Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 720 Yorum

Yorumlar

27/09/2022
Bahtiyar Şensoy
Mekanik Ar-Ge Mühendisi - Hipermak
Eğitmen süreyi çok iyi kullanarak katılımcıların sürekli aktif olmasını sağladı. Eğitmen, konusu hakkında çok bilgili ve tecrübeli.
26/09/2022
Serkan Güneş
Muhasebe Müdürü - Tiryaki
Anlatım ve örnekleri kişisel gelişimi artırmama destek oluyor.
26/09/2022
Nazlı Riyan
İK ve İdari İşler Asistanı - Hipermak
Çok güzel bir eğitimdi. Yaşantımızda çok fayda sağlayacağını düşünüyorum. Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim.
26/09/2022
Nazlı Riyan
İK ve İdari İşler Asistanı - Hipermak Makina
Çok güzel bir eğitimdi. Yaşantımızda çok fayda sağlayacağını düşünüyorum. Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim. Tekrardan çalışmak ümidiyle.
17/09/2022
Didem Yiğit
Ofis Asistanı - MR İşletme Hizmetleri
Yorumlama, takip, espri, anlatım ve örneklemeler çok iyi.
15/09/2022
Buğra Sakallıoğlu
İK - DFDS
Bugüne kadar aldığımız en iyi ve keyifli eğitimdi.
05/09/2022
Elif Ezgi Genç
Eğitim ve Gelişim Uzmanı - Sura Otel
Bu zamana kadar çeşitli üniversiteler dahil pek çok okuldan eğitimler, seminerler aldım. Aldığım en verimli eğitim, 3 Eylül 2022 tarihinde Thomas'dan Ceki Benalkabeş Hoca'nın verdiği "eğiticinin eğitimi" adlı eğitimdi. Eğitmen son derece özenli, bilgili, öğrenciyi motive etmesini bilen bir eğitmendi. Eğitim içeriği oldukça sade ve etkiliydi. Her bilgi aklımda kaldı, eğitimden çok memnun kaldım. Sunum, eğitim tekniği, içerik çok iyiydi, tavsiye ederim.
05/09/2022
Elif Kaplan
İ.K Uzmanı - Düzey Tüketim Malları
Normal bir sunum üzerinden ilerlenir diye düşüncelerim vardı ancak iki gün boyunca oldukca keyifli ve interaktif saatler geçirdim. Farklı bakış açıları kazanmamda ve farkındalığımın artmasında çok yardımcı olduğunu düşünüyorum. Hem takım olmanın hem de üzerinde durduğumuz yetkinlikleri hayatımıza nasıl yansıtıp yansıtmamız gerektiği konusunda da aydınlatıcı içerikler ve örnekler dinlediğimizi düşünüyorum.
29/08/2022
Cem Yiğit
Ar-Ge Müdürü - Pimsa Otomotiv A.Ş
Hocamızın konuya hakimiyeti, iletişimi son derece başarılıydı. Müşteriyle iletişime geçerken yapmış olduğum hataları görüp düzeltecek noktaları görüyor olmam, dinlemenin etkisini anlamam açısından kıymetli ve verimli bir eğitim oldu.
17/08/2022
Ece Gürcan Başkaya
Kalite Mühendisi - SFA Elektrik
Bilgili, sevecen cana yakın ve alışılmışın dışında, akılda kalan bir tarzda eğitim oldu.
05/08/2022
İsmail Büyükgül
Mühendislik Müdürü - Trakya Döküm
İnovasyon eğitiminde çok farklı yaklaşımlarla, farklı açılardan bakmayı ve farklı düşünmeyi teşvik etmesi güzeldi
01/08/2022
Cansu SONER
İcra Avukatı - İlhan - Duman
Eğitim; stres kaynaklarımı öğrenmeme ve kendimi tanımama çok yardımcı oldu. Hayatımın devamında tanıdığım yeni benle ilgili çalışmaya can atıyorum.
