Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 690 Yorum

Yorumlar

15/11/2021
Merve Keskintaş
İnsan Kaynakları Birim Yöneticisi - Barikat
‘ Öncelikle enerjisi ve usta eğitmenliği ile Ceki’ye sonrasında ise Thomas Türkiye’ye sonsuz teşekkürler. Alışılmışın dışında, kurum kültürüne uyumlanan, ihtiyaçlarımıza ışık tutan bir eğitimdi. Ellerinize sağlık.’
01/11/2021
Burcu Çekmecelioğlu
İnsan Kaynakları - Dfds
Eğitmen, eğitim içeriğine yakışır şekilde önce benim davranış analizimi çıkararak bana göre bir eğitim programı yönetti. Bu sebeple kendimi çok rahat hissettiğim ve keyifle yeni bilgiler edindiğim bir eğitim oldu. Hem süreyi hem süreci en verimli şekilde kullanarak maksimum fayda almama yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum
01/11/2021
İlke Arabacıoğlu
IK İş Ortağı - Paycore
Süreçte göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşım ve desteğiniz, ayrıca raporların ihtiyaçlarımızı gerektiği şekilde karşılaması nedeni ile. Teşekkürler.
01/11/2021
Gökhan Doğanoğlu
IK Müdürü - Arsan Kimya
Eğitmen ve eğitim konusu gayet güzeldi. Örnekler ve aktiviteler eğitimi güzelleştirdi.
20/10/2021
Tuğçe Erdoğan
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Occlutech
Performans Yönetimi Eğitimi verimli, interaktif ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bir eğitim oldu. Eğitmenimize ve Thomas Türkiye’ye katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
16/09/2021
Hakan Albayrak
İdari İşler Sorumlusu - Repkon
Özlem Hanım ikna ve müzakere eğitimi ile kendimizi tanımamızı ve görüşmelerimizde avantaj sağlamamızı sağlayacak püf noktaları çok güzel anlattı.
16/09/2021
Dilara Erturan
Proje Yöneticisi - Gricreative
Eğitim tam gün olmasına rağmen hiç konudan kopmadım. Aldığım bilgiler iş hayatımda kullanabileceğim düzeydeydi. Kendimi düşünmeme yol açtı.
13/09/2021
Mert Anıl Eren
Eğitim Şefi - Kumport
Proje Yönetimi süreçleri ve araçlarına dair kapsamlı, son derece dinamik ve interaktif bir şekilde geçen; uygulama modülü ile de eğitimde edinilen bilgilerin pratikteki kullanımlarının da kavranmasını sağlayan başarılı bir eğitimdi.
07/09/2021
Sibel Zaloğlu
IK Müdürü - Sora Kozmetik
Meslek hayatımın ilk yıllarında tanıştığım Thomas ile , şu an 25 yılı aşan profesyonel iş hayatımda kişilik envanteri kullanımında tercihim her zaman Thomas oldu. Özellikle beyaz yaka İşe alım süreçlerimizde aktif ve etkili rol oynuyor. Testlerde bilimsel geçerlilik-güvenilirlik, kullanım kolaylığı, maliyet avantajı vb. faktörler de Thomas ı diğer rakiplerinden eşsiz kılıyor. Uzun yıllar süren dostluk ve iş ortaklığımız için Thomas’a teşekkürler.
02/08/2021
Fatih Ünal
Yönetici / Ortak - Hensel Elektrik
Eğitimin dolu içeriğinden, eğitimcinin enerjisinden ve en önemlisi de hayatımızın her anında kullanabileceğimiz farkındalıklar yaratmasından dolayı; bugüne kadar aldığımız eğitimlerin içerisindeki en iyisiydi. Emeği geçen tüm Thomas Ailesi üyelerine ve Çeki Bey’e çok teşekkür ederiz.
30/07/2021
Nuray Mataracı
IK Müdürü - Trenkwalder
İnteraktif bir eğitimdi. Herkesin kendisini keşfetmesini sağladı. Teşekkürler.
30/07/2021
Aslıhan Arslan
Çok keyifli, öğretici, eğlenceli ve dolu dolu bir eğitim oldu. Hocamızı tanımaktan, ondan eğitim almaktan çok mutluyum. Umarım en kısa zamanda tekrar buluşma şansımız olur.
28/07/2021
Melis Taşkın
IK İş Ortağı - Socar Terminal
“Online olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde; Ceki Bey’in konuya hakimiyeti ve enerjisi ile kendimizi bir arada gibi hissettik. Beklentimizi karşılayan, öğretici, dinamik ve keyifli eğitim için teşekkür ediyoruz.”
