Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 723 Yorum

Yorumlar

12/07/2013
Ayşem Başoğlu
Yönetici Ortak - Üret Brülör
Kendimizi tanımlandırmak, etrafımızı tanır ve önyargısız gözlerle irdelemek adına çok çok verimli bir çalışma Kİşilik Envanteri.. Ancak bu eğitimi veren Ceki beyin, pırıl zekası ve pozitif kişiliği bu eğitimin verimini %100 artıran bir faktör. Thomas la geç tanıştık ancak tanışlığımızın uzun yıllar süreceğine inanıyoruz.
12/06/2013
Gözde Turan Aygör
İnsan Kaynakları Müdürü - Pernod Ricard
Thomas Kişilik Envanteri'ni işe alım/terfi süreçlerinde kullanmayı hedefliyoruz. Thomas ile çalışmaya karar vermemizin en önemli sebebi tabiiki güvenilirlik ve sonrasında hızlı uygulama imkanı sunması. Sevgili Ceki Benalkabes'İn verdiği Thomas eğitimi'ni kullanın yada kullanmayın, kendimize ve çalışanlarımıza farklı bir vizyonla yaklaşmamızı sağlıyor. Keyifli ve etkili anlatım, telefonda ve yüzyüze müşteri odaklı destek için ayrıca tekrar teşekkürler.
27/05/2013
Ayça Güneş
İnsan Kaynakları Direktörü - Human Network
Thomas sunduğu farklı analiz sonuçlarıyla aday değerlendirme süreclerinde bizi desteklemiştir. Thomas Türkiye ekibi de hızlı ve anlaşılır hizmetiyle bizi memnun etmiştir. Teşekkürler.
20/05/2013
Mehmet Tuna Bolat
İnsan Kaynakları Görevlisi - Ece Banyo
Thomas Türkiye alanında uzman bir firma. Güler yüzlü ve cana yakın bir ekip. Eğitimlerde bize kattıkları ise tartışılmaz. Aldığımız “Liderlik Eğitimi” çok verimli geçti. Tüm eğitimlerde öncelikli tercihimiz.
30/04/2013
Zafer Şahin
Genel Koordinatör - Ekom Elektronik
Güzel ve güneşli bir Cumartesi günü EKOM ailesi olarak Thomas Türkiye ile organize ettiğimiz "Kişilik Envanteri / Satış / Zaman Yönetimi" başlıklarından oluşan kapsamlı bir eğitim süreci geçirdik. Bilgilendirici olduğu kadar oldukça interaktif ve eğlenceli bu eğitim için Thomas Türkiye'den Ceki Bey'e çok teşekkür ediyoruz ...
25/04/2013
Sultan Erkoç
Şirketimin Thomas Türkiye ile yaklaşık 8 yıldır süren birlikteliğine Ben 21.04.2013 tarihinde Sayın Ceki Beyden aldığım verimli eğitimle dahil oldum. Thomas Türkiye'nin Kişilik Envanteri, Görev Analizi, Eğitim İhtiyaç Raporunun Kişisel ve Kurumsal Gelişim hedeflerini doğru koymak ve yönetmek için çok yararlı olacağınıaldığım eğitim ile gördüm. Ceki Bey başta olmak üzere,Thomas Türkiye Ekibine teşekkür ederim.
24/04/2013
Fuat Eken
İnsan Kaynakları ve Personel Yönetimi Müdürü - Kayra Tekstil
Thomas’ı tercih etmemin sebepleri; kişiyi değerlendirmek üzere yapılan açık uçlu / objektif olmayan değerlendirmeler yerine, istatistiksel verilere dayalı bir değerlendirme olmasıdır. Ayrıca kişinin ilk değerlendirmesini yapan İK departmanının da elini güçlendirdiğini, kişi hakkındaki karşıt fikirlere karşı İK’nın ve üst yönetimin sağlam duruş sergilemesini sağladığını düşünüyorum. Bununla birlikte, değerlendirme yapılan kişilerin haksızlığa uğradıklarını, değerlendirme yapanların da haksızlık etmediklerini düşünmeleri yönünde motivasyon aracı olduğunu düşünüyorum.
