunum teknikleri ile ilgili kazanımlarımız özellikle sunum yaptığımız profillere göre sunumu şekillendirmemiz gerektiğinin farkına varmış olmamız çok kıymetliydi. Duygu yönetimi, çatışma yönetimi, geri bildirim nasıl verilir konu başlıkları da çok çok kıymetliydi. Ceki' ye çok ama çok teşekkürler. Sayesinde gülmeyi beceremediğim yerde dükkan açmayacağımı da öğrendim. Sevgiler Ceki, sevgiler Thomas Başka bir eğitimde görüşmek dileğiyle...
1 3 4 5 6 7 50