07/07/2021
Burcu Sirkeci
IK Müdürü - Mo Grup
Egitim oncesinde, hatta iletisim kurdugumuz ilk gunden itibaren cok hizli donusler aldik. Ihtiyaclarin belirlenmesi, egitimin planlamasi konusunda Ceki Bey cok guzel yonetti. Egitim harika gecti. Hem eglendik hem ogrendik dedigimiz bir gun oldu bizim icin.
07/06/2021
Dilan Bahçıvancı
İnsan Kaynakları Uzmanı - Mondi İstanbul Ambalaj
İTÜ Prof. Dr. Seçkin Polat' tan envanter konusunda yardım istediğimde Thomas'ı ve Ceki Bey' i önerdi. Ceki Bey sorularıma hızlı, broşürlerle destekleyip cevap verdi. Hatta üzerine "Mülakatta İletişim" seminerine davet etti. Süreçten şu ana kadar memnununum, envanter eğitimi ve envanter hizmetlerini aldıktan sonra da memnuniyetimin devam edeceğine inanıyorum.
02/06/2021
Betül Açıkalın
Örnek Kapsamlı raporda ihtiyacımıza yönelik, rahat okunabilir raporlara ulaşacağımızı gözlemledik. Ayrıca, marka bilinirliği ve fiyat avantajı...
27/05/2021
Dilek Göktaş
IK UzmanI - Önder Mühendislik
Thomas Kişilik Envanteri ve İletişim Eğitimi kendimizi ve ekibimizi tanımak adına farkındalık yaratan, oldukça verimli bir eğitimdi. Ceki Bey’e ve Özlem Hanım’a bu keyifli ve eğlenceli sunum için teşekkür ederiz.
27/05/2021
Zafer Ergen
Firma Sahibi - Ergen Kimya
Kimya sektöründe 26 yıldır faaliyet gösteren, İzmir'den Türkiye'nin dört bir yanına, hatta yurt dışına uzanan bir firmayız. Bizim için yaptığımız işi başarılı kılan, çeyrek asrı aşkındır "güven"dir. İş ortaklarımızla güvene dayalı ilişkiler kurmaya büyük özen gösteriyoruz. Bunun da yolu, kendi içimizdeki güven ortamını sağlamaktan geçiyor. Thomas Türkiye'nin eğitimiyle, yüzümüzü birbirimize döndük, hem kendimizi hem iş arkadaşlarımızı daha iyi tanıdık. 2 günlük eğitimde ve öncesinde büyük bir özveri gösteren Ceki Bey'e ve bu birikimi yaratan Thomas Türkiye'ye teşekkür ederiz. Gelecekte de başka eğitimlerde bir araya gelmeye devam etmek isteriz.
25/05/2021
Sibel Albenli
Finans/İnsan Kaynakları Müdürü - Achitex Minerva Kimya Ltd.Şti
Şirket çalışanlarımıza yaptırdığımız kişilik envanteri testinin son derece başarılı sonuçları olduğunu gördük.Ayrıca iletişim eğitimi de çok faydalı ve farkındalık yaran bir eğitimdi,eğitimi veren bay Ceki de hem eğlenceli hem başarılı bir eğitim geçirmemizi sağladı kendisine tekrar teşekkürler.
17/05/2021
Beyza Sude Koç
Eğitim Uzman Yardımcısı - Medaş
Sevgili Ceki Bey’den İş Yaşamında Profesyonel Davranış eğitimini aldık. Ceki Bey işinde profesyonel olmasının yanı sıra eğitimi oldukça verimli yönetebilen, tüm katılımcıları aktif bir şekilde eğitimin içerisinde tutabilen bir eğitmen. Alarko Holding Enerji Grup Şirketi MEDAŞ ailesi olarak Ceki Beyden aldığımız eğitimlerin çok keyifli ve çok verimli geçtiğini belirtmek isterim. Eğitime katılan tüm katılımcıların beklentisi eğitim sonrasında iş yaşamında bilhassa kendi kişilik modelini tanıyarak ast-üst ilişkilerini ve insan ilişkilerini yönetebilmeyi, çalışma ortamında nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenmekti. Ceki Bey’e interaktif bir eğitimle bunu sağladığı için bilhassa samimiyeti için teşekkürlerimizi sunarız.
1 8 9 10 11 12 49