24/04/2013
Fuat Eken
İnsan Kaynakları ve Personel Yönetimi Müdürü - Kayra
Thomas’ı tarcih etmemin sebepleri; Kişiyi değerlendirmek üzere yapılan açık uçlu / objektif olmayan değerlendirmeler yerine, istatistiksel verilere dayalı bir değerlendirme olması, Ayrıca kişinin ilk değerlendirmesini yapan İK departmanının da elini güçlendirdiğini, kişi hakkındaki karşıt fikirlere karşı İK’nın ve üst yönetimin sağlam duruş sergilemesini sağladığını düşünüyorum. Bununla birlikte değerlendirme yapılan kişilerin haksızlığa uğradıklarını, değerlendirme yapanların da haksızlık etmediklerini düşünmeleri yönünde motivasyon aracı olduğunu düşünüyorum.
17/04/2013
Yusuf Murat Dumlu
15.04.2013 tarihinde aldığımız ve Thomas Yönetim Sistemleri hakkındaki eğitim bizlere çok faydalı olmuştur. İşe alımlarda kullanabileceğimiz bir araç olduğu gibi aynı zamanda firmamızda hali hazırda çalışanlar için kullanılabileceğini ve ayrıca ilave olarak müşterilerimizin satınalma profilini tanımak anlamında kullanılabilir olduğunu gördük. Katkı ve destekleri için Ceki Bey'e de teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını temenni ederiz.
26/03/2013
Gülyan Kabaş
İnsan Kaynakları Müdürü - Starpet
Yaptığımız inceleme ve karşılaştırma sonuçları, uygulama örnekleri üzerinden deneyimimiz bizi Thomas’a yönlendirdi. Profesyonel bir bakış, ihtiyaçlarımıza uygun raporlar, güçlü referanslar sonucu kararımızı vererek, Thomas’ı çözüm ortağımız olarak belirledik.
25/03/2013
Şebnem Ünveren
İnsan Kaynakları Müdürü - Etapak Ambalaj
Thomas Türkiye ile olan işbirliğimiz, Satış ve Pazarlama ekibimiz için organize ettiğimiz “Satış Motivasyonu Eğitimi” ile başladı. Thomas eğitim modüllerinin kişilik envanteri ile entegre olması, bu eğitimi tercih etmemizdeki en önemli kriterdi. Envanter raporlarının güvenilirliği, sevgili Ceki Benalkabes’in keyifli sunumu ve eğitim etkinliğinin kısa sürede iş sonuçlarımıza yansıması, Thomas Türkiye ile olan işbirliğimizin artarak devam edeceğinin göstergesi oldu. Bundan sonraki süreçte Thomas kişilik envanteri uygulamasını, hem mevcut ekibimizin gelişim alanlarının belirlenmesinde, hem de işe alım prosesimizin daha etkin yürütülmesinde kullanacağız. Tüm ekibe teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
25/03/2013
Aytek Öçalan
İnsan Kaynakları Müdürü - Tekno Grup
Thomas Türkiye , Eğitimleri katılımcılara göre dizayn etmek üzere eğitim öncesinde yapılan kişilik envanterleri ile zaten farkını açıkça ortaya koymaktadır. Klişeleşmiş eğitimlerden uzak, kapsamlı, detaylı ama sıkılmadan ve hatta keyifle alınabilecek kaliteli eğitimler sunmaktadır. Eğitim öncesi ve eğitim sonrası hem danışmanların hem de eğitmenlerin göstermiş olduğu ilgi ve yaklaşımları nedeniyle her zaman tercih ettiğim ve edeceğim bir eğitim kurumu olarak yerini koruyacağını düşünüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
25/03/2013
Aytek Öçalan
İnsan Kaynakları Direktörü - Tekno Grup
Thomas Türkiye, Eğitimleri katılımcılara göre dizayn etmek üzere eğitim öncesinde yapılan kişilik envanterleri ile zaten farkını açıkça ortaya koymaktadır. Klişeleşmiş eğitimlerden uzak, kapsamlı, detaylı ama sıkılmadan ve hatta keyifle alınabilecek kaliteli eğitimler sunmaktadır. Eğitim öncesi ve eğitim sonrası hem danışmanların hem de eğitmenlerin göstermiş olduğu ilgi ve yaklaşımları nedeniyle her zaman tercih ettiğim ve edeceğim bir eğitim kurumu olarak yerini koruyacağını düşünüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
18/03/2013
Burak Arslangörür
İnsan Kaynakları Uzmanı - Petrol Ofisi
Uygulamanın kısa ve online olarak uygulanabiliyor olması, rapor çeşitliği, görev analizlerinin yapılarak beklenen profilin daha iyi analiz edilebilmesi diyebiliriz. Bir de bilinirlik ve güvenirlik açısından Thomas’ı seçtik diyebiliriz.