01/08/2022
Fatma Karakülah
Özlem Hocam bize interaktif bir sunum yaptı. Bizi de konulara çeşitli aktivitelerle dahil etti. Çok keyfli, merak uyandırıcıydı.
29/07/2022
Hasan Dokuzer
Endeks Okuma Operasyonu Uzman Yardımcısı - Medaş
Eğitim, hayatımda iz bırakan eğitimlerden biriydi. Hocamızın samimi ve içten tutumu beni daha çok odaklanmaya, anlamaya ve dinlemeye itti. Eğitimi hazırlayan ve sunan Hocamız Sn. Özlem GÜRAL'a çok teşekkür ederim.
29/07/2022
Öner Karalı
İnsan Kaynakları Müdürü - Red Rose
Thomas'ı tercih etmemizin temel amacı daha önceki testlerinize olan piyasadaki güven, daha önceki tecrübelerim iletişim tarzınızdan dolayı seçim yaptık. Adaylarımızın mülakat sırasında ortaya çıkmadığı davranışlarını sizin sayenizde kolayca öğrenebiliyoruz.
28/06/2022
FERDİ ŞENAYTAÇ
Müdür Yardımcısı - DUBAİ SİGORTA
Geçtiğimiz hafta Ceki Beyden satış eğitimi aldık. Bugüne kadar katıldığım eğitimler içerisinde; konusuna bu kadar hakim, zamanı inanılmaz efektif kullanan ve anlatım tarzı ile sizin dikkatinizi sürekli eğitimde tutan bir eğitmen ve eğitim görmemiştim. Bizlere olan yaklaşımı , bilgi aktarımı ve cana yakın tavrından dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok faydalı bir eğitim oldu.
28/06/2022
Elif Özaslan
Ceki Bey ‘e çok teşekkür ederim. Eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. Kendisi, eğitim boyunca bizleri hiç sıkmadan, anlaşılır bir dil-üslup ile ve akılda kalacak şekilde örneklendirme yaparak süreci tamamladı. Bizlere olumlu katkıları oldu. Alanında uzman oluşu ve neşeli, cana yakın yaklaşımı ile önemli bilgiler edindirdiği için tekrar teşekkür ederim.
13/06/2022
Tuğba Ceylan
IK Yöneticisi - Arcoglobal
Çalışanlarımıza en verimli eğitim için doğru bir tercih yaptığımızı düşünüyorum. Özlem Hanım'ın enerjisi çok yüksek ve bilgisini en doğru şekilde aktardı. Eğlenceli ve akıcı eğitim için kendisine çok teşekkür ederiz.
10/06/2022
Ayşe Nur Türkaslan
Çalışan Öğrenme Verisi ve Deneyimi İş Ortağı - Enerjisa Üretim
Eğitimi aldığımız diğer katılımcılar ve eğitmenin gözünden kendimizi detaylı analiz etmemize olanak sağladı. Eğitmen konuya hakim ve katılımcıları dinamik tuttu. Eğitim süresi uzun olsa bile kimse sıkılmadı.
31/05/2022
Sezen Gürsoy
IK Yöneticisi - Tesa Bant
Thomas’ı tercih etmemizin sebebi öncelikle çıkan raporların okunması oldukça kolay, kişi hakkında oldukça güçlü bilgiler veriyor. Sayfalarca süren çıktılar yerine bu hap bilgileri almak çok verimli ve kullanışlı. Özellikle mülakat öncesinde bu bilgileri alıp, raporu analiz edip, edinilmiş ipuçlarıyla kişiye soruları bu doğrultuda sormak görüşmenin kalitesini arttırıyor. Aynı zamanda Thomas bünyesinde çalışan kişilerin hızlı dönüşleri ve yardımseverliği çok çok kıymetli. Çok teşekkür ederiz
1 8 9 10 11 12 51