Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 703 Yorum

Yorumlar

21/10/2022
Anıl Kaan Esen
Satış ve Uygulama Mühendisi - NSK Rulman
Eğitim genel hatlarıyla akıcı, dinleyeni sıkmadan ve interaktif olduğu için normalde dikkati kolay dağılan bir birey olmama rağmen keyifle dinledim ve bana katkısı büyük oldu.
21/10/2022
Ela Canik
Accounting Assistant Specialist - Majorel Türkiye
Ceki ile eğitim o kadar eğlenceliydi ki zaman nasıl geçti hiç anlamadım. Sohbetiyle, enerjisiyle dikkatinizin dağılmasına imkan vermiyor. Bu verimli eğitim için firmam Majorel Türkiye'ye, ardından Ceki başta olmak üzere Thomas ekibine çok teşekkür ederim.
20/10/2022
Büşra Gümüş Gökgöz
HR Excellence Center Assistant Specialist - Majorel Türkiye
İlk anından itibaren pür dikkat dinleten, keşke daha uzun olsaydı dedirten bu keyifli ve verimli eğitim için başta Ceki olmak üzere tüm Thomas Türkiye ailesine çok teşekkür ederim.
20/10/2022
Çağrı Bayar
Operasyon Destek Müdürü - Damen Shipyards Antalya
Öncelikle muhteşem bir insanla (Eğitmen) tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kişisel gelişimim adına harika bilgiler ve yeni bakış açıları kazanıp kendimdeki eksikleri görmemi en önemliside kendimin ne olduğu hakkında farkındalığım, farklı bir boyuta taşındığı için sonsuz teşekkür ederim.
20/10/2022
Erhan Erdal
İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü - Damen Shipyards Antalya
İnteraktif oyunlar gerçekten başarılıydı. Verilen bilgiler ve kişilik testleri ile buna göre iletişim yöntemlerinin anlatılması çok faydalı oldu.
18/10/2022
Şafak Şeyma Köder
Muhasebe Müdürü - Tiryaki Argo Gıda A.Ş
Her konuda gerekir, ihtiyaç duyduğumuz bilgiyi yeteri kadar sağladığı için Özlem Hocamıza teşekkür ediyorum.
18/10/2022
Evliya Savaşan
İnsan Kaynakları Uzmanı - Majorel
Mükemmel bir eğitim aldık Ceki'den. Çok iyi bir öğretici teşekkürler.
17/10/2022
Hazal Tanrıverdi
Ekip olarak herkesin alması gereken bir eğitimdi, edindiğimizin bilgilerin yanı sıra herkese hitap edebilen ve konuya tüm ekibin dahil olduğu çok verimli bir eğitim oldu. Ceki Bey tekrar çok teşekkür ediyor ve diğer eğitimlerimiz için şimdiden sabırsızlanıyoruz
17/10/2022
Serdar Eraslan
Türkiye Satış Müdürü - Öncü Dental
Ceki Hocamın vermiş olduğu harika eğitim için çok teşekkür ederim. Kendisi ile bundan sonra planlama yaparak çalışmak istiyoruz.
17/10/2022
Serdar Eraslan
Türkiye Satış Müdürü - Öncü Dental
Ceki Hocamın vermiş olduğu harika eğitim için çok teşekkür ederim. Kendisi ile bundan sonra planlama yaparak çalışmak istiyoruz.
17/10/2022
Alin Kurubaş
Kalite Kontrol - Eurotec
Enerjisi, neşesi eğitim bilgilerini aktarışı ile çok etkili eğitimdi. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi eğitimdi.
13/10/2022
Nergis Akkaya
İK Müdürü - Toyota Tsusho Europe SA
2 gün önce Thomas PPA eğitimine katıldım. Şimdiye kadar birçok eğitime katıldım ancak katıldığım ve keyif aldığım nadir eğitimlerin başında geldiğini söyleyebilirim. Katma değerli, eğlenceli, verimli ve dinamik eğitim yöntemi için Ceki'ye teşekkürlerimi iletmeden geçmek istemem. Konuya hakimiyeti, iletişimi, sevecenliği ve sempatikliği ile çok keyifli bir eğitim yaşattı. Teşekkürler
11/10/2022
Nilüfer Özbek
İnsan Kaynakları Müdürü - Demirer Kablo
Thomas, yıllardır işe alım ve terfi süreçlerimin vazgeçilmez parçası. Pratik şekilde uygulanabiliyor oluşu ve detaylı, doğru, analitik analiz yapabilmesi Thomas'ı tercih etmemin en önemli nedenleridir. Kullanıcı dostu bir altyapısı ve zamanla yarıştığımız günümüz dünyasında ihtiyaçlarıma hızlı yanıt veren bir müşteri hizmetleri yapısı var.
05/10/2022
Rabia Türküm
Yazılım Gelştirme - Toyota Boshoku Türkiye
Konular, örnekler ve etkinlikler üzerinden anlatıldığı için hem sağlıklı hem de kalıcı bir eğitim oldu. Eğitimde yapılan aktivitelerle öz eleştiri yapıp, eksik taraflarımızı görüp nasıl aksiyon alabileceğimizi öğrendik.
04/10/2022
Hande Şanlı
Ar-ge Uzman Yardımcısı - Beyaz Kağıt
Eğitim sayesinde bakış açımı farklılaştırarak, yaratıcı ve yenilikçi düşünmeyi öğrendim. Bu eğitim sonrasında hem iş hayatımda hem de özel hayatımda daha sorgulayıcı daha geniş düşünebilen ve hayal gücü daha büyük biri olarak devam etmeye çalışacağım. Teşekkürler...
04/10/2022
Tunç Yücel
Mekanik Bakım Mühendisi - Beyaz Kağıt
Proje Yönetimi Eğitimi'ne ilk defa katılım sağladım; eğitimin içeriği, eğitimin süresinin effektif kullanımı gayet iyiydi. Yapılan uygulamalar eğitimin pekişmesini sağladı.
30/09/2022
Hülya Mert
Kurumsal İlt. Uzm. - Eurotec
Yılların klasiği slaytı kullanmadan; muhteşem akıcılıkta bir eğitim, enerji ve katkılarından dolayı teşekkür ederim.
27/09/2022
Soner Delikız
Ar-Ge Teknikeri - Hipermak
Özlem Hanım güler yüzlü, ne anlattığını bilen ve kendinin farkında olan doğal bir eğitmen. Bu kadar gülüp bu seviyede bir farkındalık kazanmış olmaktan mutlu oldum. Bu farkındalığı güle oynana kazandırmayı başarabilen Özlem Hanım'ı tebrik ediyorum.
27/09/2022
Bahtiyar Şensoy
Mekanik Ar-Ge Mühendisi - Hipermak
Eğitmen süreyi çok iyi kullanarak katılımcıların sürekli aktif olmasını sağladı. Eğitmen, konusu hakkında çok bilgili ve tecrübeli.
26/09/2022
Serkan Güneş
Muhasebe Müdürü - Tiryaki
Anlatım ve örnekleri kişisel gelişimi artırmama destek oluyor.
1 6 7 8 9 10 50