Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 712 Yorum

Yorumlar

22/12/2010
Erdem Karagöz- Hülya Çızıkman
ThomasKişilik Envanteri ile Koçluk ve üniversite öğrencilerine yönelik kariyer konularında çalışıyoruz. Öncelikle kendimize yaptığımız test için net olarak söyleyeceğimiz şu bizi bizden daha iyi tanıyan bir sistem. Kesinlikle koçluk eğitimi verdiğimiz ve danışanlarımız başta olmak üzere dokunduğumuz her kişiye bu testleri yaptıracağız. Thomas Türkiye ve ekibine başarılar dileriz.
18/12/2010
Kamil AHAT
İnsan Kaynakları Koordinatörü - İttifak Holding
Thomas’ı anlamak için yapmamız gereken sadece sekiz dakika ayırmak. Göreve uygunluk araştırmalarına sunduğu büyük katkı, tespit edilen potansiyelin örgüt yapısı ile eşleştirebilmesi kabiliyetine sağladığı değerli imkanlar ile vazgeçilmez bir yol arkadaşı Thomas. Bizim için Thomas’ı vazgeçilmez kılan diğer “çok önemli” faktörler, ekip olarak sahip olunan kalite, insan odaklı yaklaşımlar, sunulan hızlı ve samimi çözümlerdir. Tüm teknik ve davranışsal üstünlüklerinin yanı sıra bir de maliyetlerinizi sizin kadar düşünerek öneriler sunan bir ekibin tercih edilmemesi mümkün mü ? Tartışmasız yetkin Thomas Türkiye'nin başarımıza sunduğu destek için teşekkür ederiz.
30/11/2010
N.Barış Dikilitaş
Genel Müdür Yardımcısı/İnsan Kaynakları - Schindler Asansör ve Yürüyen Merdiven A.Ş.
Thomas'la 2009 yılında tanıştık ve 2010 yılında kullanmaya başladık. Öncelikle süpervizör ekibimizle müşterileri eşleştirmek amacıyla başladığımız ortaklığı işe alımlarda da faydalanarak geliştiriyoruz. Kullanmaya başlamadan evvel eğitim alınması işin mantığını öğrenmek açısından faydalı; Ceki beyin eğitimdeki performansı da eğitimin faydası açısından çok olumlu ve çok pozitif. Net ve sonuç odaklı bir araç.
24/11/2010
Esra Türk Çekiç
İşe alım ve İnsan Kaynakları Yöneticisi - Polisan Holding A.Ş.
İşe alım ve yerleştirme sürecimiz kapsamında Holding şirketlerimizde görevlendireceğimiz personelin seçiminde yetkinlik bazlı mülakatların yanında kullanmkta olduğumuz testlerden biri de Thomas. Adaylara ilgili karar aşamasında oldukça destekleyici bir araç ve yardımcı bir kaynak.
24/11/2010
Arzu Şenel
Genel Müdür - Artil Danışmanlık
Personel seçme ve yerleştirme hizmeti veren bir şirket olarak uzun zamandır tanıdığım bu sistem, gelişmeye açık, pratik, güvenilir bir sistem. Hem şirket içi kullanımımız için, hem de birlikte çalıştığımız şirketlere hizmetimizi verirken yararlandığımız raporlamalar verim arttırıcı bir faktör olarak, dayandığı bilimsel gerçekler sebebiyle de beğeni kazanıyor.
22/11/2010
Aylin Özizmir
Managing Partner - Flama Recruitment International
Thomas uygulamasını diğer kişilik envanterlerinden ayıran temel noktaların ilki hızlı uygulanabilir olması; 8 dakikalık uygulama süresi bu kadar kapsamlı bir raporun çıkarılması için gerçekten çok kısa ve şaşırtıcı bir süre. İkincisi ise raporun kolay anlaşılır olması; kişinin özellikleri lafı dolaştırmadan net bir şekilde ifade ediliyor ve bu raporu insan kaynakları konusunda bilgi sahibi olmayan biri okusa dahi rahatlıkla amacına ulaşıyor. Thomas Türkiye ile 2007 yılından beri çalışmaktayız. Bu süre içinde tüm şirket çalışanları, özellikle Ceki Bey, Kerem Bey ve rahmetli Atila Beyin yakın ilgileri, konularına hakimiyetleri ve hızlı geri dönüşleri sayesinde verimli bir işbirliğimiz oldu. Şirketimiz bünyesinde kişilik envanteri uygulaması ihtiyacımız olduğunda ilk tercihimiz her zaman Thomas oluyor. Flama Recruitment International adına tüm Thomas Türkiye ekibine destekleri için tekrar teşekkür ederim.