11/03/2013
Şengül Atalay
şirket personelimize uygulatmış olduğumuz kişilik envanter testleri ve kuruma özel almış olduğumuz zaman yönetimi ve güçlü iletişm başlıklı eğitimleri sayesinde bizlere kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı tanımamızı sağlayarak daha sağlıklı daha verimli bir çalışma ortamı hazırlamamıza vesile olan ve bir çok şey katan ceki bey ve thomas türkiyeye teşekkür ederiz.
05/03/2013
Doğan Arsın
İnsan Kaynakları Müdürü - MedNautilus
Thomas’ı tercih etmemizin nedeni, kendi alanında lider konumda bulunması ve piyasada oluşan güvenilirliğidir.
14/01/2013
İpek Evci
İnsan Kaynakları Yönetmeni - Sinpaş
Thomas uygulamasını tercih etme sebebimiz, öncelikli olarak, uygulama zamanının kısalığı ve akabinde envanter sonuçlarını detaylı bir şekilde alabilmemiz. Envanterin sonuçları, kişi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmemiz için yeterli, beklentilerimizi sağlayan açıklamalar mevcut. Değerlendirme sonucunu dilersek sadece grafik ile, daha detaylı bir değerlendirme istersek detaylı bir rapor ile alabiliyoruz.
27/12/2012
Hülya Sezer
İdari Birim Yönetici Asistanı - Linkas Elektronik
Başta işe alım sürecimiz olmak üzere, personel yönetimimize profesyonel bir bakış açısı katmaktır. Bunun yanı sıra Thomas’ın işletmeye ve kişisel gelişime olan katkılarının diğer firmalarca takdirle karşılanması; bizlerde bu profesyonel bakışın Thomas ile kazanılabileceği düşüncesini uyandırmıştır.
27/11/2012
İlker Cem Tütüncü
Günümüzde şirketlerin başarıya ulaşmasında önem arzeden kaynaklardan biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Bu kaynağı etkin ve verimli kullanmanın yolu, görevlerle ya da pozisyonlarla doğru kişileri eşleştirmekten geçiyor. Bunun için görevin nasıl bir çalışan profili gerektirdiğini anlamak ve buna göre de adaylar arasından seçim yapmak gerekiyor. Bu iki adımı da Thomas sistemi ile doğru bir şekilde yapmak kolaylaşıyor. Kişilik özellikleri gibi karışık bir yapıyı, bu sistem sayesinde hem çok hızlı bir şekilde hem de oldukça makul bir maliyetle grafiklere dökmek ve anlamak mümkün olabiliyor. Böylece daha doğru eleman seçimi yapılabiliyor. Bunun dışında mevcut personelin kişilik özelliklerini bu araçla tespit edip, çalışanlar arasındaki iletişimin verimliliği ve etkinliği de arttırılabilir. Çalışanlar arasındaki iletişimden doğabilecek problemler ve yanlış anlaşılmalar engellenebilir. Üst düzey yöneticilik yaptığım tüm firmalarda, Thomas sisteminin bir araç olarak kullanılması için öncülük yaptım, çaba sarfettim. Sistemin içinde bulunan “Görev Analizi” ve “Personel Profil Analizi” araçlarını kendim de etkin bir şekilde kullandım, beraber çalıştığım ekipler de kullandılar. Sistemle tanışmamın üzerinden 10 yılı aşkın bir süre geçti. Tüm bu süre zarfındaki tecrübem, bu sistemin insan kaynakları yönetimi açısından vazgeçilmez bir araç olduğu yönündedir. Ülkemiz dışında oluşturulan bu sistemi Türk şirketlerinin de hizmetine sunan Thomas Türkiye’ye teşekkür ediyorum ve kurucusu Sayın Atila Koryürek’i saygıyla anıyorum.
19/11/2012
Ela Tezel
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Escada
Müşteri profilini ama aslında en önemlisi kendimizi tanımamıza yardımcı olan Satış Motivasyonu eğitimini veren çok sevgili Ceki Bey'e keyifli ve içten sunumu için teşekkür ederim. Çok verimli ve geri dönüşün de oldukça fazla olacağını düşünüyorum, tekrar teşekkürler...
1 46 47 48 49 50 51