14/10/2010
Derya Türköz
Her şirketin kendine özgü kurum kültürü, felsefesi doğrultusunda doğru kişiyi doğru pozisyona yerleştirmek kadar mevcut personelin kariyer planlamasını yapmakta önemlidir. Bu anlamda personel seçme/yerleştirme ve değerlendirme projelerimiz kapsamında Thomas Envanterinin bize objektif bir bakış açısı kazandıracağı inancındayız. Kendinizi ve takım arkadaşlarınızı ne kadar tanıdığınızı Eğitimi aldıktan, grafikleri okumayı öğrendikten sonra anlıyor ve farkındalığınızı ölçebiliyorsunuz. MS İstanbul ailesi olarak Thomas Türkiye ye profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.
14/10/2010
Ümit ÖZEN
Director - Century 21 Hedef
Daha önceden eşimden Thomas sistemi hakkında bilgi almıştım gerçekten ilgilimi çekmişti ve 20 kişiden oluşan şirketimizde hayata geçirme kararı aldım, öncesinde Thomas yetkilisi izleyeceğimiz yol hakkında beni bilgilendirdi ve yönlendirdi 2 asama olarak değerlendirdik hem ekibimizin kendi değerlendirmesi hem de müşteriler üzerinde bu bilgileri nasıl kullanacağımız doğrultusunda çalışma yaptık. Herşey istedğimiz gibi gerçekleşti ve çok faydalı oldu ama herşeyden önemlisi ekibin konuya olan ilgisive sahip çıkması bizi çok mutlu etti. Herşey için Thomas Türkiye ye tekrar teşekkürler..
14/10/2010
Suna GÜRER
Thomas Kişilik Envanteri, özellikle işe alım sürecinde önemli kriterlerimizden biri oldu. Bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Kerem bey, Ceki bey ve Dina hanıma sonsuz teşekkürler...
14/10/2010
Mahmut Özgün
İK Uzmanı - Kervan Gıda
İşbirliği sürecinde her zaman sıcak yaklaşımları ve çözümden yana olan tavırları ile Ceki Bey ve nezdinde Thomas firması çalışanlarına teşekkür ederim.
14/10/2010
Fatmagül İpekçi
Genel Müdür - Orjin İK
Thomas Kişilik Envanteri'ni İK alanında ilk çalışmaya başladığım günden beri kullanıyorum. Yıllar geçti, iş değiştirdim ve yeni ofisimde de kullanmaya başladım. Zira bu güne kadar gördüğüm, en prtaik, uygulaması en kolay kişilik envanteri. Elbette her kişilik envanteri v.b testler gibi tek başına yeterli değil. Ancak, sürüncemede kaldığımız adaylarda son kararda etkisi muhakkak. Ve şu ana kadar bizi hiç yanıltmadı./> Şiddetle tavsiye ediyorum!
21/05/2010
Berrin Tavman
İK ve Kalite Koordinatörü - Soyak Holding A.Ş.
Thomas Türkiye ile 1993 yılında başlayan tanışıklığım bu güne dek güçlenen bir işbirliği ile devam etmektedir. Thomas Kişilik Envanteri yalnızca işe alımlarda değil özellikle mevcut personelimizin kendini tanıması ve iletişim becerilerini güçlendirmesi amacıyla eğitim amaçlıda kullandığımız bir araç haline geldi.Sistemin sürekli gelişen ve değişen müşteri beklentilerine göre kendini yenilemesi, teknik destek, müşteri odaklı yaklaşım Thomas Türkiye'nin en güçlü alanları.Bugüne kadar vermiş oldukları destek için tüm ekibe içten teşekkürlerimle
21/05/2010
Arzu
Human Resources - Türk Philips
1993 yılından bu güne Thomas'ı kullanıyoruz. Sanırım ilk kullanıcılarından biriyiz. Sistemin kolaylığı, doğruluğu, farklı türde raporlara kısa sürede ulaşılabiliyor olmamız bu güne kadar kullanmamızdaki sebeplerden sadece birkaçı. Tercih etmemizdeki diğer bir etken ise Thomas Türkiye ekibinin herzaman çözüm odaklı, samimi, hızlı, yapıcı yaklaşımlarıdır. Teşekkürler Thomas , teşekkürler Thomas Türkiye Ekibi
21/05/2010
Filiz Demirbağ
Yetenek Gelişim Birimi Yön. - PeoplePartners
Koçluk ve danışmanık yaparken birçok envanter kullandım. Thomas'ın raporları, şu ana kadar karşılaştığım en düzgün dile sahip raporlar. Çok uzatmadan, ne demek istediğini anlatan cümlelerle oluşturulması, envanter kullanmayı bilmeyenlerin bile raporu kolay anlamasını sağlıyor. Thomas ekibinin müşteri odaklılığı ve gelen taleplere çözüm bulma konusundaki istekliliği de onlarla çalışmayı keyifli hale getiriyor.
21/05/2010
Zeynep EMRE BİLİK
Thomas Yönetim Sistemini ilk olarak 13 Mart Cumartesi günü aldığım eğitimle tanıdım. Bundan önce Thomas'ın kişilik envanterleriyle ilgili çok şey duymuş ve okumuştum ama ilk defa envanteri sunacak taraf olacağım böyle bir eğitim aldım. Eğitim sırasında Thomas yönteminin ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha anladım. Hem kişisel gelişim açısından bireyler için hem de çalışanlar ve iş yeri yönetiminin değerlendirilmesi açısından kurumlar için Envanterin sunduğu bilgilerin ne kadar önemli ve kapsamlı olduğunu gördüm. Akıcı, samimi ve eğlenceli uslubuyla eğitimi daha ilgi çekici ve zevkli kılan eğitmenimiz Ceki Bey'e de bir kez daha teşekkür ederim.
21/05/2010
Ferit AVCI
İnsan Kaynakları Yetkilisi - TNT Express
Thomas Kişilik Envanteri'nden, işe alım ve şirket içi terfi/görev değişikliği süreçlerinde, oldukça faydalanıyoruz. Pratik uygulanarak güvenilir sonuçlar vermesi de tercih sebeplerimizin başında gelmektedir.
21/05/2010
Mustafa Orhan
İnsan Kaynakları Uzmanı - Autoliv
Thomas Kişilik Envanteri bizlere hem işe alım sürecimizde hem de şirket içi terfi ve atama süreçlerimizde yardımcı olan en önemli araçlar arasında yer alıyor. Sunduğu rapor çeşitliliği ve rapor sonuçları sadece İK yönetimi için değil diğer tüm yöneticilerinde anlayabileceği dilden.
21/05/2010
Ezgi Burcu Karslı
Pazarlama İletişim Yöneticisi - Eğitiim Kariyer Enstitüsü
Bireysel Farkındalık Eğitim içeriğini kesinlikle destekliyoruz, herkesin mutlaka alması gereken bir eğitim.
21/05/2010
Şeniz Baş
İş Geliştirme Direktörü - Karafırın
İşe alımlarımızda ve görevlendirmelerimizde Thomas Kişilik Envanterini kullanıyoruz. Profil analizleri ve görev analizleri sonuçları bizim için kesinlikle önemli bir değerlendirme kriteri oldu.
21/05/2010
Sabri Mumcu
Genel Müdür - Optimus İnsan
Thomas Turkiye ile geçekleştirdiğimiz iki gün süren eğitim çalışmasında, samimi ve neşeli bir ortamda, Ceki Bey'in nefis performansı ile, çok güzel bilgiler edindik. Lezzetli bir eğitim almış olduk. Eğitime katılan sevgili dostlarımızın hem de eğitimcimiz Ceki Bey'in eğitim sonrası ayrılmak istemez tutumları, yaptığımız çalışmanın başarısını göstermiş oldu. İki gün süren çalışmamız çok başarılı değerlendirilmesinden duyduğum memnuniyeti Thomas Turkiye ile de paylaşmak isterim. Bu eğitim sonrasında edindiğimiz bilgilerle insan kaynakları olarak hem adaylarımıza, hem de hizmet verdiğimiz kurumlara, çok daha etkili değer katan hizmetler sunabileceğimize inanıyorum. Yardım ve destekleriniz için teşekkür ederiz. Devamında görüşmek üzere.
1 48 49 50 51